» »

Call Of Duty 5 : World at War

Call Of Duty 5 : World at War

««
8 / 8
»
»»

ozone14 ::

No js sm čist zadovoln s CoD5 no pa če tut mi mal šteka:DΘ
Łp GašPer

BorutO ::

Ja kupi si original, drugače ne bo šlo.:))


No pa mi pol povej ... Jaz imam original igro, kupljeno pred tednom dni ... sem si naredil account normalno ... igral en teden preko interneta brez kakršnih koli težav. ... dva dni nazaj na novo formatiram Windows 7. Ko sem šel v igro, mi je že takoj javilo, naj naredim svoj account. ... in pol je težava tu: da mi noče narediti accounta, tudi tistega, ki sem ga mel pred tem. Tu sem opisal svoj problem bolj natančno.

Klemzz ::

Jah k na novo inštaleraš ti iz neta pobere imena računou, ostalo nardi novo, se prav rank I itd.. Fajn je da pred formatom nardiš backup svojga računa.

kay343 ::

No jst sm kay pa bi ne uprašu !!!

Jst zažem igro se kr dolg nalaga pol pa se mi prže ma se mi čist takoj minimira pol mi napiše da je napaka pa še neki druzga se mi odpre tk da če gdo zna pomagat nej pumaga PLZ!! Full rd igrau call of duty world at war !!

Hmal odpište :(

Rotaidal ::

Če hočeš, da ti kdo pomaga, še enkrat napiši v primerni slovenščini.

PujsaPepa ::

Obstaja kak patch, da popolnoma izklopis kri, kot je bilo to v COD1-4, ali pa ko so za CSS:Source nardil "noblood patch" ?

Rad bi da bi tudi otroc to igral, ker tole klanje v original COD5 je mal pretirano :)

kay343 ::

No jst sm kay in bi rad neki uprašu !!!

Jst zaženem igro zlo dolg se nalaga pol pa se mi čist takoj minimira pol pa mi napiše,da je napaka pa še neki drujga se mi odpre tk,da če zna gdo pomagat,prosim ,da mi pomaga ,kr bi rad igral call of duty world at war !!!


No a je zdej to primerna slovenščina Rotaidal,ti ku si tk pameten !!!! ;(

Rotaidal ::

Še vedno je bolj bogo.

Si naložil vse patche, ki so na voljo za igro? Zbriši igro, jo ponovno namesti in naloži popravke.

kay343 ::

Ja kok pa nej vem kok petchu je ??!!

Rotaidal ::

Tako da uporabiš google.

kay343 ::

Kok to ?

Bolf3nk ::

kay343 ::

Hvala, bom probu !!

big_master7 ::

Jst sem pred kratim instalerav patch 1.7 in ko grem pol v igro na en server pa zmer napise da si moram tazadn patch downloadad.

Jst ne vem kje je problem. Mogoce v cracku.

Prosm pomagajte

;D

DOOM_er ::

there is a crack Klikn
Robots will steal your job. But that's OK

mare4444 ::

a dost če sam zadnji patch 1.7 inštaliram al je treba vseh sedem?

Bor H ::

probej sam zadnjega, če ga bo inštaliral je to dovolj

Jst ::

Jaz sem pred kratkim inštaliral in sem moral kar lepo po vrsti inštalirati popravke.

And that's another reason I like Steam so much.Ni problemov s takšnimi idiotizmi. Sej, če bi se patchi inštalirali dokaj hitro, potem še stisnim zobe. Pa nimam neke stare kripe, ampak je vseeno vse skupaj požrlo več kot uro mojega časa. Prej dve, če prištejem še download.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

mkonci ::

a lahko kdo preveri, če STEAM danes deluje ali imajo probleme?
Men se noče poveztat (imam original) pa piše da sem offline, online pa ne morem kej mi javi napako...


HVALA!
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828159053 (3551) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768924 (36689) oo7
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869656 (11561) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157912 (33730) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937612 (23254) oo7

Več podobnih tem