» »

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty

««
2 / 19
»»

Tr0n ::

Tr0n

Dodatek še united offensive.

Ni od Infinitija. Se ne steje.

Berserker ::

Pa sej so vsi codi dobri bli do zdaj. UPam da boš v naslednjem v kakšnem vietnamu.

DaVidQ ::

Ja to bi blo super, pa še kakšen flamethrower pa mamo lepo spet cod:waw, ki je bil oz. še je totalna polomija.:)) Od MP je CoD 2 men osebno najboljši, od SP pa CoD4: MW, samo pričakujem, da bo Infinitu z CoD4: MW 2 zopet uspelo :)

Samek1337Q ::

Upam samo, da bo SP tako zanimiv in dinamičen ( 2 vojaka ) kot v CoD4:MW, ter da se na koncu zgodba združi. Pravtako je pomoje "sniper" misija najboljša misija, ki so jo kdajkoli dali v katerokoli FPS igro...

Let's keep our fingers' crossed.

laught ::

Pa pr cod mw so nasploh ble vse misije res dobre,sploh sniperska če si jo izpeljav kot ti je mcmilan(al kaj je že bil tisti sniperist)ukazal.razen konec sniperske misije je bil bedn ker sem na veteran enih 100krat crkno tam ko morš med busami bežat,do helikopterja.dvojka pa tak zgleda parkrat boljša.pa upam da nebo spavnanja sovražnikov ker to pa je res najbolj debilno kar je možno.

pr0wiz ::

Pa sej so vsi codi dobri bli do zdaj. UPam da boš v naslednjem v kakšnem vietnamu.


Če so zate bili vsi codi dobri, potem še enkrat premisli ! cod 5 je sigurno totalen polom, kje si videl da dodajo v tej seriji dobesedno zombije in ostala sranja.Kje je tisti duh igre iz stare cod, in po resnici povedano mi je moh boljši kakor tale petica, vsaj zame osebno.

Master Chief ::

5ka- totalna polomija. Katastrofa, kaj naj recem drugega, zame je Cod4 zakon. Ga igram skoraj vsakdan prek neta.

laught ::

Nevem zakaj vam je 5ka taka polomija? res je da je 4ka boljša, sam 5ka je še daleč predn bi bla polomija,singel player je malo več kot solidn,vojna je res dobro prikazana krvavo...tudi multyiplayer ni slab,tak da nevem no kaj se vam je tak zamerlo pr petki.

Berserker ::

Mogoče je muzika mal napačna, sicer pa je zakon ko japonci jurišajo.

-ninja-91- ::

mah, men pr 5ki fali kampanja z ''negativci'', vojna je prikazana preveč enostransko, bolje bi bilo če bi bila igra na momente taka da se človek zamisli o vojni

mastah ::

kar se tice igralnosti je definitivno cod1 dalec najbolsi, cod5 pa tak podn da brezveze, nima tistga cod filinga :) govorim o multiplayerju

White&Nerdy ::

Nevem no. Meni je COD5 Nazi Zombies totalno zakon. No, mogoče ni tisto ta pravo, ker špilam zombije na XBOX-u, kjer je res dobro ker se pogovarjaš...:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

pr0wiz ::

Nevem zakaj vam je 5ka taka polomija? res je da je 4ka boljša, sam 5ka je še daleč predn bi bla polomija,singel player je malo več kot solidn,vojna je res dobro prikazana krvavo...tudi multyiplayer ni slab,tak da nevem no kaj se vam je tak zamerlo pr petki.


Se podpišem zraven tega posta ! 4ka je še med temi daleč najboljši MP ! To priča podatek na tek9, ter po anketah.

GLAVNI ::

Gameplay prve misije. Nor špil.

Berserker ::

Komaj čakam na to igro.

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Tista scena pa zmaga, ko pes začne lajat skoz ograjo, ampak ga ne ubije takoj, potem pa, ko je sam ubit in se scena ponovi, ga takoj ubije kar preko ograje s pumparco pa vsi v smeh ahaha :D
Dober špil bo ni kaj. Komaj čakam, da izzide.

Zgodovina sprememb…

tilinho20 ::

Tole bo ziher cela invazija, ko bo špil prišel vn. :D Can't wait it. :D

ZaOstali ::

To se bo igralo (na PS3, X360 in PCju).
Sam bom verjetno kupil PS3 verzijo :D

GLAVNI ::

In boš igral na piloteka?

destroyer2k ::

FixxeD

Če imaš možnost med pc in ps3 bi ja raje vzel pc in boš imel dlc zastojn in saveda modov in custom mape.

Meizu ::

Cod serije pa res ne morš doživet v polni razsežnosti na konzoli...

laught ::

Cod serije pa res ne morš doživet v polni razsežnosti na konzoli...

Zakaj že ne? kolk vem med verzijami ni razlik,oz je port z xboxa..

T-h-o-r ::

ja pojdi z gamepadom proti nekomu z miško in tipkovnico in boš videl, kako te bo razsul
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

laught ::

Aja pa tisti ki si mislite kupit mw2 za ps3, rajše šparajte keš za uncharted 2 ki bo imho 10x.. bolši od mw2.

ja pojdi z gamepadom proti nekomu z miško in tipkovnico in boš videl, kako te bo razsul

Ja se to je res,sam kaj ma zaj to veze z nevem kako razsežnostjo na pc..?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Meizu ::

Aja pa tisti ki si mislite kupit mw2 za ps3, rajše šparajte keš za uncharted 2 ki bo imho 10x.. bolši od mw2.

ja pojdi z gamepadom proti nekomu z miško in tipkovnico in boš videl, kako te bo razsul

Ja se to je res,sam kaj ma zaj to veze z nevem kako razsežnostjo na pc..?



Mah cod je tristokrat bolje igrat z tipkovnico in miško. Simple fact.

ZaOstali ::

Aja pa tisti ki si mislite kupit mw2 za ps3, rajše šparajte keš za uncharted 2 ki bo imho 10x.. bolši od mw2.

ja pojdi z gamepadom proti nekomu z miško in tipkovnico in boš videl, kako te bo razsul

Ja se to je res,sam kaj ma zaj to veze z nevem kako razsežnostjo na pc..?



Mah cod je tristokrat bolje igrat z tipkovnico in miško. Simple fact.

Undetected Cheats Any1?
Aja, slo scena bo že spet podn od podna.
Če kupim za PC bom itak lahko igral samo na slo serverih, ki bodo "CRACKED", kar pa meni ne ugaja, zaradi zgornjega.
Pa zdi se mi, da je na konzoli vse skup bolj pravično.(Če ne zaradi drugega pa zaradi FPSjev)
In pa:
Igro si želi : 169 uporabnikov.
OD tega si jih bo pol sigurno kupilo (Za PS3). Vsaj za 15 jih vem.
Ima pa PC dosti prednosti, ki pa mene ne ganejo.

Berserker ::

Jaz vsak cod obrnem in na pc-ju in na xboxu, seveda na prvi platformi zaradi boljšega merjenja saj je na konzoli autoaim(dvakratni klik za merjenje in imaš terorista na merku), medtem ko je merjenje na pc bolj natančno, seveda je odvisno tudi od kompa in miške, je pa zato MP na konzoli bolj pravičen(razen lagga ki ga host nima), ker seveda ni goljufanja, vsi igrajo z enako opremo torej kotrolerjem pa ni nekih registracij pa vpisov za serijsko. da lahko nažigaš MP. DLC-ji pridejo itak na vse platforme seveda jih je treba na xboxu plačat z M$P za pc pa nevem. Pač eni raje igrajo na miški , drugi na kontrolerju drugi na obeh.

GLAVNI ::

Pa a ni neka možnost, da priklopiš tipkovnico in miško na PS3?

Tr0n ::

Aja pa tisti ki si mislite kupit mw2 za ps3, rajše šparajte keš za uncharted 2 ki bo imho 10x.. bolši od mw2.

Ehm, jabolke in hruske? :)

"Ta pravi" MW2 se igra na PCju.

Berserker ::

Hej Tr0n kakor komu nekaterim pač ne sede tipkovnica + miš oz imajo prešvohten PC.

laught ::

Ja to je res da na mojem compu cod verjetno nebi delal,ga mam za kake druge stavri ko pa igerce nabijat,polek tega če bi hoto met komp za igerce špilat bi si ga kupo,tak pa je to metanje keša stran če lahko lepo isto na 360ki špilam.polek tega so codi že prežvekani čisto naj se rajši lotijo kaj svežega delat.

Berserker ::

Nerabijo men so cod lih zakon kr imajo takšen stil, za kaj novega nimajo dovolj časa oz kaj bi še lahko dodali sploh, to je že blo prežečeno v eni temi.

Hexx ::

je release date že določen?

tilinho20 ::

Novembra bo.

jizzer ::

damn fools...can't wait it =)
TO bo spet geekanje do 5h ponoči :D oz. zjutraj!

COD SERIJE RULAJO V TEM NI DEBATE...JE PA RES DA SO COD 5 MALCE ZAFUKALI...
Bilo bi fjan da bi nardili tak kot so cod 4 in cod 5 MP, ker mi je res fino si oroja predelavat...
COD2 + COD 4 MP Style = bi blo svetovno...COD 2 gameplay naj ostane sam ta predelava orožij pa rula.Mislim cod 5 je itak to...samo gameplay mi ga pri cod 5 faila...
KAJ MENITE?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

jest10 ::

Eh, spet kar nekaj. Nažiganje v trumo človečkov, ki lezejo iz vsake ljuknje in crknejo, če jih le grdo pogledaš, sam pa si praktično neuničljiv. In to je za nekatere fajn igra?

tilinho20 ::

To se ponavad dogaja samo na public serverju tdm 25 vs 25...

$%&/() ::

jest10 +1

A se samo meni zdi kot klon COD4?

Tr0n ::

To pa zato, ker je drugi del CoD4. :)

laught ::

Kaj v single playeru bo spavnanje?največja bedarija codov.

Berserker ::

boogie_xlr ::

Me zanima, kak bi blo, če bi kdaj v CODu dal kako misijo, ko si na strani "slabih".

ZaOstali ::

Me zanima, kak bi blo, če bi kdaj v CODu dal kako misijo, ko si na strani "slabih".

Prodaja igre bi upadla. (Ne za veliko)

boogie_xlr ::

Saj na koncu bi umrl v kaki eksploziji, morda bi lahko celo videl samega sebe kot nekdo drug. Npr se peleš z avtom, eksplozija, v nasledni misiji pa mino nastaviš.
Mogoče res zveni mal čudn :D bi bilo pa zanimivo(vsaj zame).

Zgodovina sprememb…

tilinho20 ::

Mogoče res zveni mal čudn :D bi bilo pa zanimivo(vsaj zame).

Za maso pa ne glih.

BuBBle.D ::

Še en nov trailer pri katerem se boste dušili na lastni slini:
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

rdecaluc ::

je bil nekaj postov nazaj postan isti trailer..
Est modus in rebus. ,typos

Berserker ::

Igre v katerih si zlobec in prjazn so recimo call of juares ko samega sebe loviš, sam to ne spada v MW2 in v cod nasploh.

Pesimist ::

Meni je bila COD2 legenda in doben ji ni vec segno do spodnjic. COD1 se pa sploh ne spomnim vec itak sem spilal samo 1x mogoce. COD4 in 5 so pa totalne katastrofe v multiplayer.

Tr0n ::

COD4 je ravno najbolj razsirljena online igra (zraven CSa seveda). :) Prodal se je cez 13 milijonov, MW2 pa bo verjetno dosegel 20+.
««
2 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528128262 (5223) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828159500 (3998) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32769372 (37137) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937814 (23456) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419101309 (76138) Klemzz

Več podobnih tem