» »

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty

««
18 / 19
»»

rdecaluc ::

Uporabi google.
Est modus in rebus. ,typos

Tr0n ::

IvoJan je izjavil:

ja ma to je kr neki.. kaj pa mi ko nimamo DLCja?? lahko pa fafnemo kito.. kaj nas bo vrglo s serverja ce bo izbralo to mapo iz DLCja?

Verjetno ti pac ne bo izbralo DLC mape, ce je nimas na disku. :)

IvoJan ::

ja ampak ce server zbere sam ane?? To pomen da pol tiste ki nimajo dlcja da jih vrže vn.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

deadbeef ::

Ne jaz mam DLC.. dol maš v meniju izbereš in igraš samo DLC mape.. stare mape in DLC mape se ne mešajo.. ali igraš DLC ali samo stare mape

Yaqwsx ::

to ni nic dobrega, ravnokar sem gledal pa je v stimulus paku 500 igralcev online. ce to razdelis na 10 gamemodov ni to nic. pol pa ti namece v lobi azijce europejce in ostale dele sveta skup, ker ni dovol igralcev. pol pa si predstavlaj kak kvalitetna igra je to. ze ko igras s samimi europejci je povprecni ping med 100 in 200. z novim dlcjem ki prihaja bo to se samo slabse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()

Tr0n ::

deadbeef je izjavil:

Ne jaz mam DLC.. dol maš v meniju izbereš in igraš samo DLC mape.. stare mape in DLC mape se ne mešajo.. ali igraš DLC ali samo stare mape

V bistvu se sedaj mesajo. Izberi parkrat navadni Team Deathmatch ali Hardcore Team Deathmatch npr. in bos cez cas priletel na DLC mapo. :)

IvoJan ::

a jo lahko igraš??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Sure. Jaz sem vceraj igral Overgrown in Salvage v HCTDM.

Berserker ::

Pa ja ne nasedate politiki IW in to dejansko kupujete ?

IvoJan ::

jaz nisem nabavil :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Pesimist ::

Tr0n: Ti si nub to vsi vemo. :D

flekec ::

fantje, že ima kdo resurgence za pc, za xbox je veni, me zanima če je za pc tudi, na steamu ga ni,lep pozdrav

Tr0n ::

Se sploh ni bil napovedan za PC in PS3 platforme. :)

flekec ::

napovedan je, saj sem zdaj nekje najdo da pride z zakasnitvijo,drugače pa hvala za odgovor

deadbeef ::

Tr0n je izjavil:

deadbeef je izjavil:

Ne jaz mam DLC.. dol maš v meniju izbereš in igraš samo DLC mape.. stare mape in DLC mape se ne mešajo.. ali igraš DLC ali samo stare mape

V bistvu se sedaj mesajo. Izberi parkrat navadni Team Deathmatch ali Hardcore Team Deathmatch npr. in bos cez cas priletel na DLC mapo. :)



Sem opazu ja :D

Tr0n ::

Yaqwsx ::

toti se norca delajo s folka. bugov, ki obstajajo od prvega dne neznajo fixat, kasirat vsaka 2 mesca za nove mape pa jim ni tesko.

tilinho20 ::

a kdo ve zakaj se mi tole dogaja?


mam original, se mi p tole dogaja ko hocem igro zbrisat ali pa igrat

Tr0n ::

Na novo dljal or something. :)

tilinho20 ::

dljal- kva ze to pomen? nmorm se spomnt :D

Zgodovina sprememb…

Yaqwsx ::

nanovo dol potegni

tron neve, da nepozna vsak g33k slenga

Bananovec ::

Za take ali onakve tebi nepoznane izraze uporabi ta slovar
http://www.urbandictionary.com/

rdecaluc ::

Matr jim, da ne povem kaj vse. Danes v 7 poskusih nism se uspel pridružit ground war-u, ki nebi bil pohekan -.-
Est modus in rebus. ,typos

Klemzz ::

Ma ta "sistem" je epic fail... Jst sm ze zdauni obupu nad tem spilom.

Tr0n ::

Hvala bogu da bo Black Ops spet imel dedicated serverje.

Je pa vseeno fun tu pa tam par hardcore matchov odspilat. Tak malo za hec. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

tilinho20 ::

kaj vi ne zastopte d jst nmorm niti zbrisat igro ali pa reinstall ali pa jo igrat? in kaj cm downloadat ce je original...

Tr0n ::

V Steamu pod steamapps jo zbrises in ti jo bo potem Steam na novo presname. Itaq lahko online igras samo preko Steama ce se ne motim.

Axl Rose ::

Se že da igrat multiplayer, vendar ne preko steama?

Rotaidal ::

Ne in se tudi nebo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

rdecaluc ::

Da se.. ampak ne na iw.net-u. Seveda obstaja že alternativa, ki to omogoča :D. Google it!

Sicer sam uporabljam steam.. ampak mi gre na jetra da pol časa ne dela -.-.
Est modus in rebus. ,typos

skidoo600 ::

Kdor igra MW2 in ima original me naj doda na steam:
http://steamcommunity.com/id/spyderskid...
Nick: spyderskidoo

macgajver ::

Mam original ampak ne igram ker je špil en velik fail.
Škoda ker prej nisem vedel kako to zgleda ta no dedi server sistem. Potem ko sem kupil špil sem bil čisto scagan ker se nemorš leanat no za finale ima pa špil epic lag za first person shooter. In ene parkrat sem bil celo jest host s bogim siolom 1megabit povezavo wtf in še ogromno nevšečnosti se najde brez veze če te pa to ne mine igrat te pofukane igre nevem kako je enim lahko kull dej nej mi en razloži zakaj sploh igra ker jest ne najdem enga pametnga razloga. Imam pa velik razlogov da zaženem kakšen starejši cod in lepo v miru odšpilam igro s prijatelji na deticated serverju.
tenstan krompir je pa zakon

49106 ::

Lag zna biti kul, zna biti kurz. Lean me niti ne moti, me pa motijo kratke mape in v lobiju oz. igri, ko se disconnectaš iz tiste igre/lobija zaradi različnih razlogov(mapa ni kul, cheaterji, lag), te zna povezati v isti lobij oz. isto igro.

Igra je super, ampak tale IW net je živa katastrofa. Tudi jaz z mojih 256kbit uploada sem pogosto strežnik.

Če bi imel time maschine, bi ga zagotovo uporabil za to da ne kupim tega srana.

Nejc1994 ::

Omfg dej povejte kere orozja pa attachmente uporablate.

Redshark ::

največ SCAR-H extended mags pa scavenger,stoppping power,pa scrambler za equipment pa claymore pa smoke

Nejc1994 ::

Ma dej jst bom znoru. Ker mod mi najbol priporocate za spilat. Jst gram FFA p zmeri k mi zalaufa se mi en za hrbtom spawna pa me fenta -.-

Uporablam vector pa silencet. Scavander Pro, Hardline pro, Ninja (ni pro), Stun grenades pa frag.

Kje vidm kje so spawn pointi...

Redshark ::

ground war

Nejc1994 ::

Kaj mi priporocate za na FFA?

Tips and tricks anyone?

Bolf3nk ::

Tips and tricks?

Na ciljaj tarčo in streljaj.

IvoJan ::

tips and tricks???

Stopping power+intervention+magnum.44 s tactical knifeom
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

rdecaluc ::

Odvisn kaj rad igraš.

Snajper -> Intervention ali Barret + fast reload, ki ima quick scope zravn, sec. wep. magnum akimbo. Stopping power ne rabš. Ostalo npr. ninja pro..

Smg -> Vector + Stopping power, magnum 44 akimbo, ninja pro, ostalo zmisl :P
Est modus in rebus. ,typos

matija14 ::

Dober, resničen video, ki pokaže resno neuravnovesje v tej "totally broken" igri - zaradi katerega sem prenehal z igranjem:


Pa še dober comment spodaj na youtubu:


HAHA. If we only knew 8 months ago where this was going........

It just makes me mad to see this video again. Nothing has changed, nothing has been done, and nothing will ever be done to fix this game. I hope Black Ops can provide a better experience.

Bananovec ::

CoD resnično potrebuje realnost! Všeč bi mi bilo, da ko bi nekdo streljal nate, da bi bil prisiljen zbežati v zavetje (za steno itd. ). Sedaj si kot rambo. Si na sovražnikovem spawnu in samo stojiš, seveda si nesmrten s takim kitom kot ga ima tip zgoraj. Naj mi nekdo potrdi, ampak kolikor jaz vem, tega ni bilo v CoD1. Niti v dvojki ni bilo. V enici sem vsaj jaz moral kar dobro uporabljati kritje, zaklon ter zavetje če sem sploh hotel preživeti. Perki so tudi vsi namenjeni za napadalce, skoraj ga ni, da bi bil za branilce. Choperji pa to bi moralo biti samo v pomoč. Sedaj je obratno in se bojim, da bo tako ostalo tudi v Black Ops.
Mape so tudi nezanimive. Vse so narejene po istem kopitu. Ni šans, da pri Activisionu naredijo eno mapo, ki bo široka 5 enot, dolga pa 20 enot. Ni šans, da naredijo mapo s stavbami, ki bi bile dejansko uporabne.Načini pravtako.
CoD ga lahko samo vleče CSju. Sem lih bral, kako se nekateri pritožujejo, da se Valve ni niti dotaknil več CSSja od releasa (razen bugov, ki jih pridno fixajo). Hvala bogu, če ne bi sedaj imeli še eno CoD serijo.
Edit: Vseeno bom nabavil Black Ops, pa nima veze koliko anti-codovca je v meni. Sicer, ne bom dal 60EUR za njo, vendar pa si rabljena že zasluži max 20EUR.

Edit #9003:
Ni šans, da naredijo XX orožij, od tega seveda X uporabnih. Sedaj imaš npr. 40 orožij, uporablja pa se jih 5-10.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Nejc1994 ::

Men je pa cod res zakon. Spilam ga pa sm cist obseden :O

IvoJan ::

zato ker se nisi igral dobrega spila.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Nejc1994 ::

Na primer?

Bor H ::

Kej bolj uravnoteženega ala CS, TF2 al pa BF serija, če hočeš COD pa poglej kakšen del nazaj al pa vsaj video, ki ga je prej matija prilimal.

edit: en -> matija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

macgajver ::

Res je težko dojet da je tanov cod prov z namenom nrjen tko da lahko vsak otrok pobija. Pač špili se danes delajo za maso zaradi prodaje in morjo tko nrdit da se lahko vsak mulček ali bilokdo spravi za komp konzolo in brez posebnega truda uživa v pobijanju folka. Vse strmi k neki preprostosti vse je poenostavljeno in lahko razumljivo.
Nevem no mene to jezi jest sm gor zrasu od dos špilov kasneje 500mhz celerona in vidim kakšen ogromen potencial je danes v igri s to strojno opremo kakšne umetnine bi se lahko nrdile ali bilokaj. Ampak v to smer kar se zdej dogaja s igrami mi res ne diši preveč.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Ja, žal gre res vse skupaj v poenostavitev igranja, vendar zaradi tega trpi kvaliteta izkušnje. Še pri strategijah, ki so bile pred leti kar zahtevne, se pozna upad težavnosti in izziva.

Nejc1994 ::

Kaksno taktiko naj izberem?

Zmeri k mam ene 6 killstreak se mi en za hrptom spawna ;(

Al me pa en camper...
««
18 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126830 (3791) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158439 (2937) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768387 (36152) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100038 (74867) Klemzz

Več podobnih tem