» »

Call of duty 4

Call of duty 4

««
4 / 16
»»

DOOM_er ::

dobr realnističnih oroij ni, sicer pa men špil deluje tko tko, ni mi kej preveč dobr je biv cod 2 bolši cod 1 pa itak totaln ownage
Robots will steal your job. But that's OK

Pesimist ::

Kaj to z misko strelajo ker jaz stika nikol nisem mogo tak sukat :D. COD3 na Xboxu je sicer mel autoaim vklopleno ce si slucajno krizec na njega spravo.

steev ::

Pomoje da MP scena v sloveniji bo. Po dveh mesecih bo 30 travniških serverjev.
:|

OChack ::

njabol hudi so mi serverji z 40+ igralci 50 al pa 60 to je norija, sploh COD2 cist raztur pa kanon futr in to>:D
Int€l inside, IDIOT Outside

macgajver ::

THIS I LIKE

LINK


Ne res take scene so men res zakon.
tenstan krompir je pa zakon

AapocalypseE ::

Dober filmček. Je namero skozi okno s pištolo in mu je reko oni: Don`t even think about it. ZAKON špil res. Komaj čakam, da izide! :D

Loki ::

demo je bil se kar dober, zelo podoben dvojki sicer (kar bi lahko bilo slabo :( )
I left my wallet in El Segundo

pozitron ::

Zakaj bi lahko bilo slabo, kaj je bilo pa narobe z dvojko (razen mogoče, da so nekatera orožja bila malenkost prešibka-thompson)? Igralnost se mi zdi dost podobna dvojki, kar je zame ok.

C4rtm4n ::

Ja vsekakor. Če bo taka igranost kot pri cod2, potem ROCK ON!!! :D
Respect my Authority!

cyber77 ::

Evo na Steamu izide 12 novembra.

michel ::

Meni pa ta "Modern" tematika ne vžge tako.
Druga svetovna je bila dosti boljša.

Kaj pa vi mislite o tem, ali vam je vseeno (samo da nažigaš:D )?

macgajver ::

Drugač je že zunaj
tenstan krompir je pa zakon

m.i.h.a. ::

meni pa paše, da so zamenjali tematiko....teh ww2 špilov je malo morje in so zadevo povsem prežvečili
IMO

Tr0n ::

Intro in prva misija sta zelo dobro zrezirani. Odlicna, na case filmska atmosfera in akcija FTW. :)

Slisi pa se, da je SP zelo kratek (cca. 4-5 ur).

michel ::

meni pa paše, da so zamenjali tematiko....teh ww2 špilov je malo morje in so zadevo povsem prežvečili

No jaz sem v življenju igral tako malo iger da mi je cod2 zelo ugajal.

dukenukem ::

ni mi dobr, k je ak-47 zanič v igri :D v renici je zelo dober ;)

rdecaluc ::

Če boš samo SP igral , potem je res slabo , saj zato je pa MP zraven. Slovenski *cough skrekan*cough server je že postavlejen in deluje. Škoda da ni več ww2 tematika ampak je lepo videt nkaj novega.
Est modus in rebus. ,typos

AapocalypseE ::

Sem malo prej zinstaliral igro in malo igral, ampak me nekako ne pritegne zadeva ;(( controls sem si kr nekaj mogo spremenit, da mam vse pri roki, sploh pa ta crosshair je prevelik. Grafično se mi tudi ne zdi nevem kaj in zvok bi lahko bil boljši oz. efekti. Dela vse na max smooth kar mi je všeč, drugače pa nevem no, ni me prevzel špil. Crysis ga pohodi. V Crysisu, če vseka bomba in mam bolj na glas zvočnike se woofer konkretno strese.

Blaz90 ::

No ja prejle sm inštaliru, prešpilu ene par misj, res huda igra. Grafika je povsem zadovoljiva, vzdušje je res fantastično. Pač tisti klasičen cod, akcija je skos, metki švigajo vsepovsod, res noro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blaz90 ()

rdecaluc ::

Cod4 vs Crysis je kot primerjanje hrušk pa kromperja. Tako da sploh ni primerjave,
Est modus in rebus. ,typos

Pesimist ::

Samo zarad tega spilal bom 8800GT nabavo. Crysis lahko gre se v peskovnik igrat, taka brezvezna arkadica.

macgajver ::

Tista prva misija na ladji mi je zelo všeč zdej grem spat upam da je naprej tudi vredu.

Še vprašanje ali se nekatere nastavitve lahko nastavijo res samo na normal ali je kšna caka v configu spet ker deluje res tekoče bi se dalo še kakšno nastavitev priviti če bi bila.
tenstan krompir je pa zakon

m.i.h.a. ::

1. cod4 je arkada....očitno še nisi videl simulacije -> crysis je arkada, tega nihče ne zanika
2. cod4 deluje tudi na veliko slabši grafiki -> crysis pač zahteva dobro grafo, kar upraviči z grafiko, ki ji trenutno ni para
3. cod4 grafično niti ne ponudi blaznega napredka, da bi se bilo potrebno zaradi tega vržt v strošek za nakup nove grafe -> pri crysisu je to potrebno in dražje, žal

Crysis


cod4


sicer pa teh dveh špilov ne moreš ravno primerjat (sta pa oba odlična)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

enaglavavec ::

Pozdravljeni mene pa zanima kaj čem naredit da mi bo na GF 5950 Ultra 256Mb delal COD4 ,ko ga zaženem napiše da je bilo nekaj izklopljeno ker pač grafična ne podpera in potem se ustavi tako da tudi na najmanših nastavitvah neče priti v igro.;(

OChack ::

kaj pomaga grafika ko je špil sam po seb bedn, namreč UI je še vedno na nivoju morskega prašička.
Poleg tega ni fora crysisa da je zahtevn, ampak je gnilo narjen, v windows vista 64 bit maš lahk pe tok hudo grafično ne boš dobu 20 fps.
jst mislm da se da kodo tud bol spisat.
na drugi strani cod4 mogoče res nima neke sijajoče grafike (ja taka je puščava) sam trava je še vedno vredu in je za širšo publiko z slabšimi sistemi+ UI je na nivoju dveh morskih prašičkov
Int€l inside, IDIOT Outside

AapocalypseE ::

ja nevem no meni je Crysis zakon igra. Da pa na 64bitni visti laufa tak slabo pa nisem vedel. Jaz mam 32bitno vse na Very high razen shaders na high in mam skozi cca. 30fps. V cod4 me že ta crosshair tako hudo moti, da me mine pol pa ko sploh ni nekih zvočnih efektov pa ni to to več.

m.i.h.a. ::

offtopic ampak me bk:P

+infinity ward ni crytek in slednji je že od nekdaj dajal velik povdarek na grafiko, AI v cod tudi ni ravno blesteča, ne pokaže v bistvu nič posebnega, crysis po drugi strani ima svetle prebliske v AI, ampak se najdejo tudi slabi
+se strinjam, kodo bi lahko še dodelali, ampak kdo pravi, da je ne bodo....kdor je igral beto je opazil razliko v grafiki in performansah.....uradna novica govori o tem, da demo ni bil mišljen za 64bit, tako kot ni bil mišljen SLI, če bodo držali besedo bomo podporo tega dočakali ob izidu celotnega špila
+kot sem že napisal...ne moreš primerjat odprtega ozemlja s stopnjo v cod4....slednja pusti veliko manj svobode gibanja kot pa crysis

Ps: ne me narobe razumet, ne delam reklame za crysis in ne blatim cod4....oba sta mi odlična...bi pa vseeno raje počakal na celotno verzijo crysisa in ga potem bolj realno ocenil, ocena celotnega špila po demu je bedarija in upam, da se tega zavedate

Edit: typos;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

pozitron ::

Se da že v kakšni slovenski spletni trgovini kupit ta špil?

C4rtm4n ::

Respect my Authority!

Klemzz ::

@StreetRacer nehi umenjat Crysis-a u tej temi, to je COD4 tema! Sej usi vidmo da maš buhuhuhu PC.

EvilDare ::

Mene je pa zelo presenetilo v COD4, od tistega filmčka na predstavitvi, ko z ostrostrelsko puško slediš vojaku v kamuflaži, kako so sence čudovite. Po preigranih prvih 4 misijah je vzdušje igre super. Cod2 ni bil tak napredek v tem smislu, v Cod4 so se pa res potrudili in naredili zanimive misije z enako mero akcije kot v prejšnih Cod verzijah. MP bo 100% zopet zaslovel, kot v prejšnih verzijah, ker so ga naredili zanimivega z dodatki (perk's). S tem niso naredili čisti Battlefield MP ampak nekaj svojega.

Judge ::

Cod 4 itak ni špil ki bi grafično izstopal kot crysis ampak je tu zaradi MP (vsaj velika večina ga igra zaradi mp). Tu sem pa 100% da se crysis skrije pred cod4
Peace

jeanmike ::

Glih zdej sem pri sniperjih ACT II in lahko rečem samo da je ful zakon prek

Good Guy ::

sm prešpilu sam un trening in morem rečt da so zadevo kr dobr optimiziral
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

;-) ::

Multiplayer dela kar vsem piratom...se bo to kaj uredilo? ni pošteno ;((

macgajver ::

Sej bodo izdal patche ven streetracer izklopi crosshair je veliko bolje igrat singleplayer jim pa zamerim da so dali v Mp cross zakaj hudica imamo aim down the sight naj povdarim večinoma brzostrelke in crsosshair faleno.
tenstan krompir je pa zakon

R4D30n ::

pozdravljeni!

jst mam pa en problem pri COD4.

slika:


da že vnaprej povem, da imam naložene najnovejše driverje za grafično kartico in directx 9.0c .

ideje?

Hvala!
Alert: OFF PWR: ON B1: OFF B2: ON SD:utripa RD:utripa DTR: ON CD: ON

OChack ::

zadne cajte je tko da pirat igre delajo bolje, (pomnite BioShock)
verjetno so spet krive zaščite ki poleg zaščite igre da le at NE DELA (orginal) povzročijo še umazanijo po sistemu
Int€l inside, IDIOT Outside

Jok3r ::

R4D30n če maš xfire ga ugasn pa probi

enaglavavec ::

Mogoče gdo ve rešitev za tole?

slika


driverji so na novo naloženi oz. zadnja izvedba.
DirectX 9 pa je tut naložen in grafična ga podpera GF 5950 Ultra 259Mb

Zgodovina sprememb…

rdecaluc ::

Sploh ne vem kaj se folk sekira.. dokler boste hodili na skrekane serverje ki jih je trenutno veliko ni čudno da tudi polno piratov pride zraven.
Est modus in rebus. ,typos

;-) ::

R4D30n to ti naredi ko štelaš grafiko oz. resolucijo ko si medtem na xfire. Naštelaj vse brez da si na xfire potem ko pa maš pa lahko normalno igraš in hodiš na serverje z xfire.

vidmarchief ::

Pozdravljeni

Iskreno vam povem, da se mi ne ljubi iskat po forumu, zato vas sprašujem naslednje:
Kakšne so minimalne tehnične zahteve za brezhibno delovanje cod4 na compu?

Hvala za odgovor

OChack ::

rdecaluc, piratov? ka si mislu da so skrekani serverji za orginal igre :)
da ne bo kdo mislu da sam na uradnih serverjih ni cheaterjov, tist punks buster ni kj dost prida in te krtko mal vn vrže, drugač pa cheating je na enih in drugih
Int€l inside, IDIOT Outside

Good Guy ::

igrca seka>:D >:D

kratko in jedrnato
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Urc ::

vidmarchief

Evo spodpiranje lenobe link :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

macgajver ::

Samo fpsji pa nihajo nenormalno dela na 500fps potem se pa obračaš okrog in fpsji padejo lahko tud do 35 itd sploh v dimu in če gledaš okrog sotrpinov fpsji padejo precej na vse maximum nastavitvah 1680-1050.
tenstan krompir je pa zakon

Cassidy ::

multiplayer stinks, medtem ko je singleplayer zakon!!! samo je vse tako hudo kratko da joj....jaz sem včeraj naložil in sem igral cca. 2 uri, pa sem danes zjutraj po 2 urah igranja obrnil....

je pa zelo zanimivo narjeno, samo MULTIPLAYER STINKS !!!!!

rdecaluc ::

Aja.. čiterji so se že ujeli :D pa jih je nekaj Pb dol pometal.
Est modus in rebus. ,typos

OChack ::

kr vredu azdeva, sam na MP se bo treba navadt, cod2 mi je bla najbol MP igra...
Int€l inside, IDIOT Outside
««
4 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127867 (4828) Skyman
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672078 (14844) tropico2078
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32769034 (36799) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510651 (6624) hojnikb
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368108562 (85360) mkonci

Več podobnih tem