» »

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty

««
3 / 19
»»

BALAST ::

Prej 50mio izvodov. Amerikanci so ratali utrgan na konzole in COD serijo. Tudi L4D2 se bo dobro prodajal, a za pol slabse s 20mio izvodi. Moja subjektivna ocena.

T-h-o-r ::

Meni je bila COD2 legenda in doben ji ni vec segno do spodnjic. COD1 se pa sploh ne spomnim vec itak sem spilal samo 1x mogoce. COD4 in 5 so pa totalne katastrofe v multiplayer.


cod2 pa ne seže do kolen cod1, kar se multiplayerja tiče


cod2 je lahko ownal vsak mulc, cod si moral bit bolj nadrkan :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ZaOstali ::

COD4 je ravno najbolj razsirljena online igra (zraven CSa seveda). :) Prodal se je cez 13 milijonov, MW2 pa bo verjetno dosegel 20+.

Seveda pa se CoD MW ne bo igral še 10 let tako kot se igra CS.
In pa PCjaši uživajte(2tedna kasneje):
COD: Modern Warfare 2 Delayed on PC, Activision Defends Price
Today Electronic Theatre (linked above) has confirmed that the PC version of Call of Duty: Modern Warfare 2 has been delayed, and will launch on November 24 which is two weeks after its console counterparts.

bajsibajsi ::

Nekako normalno, da se COD ne igra tako kot CS. In ne samo MW ampak vse serije. Saj se prakticno stampajo ze instant vsaki dve leti. COD scena se sploh ne more razviti, kot se je lahko CS scena.

Osebno me je IW razocaral ravno v casu COD:MW. Z znanim freeze/crash bugom za katerega po dveh letih se vedno niso nudili popolnoma nobenega supporta ali celo kakorkoli odgovorili na tezave uporabnikov in s tem nakazali in priznali, da problem obstaja. Ce ne veste o katerem bugu govorim, precekirajte uradni IW forum. Edina tema, ki je v PC COD forum sekciji po skoraj dveh letih in cca. 15 straneh se vedno na prvi strani; brez kakrsenga koli responsa s strani IW. Prasci! Itak pa je PC verzija totalno zapostavljena, ker se Activisnu j*** za "drobiz", ki ga prinesejo PCjasi.

Rotaidal ::

On-topic prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Rotaidal ::

Tr0n ::

Mnja, no dedicated servers.

Rotaidal ::

... jap. Upam, da bodo res zadevo naredili tako, da nebo laga. Tale matchmaking sistem tudi smrdi.

destroyer2k ::

IW so začeli zelo kritizirati zaradi no dedicated serverjev 99%, ki imajo klane so vsi preklicali prednaročiila. Če dice preko twitterja je kritiziro jih.

Tukaj je opisan kako IW hoče pc gaming uničiti:
# IW has control of the game
# IWnet servers will host multiplayer
# DLC will be a charged item for PC
# No dedicated servers - WTF?
# Matchmaking system used to play with similarly ranked players
# VAC instead of PB
# Semi-capable password servers
# Semi-capable ad-hoc servers
# Competitive play is dead - good job IW, idiots.
# MW2 mods would not be possible
# Full integration into Steam

Pa peticijo je podpisal že 86000.
http://www.petitiononline.com/dedis4mw/...

Zgodovina sprememb…

anze9 ::

Cod2 igram že 4 leta pa vidim kako razpada scena... pr cod2 se bi mogu ustavt proizvod novih codov.:):) Drgač pa takole smo top 10 rank v EU in vem kaj govorim v cod4 MW sploh skilla ne rabiš sam neki sprejaš cod2 se pa pokaže kako znaš mislt :) Skratka cod4 suxa na polno+ bedn mi je k so šli vsi sponzorji na cod4 :D
Pa upam da bodo codehook in netcoders zrihtal ta pofukan špil (cod4 mislim) da bo imel vsak tadrug igralc čite :)

COD2 je zakon! sam še kšn anticheat izumte na www.clanbase.com magar iz ESL ja vem da je treba plačat ampak vseen :) :D

Good Guy ::

Cod2 igram že 4 leta pa vidim kako razpada scena... pr cod2 se bi mogu ustavt proizvod novih codov.:):) Drgač pa takole smo top 10 rank v EU in vem kaj govorim v cod4 MW sploh skilla ne rabiš sam neki sprejaš cod2 se pa pokaže kako znaš mislt :) Skratka cod4 suxa na polno+ bedn mi je k so šli vsi sponzorji na cod4 :D
Pa upam da bodo codehook in netcoders zrihtal ta pofukan špil (cod4 mislim) da bo imel vsak tadrug igralc čite :)

COD2 je zakon! sam še kšn anticheat izumte na www.clanbase.com magar iz ESL ja vem da je treba plačat ampak vseen :) :D


caR, nimaš pojma...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

anze9 ::

Cod2 igram že 4 leta pa vidim kako razpada scena... pr cod2 se bi mogu ustavt proizvod novih codov.:):) Drgač pa takole smo top 10 rank v EU in vem kaj govorim v cod4 MW sploh skilla ne rabiš sam neki sprejaš cod2 se pa pokaže kako znaš mislt :) Skratka cod4 suxa na polno+ bedn mi je k so šli vsi sponzorji na cod4 :D
Pa upam da bodo codehook in netcoders zrihtal ta pofukan špil (cod4 mislim) da bo imel vsak tadrug igralc čite :)

COD2 je zakon! sam še kšn anticheat izumte na www.clanbase.com magar iz ESL ja vem da je treba plačat ampak vseen :) :D


caR, nimaš pojma...


Lahko greva za Gajbo ce me v cod2 premagaš :) v cod4 je pa itq random... no skill just luck

Isotropic ::

kaksne bodo zahteve? a64 3000 in 7600gs (mw1 je delala normalno)?

Bolf3nk ::

Berserker ::

Dajte no za take bedarije se pritožujete mene itak vleče sam champaign pa tiste specialne misije pol pa bom špil vrgo na polico kr multiplayer greš dve rundi pa pa vidiš vse, raje ite pol na pivo.
Sploh na pc je borba neenaka, en bo imel boljši računalnik in boljšo opremo bo lažje igral kot en z nekim drotom poleg tega mrgoli cheat-erjev.

Zgodovina sprememb…

Rotaidal ::

Ja... če se greš pirata, so to bedarije.

MKC00 ::

Jaz bi na tvojem mestu pogledal tu.

heh...kako to izvedeš :)

Berserker ::

Dajno če imaš pa pirata je pa drugače isti drek, pač so so se tak odločili, pol pa neke peticije rešujejo pa take fore kot da nimajo kaj pametnega delat kot pa se za nad neko igro in razvijalski studijo bunit, špilaj to kar dobiš drugače pa ne igraj. Poleg tega imam kr nekaj cod-ov orginal tak oda nebi spet o kakšnem piratstvu.

Zgodovina sprememb…

Rotaidal ::

A če imaš pirata je enako? Ja, če igraš samo sp potem res.

destroyer2k ::

tr33k

Jaz nebi govoril na tvojem mesti tako, ker ne vem če veš ampak mi PC gamerji smo podpirali jih in so nastali zaradi nas tako bogati in ne zaradi konzole. In sedaj hočejo spremeniti nekaj, kar je prej delovali in da ne govorim kaj veliko o plačlivosti sedaj.

Samo nahitro povedano igro za zvišali za 10$ in zato dobimo majn funkcij in plačljive map packe (in tudi vem, da bodo nekatere stvari zvezi IWnet plačjive, ker sedaj je nam vse jasno zakaj je bila tista anketa o cod mmo).

Pa tudi če mi ne vrjameš, da je to tako grozno poglej fear 2, opearion flashpoint 2 itd., multiplayer čisto mrtev ker ni dedicated serverjev.

jizzer ::

bmk menui glavno da SP špilam :) glede originala pa piratstva pa...isti k*****...špilo sem COD 4 pirata pa se mi je zdelo fajn in sem si šo org kupit...in je isti šit....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Rotaidal ::

špilo sem COD 4 pirata pa se mi je zdelo fajn in sem si šo org kupit...in je isti šit....


:))

destroyer2k ::

ni važno

Zgodovina sprememb…

Bor H ::

Sej je reku da je šol kupt kr mu je bil fajn ;)

System ::

Če mene vprašaš lažeš. sigurno in vsak, ki izjavi kaj takega laže...
Noben človek si nebo potegnil piratski izvod iz spleta nato pa, ker mu bo "fajn" bo šel in plačal 50EUR, da bo lahko igral enako kot je do zdaj...

destroyer2k ::

DenisKrajnc

Lahko da je res, ker jaz sem to naredil z orange box.

Bor H ::

Točno tako, ta teden pride Orange box v mojo zbirko, ker je HL2 fajn, cena pa tut.

destroyer2k ::

Točno tako, ta teden pride Orange box v mojo zbirko, ker je HL2 fajn, cena pa tut.



Pa probaj še tf2, ker je tudi odlična igra.

Berserker ::

Zdaj ste po domače pc igralci pač naj.. , ker je premalo zaslužka za njih, se zato preumerjajo drugam. Res je, ponavadi igram itak sam SP, MP že ima vsaka druga streljačina istega , potem raje grem igrat crysis wars je dosti boljše, kr tu je eno samo dolgočasno nabijanje kilov.

destroyer2k ::

Evo sedaj so izdali informacije o IWnet:
http://www.fourzerotwo.com/?p=745

tr33k

80 000 000$ ni tako malo denarja (2 miljona kopij se je prodalo enke in za ceno sem računal 40$, ker tukaj pride verjetno povprečje).

jizzer ::

Če mene vprašaš lažeš. sigurno in vsak, ki izjavi kaj takega laže...
Noben človek si nebo potegnil piratski izvod iz spleta nato pa, ker mu bo "fajn" bo šel in plačal 50EUR, da bo lahko igral enako kot je do zdaj...


veš jaz bom prvo probal če je špil sploh za špilat...nebom si ga kupo pol pa mi bo za en K...

ONTOPIC NOW PLEASE!

laught ::

tr33k

Jaz nebi govoril na tvojem mesti tako, ker ne vem če veš ampak mi PC gamerji smo podpirali jih in so nastali zaradi nas tako bogati in ne zaradi konzole. In sedaj hočejo spremeniti nekaj, kar je prej delovali in da ne govorim kaj veliko o plačlivosti sedaj.

Samo nahitro povedano igro za zvišali za 10$ in zato dobimo majn funkcij in plačljive map packe (in tudi vem, da bodo nekatere stvari zvezi IWnet plačjive, ker sedaj je nam vse jasno zakaj je bila tista anketa o cod mmo).

Pa tudi če mi ne vrjameš, da je to tako grozno poglej fear 2, opearion flashpoint 2 itd., multiplayer čisto mrtev ker ni dedicated serverjev.

kolk vem se je špil najbolj prodajal na tristošestesetki tak da nevem odkot ti fore da majo nevem kolk keša od pc prodaje mogoče z dvojko sam tisti časi so mimo.

DjTonic ::

Pri COD 4 še je sedaj menda blizu 100.000 folka vsak dan on line preko Xbox Live. Predvsem Angleži zelo radi igrajo. Sicer ni veliko časa, ampak 1-2x na mesec ga še odšpilam on-line. Ko pride MW2 ga definitivno zopet naročim iz UK - orginal.

anze9 ::

TOOOOOOOOOOOOO MI DELI DA SO DAL "NO DEDICATED" SERVERJE. Upam da bo cod2 spet zaživel v polni slavi!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

destroyer2k ::

laught

WTF? Jaz sem rekel da PC gamerji smo naredili IW nisem rekel pa da imajo največ zaslužka od nas. Ampak pri cod 1, 2 smo im dali dosti denarja da so lahko se razvili v takšno firmo.

ZaOstali ::

IW so začeli zelo kritizirati zaradi no dedicated serverjev 99%, ki imajo klane so vsi preklicali prednaročiila. Če dice preko twitterja je kritiziro jih.

Tukaj je opisan kako IW hoče pc gaming uničiti:
# IW has control of the game
# IWnet servers will host multiplayer
# DLC will be a charged item for PC
# No dedicated servers - WTF?
# Matchmaking system used to play with similarly ranked players
# VAC instead of PB
# Semi-capable password servers
# Semi-capable ad-hoc servers
# Competitive play is dead - good job IW, idiots.
# MW2 mods would not be possible
# Full integration into Steam

Pa peticijo je podpisal že 86000.
http://www.petitiononline.com/dedis4mw/...

Če nisi ti super heroj pol pa kaj si? To so sami dobri razlogi.......

# IWnet servers will host multiplayer XX krasno, bodo pravično za vse, ping enak skoraj vsem igralcem
# DLC will be a charged item for PC XX glede na to, kako malo dobička je na PCju, se mi zdi kar pravično. Končno boste PCjaši začeli ceniti igre in jih nehali piratizirati
# No dedicated servers - WTF? XX A je to problem? Niti ne! Lihktak lahko najameš server
# Matchmaking system used to play with similarly ranked players XX Zakaj pa ne? Glede na to (če bo) da bo narejeno da z vsakim lvlom dobiš bolšo orožje. Itaq pa bo še 100% način, da lahko igraš še z ostalimi.
# VAC instead of PB XX Tu se verjetno bojiš, da neboš mogel čitati, haha. Seveda pa VALVE dela po načinu:Ne banaj samo enega, banaj jih 10.000
# Competitive play is dead - good job IW, idiots. XX Competive je v vsaki igri isti. (Postrelaj sovražnike, zavzemi zastavo, kempaj 3 tedne,........)
# MW2 mods would not be possible XX Nimam kaj rečt, ni slabo in ne dobro!
# Full integration into Steam XX Tu pa se verjetno spet čiterji bojijo.....

destroyer2k ::

ZaOstali

Ena napaka je v tvoji logiki IW serverji so zelo daleč od nas in evrope in kao potem bomo imel pravično za vse? In potem če narediš private match (1mb povprečna hitrost uporabnikov) bo uporabnik v prednosti ker ima 5 pinga ostali pa 100+.

Edina stvar katera je vredi je VAC, čeprav se da čitat, ampak vsaj brez razloga te ne kikne iz serverja. Ostalo je pa BS, ki ga nobeden noče.

Pa čist tak btw, če je to tako supper stvar zakaj potem v fear 2, operation flashpoint 2... je multiplayer čisto mrtev? Zaradi genialne storitve, ki je toliko napredna za pc igralce, da ne sprejmemo to? Mislim da kr ne ker je to slaba stvar, ki nismo nikoli prosili za čisti konzolski port.

Berserker ::

Počasi se navadi da bo na pc-ju največje sranje glede iger. V ofp2 e MP čist mrtev ker preprosto je igra bolj kot ne sux, prevladujeta samo dva modusa, skratka sranje.

dronyx ::

Kar se mene tiče je kakor kaže IWnet v bistvu dobra zadeva, ker uporabljam mobitelov instant internet, ki ima precej višji ping in me recimo v COD 4 praktično ne spusti na noben server, ki preverja ping in ima nastavljeno omejitev. Po moje bo to potem delovalo tako kot v L4D na Steamu, kjer sam nikdar nimam težav najti igro, kljub temu da je ping včasih nekoliko višji. Bi pa morali po moje pustiti, da si lahko igralci tudi sami postavijo svoje serverje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

st0jko ::

Z tem so sami sebe bolj posilili v rit kot nas pc gamerje... Zdaj najverjetneje nebom kupil novega COD-a(tako kot marsikdo drug), čeprav imam zbirko vseh dosedaj izdanih (razen tistega ki ni bil za pc.)

Bomo pač starejše code gikali... saj jim nič ne manjka. Spiratiziral bom pa tolk, da preigram SP. Definitivno pa ne dam 60EUR za par ur SP-ja, publicov pa itak niti ne povoham že zdaj... :D

Da se v smejanje tistim, ki to na konzolah igrajo sploh ne spuščam...
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

bajsibajsi ::

Pa daj ne bluzite nekaj o COD in COD2 in miljonih $$$. IW in Activiznu se j*** za to. To je preteklost. COD stampajo ze instant... se preden je nova serija zunaj, del razvojnega tima snuje naslednjo serijo. COD postaja "poneumljena" igra v imenu zasluzka. Kmalu bo najbrz Trejarc izdal COD7: Alien invasion, nato spet IW COD8: Dead in Cambodia, Trejarc COD9: Guns of wild west..itd.. in prilozeni bodo zraven pralnega praska ali kave.

Miljoni, ki jih dobijo od pcjasev, so drobiz v primerjavi z zasluzkom od konzol. Zato tudi vsako leto vedno bolj in bolj "neumna" serija, da zadovolji cim vec vikend igralcev, s cimer se prodaja poveca za veckratnik, kot bi se ce bi sledili trendu prvotne igre Call of duty. COD6 je v bistvu ze v osnovi narejen za konzole, prenesen za pc (in ne obratno). To sem videl in igral sam v CB. Pocasi se bom sprijaznil in se zacel poslavljati od igre Call of duty, ki mi je vzela ogromno ur ne/prostega casa.

destroyer2k ::

bajsibajsi

Sej se bo vidlo sedaj kako se im bo poznalo v prodaji. Samo tudi drugače 100 miljonov $ ni takšen drobiž tudi za activision.

st0jko ::

keks?

sLyc3 ::



Rahlo photoshopan wallpaper by me. ;)

ZaOstali ::

:D Zelo lep wallpaper. Napis mi je všeč, delno, ali pa tudi ne.

Pesimist ::

onyx : In kak je to prednost? Zdaj bos kvejcemu mel 100+170 pinga glede na USA in bos posledicno prej dobo kick ker bodo serveri hostani by players in boljse monitorani. In bo pravtako tudi verjetno avto nastavitev za limitiranje pinga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ZaOstali ::

Kje za vraga pa ste dobili podatek, da bodo serverji hostani samo v USA?

destroyer2k ::

ZaOstali

Po eni logiki ima pravilno, ker večino teh firm misli da ZDA je cev svet, ampak jaz menim da bo najbižji public server v nemčiji, ampak še vedno bomo imeli pinga ogromno (xbox live, ki je bol razširjen še vedno imamo pinga dosti).

tsatthoggua ::

Skoda, ker tole ne bo prineslo nic dobrega. Konzole FTW!

MatchMaking sem videl in pizdil cez njega ze v L4D. Takoj ko sem izvedel za moznost vklopa server browserja, sem to naredil in ga tudi redno potem uporabljal.
L4D me je (verjetno zato ker sem iz balkana), redno povezoval na "pomoje" ruske serverje. Ping sem imel skoraj vedno v rdecem ( ponavadi >150ms), da ne govorim o tem da rusov z njihovimi unicode simboli ne razumem prav veliko. Medtem ko v L4D ping niti ne igra tako hude vloge (predvsem v Co-op) je pa to nekaj cisto drugega v igrah kot so CSS,COD,..

VAC anti-cheat je tudi nekaj podobnega kot "Bog obstaja". Vsake toliko vidis kakega ki jamra, da je bil banan. Po drugi strani pa so v CSS (ce nisem igral na kakem klanskem serverju z admini prisotnimi) cheaterji mrgoleli. In Valve se zmaze ven, kao zapozneli ban, tako da ne ves kateri cheat te je banal...or smth. Zapozneli ban my ass. Takoj po picki mahnt mulca - ce ga seveda lahko. Ocitno jim ne ratuje najbolje zato so samo take psiholoske groznje - cheataj in banal ti bomo cel account.

No kakorkoli, malo sem kolebal ali bi spil nabavil ali ne. Po telih zadnjih informacijah sem siguren da ga ne bom. In zgleda da nisem edini, ki sem se tako odlocil. Kolikor berem na netu je zelo veliko klanov preklicalo preorder. Pa se cena 60€ je naravnost LOL vsaj zame.

ahac ::

Skoda, ker tole ne bo prineslo nic dobrega. Konzole FTW!

To prihaja ravno z konzol.


Glede tega, da bodo serverji samo v ZDA: LOL, BS. Še Quake Live ime serverje po celi Evropi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()
««
3 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528131896 (8857) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828162524 (7022) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32772363 (40128) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20939159 (24801) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419104418 (79247) Klemzz

Več podobnih tem