» »

Call Of Duty 5 : World at War

Call Of Duty 5 : World at War

««
«
1 / 8
»»

LeXani ::

Serija Call of Duty, se ponovno vrača nazaj v drugo svetovno vojno, natančneje na Pacifik (Japončki).
Igra bo uporabljala enak grafični pogon kot v četrtem delu, ter bo prikazan bolj realistično kot doslej (krvavenje zaradi ureza z nožom, opekline..), izboljšan bo tudi nadzor okolja (kot pri Far cryu - plavanje..) V večigralstvu je predvsem novost, težko pričakovan co-op način igranja, ter uporaba različnih prevoznih sredstev (vozila, plovila).
Izid igre še ni točno določen, najvrjetneje pa bo izšla konec tega leta.
Izšla bo za večino konzol (PC, PS3, XB360, Ds, WII)
Interview
Slikce
Čas prve prijave 04.11.2005

The_hammer ::

Ka pa za PC, a je znano a pride ven al bo isto ko trojka, samo za konzolaše?
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

The_hammer ::

Ah, mislim da za PC tudi pride...
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

ahac ::

Glede na to, da bodo developerji isti kot pri CoD 3 je najboljš, da to spustimo in čakamo CoD 6 (ki naj bi ga pa spet naredil Infinity Ward).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

MeGreat ::

haha to bo zanimivo čez trideset let, ko bo izšel call od duty 16 :)

bluefish ::

je pa zanimivo, da se razvijalci otepajo Vietnama. Do sedaj smo lahko videli le malenkost iger s to tematiko. Morda pa, v COD16 :).

T-h-o-r ::

vietnam je preveč boleč za američane, pa nočejo kakšnih iger naredit na to tematiko :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bluefish ::

to je razumljivo. Bo pa slej ko prej zmanjkalo tematik in idej, ljudstvo bo naveličano WWII nažiganja, in morda se bo potem kakšen (tuj) razvijalec lotil zadeve.

LeXani ::

Ja, razvijalci se najbrž prilagajajo po željah igralcev po svetu.. igram pa rajši tematike druge svetovne vojne kot pa prihodnost (roboti..).
Poleg bojevanja na pacifiku pa bo v igri tudi napad "rdeče armije" na nemčijo.
Upam da pride trailer čim prej ven, da vidmo to zadevo:)
Gamespot
Čas prve prijave 04.11.2005

TokioGangsta ::

A ni že biu Battlefield: Vietnam?
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

T-h-o-r ::

ja, samo meni je bila totalno zanič
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

destroyer2k ::

Kaj pa vietcong? Ta je bila kar dobra če se prav spominjam.

tilinho20 ::

uhhh. Spet nov CoD. Spet bomo drk*al. :D

Timx ::

uhhh. Spet nov CoD. Spet bomo drk*al. :D


Ja mas prav :). Upam da bo bolsa prek neta kot cod4.

Urc ::

Če mene vprašaš za po netu bolši kot cod 1, kar se tiče igralnosti, ne bo nobeden. COD 2 je bil tudi zanimiv, ker je bil malo bolj grafično napreden, čeprav je bilo dosti odvisno od sreče in auto-zdravljenje je bilo tudi malo brezvezno. Zdaj samo še nekaj dodajajo (ogromno pušk, fleši, par vrst granat, minometi, bazuke) imho je sedaj preveč usega.

Meizu ::

Jap, se strinjam COD1 je res zakon online. Ravno nekaj dni nazaj sem si za 15€ nabavu COD in CODUO in je res zakon. Še posebej tisti base assault, ko pride po 40, 50 ljudi na srver in je res akcija.

Timx ::

Glavna tezava pr cod4 so premajhne mape. Vecina map bi mogla tok vlka kokr npr. overgrown. Par map pa glih za recmo war 2v2 pa 1v1 .

Pyr0Beast ::

Ahh ja, COD4 z pridihom Bf2 .. mokre sanje [:D]
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

tilinho20 ::

MEni je pa najboloj bedno če igraš war pa sta 2 vs 2. Sicer mi je pa COD2 še zmeri zakon prek online. VOD1 pa m ni všeč. :)

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

LeXani ::

Call of Duty 6 goes sci-fi? :P

Bojim se da bo res tako. Ne vem zakaj jim je tako težko nardit še edn "modern warfare", pa tudi teh alien-ov in mutantov sem že sit.
Čas prve prijave 04.11.2005

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeXani ()

LeXani ::

Čas prve prijave 04.11.2005

T-h-o-r ::

men bi bilo pa fajn, da bi naredili en cod o 3. svetovni vojni (pa brez kakšnih alienov in to), nekaj takšnega kot frontlines fuel of war, samo veliko boljše:)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

tilinho20 ::

:D
Kdo pa bi bil (x vs y)? Kdo so po tvojem x oz. y? ;)
Drugače pa sem tudi jaz pričakoval da bo CoD5 Modern Warfare :(

Jst ::

Recimo konflikt med future-super-united-EU in Rusijo? Tako, kot so v WiC prikazali alternativni razvoj hladne vojne...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LeXani ::

Čas prve prijave 04.11.2005

iLichu ::

ma djte s tem bednim cod4,najbolsi mutliplayer je bil v cod1,tm si se res moru drkat da si bil dober

Orbit89 ::

+ dodatek UO seveda.8-)

Meizu ::

Se strinjam ;)

iLichu ::

Vse bolj delajo igre za debile, naprimer poglejte serijo rainbow six in ghost recon, rpvi deli so bli fantasticni(prow hardcore, realisticni), zdj pa vse bolj za neumne delajo, akrade itd.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

MeGreat ::

aha če nekdo ni nadrkan v nulo za brezvezne igre je po tvoje neumen?

LeXani ::

Neki novih slikc.
Čas prve prijave 04.11.2005

Tilk ::

aha če nekdo ni nadrkan v nulo za brezvezne igre je po tvoje neumen?


Ah ne, model je sam hotu izpostavt dejstvo, da se igre poenostavljajo. Kar je nažalost res.
Tilk

Berserker ::

glede tistega o 3 sv. lahk pričakujete end of war sam je sam strategija

iLichu ::

sam zgleda da bo multiplayer isti kot pri COD4,kar ni men ni ql,tisti perki so celo igro zjebal,pa tud air strike ne paše not,k so premajhne mape :(

LeXani ::

Zato pa igram rajš na old school serverjih.
Čas prve prijave 04.11.2005

tilinho20 ::

Ja sej pomoje bi blo bolš če ne bi bilo perkov razen prvih (brez claymorov, C4, grenade launcher).

LeXani ::

Ma ti perki so kar kul, razen martyrdom, ta pa začne najedat pa last stand je tut bl tko no..
Čas prve prijave 04.11.2005

iLichu ::

ma dj ti perki pmagajo noobom da so boljsi(se te ne slis,lahko čez steno streljas,hitrej teces,UAV te ne zazna...itd.),to je zame čista bedarija,cod bi moral obdrzat isti multiplayer kot iz enke,edin puso bi lahko odklepanje orozja

tilinho20 ::

ja sej. Tist k ne zna se zafila z claymori pol pa čaka.

LeXani ::

Spet neki novga.
war is war interview
wii
Čas prve prijave 04.11.2005

LeXani ::

Čas prve prijave 04.11.2005

dronyx ::

Mimogrede, Vietcong je bila češka igra z temo Vietnama, kar NI = (II. svetovna vojna). Pacifik in Japonci proti Američanom je bil tema MOHA - Pacific Assault. Zame sicer zelo dobra igra, ki se je začela z napadom na Pearl Harbour in končala na atolu Tarawa. COD 5 bo verjetno nekaj podobnega, z nekoliko lepšo podobo.

lprelesn ::

kr kul tale zadnji link posnetka.... komi čakam špile k pridejo vn čez 30:D let to bo hudobija...:D upam da bom mel dost keša da si bom kupu najhujše komponente takrat in nažigu zadeve do konca>:D če nm šu prej po gobe |O

bajsibajsi ::

Mehh vsakih par mesecev nov Call of duty, rofl. Call of duty: Alien invasion, Call of duty: Alice in wonderland, Call of duty: Super Mario Style,..itd
Osebno zame, nobena COD fransiza ne bo dosegla tisto, kar je leta 2003 prinesel Call of duty. Ce samo pomislim, koliko sem jo igral, po 10+ ur na dan.. me je kr sram, lol. Zdaj se mi zdi nemogoce, da bi FPS nabijal 12 ur na dan. MMO ze, FPS verjetno nikoli vec. Skoda da sem zgubill COD -.- Tko da vsake tolko pridem pogledat samo v dvojko se... Kok pa je se kej SLO serverjev za "enko"? Tko recimo cez dan, in pa zvecer? Sploh se kdo igra?

Kar98 ftw!

lprelesn ::

jst smn se odloču glih zdej spet mal špil obrnt po dolgm caju :D COD 2...

dronyx ::

Jaz za zabavo še vedno igram COD 2. V COD 4 sem videl samo nekaj večigralskih map in mi takoj niso bile všeč. Imam rajši Toujane, kot pa neko Kitajsko četrt.

iLichu ::

kitajsa cetr je remake Carentana....lahko bi rekl da so ji narel makeover :D

tilinho20 ::

Sam men je dost slabsa kokr originalen Carentan.

Meizu ::

carentan je itak dolgocasn.
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158920 (3418) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768788 (36553) oo7
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869585 (11490) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157755 (33573) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937560 (23202) oo7

Več podobnih tem