» »

COD4 zatikanje

COD4 zatikanje

Mentalist ::

Pozdravljeni,

Začel mi je štekat COD4. Začelo se je takrat ko sem na svoj računalnik naložil SP2.

Veste kako to odpraviti, ker je to zatikanje res moteče.


Aljaž
Lool.

Mentalist ::

za visto mislim
Lool.

geek93 ::

lahko napišeš komponente računalnika?

lahko bolj podrobno opišeš zatikanje? (imaš nizki FPS, ali imaš več kot 60FPS in se igra vseeno zatika?)
o tem te sprašujem zato ker sem imel sam podoben problem, le da je to blo pri GTA IV in na windows 7. Problem sem rešil tako da sem spremenil kompatibilnost na windows xp service pack 3 in whuala, igra je delovala kot po maslu =)

LP

Mentalist ::

Mam I7 2.666, 3gb rama pa Radeon 4870 1GB


Aljaž
Lool.

jan01 ::

Imaš najnovejše driverje iz http://support.amd.com/us/gpudownload/P... ?

Mentalist ::

saj bi jih naložil ampak me je strah, da se ne bi kaj zgodilo
Lool.

geek93 ::

zgoditi se nebi smelo nič. Predlagam ti da naložiš windows 7 ultimate 64bitni. Uporabljam ga sam in sem opazil veliko pospešitev v igrah. (v Cod4 iz 80 fps(windows xp) na 120fps(windows 7).

LP

galu ::

saj bi jih naložil ampak me je strah, da se ne bi kaj zgodilo


Zgodilo se bo... Totalno nič. Grafe ti z ničim ne boš uničil, razen z prekomernim navijanjem in "kuhanjem".

geek93 ::

saj bi jih naložil ampak me je strah, da se ne bi kaj zgodilo


Zgodilo se bo... Totalno nič. Grafe ti z ničim ne boš uničil, razen z prekomernim navijanjem in "kuhanjem".


tako je

Mentalist ::

Bom probal, z windows 7 pa še bom počakal do oktobra;)

Sem probal pa se mi zdi da še bolj šteka ko prej
Lool.

Zgodovina sprememb…

Engineer_SLO ::

kaj pa patch?
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Mentalist ::

Bom probal ko pridem iz šole;)
Lool.

ilidany ::

ali ste najdli rešitev?:8)

ker lahko pomagam!:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ilidany ()

Mentalist ::

nisem našel, zato bi vas prosil za pomoč lepo prosim;)
Lool.

Engineer_SLO ::

kateri patch imaš nameščen?
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Mentalist ::

Nobenega
Lool.

galu ::

Probaj odpret CMD pa vtipkej: format C: in potem Y *hec:))
Maš original verzijo sploh? Kak virus?

Mentalist ::

Virusa ni sem prekontroriral, orginala pa nimam, vem da je piratstvo prepovedano:8)
Lool.

bluefish ::

Potem je pa debata itak zapravljanje časa.

Galaxy ::

Inštaliraj patch 1.6 i nato še 1.6-1.7 patch. In če že imaš kopijo kupi vsaj cd-key.

Mentalist ::

Sem naložil patche, pa nič ni pomagalo.;((



;((
Lool.

Jebac18 ::

sicr ne pase v to temo ampak procesor imam 8400 pa graficna 48500 pa mi šteka gta 4 enkrat sm mel ze instaleran in mi je lepo delu...

galu ::

sicr ne pase v to temo ampak procesor imam 8400 pa graficna 48500 pa mi šteka gta 4 enkrat sm mel ze instaleran in mi je lepo delu...


Nastavi na nižje nastavitve... Razen če maš iste ko prej, lahko malo naviješ proc, daš najnovejše driverje za grafo, najnovejši patch...
Tako to gre.

Mentalist ::

Kaj še lahko naredim?
Lool.

bluefish ::

Kupi original.

Mentalist ::

razen tega?
Lool.

bluefish ::

gorgaa ::

Bom kr tukaj napisal...No prišel sem do enga dela igre,ko moraš skos nesti enega tvojega povelnika-misija ko si sniper...in ko pridem do enga vlkega kolesa...moram čakat na helikopter,da pride po mene i njega...ampak tote vojske ne moram nikakor premagat....skos prihajojo z helikopterji in jih je vedno več...kaj nardit oz kje se skrit če se da...da počakam na helikopter,ki me bo odpeljal na varno?

bajsibajsi ::

@vrag88
Vodic COD4

gorgaa ::

bajsibajsi

Mission Objective: Hold out until Evac!

Aim for the Northeast, where you previously came from, and take out all targets as quick as you can! Hold your ground until the enemy Choppers appear. Aim for the ropes and take out a few descending soldiers before they hit the ground! When they do, pick them off one at a time and don't forget the Northeast passage also! Throw a few Frags is they get too close and watch out that no hostiles ambush you from the right of the Ferris Wheel! Stay low and hold your ground until your Chopper arrive!
Mission Objective: Get MacMillan to the Helicopter!

When they do, leave MacMillan for the moment, and quickly sprint to the Southeast alley - don't worry, you're men will protect MacMillan! The door in the right hand building has now opened for some reason; head inside and grab the Laptop! Be quick though!



Moram it do enih vrat...vendar ta vrata se mi ne odprejo....kaj moram 5vojakov njihovih prej ubti al kak?Ne razuumem točno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorgaa ()

jan01 ::

@vrag88
poglej si na youtube video vodiče

norcuron ::

Tisti čas preden pridejo izkoristiš za postavitev claymore min in si narediš minski perimeter. V vodiču ti pa piše kam se je dobro postavit, da prideš skoz.
Great are mysteries of the mind ... or not?

Mentalist ::

Bom kar tukaj napisal, da ne bom nove teme odpiral. Ali se da kako pridobiti nazaj save game file, če si po pomotoma stisnil New game?

Res nihče ne ve?
Lool.

Zgodovina sprememb…

bajsibajsi ::

Mentalist ::

Ne, mislil sem, če se da to dobit file, da ostaneš kje si nazadnje ostal
Lool.

bajsibajsi ::

Vem kaj si mislil. ^^

Ampak glede na to, da si z New game prepisal stari fajl...

Pa sj a je big deal? Odklenes vse in zacnes igrati na tistem delu misije preden si imel shranjeno... v cca. 2 minutah bos na istem.

Mentalist ::

Kako se to odklene?
Lool.

bajsibajsi ::

Odpakiras in vsebino kopiras v C:\Program FIles\Activision\Call of Duty 4.....\players\profiles\....\save oz. tja kjer imas igro.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934132015 (17261) Bantani
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672186 (14952) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869784 (11689) oo7
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368108599 (85397) mkonci
»

Obstaja rešitev za zatikanje igre?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141118 (826) Kristjan15

Več podobnih tem