» »

Naš fuzbal

Naš fuzbal

Alexius Heristalski ::

Dobri obeti za povratno tekmo!
MG (mimogrede): Kdo igra danes?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

R0K ::

1:2 po podalških bo zmagu Real. :)

goku :) ::

Danes je pa itak Italijanski dvoboj Inter:Milano

boštjan ::

ki je bil sam dugcajt|O |O

_Mortal_ ::

Juventus sploh ni prikazal dobre igre pa še tist gol trezegeja je bil beden da glava boli. V torino bo prišel Raul in bo Juventus spušil!!!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

goku :) ::

A pride a kaj? Kaj pa Ronaldo?

budi ::

fuzbal sux,še posebej slovenski.
ko lahk to gledate?glejte kj bl
koristnega.

Bob Rock ::

budi, stvar okusa, ce ti ni vsec fuzbal, pa ga ne glej, pa ce ti tema ni vsec, jo pac ne beri...

budi ::

ja vem stvar okusa.mene zanima kuko
vm je...ma puzabte.
sam lahko bi v prostmu cajtu delal kj
sebi bl koristnega.

iration ::

Men se zdi, da je hotel Budi povedat, da to, kar se po Sloveniji igra na fusbal placih, samo pri nas imenujejo nogomet :D
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

_Mortal_ ::

Raul bo igral za Ronaldo je pa samo 10% da bo igral v torinu
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

flipflop ::

Juventus je na trenutke igral povsem solidno,če pa real s svojimi igralci ne bi igral lepo,bi pa že bilo tudi čudno.:\

goku :) ::

Kaj je zdej sem neki slišu, da tale Ronaldo neki ne bo igrol?!?!?!?!?!?

flipflop ::

Upam sam,da se ne bo ponovila tekma med unitedom in juventusom,ko je manchester zmagal 3:0:|

Zavo ::

Budi, nismo ti mi krivi, da te je mamica navdušila za športno plezanje! :D

BTW: Olimpija je doma igrala 1 : 1 s Šmartnim! Ja to je isto Šmartno, ki ga je Maribor prejšnjo kolo v gosteh karal!
Kdor še zdaj misli, da bo Olimpija prvak, je sanjač ali pa se piše Scholmayer. :D :D :D

Aja, še to. Maribor zadnjo tekmo igra v Ljubljani za Bežigradom proti Ljubljani, ker je na njihovem igrišču nek atletski miting ali krožek kaj jaz vem, tako, da bi rad ob tej priliki le povabil vse Ljubljančane, da pridejo za Bežigrad pozdravit prvaka!

LP,
Zavo

ReSpEcT ::

Ko je bedno k iner pa milano igrata na istmu štadionu. Čisti mestni obračun! Uglavnem real pa inter se bosta u finalu srečala razplet bomo pa pol vidl... :d

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

boštjan ::

zavo, tekma maribor:publikom je 28.5. (sreda)?

Zavo ::

Ja, 28.5.2003 ob 16,30. To je sreda ja!

Škoda, da je danes Publikum tri pike srečne pike potegnil! Dobro, bo vsaj malo bolj zanimivo prvenstvo do konca!

goku :) ::

Kdo pa je novi trener Olimpije?

boštjan ::

mislim ,da bo tisti,ki zdaj LJUBLJANO trenira. Samo ne vem kaj se gre ŠULMAJER.4 tekme pred koncem OBLAKA nažene,kaj misli da bo v 4 tekmah novi trener jim vlil toliko samozaupanja da bodo prvaki? Bolano. Kot kaže hočejo v OLIMPIJI vse na hitro in se ne držijo ciljev,ki so si jih zastavli pred sezono. trenutno pa opažam,da je izmed trojice za prvaka res MARIBOR najbolj kompakten.Škoda včeraj, da je primorje dobilo v zadnjih minutah gol.
Upam da bo danes vsaj 1:0 za Maribor.

flipflop ::

V SLO itak vedno najprej trenerja menjajo,ko kaj zaškripa.;(

_marko ::

Boštjan:
Prav si upal.

Maribor:Koper 1:0

So pa dali v mislim da 94. minuti gol. Koper pa 2 rdeča dobu!!!
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

R0K ::

Publikom all the way.

Nimate za burek. Če pa mate, pa pejte do Šerifija v cel, dela zlo zlo dobre :))

Zanimivo bo še. Publikom je pač premagal Primorje, ki je zdele v fenomenalni formi, in njih premagat in blo izi, ker smo vsi vidl kok so igral (6-0).

_marko ::

Prejšni tedn je pa Maribor premagal Primorje 2:0. :D
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

R0K ::

Dans pa z dvema igralcema več, komaj premagal zjebani Koper >:D

flipflop ::

Rdeči so padali na koncu tekme,v podaljšku že,dobil ga je pa vratar. Sem medtem ko sem gledal Liverpool:Chelsea,zraven poslušal City,ko se je un k je komentiru tk začel dret,da se je cela bajta tresla.:)

_marko ::

ROK:
Kako si ti pameten!!! Učitno si bil na tekmi, da vse veš, ane!

No, pa le za informacijo. 2 rdeča kartona sta bila v zadnih 15 min, ta zadni celo v zadni minuti.

Ja, ROK?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

andrej ::

no ja no ja, ROK. PRvi igralec je bil izkljucen v 91 minuti, drugi igralec pa prejetem golu, tak da si malo pretiraval.
Celje pa vceraj tudi ni igralno ne vem kako dobro. Zahvalijo se lahko publiki, ki jih je 10 minut pred koncem tekme popeljala, ker drugace se enega gola nebi dali. Po prvem golu pa so se primorcanom zatresle noge, celjani pa dobili krila.

mariborcani pa so danes imeli malo sportne srece, ki spremlja hrabre.:D

Vse bo jasno na derbiju maribor - celje. Kdo zmaga bo prvak. samo upajmo, da bosta lahko obe ekipi igrali v popolni postavi, da ne bo kaksnih izgovorov.:D

ljudski vrt pa bo takrat dejansko pokal po sivih. denas je blo 4500 gledalcev, vendar vzdusje do gola ni blo se cisto tapravo...

_marko ::

Andrej:
Kaj praviš na sodnike danes?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

R0K ::

Seveda sem pameten :)

Jest sm ti le povedal, da so dal gol z igralcem manj. So what.

Malo bolj mirno kri.

Kako bo šele takrat ko vas bomo premagali na domačem terenu. Bote ja znoreli? >:D :D

_marko ::

JA rok, predvsem si pameten ja.
Dans pa z dvema igralcema več, komaj premagal zjebani Koper


:D

Lahk mi vrjameš, da sem čist miren.:D

Tekma bo zakon. Ljuski vrt napolnjem do konca!!!
Že danes je blo noro. Kaj češ, na tekmo bo treba! :))

A boš prišel?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

R0K ::

A sem kaj narobe napisal? Res so dali gor, ko so imel oni dva rdeča :)

Še vprašaš če bom prišo? :D

_marko ::

Ja, si narobe povedal ja.
Gol je padel pred drugim rdečim. Potem je komaj vratar dobu rdeč karton!

No, se vidivo na tekmi! >:D
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Zavo ::

Pravkar sem prišel s tekme! Noro, noro, noro!!!!!!!

Stadion je eksplodiral. To je bila erupcija, to je bilo boljše kot seks, verjemite mi!

Zamerim pa Koprčanom, da so igrali tak bunker! Zato so bili pošteno izžvižgani, ko so poklapani zapuščali sveto zelenico! Še dobro, da je pravica zmagala in da ga je Darko pikno!

Sploh pa ne vem, kaj se je ovi be*ak od golmana tako razburjal? Žoga mu je izpustil sam, ofsajda tudi ni bilo, kaj je htel res ne razumem?
Celo tekmo so Koprčani zavlačevali, že od 15 minute v 1. polčasu naprej, 10 so jih iz terena nesli na pol mrtve, kakor hitro so bili zunaj, pa so mahali sodniku, da so pripravljeni za igro, Golman je imel žogo v rokah sigurno 20 minut, potem pa se gredo ti kmeti razburjat, ker so v 95. minuti gol dobili!

Jao, jao, jao primorci, bo treba tudi malo v napadu igrati in ne samo v 16m prostoru stat in žogo ven nabijat!


ROK, za tebe sem pa itak videl, da si pravi poznavalec nogometa! :D :D :D :D

andrej ::

_marko: hehe. predvsem na zacetku ga je oni stranski malo biksal. Drugace pa ni blo tako "zelo" slabo. Malo sem bil presenecen na indirektnim, ki je bil sicer pravicen, vendar ce bi zadeli, bi blo prevec izgovarjanja nad tem. Zanimiv je bil tudi 5 minutni podaljsek, ki ni ravno obicajen ;)

drugace pa sojenje ni blo nic bolje niti vceraj v celju... na zacetku tekme se mi je zdelo, da je blo sojenje v skodo celja. ne vem no, taksen sem imel obcutek.


drzi. vratar je mogo ven po prejetem golu. samo ne vem zakaj se tolko govori o igralcih vec in manj. ze veckrat je blo dokazano, da igralec gor/dol ne pomeni veliko. se vec, ce je ekipa prava, da gol tudi z igralcem manj.

kakorkoli ze, vroce bo :)

zanimivo je blo videt, kako je jermanis miril svoje igralce, ki bi skoraj razbili sodnika. madona, ravno takrat mi je zmanjkalo pomnilnika v fotoaparatu :(

na naslednji tekmi pa zal ne bo stipeta in goloba zaradi kartonov... je pa jermanis reko, da mariboru takoj da 3 igralce ;)

zavo: da po prejetem golu je bla prava atmosfera!:D Taksna bi mogla bit skozi skoraj vso tekmo in bi blo igralcem bistveno laze igrat.

andrej ::

ups, se popravljam. na naslednji tekmi ne bo mogo igral brezic, ne golob...

_marko ::

Atmosfera svetovna!!! Publikum čaka pekel!!!

Sodnike so pa po obeh polčasih fajn prežvižgali!
Motlo me je da mariborčani samo nekaj cinclajo, porem pa zgubijo žogo. Po golo bi lahk v 16ki vdarli najmanj 5x ... pa so zgubli žogo.

Stipe si je pa zaslužo rumenga! :D , je pa igral super ...

Kaj pa pravte da so Oblaka odpustili???
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Zavo ::

glede atmosfere se strinjam andrej, ampak sam veš, da to ni možno nikjer na svetu, da se taka atmosfera obdrži 45 minut, kaj šele 90 minut!
To je bila tista stara dobra eksplozija stadiona, ki je možna le v Ljudskem vrtu!

Glede podaljška je pa takole, primorci so ukradli nekje 30 minut igre, ampak, ker je nekakšno dogovorjeno pravilo med sodniki, da se podaljški ne puščajo več kot 5 minut, ne glede koliko je bilo prekinitev, so pač pokazali na 5 minut!

GMaribor je itak igral samo nekje 4 minute z igralcem več tako da to ni bila nikakršna prednost. Vseeno je, če jih stoji 11 ali pa 10 v kazenskem prostoru!

Tisti indirekt pa je bil popolnoma upravičen, saj je golman že ene parkrat pred tem žogo držal po 10 sekund v roki preden je podal žogo, sodnik ga je tudi zato 2 x pred tem opozoril!

Skratka Mariborčani in Mariborčanke, dvignimo nocoj čaše in nazdravimo na novo zvezdico!


P.S. Upam, da ne nazdravljam prehitro! :D

andrej ::

_marko: sploh ne vem kaj si naj mislim za olimpijo in oblaka. A ma sploh smisla odpustit trenerja 4 kola pred koncem, se posebej ce v javnosti poudarjas, da ti gre za dolgorocni plan in ne za naslov? Halo? Zdi se mi da schollmayer hoces z denarjem na silo nekaj naredit... to pa ne gre tako...

Igra olimpije pa me tudi ni kaj navdusila. So mili sreco, da smaljlovic ni zadev 11-metrovke. pa tudi igra ni bla nic kaj posebnega. gledalci pa so bli na tekmi samo zato, ker je ni blo vstopnine...

zavo: jasno, da ne more bit taksne atmosfere 90 minut, ampak vecji del tekme so gledalci tiho. potem pa ko jim ne gre, se zacnejo dret, namesto, da bi igralce vzpodbujali. treba jih vzpodbujat tudi kadar ne gre, ne samo takrat ko spilajo dobro.

glede zvezdice pa se ni vse doreceno. bo treba se 4x zmagat za naslov.

boštjan ::

še moj comment.Žal nisem bil na tekmi,je pač treba delat,na vikendu od punce:D
Še dosti prezgodaj je za nazdravljat in je treba v vsako naslednjo tekmo iti 100% skoncentriran in nič popuščat.Je pa bolje da STIPE in BREZA zdaj ne špilata,kot pa kasneje ko so odločilne tekme. Se vidimo na zadnji domači tekmi v Ljudskem vrtu.
Kdo je danes gledo oddajo GOOL je vido človeka s puno keša ,ki pa nima pojma o fussbalu, predvsem vodenju. Mislim na začetku sezone si rečejo da naslov ni primarni in da delajo na dolgi rok, pol pa ko vidi da razturajo,je naslov takoj nuja.pride spomlad in zanič rezultati in 4 tekme pred koncem zamenja trenerja, ker vidi da ne bo prvak,a prvi ki to javno prizna da ne more bit OLIMPIJA prvak je PAVLIN in ne OBLAK (pomeni da trener bolj verjame v igralce kot pa slo.kapetan v soigralce in samega sebe).Prav je mel OBLAK,da PAVLINA ne rabijo.Šolmajer pa itak samo denar razmetava,zdaj pa ma hudiča,še pokala ne bo v vitrinah. Pol pa se ta šolmajer začne izgovarjat na sudije kako pomagajo VIJOLICAM in da njim vsepovprek nastavljajo polena. mislim totalno brezpredmetna izjava. Pa še ena sočna.OFFSIDE pri golu Maribora.Vidli so ga tisti ki hočejo da je OLIMPIJA prvak in zdaj ko jim H2O teče v grlo iščejo povsod neko dlako v jajcih.offsida ni blo,kar se tudi lepo vidi,ker bi breza moral bil pred djukičem v 5m placu, bili pa sta v isti liniji skupaj z obrambnimi igrači kopra. škoda da so dobli dva rdeča,ker mislim da bo olimpija mela lažje delo v kopru,upam da ne. PUBLIKOM-ŠMARTNO,upam da bo spet ANTE za MARIBOR dal gol:D.
MARIBOR-DRAVOGRAD, zmaga VIJOLIC a spet težka tekma.

Super Sonic ::

ofside je bil-to pa zato, ker tist k se je tzadn dotaknu žoge stal na golovi črti (eden prej je žogo dvignu in če bi ta letela direkt v gol, potem bi bil gol čist regularen, tko pa k se je un dotaknu žoge je bil v prepovedanem položaju.

sej to je čist logičen za slovenski fuzbal- k ekipi ne gre, je trener prvi.
sicer pa se ne gre preveč razburjat zarad te domače, bedne in amaterske lige.:D

andrej ::

jaz imam tudi obcutek, da je bil offside. tisto kar so pa vceraj kazali pri golu z ono rumeno crto pa nic ne pove, ker so posnetek ustavli takrat ko je djukic sprejel zogo in ne takrat ko jo je brcnil proti golu.

Tudi ce je bil office, jaz kot sodnik nebi piskal, ker bi zoga tak al tak sla v gol, pa ce se je brezic dotaknil ali ne. uradno se je ni dotaknil, ker je gol pisan djukicu. potemtakem brezic ni posegel v igro... torej offsida ni blo...

Zavo ::

Jaz pa sem prepričan da ofsida ni bilo, saj je tako, kot je moj predhodnik rekel, bil Djukic pred Brezičem, ko mu je oddal žogo, pa še obrambni igralec Kopra je stal v črto oziroma malo pred Brezičem!
Radeon glede tvoje izjave pa vidim, da si nisi čisto na jasnem kaj je ofside, da te malo poučim:

Ofside je takrat, ko v oddaji žoge stojita pred napadalcem manj kot dva igralca, gledano od golove črte!

Torej pred Brezičem je stal Hasič, Djukič pa še en koprski obrambni igralec.

Scholly pa se itak obnaša sedaj, kot razvajen otrok, ki so mu odvzeli igračko v peskovniku!

Jebiga z denarjem se ne da vse kupiti!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zavo ()

Super Sonic ::

zavo-vem kaj je odside ne paničar-ja tvoji bogovi so zmagal in kako drugače kot da jih boš zagovarju?:P

p.s.
tko kot za polovico maribora ni blo ofsida, tko je bil za polovico kopra
tko da sodnik karkoli bi naredu bi naredu prou

boštjan ::

sem ziher da za ves MB,ki je spremljal to tekmo ni blo offside.:P

Vanquish ::

Ne pozabit da tudi za nacionalko in sodnike ni bilo, ki so lepo rekli iz posnekta razvidno ni bilo.

Radeon ce si bil na tekmi in si videl drugace se ti opravicujem, drugace pa si zal eden izmed redkih ki se na tak nacin tolazi, saj je bilo lepo receno iz nevtralne strani sodnikov da ofsajd ni bil.
Ne bit tok subjektivn:)

Zavo ::

Radeon, kolikor opažam nisi eden tistih, ki hodi na nogometne tekme!

Kako lahko potem rečeš, da je bedna amaterska liga! Po čem sodiš? Morda tvoj ata tako govori in se sedaj ti tukaj prazniš?

Mislim, da liga, ki je dala ekipo za ligo prvakov, ter reprezentanco, ki sodeluje na EP in SP, le ni tako amaterska.

Kaj so potem Madžarska, Irska, Bolgarska, Slovaška, Estonska, Bosanska, Albanska, Beloruska....lige, ki mislim, da še nikoli niso imele predstavnika v ligi prvakov?

Ne toliko pljuvat čez naš nogomet, če ne znaš našteti 5 igralcev, ki igrajo v tej ligi!

goku :) ::

Se strinjam je res, da si vsi želimo imeti nogomet kot ga imajo v najmočnejših ligah. Samo moje mnenje pa je da so ene tekme naravnost zelo dobre, veliko ritma, tekanja, itd. In tudi to še povem, tudi v Ligi prvakov je kakšna tekma tako dolgočasna da spiš zraven preden se začne (mislim da je bila enatekma prejšen teden?!)

Super Sonic ::

znam naštet 5 igralcev, a glej ga zlomka, ne hodm na tekme:P in imam svoje razloge.
in zavo, če bi ti kej vedu potem ne bi pisu neumnosti kot so napr PRIMERJATI slovensko nogometno reprezentanco (od kateri jih kolk špila v prvi postavi? ajd, pa rečmo da cime ni pofavlan, da mile je dosegljiv na telefon-no kolk jih je? direk iz lige simobil v prvi postavi?-aja pa še odštejmo rudija in pavlina, ker jih je šolmajer zaposlil ker je kot otrok v peskovniku)

in slovenski nogomet je bolj mučenje žoge, kot pa uživanje v igri.

p.s.
ste zlo pristanski ker vas je večina v tej temi štajercev. no jest to nisem, pa še vedno bi mi blo kul če zmaga maribor-rajš kot publikum>:D

boštjan ::

govorim za sebe,ker v imenu drugih ne morem.Sam nisem pristranski in povem tako kot je in offside ni blo. Sem pa na začetku prvenstva bil zelo negativno nastrojen na Maribor.Pa ne samo na igro,splošno na klub in sem bil 100% da to sezono ne bodo prvaki,saj je igra dobesedno smrdela,olimpija pa je mlela in mlela,pol pa je še publikum začel mlet te pa sem bil ziher da ne bo šlo to nikamor.No pol pa pomlad in vidiš da tudi drugod začne škripat, pri Mariboru pa začnejo zmagovat in glej ga zlomka so že drugi.Kaka škoda da so z gorico spomladi 2:3 zgubli.:'(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116441 (9664) Alexius Heristalski
»

Maribor - Dinamo

Oddelek: Loža
476302 (4944) RockyS
»

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
597813 (6886) RockyS
»

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

Oddelek: Loža
343022 (2298) glinik
»

Vijolice začele cveteti...

Oddelek: Loža
161332 (1179) boštjan

Več podobnih tem