» »

Call Of Duty 5 : World at War

Call Of Duty 5 : World at War

Good Guy ::

kr vredu zadevca..

grafika je huda, igranje pa tut kul do zdej kokr daleč sm pršu
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

laught ::

sem zaj šel k kolegu gikat in je igra kr dobra,pa tut krvava je fajn in se mi zdi da je dost boljše ko bia še trupla dost boljše trže ,evo par slik,slaba kvaliteta sam nekaj se vseeno vidi:P
http://shrani.si/?3w/oU/40zCKYIw/cod406...
http://shrani.si/?1P/5Y/2egJ5Qb0/cod040...
http://shrani.si/?1D/Bz/5um7uKG/cod403....

pa z ognjemetalko gre požigat dreve itd,in je dost bolše kot pr fc2 filing ko z ognjemetalko požigaš.. prvi vtisi so zaenkrat vredu.

Tr0n ::

Je kr fun ja. Ampak Modern Warfare mi je se vedno bolj pri srcu. :)

AapocalypseE ::

Preveč hitro se igra to. Samo laufanje na hitro in streljanje. Me moti malo, da ni taktično tudi. Pri Modern Warfare je blo recimo "nice & quiet" tu pa samo na hitro vse. Upam, da še pride kaj takega v igri, ker za zdaj sem še bolj na začetku.

laught ::

Tut meni je modern warfare boljši,upam da bo 6ka modern warfare 2,al pa, da boš v vietnami to tut zna bit dobro..

LordTado ::

zajebali so ga.
warfare je bil zakon dinamika dobra grafika...

laught ::

Eh niso zajebali,je pa res da jim že zmankuje idej,kajti dosti misij je iz filmov,pa še iz prejšnih codov je nekaj ponavljanja,sam boljše izpeljano..pa tut krvavo je dosti bolj kot v prejšnih delah..čakam na 6ko upam sam da nebo ww2,al pa prihodnost..

Berserker ::

ww 2 tema se sploh ni zguljena kakor mislite, sej logično kr eni nimate poterpežljivosti z kar98 al pa z garandarco stat v zaklonu in natančno streljat po japoncah al nemcah, vsi bi raje kr z automatskimi orožiji(g36,m4,ak74) zdivjali naprej in sam ratata. igra mi je kr dobra bla. Precej scen je iz filmov seveda, recimo tisto iz reševanja vojaka ryana ko topovske bombe uporablja kot grenate(udari po trdem in vrže),SPOILER !!! : ja pa konec je podoben kot v enki.

Igra je res tak fajn krvava pa so kr dobre misije, fajn pa je tudi sukat nož saj je kr nekaj fint kak sovražnika zakolješ od blizu oz. animacij zato.
No to je zaenkrat vse bom nekako probal še mltiplayer.
lp

laught ::

Tr33k tisto pa res ni scena z reševanja vojaka rayna,sam tiste izstrelke tak uporabiš,bolj filmska je bla ona misija ko si sniper(z filma enemy of the gates,neke takiga..)..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Berserker ::

Je pa coop tak zablužen kak so ga lahk pofixsali z tako kamero bi ja te dali vertikalno al pa horizontalno ne pa kot bi cajtungške slike gledal in igral. raje igrajte solo in pozabite da coop obstaja.

laught ::

coop je res bedn,nevem kaj so študirali,da so dali tak bedn split screen..8-O

dronyx ::

Kako to izgleda co-op za 4 igralce? Ali to igraš proti botom?

Evil mind ::

tilinho20 ::

Hehe, lepo.:D Veliko časa, ni kej.:))

darius ::

Meni osebno je boljša grafika kot v FarCry2, samo me pa zelo moti, da je začrtana pot in je nerealno ko te zaustavi listje ko hočeš iti v šumo :P al pa kaka vrata itd ..
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

laught ::

ja se če nebi bla začrtana pot bi pa igra bla tak podn verjetno kot fc 2,je pa res škoda da pot ni malo bolj obširana..

z3ro ::

ob zagonu mi napise tole:
 cod error

cod error


kaj je narobe?
Lp

Urc ::

http://www.xfire.com/video/3e2e2/
BUM :D


Tukaj pa ni bilo dosti FPS. Zakon si naredu drugače :D

Rotaidal ::

ob zagonu mi napise tole:
 cod error

cod error


kaj je narobe?
Lp



Maš original igro?

AngelOfDeath ::

ob zagonu mi napise tole:
 cod error

cod error


kaj je narobe?
Lp



Vista ?

Preklopi na 24bitni sound...
edit: Slovnica

z3ro ::

kak 24 bitni sound? nimam viste.
Lp

tilinho20 ::

ob zagonu mi napise tole:
 cod error

cod error


kaj je narobe?
Lp

Poglej eno stran prej, imaš tam napisano (moj post).

jan01 ::

Ne pozabite vsi updejtat directx(najnovejši je novemberski)
cela verzija oz le s web installerjem

z3ro ::

ob zagonu mi napise tole:
 cod error

cod error


kaj je narobe?
Lp

Poglej eno stran prej, imaš tam napisano (moj post).

lahk daš še enkrat link kr tisti je malo...nepopoln... ali se motim?
ty pa lp

tilinho20 ::

Lej v glavenm si zloadi najnovejši DirectX.

Tr0n ::

Cool konec, ampak zgodbe pa ni neke pametne. Samo niz zgodovinskih misij.

8/10

AapocalypseE ::

MP je zanimivo nabijat. 8-)

Tr0n ::

Zanimiv je Left 4 Dead parodija zombi mode-a, ki ga odklenes, ko koncas single player. :)

Berserker ::

dober konec pa pa muzika je full vzdusna sn jo v ofp ze slisal. kak je naslov?

dronyx ::

MP v COD limonadi je za moj okus že zelo prežvečena zadeva in čas bi že bil, da si spomnijo kaj novega. Tako pa se vedno MP spremeni v eno veliko nažiganje, pri čemer pa hitro vsi igralci poštudirajo, da je samo nekaj orožji zares konkurenčnih. Recimo v COD 2 je to nemška MP44, v COD 4 pa lahki avtomat P90.

Meni bi bilo zabavno, če bi (kot eno možnost recimo) MP naredili tako, da obe ekipi vodi "računalniški poveljnik", ki deli naloge, prav tako pa ima vsaka ekipa določeno število jurišnikov, snajperjev, težakov s SAW... Tebi igra določi kaj si in potem moraš s tem preživet. Računalniški vodja ekipe bi tako izbral nalogo tako za ekipo in določil sproti nalogo vsakemu posamezniku, glede na stanje v igri. Če soliraš in igraš po svoje, te vidno označi, tako da te nasprotnik za šalo pokonča, prav tako pa ni tudi točk.

Če bi to res dobro naredili, bi se vzdušje v MP lahko približalo SP. Glede na beto COD5 je to samo še en tipičen COD MP, brez resne inovativnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Berserker ::

Jaz bi naredo v igri tak način kot ga ima gers of war: prek lokalne mreže al prek neta vas bi blo ok 4-10 igralcev proti vam bi prihajali boti pa vsak napad botov bi bil zmeraj težji in močnejši. Bi mal sodelovanje okrepilo.

intelček ::

nc kej posebnga ni tale CoD5,
Fallout3 zakon
airsoft

laught ::

Meni pa je glih ta cod 5 boljši kot fallout 3,ti vsaj dolgcajt ni kot pr falloutu..

Rotaidal ::

nc kej posebnga ni tale CoD5,
Fallout3 zakon


Cod:WaW ni cod5...

Cod5 še komaj pride. Primerjaš CoD z Fallout3? :D

laught ::

kak te ni 5ka?če je za naslednje leto že 6 najavljena? http://www.gamespot.com/pc/action/callo...

Rotaidal ::

no... my bad ;)

intelček ::

primerjam to kar lahko ta trenutek igras od tanovih spilov
airsoft

cattom ::

Dupli
Verjetno imaš preslabo grafično.Tukaj preveri svojo konfiguracijo računala :
http://www.systemrequirementslab.com/re...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cattom ()

zweistein ::

Lp.
Ka mi lahko kdo povej ka naj naredim ko zaženem igro mi napiše ta error during initialitation: Unhandled exception caught
Mam instaliran najnovejši DirectX, mam org igro, pa mam visto

MI lahko kdo res napiše ka moram naredit da bo delala ker sem igral pri sosolci in je res zakon igra.

Hvala že v naprej.

pozitron ::

Menije pri tem errorju pomagal reinstall. Najprej install, potem 1.1 patch nato pa cra**.

Berserker ::

Ja če ima orginal kaj bo z creckom. ?

laught ::

kaj je res še neka misija not ko naci zombije strelaš?ko sam je nisem opazo..

LeXani ::

No da še jst sprobam to zadevo..šele zdei dubu.. :|
Čas prve prijave 04.11.2005

AapocalypseE ::

Ko sem si dal gor 1.1 patch mi ne dela Castle mapa, ko postavim server. Kakšna rešitev?

mik3y ::

Mi lahko prosim kdo pove, kje bi lahko dobil beta key? Na callofduty strani jih dobi samo nekaj. Kje bi lahko dobil ali mi ga kdo za par dni posodi?

P. S. Kdaj in kje si lahko kupim original cod5?

Lp

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

Berserker ::

Igra je že zunaj nevem zakaj bi igral beto, nabavi si orginal. Se bo zdaj cod4 bolj pocenil ko je 5 del zunaj ?

kmetek ::

Sem updajtal directx pa isto sranje.

dr.Akula ::

ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

mik3y ::

Hvala lepa akula. Pa se splača kupit (drago)?

aa pa še nekaj: igro sem si dol potegnil pa mi noče ustvariti accounta za mp. why?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mik3y ()

janwoolf ::

Zivio!

Imam problem..ko igram codwar.. dodal sem Trainer. Hoja je bila hitra, pa še take.. potem sem odstranil trainer. in spet pognal codwaw, hoja je bla ista kot prej (trainer). zbrisal sem igro i ponovno instiliral. pa ne pomaga. hvala
C2D E8400, Crucial Ballistix Tracer 2x1gb PC-8500,
P5K-E, XFX 8800GTS (G92) 512MB,Antec nine hundred
cooling 4x120mm and 1x200mm, Enermax Infiniti 650W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828159125 (3623) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32769002 (36767) oo7
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869683 (11588) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39158004 (33822) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937643 (23285) oo7

Več podobnih tem