» »

Napoved izida HR : SLO

Napoved izida HR : SLO

«
1
2 3 4

R0K ::

Ta tema ni namenjena, da bi se prerekali ali je nogomet vredu zadevšna, kateri igralci bodo igral, kje bi še lohk karto kupo, kdo je idiot in kdo ne ampak izključno samo izidu. Napovejte izid prve tekme v Zagrebu. Zanima me kdo bo pravilnu uganil.

Jest rečem 2:1 za Hrvate.

Mr-poki ::

10:0 za slovenijo
-=GoDfAtHeR=-

Matek ::

Če damo gol v prvem polčasu, bo 2:1 za njih, če dajo oni gol v prvem polčasu, bo 1:1.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Sumo ::

1:1 za naše ;)

perci ::

2:1 za Hrvate

McHusch ::

1:0.

Ne povem za koga. Mislite si svoje ;)

perci ::

očitno za hrvate, ker so gostitelji

slycer ::

Sploh ne upam napovedati rezultata. V najslabšem primeru nas bodo Hrvati natepli, v najboljšem primeru remi.

(offtopic: poslušajte, ko se bo cel Maksimir drl "Ubi, ubi, ubi Janeza" :D).

trillian ::

2:0 za hrvate.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

V-i-p ::

"Vaterni", z "lepo njihovo" na čelu, bodo izgubili z 0 : 1. Gol bo dal Šiljak, v 48. minuti. Bi še kaj napisal, pa moram v trgovino, piva namreč ne sme zmanjkati. Še dobro urco...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Mercier ::

Zmagali bomo. :D

speacker ::

Rezultat 2:1 za naše. več ne.
''...''

J.F.K. ::

Moja puca pravi, da 2:1 za Hrvate.
V polovici primerov ugane zmagovalca. Upam, da se tokrat moti :).

mare_ ::

Hehe, 2:1 za hrvate, sodeč po trenutnem rezultatu.

darh ::

smo že fasal.. in to po petih minutah... :|
Excuses are useless! Results are priceless!

wishmaster ::

..... pa že izenačili tudi :)
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

shock ::

Nevem zakaj ampak z našimi južnimi sosedi zadnjih par let vedno igramo neodločeno. Upam da bomo tudi danes igrali neodločeno in cirka tam ene 3:3 ali pa 1:1, doma upam da bo brez zadeka obeh in tako bomo šli naprej.

P.S.: A je kdo opazil da naši vedno igrajo z GLAVO >:D.

mare_ ::

No, očitno se ne bodo stepli samo navijači:)

Nikita H ::

spet se tepejo

drhal

wishmaster ::

.....fajn ,vsaj mal akcije:D
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

J.F.K. ::

"P.S.: A je kdo opazil da naši vedno igrajo z GLAVO . "

Ocitno tudi vec kot samo z glavo.

flipflop ::

3:1 za Hrvate.

V-i-p ::



>:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

undefined ::

Tri lenobe, ki pojejo "Slovenija gre naprej", naredijo pa nič zanjo. Luftarji. :)

Avenger ::

To pa že ne boš govoru!;( Vsaj Predin je zakon, ima muziko ki je med naj naj v Sloveniji. 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

undefined ::

Dej Avenger, še enega dobiva, pa lahko ustanovimo svoj bend. Kmalu bomo zagotovo dobili dosti fanov, prvi komad se bi lahko glasil: "Slovenija ima tri glave", drugi pa: "Kdor ne skače, ni Kekec, hej hej hej". >:D

McHusch ::

IceMan, stick on topic.

undefined ::

> IceMan, stick on topic.

I'm sticking to it like glue. ;)

mare_ ::

1:1, no ja:)

frenk ::

zakon >:D

ali3n ::

dobro je, u bistvu super... buteljčno zeleni so tokrat celo tekli...:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

McHusch ::

Slovenija gre naprej! :))

R0K ::

To mi deli! :)

Tr0n ::

Jaz napovedujem 1:1 ;).

DavidJ ::

Rezultat je super.

Morem pa pripomnit, da so naši novi dresi lepi, a v izjemno grdem odtenku zelene farbe. :P
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

b4d ::

Slovenci smo eni tičevi simulatorji, kr nekej padajo. Drugač pa so tak bunker nardili da je bu en tič gledat tekmo. SUX, basket slovenski je boljši.
b4d.sablun.org

V-i-p ::

Da, da, lepa njihova se počasi potaplja :)))))))))))))))) Dokončni potop pa sledi v sredo na bežigrajski njivi. Če se mi izide, po sredini tekmi objavim fotke povešenih glav (beri: pristašev lepe njihove). Bežigrad, se vidimo! >:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

c3R4R ::

1:1... Šiljak car;)

Bežigrad-> prihajamo>:D
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

zile ::

....bežigrajski njivi, hehe. :D
A bo ponovitev tekme ?

boštjan ::

z objektivnega stališča gledano je bla tekma pravi dugcajt,tolko nabijanja žoge še nisem vido.hrvati so hoteli,a niso znali,naši pa se niso niti trudli da dosežejo zmagoviti gol,kar bi ga lahko,a napadat z dvema ali tremi nogometaši je jalovo.še dobro da je hravška povedla,da smo še mi dali pol gol.
glede posamznikov,se je vidlo kakšno vlogo je mel zaho,bolj defenzivno kot offenzivno,zato sta bla "večkrat" v napadu čeh in šiljak.ni mi jasno zakaj je čeha dal ven,bolje bi blo da bi dal zahota.
Drugač pa je slovenska reprezentanca še 1x dokazala kako se igra taktično.to je velik rezultat,i ga je treba samo še potrdit v sredo,pa magari če igramo z vsemi 10 samo na naši strani.
rezultat sredine tekme bo: 2:1 za naše.

@ljash ::

jst mislm, da se bo prašnikar za v sredo poslužu stare Verdenikove fore - bunkra z vsemi enajstimi igralci pred golom, da žoga sploh ne bo mogla med njimi...:D

c3R4R ::

@bmw-f1
Napačna taktika...

Če bo 0:0 pol gremo mi na EP. Če bo 1:1 so podaljški. Če bo 2:2 gredo na EP Hrvati:\... Recimo da igramo bunker z Zahovičem na gol črti... Narobe. Recimo Hrvati dajo not 4 napalca in majo 90 minut časa, da dajo 1 sam gol-> pa če ga dajo okrog 80 minute, ga jim mi ne bomo vrnil in bodo Hrvati šli na EP...

Skratka igrat je treba napadalno... No, če bo 4:0 za nas, pol se lohk zapremo>:D
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Super Sonic ::

na sredini so nasi pometal s hrvati.
To je veliko presenecenje.

In Hrvati bodo tezko dal 2 gola v gosteh.

V kolikor se bolj zanimate zato, veste da so Hrvati nadnaravno mocni v Maximirju, med tem, ko so letos (s to ekipo) na gostovanjih igral slabo-povprecno.

Njihova igra bazira na navijacih in prav je tako.

v sredo gremo naprej:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

boštjan ::

na sredini so nasi pometal s hrvati.

to pa je res ja,po dolgem cajtu se mi je pavlin full dopado,s kako mirno igro je onemogočal hrvate

Mr-poki ::

pavlin je razturu pa ačimovič na desni tut naši so pokazal fenomenelno igro u 1. povcajtu
-=GoDfAtHeR=-

R0K ::

Res je. Edino do prve gola so se mi zdel, k da se jih mal bojijo. Že tko k si vidu če sta se naš pa njihov za žogo zagnala pa sta bla isto hitro pri njej, jo je naš kr pusto, ne da bi se boril ... pol po golu se jim je pa utrgal. Borba do konca. Tako je prav!

Slovenija gre naprej!

undefined ::

Zeh. |O

trillian ::

prasnikar je napovedal bunker.
razocarana sem.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

V-i-p ::

Trillian, ne smeš bit, kajti Prašnikar ni napovedal bunkerja, rekel je "da če bo treba, bomo igrali tudi samo bunker", kar je pri tako pomembni tekmi razumljivo. Moramo se zavedat, da drugo leto na EP ne bodo govorili, slovenci so pa bunker igrali, bljah, štelo bo samo to, kdo je prišel tja in če bo potrebno z bunkerjem, zakaj pa ne. Je pa res, da taka igra za gledalca ni preveč zanimiva, ampak tako je...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

flipflop ::

Je že Pavlin pred časom povedal,da tekmi ne bosta preveč zanimivi za gledalce. Važno da pridemo tja.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116389 (9612) Alexius Heristalski
»

Slovenija 0 - 1 Hrvaška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
655352 (4491) @ljash
»

SLO : FRA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575507 (4386) borinho
»

Prašnikar naj odstopi!!!

Oddelek: Loža
131433 (975) BlackHole
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1299984 (7742) DavidJ

Več podobnih tem