» »

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

««
56 / 69
»»

T-h-o-r ::

aja

sem mislil, da v prvem odstavku govori o original


v drugem pa o tanovi :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

Danes sem pogledal zadnji del prve sezone nadaljevanke Farscape.Poleg Stargate najboljša scfi nadaljevanka:P.
Samo škoda,ker so samo 4 sezone:(.Pa seveda Claudia Black je čist huda mačka:P in seveda Dominar Rygel XVI hehehehe njemu se lahko pa samo smejiš.
Čudno,da niso nikoli predvajali te nadaljevanke na Slovenski televiziji vsaj jaz nisem zasledil.
Zdaj pa pogledat sezono 2;).

Gregor P ::

Ali je ta remake že kdo videl? Se splača pogledat?

The Prisoner
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

Medtem ko čakamo na nove ZF serije, imate tu eno kratko ZF serijo skečev za preganjanje dolgčasa:D

The Quiz Broadcast
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

hendriks ::

oo7 je izjavil:

Danes sem pogledal zadnji del prve sezone nadaljevanke Farscape.Poleg Stargate najboljša scfi nadaljevanka:P.


Ne pozabit po koncu 4 sezone pogledati tudi Peacekeper Wars - 3 urnega filma, ki lepo zaključi serijo.
Res izjemna serija. Sem bil kar malo žalosten, ko se je končala ;)

krneki0001 ::

hendriks je izjavil:

oo7 je izjavil:

Danes sem pogledal zadnji del prve sezone nadaljevanke Farscape.Poleg Stargate najboljša scfi nadaljevanka:P.


Ne pozabit po koncu 4 sezone pogledati tudi Peacekeper Wars - 3 urnega filma, ki lepo zaključi serijo.
Res izjemna serija. Sem bil kar malo žalosten, ko se je končala ;)


Sem pogledal vse 4 sezone in še film na koncu, pa je res dobra zadeva.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Izi ::

- Zbrisano -

Edit: Sem opazil, da o seriji Revolution že obstaja posebna tema, bom pisal tja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Je že kdo gledal Defiance?Se splača pogledat?
Falling Skies je vredu?
Ali je še kaka nova dobra sci-fi serija?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

krneki0001 ::

falling skies je kr zanimiva zadeva. Jutri bo dvourna premiera nove tretje sezone na TNT.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Men je bil brezvezen. Proti SG-1 in Antlantis je bil kot slaba amaterska serija. Eni sicer blazno prisegajo nanjo ampak mene ni niti mal potegnila. Tko kot ne Stargate Universe. Atlantis mi prvo ni bil neki, ampak so se mi igralci prikupili s svojim karakterjem, zanimivimi zapleti in efekti so bili vedno zelo na nivoju. Pri Falling Skies pa je delovalo tko kot bi sam ustvaril neke 3D efekte na osebnem računalniku in jih zmontiral na nek video.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Men tudi Star gate Universe ni bila všeč.Bi bilo bolje, da bi nadaljevali z Atlantisom.
Bom pa vseeno pogledal 1 sezono Falling skies potem bom pa videl ali bo za naprej gledat ali ne.
Kaj pa Defiance?

Lion29 ::

meni FS ni nic posebnega... je pa ziher boljsa kot defiance...no, da ne bom delal krivice defiancu, ki niti dolgega pilota nisem do konca pogledal... ampak tak je bil moj obcutek
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Gregor P ::

Pa sem si ravno hotel ogledati ta Defiance, sedaj pa ne vem več:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Izi ::

Če ti je bila všeč Terra Nova, potem ti bo morda tudi Defiance.
Bistvo Defiance je, da ni skoraj nič Sci-fi, ampak gre bolj za dramo o enem samem naselju.
Po moje je še najbolj pravilno, če se Defiance opredeli kot Kavbojka (western), kjer prebivalci nosijo sci-fi kostume.
Ni slabo, ampak samo, če serijo vzameš kot čisto dramo v nekem čudnem naselju, kjer se je zbrala zelo pisana druščina prebivalcev, ki niso ravno najbolj kompatibilni med seboj.

Jaz Defiance gledam in uživam, ampak na moj okus se ne moreš nič zanesti, kjer je hudo unikaten in največkrat ravno obraten kot pri večini ;)

Gregor P ::

Hvala za INFO:) Če je le drama preoblečena v ZF, potem res ni zame:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Nikec3 ::

4. in 5. sezona Stargate Atlantisa sta bili nekaj najslabšega kar je sci-fi kdajkoli sproduciral. 1. sezona mi je bila pa zelo všeč.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

sulaco ::

V "razmislek" vam ponujam še tole sci-fi serijo... ORPHAN BLACK
http://www.imdb.com/title/tt2234222/?re...

Pa ne pozabit CONTINUUM...
http://www.imdb.com/title/tt1954347/?re...

Lion29 ::

ma kaki sci fi pri orphan black dej no... taka malo pilicijska malo splosna kriminalka.... se premisa ni sci fi (da so klonirani)...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

krneki0001 ::

Meni so recimo zanimivi za pogledat:
falling skies
outcast
revolution
terra nova

U bistvu so mi zanimive zgodbe teh nanizank. Sama izvedba je pa bolj tako tako, ker so vse bolj nizkoproračunske.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Izi ::

Lion29 je izjavil:

ma kaki sci fi pri orphan black dej no... taka malo pilicijska malo splosna kriminalka.... se premisa ni sci fi (da so klonirani)...

Sci-fi ni samo vesolje in vesoljčki :P
Uradni žanr za Orphan Black je čisti sci-fi.
Izdelavo je naročila in financirala sci-fi televizija z zahtevo po odlični sci-fi zgodbi. Premierno pa so ga prestavili letos marca na WonderConu (sci-fi konvencija), kjer je požel val navdušenja. Na vseh sci-fi lestvicah je bila serija takoj čisto na vrhu, celo tako, da so že par dni po premieri že naročili izdelavo novih 10 delov za 2. sezono, ki pa bo nared za predvajanje šele drugo leto.

Kloniranje samo trenutno res ni več čisti sci-fi, ampak ČLOVEŠKO kloniranje je pa še vedno popolni sci-fi, kjer dlje od par celic še nismo prišli.
"Human Embryonic Stem Cells Derived by Somatic Cell Nuclear Transfer" je največ kar smo komaj 1 mesec nazaj dosegli na tem področju. Poleg tega pa so zadeve še precej kočljive in je kakršnokoli resnejše eksperimentiranje na tem področju skoraj povsod strogo prepovedano.


ORPHAN BLACK SPOILER
sci-fi elementi v seriji:
- čudaško eksperimentiranje norih znanstvenikov v skrivnih laboratorijih, na področjih, ki so trenutno še čisti sci-fi
- trenutno omenjenih že 10 identičnih človeških klonov (5 od teh 10 je že mrtvih, šesti klon Helena, pa je bila ustreljena ravno na koncu serije in bo tudi verjetno mrtva)
- hčerka ene izmed klonov že kaže znake super moči (klone lahko loči med sabo in brez posledic je preživela prometno nesrečo, ki bi bila smrtna za večino normalnih ljudi)

Grafični efekti v seriji so pravzaprav tudi precej sci-fi čeprav, na prvi pogled tega sploh ni opaziti.
Vse klone igra ena sama igralka in kar nekajkrat smo imeli na kupu tudi po 3 klone hkrati, ki med seboj ne samo komunicirajo, kot je bilo to že nekajkrat videti drugje, ampak se sedaj tudi objemajo, pretepajo in počnejo še vse mogoče do sedaj še nevidene reči. Da so grafični efekti res vrhunski pove dejstvo, da jih večina sploh ne opazi.
Pa igralka mora biti tudi odlična, da ohranja vrhunsko igro vseh zelo različnih klonov in zraven še nikoli ne pozabi pozicije ostalih klonov (smer pogleda) čeprav je večino časa sama pred kamero.

Gregor P ::

Ker si se tako potrudil s komentarjem, si bom šel dejansko ogledati prve dele te serije:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Izi ::

Gregor P je izjavil:

Ker si se tako potrudil s komentarjem, si bom šel dejansko ogledati prve dele te serije:D

Ja kaj pa še čakaš stari :P
Dobre bejbe, seks, celo kakšno joško in ritko boš videl, huda akcija, precej krvi, nazorna grafika, umori, ...
Ni da ni, za povrh pa vse skupaj povezuje misteriozna zgodba, ki vleče naprej.

Lion29 ::

serija je meni zelo vsec, glavna igralka stura... in sem bil kar presenecen nad nivojem kako dobro poteka interakcija med kloni, tak da sem se ze spraseval, ce klonov dejansko ne spilajo dvojcici...vseeno pa ta vizualni efekt nima nobene veze s sci-fijem..lol

NE. ne bom sprejel, da je serija sci-fi. NIKAKOR.
Sci-fi serija mora imeti sci-fi elemente... DEJANSKO NOTRI PRIKAZANE.... razen enega (cloveskega) repa, ni bilo NITI ENEGA sci fi elementa.... ok, se popravljam... v predzadnjem delu je spoiler

tamala nadnaravno ozdravela

/spoiler.... vse drugo je samo "v zraku", torej nikjer nobenega sci-fi elementa razen v besedi...(kloniranje) ki tudi ni noben sci-fi element, saj so 17 let nazaj klonirali ze ovco... tak da kloniranje cloveka ni sci-fi element ampak moralni element

v koncni fazi pa mi dol visi za oznake... ker meni oznaka ne pomeni nic in nic ne pripomore h kvaliteti serije... ampak ce hocemo biti posteni, potem to nikakor ni sci-fi.... avtorji pa mediji pa lahko nabijajo kaj cejo ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Gregor P ::

Tale serija bi znala biti zanimiva -> Almost Human

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Lion29 ::

Gregor P je izjavil:

Kaj pa vem glede S.H.I.E.L.D-a, malo najstniško deluje vse skupaj. Tudi ni mi čisto jasno, kaj (po toliko dneh) počne tam tisto [SPOILER]

zoglenelo truplo v požganem laboratoriju? Je del


pohištva?:8)

... čeprav to je že bolj tema za ZF temo.


se kar strinjam...pa tudi dejstvo ...

[Agents of S.H.I.E.L.D. SPOILER]

da so sprva mislili, da je una hekerka del teama in pol to kar pozabili



je kar nekaj.... ma sej smo ze ugotovili, da dobre SCI FI serije ni...ce je potrebno dati za CGI potem he manjko pri plotu in na sploh ostalih koncih povezanih z zgodbo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Gregor P ::

... oni imajo to srečo/nesrečo, da ker so praktično vsi videli filme niso rabili v prvem delu sedaj vsega predstavljati ... gledalci lahko le upamo, da bo sedaj od prvega dela (kjer so bili "mlačni" in torej niso nič pretiravali, ali pokazali kaj posebnega) šlo vse samo na gor ... ampak zaenkrat je bojazen večja, da bo zgodba ostala enako "plehka" ... če pa ciljna publika nismo "mi", ampak bolj otroci, potem pa tudi v redu8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

Kakšna je tale serija The Tomorrow People? Zdaj vidim, da je to remake serije iz '70-ih The Tomorrow People, ki pa je bila namenjena bolj mlajšim gledalcem oz. otrokom.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jest10 ::

Zaenkrat je bolj švoh vse skupej.

lirael ::

Ve kdo za kako sci fi serijo podobno Firefly-u? Ta mi je bila svetovna, ampak prekratka :P. Sedaj pa spet iščem neki takega za gledat :D. Stargate in Battlestar Galactica že pogledane vse :).

Smurf ::

Se pravi, da poteka na vesoljski ladji?
Farscape morda? Ceprou je slabsa od Firefly-a.

Okapi ::

Babylon 5, Red Dwarf, Andromeda ...

O.

lirael ::

Farscape je bla ok za pogledat, sam me pa ni tolk navdušila, sej ni tolk nujno, da poteka na vesoljski ladji, boljše bi blo to, da bi bla tk zanimiva, kot je bla Firefly :P. Uuu, za Red Dwarf pol morem pogleat, ostala dva pa že tudi poznam. Hvala :)

Smurf ::

Doctor Who si ze pogledal? Kvalitetna serija.

Od novejsih, ki jih se snemajo je sci-fi Continuum in Falling Skies.

Engineer_ ::

Smurf je izjavil:

Doctor Who si ze pogledal? Kvalitetna serija.


osebno nisem uspel prebaviti prve epizode, kaj šele da bi si drznil gledat še eno. Ena najslabših serij kar sem jih kdaj videl. stvar okusa pač.

Dr_M ::

Meni je Doctor Who fantasticna serija. Ok, mogoce na zacetku mal cudno gledas, ampak ko "zalaufa", pa ne mores nehat :>
Andromedo bi pa odsvetoval, je res uboga serija.

Smurf ::

Engineer_ je izjavil:

Smurf je izjavil:

Doctor Who si ze pogledal? Kvalitetna serija.


osebno nisem uspel prebaviti prve epizode, kaj šele da bi si drznil gledat še eno. Ena najslabših serij kar sem jih kdaj videl. stvar okusa pač.

Ja, se vidi, da je angleska produkcija (in je posledicno notri tudi angleski humor in vse kar pase zraven), ki se razlikuje od ameriske kar nekaterim to ne ustreza.

Ce te to ne moti (ali pa ti je celo vsec), je serija vrhuska (epizode imajo res razgiban repertoar zgodb), nima zastonj tako visoke ocene na IMDB. Ampak kot ze receno, razumem pa, da nekaterim ne more biti vsec.

Engineer_ ::

morda bi se moral pogledat par epizod da bi me potegnilo..

saj sem napisal, stvar okusa pač. Nekako nisem videl smisla ali humorja v 1. epizodi in me je povsem odvrnilo od gledanja serije.

Sem se prej narobe izrazil morda. Bom popravil. Meni osebno je to ena najslabših serij kar sem jih kdaj videl, kar ne pomeni da je serija slaba. Glede na gledanost bi rekel ravno obratno (zato sem jo tudi hotel pogledat vendar sem bil razočaran). Verjamem da recimo marsikdo ne mara Star Trekov, pa so meni vrhunski, recimo.

Povsem stvar okusa. Kar je tudi prav. Dokler ne pride do borbe za dalinca zvečer pred tv :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Smurf ::

Dr_M je izjavil:

Meni je Doctor Who fantasticna serija. Ok, mogoce na zacetku mal cudno gledas, ampak ko "zalaufa", pa ne mores nehat :>
Andromedo bi pa odsvetoval, je res uboga serija.

Andromeda zadnja sezona je pa ena najvecjih katastrof, ki sem jih videl v zivljenju (pa tudi ostale sezone niso nek cvet kvalitete). Ampak sem se tudi tam prebil cez, sicer komajda... iz principa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Engineer_ ::

lirael je izjavil:

Ve kdo za kako sci fi serijo podobno Firefly-u? Ta mi je bila svetovna, ampak prekratka :P. Sedaj pa spet iščem neki takega za gledat :D. Stargate in Battlestar Galactica že pogledane vse :).


Star Trek: the original series
Star Trek: the next generation

vsi Star Trek filmi (o kvaliteti posameznega filma bi se dalo klepetat vendar če se gleda, se pogleda vse).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Smurf ::

Meni je recimo Star Trek ok. Ko sem bil majhen in jih pogledal vecina so mi bili super, sedaj pa so dobili precej konkurence (SGA, SGU, Firefly, BSG, Doctor Who) in jih uvrscam nekje v zgornjo sredino.

S tem, da zame ST-DS9 > ST Nex. Gen. > ST Voyager > ST Enterprise > Stare serije :-).

Engineer_ ::

vidiš, jaz pa jih točno zato obožujem. Ker so bili pionirji, delal nekaj kar ni še nihče naredil in vseeno so naredili tako kvalitetno.

Saj ne rečem, saj imajo konkurenco. Ampak jaz gledam na to iz vidika: omfg kaj so naredili v 60ih letih prejšnega stoletja....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Dr_M ::

A to mislis na tole? :>

Ce slucajno link ne dela.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Engineer_ ::

mislim na drsna vrata, touchscreen, video pogovor na daljavo, miniaturni walkie-talkie, prenašanje podatkov brezžično, ravni zasloni itd itd itd...
Kar se tehnologije ki so jo kao uporabljali tiče je isto kot če bi posneli leta 2000.

Grafični efekti so za tiste čase precej dobri, posebno če se človek zaveda kakšen budget so uporabljali.

Kar se stila igranja tiče pač vsake toliko vidimo tipične načine igranja iz 60ih let, tega ne gre zanikat. Kljub temu so posneli precej kakovostno serijo.

Glede modernih serij pa: Ni težko posneti dobre serije, če dobiš vse začetne ideje pri seriji, ki so jo posneli pred 50 leti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Gregor P ::

... ali pa
Uhura was an important part of the original series' multicultural crew and one of the first characters of African descent to be featured in a non-menial role on an American television series.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Dr_M ::

mislim na drsna vrata, touchscreen, video pogovor na daljavo, miniaturni walkie-talkie, prenašanje podatkov brezžično, ravni zasloni itd itd itd...


Da Vinci je narisal helikopter dobrih 400let, predno so ga dejansko nardili. Sicer ni bil identicen, ideja pa je bila :>
Celo v nekem Chaplinovem filmu so ujeli nekoga, ki se je pogovarjal po brezzicnem telefonu :>

Engineer_ ::

To je kot da bi rekel da je Edison car, čeprav je vse ukradel Tesli ;)

Tudi Gospodar prstanov ima ogromno, ampak res ogromno kopij svoje zgodbe. Mi je pa neizmerno smešen vsak, ki to epsko zgodbo primerja s čimerkoli modernim, ki je dejansko samo kopija Lotra.

Pač zasluge za genialno zamisel je treba priznati osnovnemu avtorju, ki je prvi uspel s to idejo. Drugače pridemo na "genialnega" Jobsa, ki je nekaj let za microsoftom objavil isto reč in z njo uspel ker Microsoft ni imel niti marketinga niti dobrega časovnega okvira.

Ne rečem da moderne serije niso dobre, sem jih pogledal mnogo in to z veseljem. Samo zelo pogosto vidim majhne podobnosti. V izbiri igralcev, likov. Kako se mora kdo obnašati, kdo je prijatelj, kakšen je način vodenja vesoljske ladje/postaje. Kdo mora biti predrzen in kdo moder. Kdo pogumen in kdo šleva. Vse se vedno ponavlja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Dr_M ::

Iz kje si pa to potegnil?
Tole je pa mindfuck.

Engineer_ ::

Pač moj pogled, ni rečeno da imaš istega. Zato smo eni pristaši Star Trekov, drugi pa Babilon 5. Redkim je všeč oboje. Oziroma ga še nisem videl junaka, ki bi gledal oboje ;)

Zna bit da se motim, samo mi ni dosti mar. Samo povem kako vidim vse te serije in njihove glavne like, načine obnašanja, tipičn način zapletanja zgodbe in rešitev v zadnjih nekaj minutah epizode, kako imajo vedno vsi svoje zakone, ki jih nikoli ne spoštujejo in so vseeno naredili "prav", kako je človeška rasa vedno pred vsemi ostalimi rasami... :)
Aja in tisto najboljše: v vesolje se gre zato, da se raziskuje in se NIKAKOR NE SME VMEŠAVAT V DRUGE PLANETE. Prva reč, ko pridejo na bilokater tuj planet je to, da vsakemu razložijo da vse delajo narobe. :D lol :D

Vseeno velik pristaš sci-fija, drugega niti ne gledam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Dr_M ::

Ce ze moram rect, da sm pristas kaksne scifi serije, je to definitivno SG-1.
Najmanj usec od tadobrih serij mi je pa ravno star trek. Gledal ogromno TNG in voyager delov, ampak niso mi pa tako dobri, da bi sel vse gledat. Pac bli so uredu za zabijat cajt, ko so jih vrtel na nasih tvjih.

Engineer_ ::

oh, sg-1 in atlantis smo pa že tolikokrat dali skozi kot so vrteli Sam doma na pop tv ;)

Epska reč, si deli prvo mesto s Star Treki ker se ne morim odločit katera serija mi je boljša.

Vseeno je v svojih temeljih kljub vsemu povsem ista kot Star Trek. pridejo na tuj planet, jim zjebejo kulturo in gredo naprej :D
Glavni je nek zajebanc ki se vedno reši iz vsake pizdarije ki jo naredi, zraven sebe ima genialno pametnega sodelavca, ki vse ve, glavni bojevnik je nek car iz drugega planeta, zravn pa mora bit še neka ženska, da poskrbi za moralo. Poleg tega obvlada svoje področje. Glavni junak bi bil kljub svoji neizmerni karizmi navaden luzer, če ne bi imel podpore svojih najbližjih sodelavcev. :)

Kljub temu da se spopadajo z neprimerljivo naprednejšemi ljudstvi iz drugih planetov na nek čuden način v vsaki bitki zmagajo. A vseeno traja zelo dolgo, preden sovražnika dejansko končno premagajo. Nato se pojavi nekajkrat hujši sovražnik (the borg vs Ori), ki pa ga premagajo na praktično isti težavnostni stopnji. Čeprav je svetlobna leta močnejši od vsega kar so do zdaj videli, pri bitki z njimi ne utrpijo bistveno večjih izgub kot so jih utrpeli do zdaj pri bitki z bistveno slabšimi sovražniki. Če že, so izgube na strani zaveznikov, nikakor pa ne na strani glavnih junakov.

pač same shit all over again :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()
««
56 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvezdna vrata - Stargate SG1 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Sedem umetnosti
126790302 (14911) Barakuda1
»

Battlestar Galactica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
43146639 (11975) vostok_1
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510885 (8316) Jst
»

Battlestar Galactica: Blood and Chrome (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5511941 (10096) yoco
»

Caprica (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8112199 (9379) Brane2

Več podobnih tem