» »

Call of duty 4

Call of duty 4

««
3 / 16
»»

Sputnik59 ::

COD4 sem preizkusil kot demo na x360, zakon je, predvsem mehanika orožja je odlično dodelana, okolje je tud nabito z raznimi grafičnimi in zvočnimi in zvočnimi elementi...dober bo tudi on-line

OldSkul ::

si napisal da bo dober tudi online... saj na xbox360 si igral online lol:D

m.i.h.a. ::

in kaj je tukaj smešnega?:\

za xbox je bila na voljo MP beta, tako kot crysis za pc

Jok3r ::

ma kdo kak hitri download link do demota ??

Tr0n ::

O cool, demo je zunaj. Pa TimeShift tudi.

MEDENA ::

dejte limat!!!

pozitron ::

Zaenkrat je mnde samo na yahoo games, samo neki zajebava server, vedno je nek error.

MEDENA ::

ja z njega dol dajem slow....

m.i.h.a. ::

ma zajebava u pm;((

ne podpira download resume in še zarad navala te vsakih nekaj minut dol vrže, groza.....vidim, da tolikokrat prekleti fileplanet niti ni tako slab, ni odličen je pa vsekakor boljši kot pa tale yahoo games;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

Tr0n ::

Mislim, to je pa ze kriza. Demo exlusive zelo pricakovane igre gredo dajat na Yahoo!.

WHAT .. THE .. FUCK?! ;((

Longinus ::

Prvih 30mb že imam yeah baby
Sam mal še manjka pa bo >:D
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

MEDENA ::

C4rtm4n ::

A si preko yahoo games downloadal?
Respect my Authority!

C4rtm4n ::

MEDENA tnx za tole!
Respect my Authority!

pozitron ::

Hvala MEDENA!

MEDENA ::

:D

pozitron ::

Še en mirror filefront

Tr0n ::

The_hammer ::

OHohHOohHOhoHOhoHOhoHohO, ko pridem domov ima, da raztrga internet. :D 8-O Pol pa še komp.
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

damjan11 ::

Dobra igra upam da bo tud multiplayer dobro obiskan
Joint ops rulez

rdecaluc ::

Super igra , deluje tekoče , lepa grafika , komaj čakam na MP
Est modus in rebus. ,typos

Pesimist ::

Ta se mi pa kar dopade, damage je realisticen in ne kot Battlefildi. Skoda da ni multiplayera.

Tr0n ::

Mnja, sem probal pa ni ne vem kaj .. neke zmazane teksture pa sem mel na max vse, drugace pa precej klasicen war shooter.

marjan_h ::

kokr sm prebral je "recomended 7800gtx or higher video card" ima kdo slabšo pa mu dela tekoče? :)

mtosev ::

Bo spil tekel normalno na X1650 PRO?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

macgajver ::

Hee kaj so fantje stisnili še iz cod2 engina všeč mi je ker deluje zelo tekoče grafika je tud dost huda Bomo obrnil an.Drugač pa čist klasika cod sp sovražnikov neomejeno ki uletavajo dokler ne napreduješ naprej metki švigajo vse poka granate letijo sem in tja v neomejenih količinah.
multiplayer zna bit zelo soliden razn če bodo spet označevali na radarju s kje te kdo strelja potem bo zagnojeno ravno zaradi tega ne igram cod2 multiplayerja. Mislim sej ok ko bodo pogruntal en kompas v real life ki bo pokazal točno kje kdo vstreli s puško in nebo imel premera pisalne mize potem ok drugač je to res bosa dajat v igrico.
tenstan krompir je pa zakon

Grey ::

Tole s 7800GTX bo že držalo. Jaz sem (7600GT, 3500+, 2GB RAM) dal skoraj vse na High, pa mi na 1024 deluje tako-tako, na 1280 pa že šteka (ni slideshow, ampak toliko, da moti - beri okoli 20fps). 800x600 pa teče kot podmazano vse na High vključno z AA.

ArYeS ::

Za primerjavo vam povem, imam PC A64 3000+, 1gb rama, 6600gt 128mb.

Automatic texture quality (predvidevam da je low), medium world detail, low water detail, Specular map ON, Glow OFF, DoF OFF, Ragdoll ON.
Resolucija 1024x768. AA 2x

Konstantno NAD 30fps, okoli 30-45 dela.

;-) ::

Velik igram cod2, pomoje se bo štirka zelo prijela... kamaj čakam MP.

dukenukem ::

je kr vredu,dobro je pol, k vklopš še poškodbe na okolici ;) una bazookca za tanke je dobr narjena,uleti v luft, pa direkt na tank dol :D

cnZz ::

no jaz sem tud odigral ravno zdaj fpsji so ar vredu (100-150 vse na low:D, če imam vse na high imam 50-80)
no pa še to vam povem... za vse tiste ki se že veselijo MP ko so danes videli da imajo nekaj fpsjev... v mp boste imeli še manj fps:D
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

Pesimist ::

aja upgrejdan cod2 engine je. Jaz sem pa mislo da je Unreal 3. Looks good anyhow.

OldSkul ::

sej še boljš da ni unreal3. ves tis blur in pretežno sive teksture sucks

macgajver ::

Ah ja upam da bodo potem v kakšnem call of duty 7 uspeli naredit fiziko tako kot se zagre v vojaški igri.
nebi se branil če bi kakšen tanši les lahko prebil s kalašnikom ali da bi se zid bolj konkretno odkrušil mogoče celo razletel. To je v codih obupna pomanklivost naredili so jih že sedaj 4 za računalnik in nevem koliko za konzole in še vedno niso vspeli fiziko upgrejdat od prvega dela razbijejo se lahko samo tiste malenkosti katere so si zamislili in ponavadi so nujne za napredovanje. Opa lažem s tankom če si povozil drevo se je celo podrl in pri novem sem opazil da se da nad avtomobilom izživljat to je pa tudi vse. Saj pravim Ah ja.

Če človk dobro pomisli je tale cod4 majčken nateg engin je upgrejdan ravno garali niso čeprav vsaka čast zgleda dobro gameplay je praktično enak kar so naredili je druge mape druga orožja in obleke na možiceljnih ravno dela si niso dali s tole novo igro. Na koncu bo vrjetno še kr solidno izpadla in dokaz da se da s malo dela zaslužit veliko denarja.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

ArYeS ::

cnZz, zakaj bi bilo v MP manj fpsjev? Pomoje jih bo tam-tam.. neke stvari so v SP bolj zahtevne, nekatere v MP bolj..

steev ::

Tole ne verjamem da je upgrejdan CoD2 pogone. Ker cod dva je pa upgrejdan quake3 pogon.
:|

Tr0n ::

Zgleda ze tak, kot da je upgrejdan Q3A engine. :P

Pesimist ::

Kaj te sanjas Macgjver: Metki letijo skoz te tanke zide cisto lepo. Skoz stene, balkone ali one male betonske zazidane ograje lahko rafale spustis pa vidis da ludeka trofi zadaj tudi ce cepi, ko zacne z ritjo migat. Mah bolsega shootera se nisem vido z modernim weaponom.

rdecaluc ::

Sej drugače glede nizkega fpsja v mp. Enako bo kakor pri cod2 ko so vsi šli spreminjat confige in na koncu igrali na dx7 z slabšimi nastavitvami da so lahko imeli vedno 200+ fps.
Est modus in rebus. ,typos

macgajver ::

|Sawyer| Super če je to res kar si napisal sam tega nisem opazil šutnil sem z raketometalcem v zid in ni bilo nič tko da nevem mogoče ga pa metek prebije.
Sej jest ne pričakujem velik od te igre en povprečen sp pa mogoče še par uric na internetu to je to pri meni še noben call of duty ni starost delal na računalniku.
Sej bomo vidl potem v mp če bodo še kr puške skoz stene štrlele kot pri 1 in 2.
Upam da vsaj pri 4 ne bo več teh bugov.
tenstan krompir je pa zakon

DOOM_er ::

štekajoče po malem na athlonu xp 3200+ giga rama 6600GT s pržagnim winampom firefoxom msnjem skypomter nerestartani že 6 dni :D . mislm da mi bo na clean installu mojih gaming winsev delal :D . je pa ista kt cod 2
Robots will steal your job. But that's OK

Tilen ::

1920x1200, vse ostale nastavitve default. Spil dela tako kot treba.



original



original



original

Sam gameplay mi tako kot pri drugih COD ni všeč tako da bo demo kar letel dol. Ob tem crossu čez pol ekrana mi enostavno gre na bruhanje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

macgajver ::

Tilen se strinjam glede gameplaya mogoče bo multiplayer dobr crosshair pa izklopi jas vedno igram brez že pri cod2 ko smo igrali v lanu so mi rekli da sm nor in da je bedno igrat brez crosshairja in kompasa zame sta pa to dvi najbol gadni stvari v igrici če imaš možnost merjenja na puško zakaj hudiča rabiš cross samo pokvari težavnost igre in kompas da ti kaže s kje te streljajo tud bosa scena kvari multiplayer.
tenstan krompir je pa zakon

Chronoboy ::

kompas da ti kaže s kje te streljajo tud bosa scena kvari multiplayer

IMO je to v igri za tiste, ki nimajo tako dobrih slusalk/ozvocenja, da bi lahko sami slisali od kje prihaja streljanje.

The_hammer ::

@Chronoboy: kake pa maš ti :D, z slušalkami za 10eur slišiš čist dober odkod prihajajo streli...
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

Pesimist ::

Sej pa stem crosshairom ni nic narobe. Veliki je cez celi ekran. Al je to samo pri meni ker spilam na tak low resoluciji :D

COD2 v multiplayer ni bil zanimiv, ker je bilo na stotine in tisocine delujocih chitov, in mislim da bo v tem enako. PC pac sux glede tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Goldee ::

Sem preizkusil demo na regular in veteran težavnosti. Kar solidna zadeva. Škoda k je sam ena misija, kar znese vsega dobrih 5 minut igranja. Me pa čudi to, da se z orožji tako lahko upravlja - npr. Dragunov ostrostrelka čisto nič ne privzdigne, ko ustreliš? Drugače pa je nightvision cool zadeva.

Je pa zopet prisoten shotgun, kar bo prava aleluja za camperje v MP. :-(

Release date je baje 5 november, drži?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

rfmw ::

Razložite mi, zakaj je za 5 min igre, torej ena misija v demotu, potrebno 1.4GB????????

Fak, niti COD1 niti COD2 skupaj nista imela toliko (mislimda) za cel špil...
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

AlexUS ::

COD4 je svetska igra, res prvi filing ko je vrglo v akcijo je bil fenomenalen, grafika svetovna orožja realistična, sovražniki zares protipričakovanju... Skratka me je navdušila, tako s svojo grafiko ()ki je res dodelana) kot tudi s sodobnimi in starejšimi orožji. Edino me je mal zmotlo ker je velika igra in traja zelo malo časa. Ja ravno notri sem padel pa je bilo konec :(
Poleg tega bi lahko dali za probo kakšen Multiplayer mapo pa da bi mal sprobali igro na medmrežju; no bomo na to zgleda še morlai malo počakati ampak se vsekakor veselim tega ker bo ziher zelo adrenalinsko :)

Kdaj pol pride špil ven?
Po mojem bo to po dolgem času zopet originalna igra za katero mi ne bo žal denarja ;)
..hja kupu jo bom zaradi tega ker nočem imeti problemov pri MP.

LP

p.s.: kako že pravimo nažigalci streljačin namesto se vidimo? Seveda "SE STRELJAMO ;)" seveda v COD4, jupiiii!
Modrost ni debelost, debela je norost.

AlexUS ::

Evo tuki pa še imate mal za sline cedit treiler COD 4 Multiplayer: POVEŽI ...I Like it!
Modrost ni debelost, debela je norost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AlexUS ()
««
3 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127866 (4827) Skyman
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672077 (14843) tropico2078
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32769034 (36799) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510651 (6624) hojnikb
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368108562 (85360) mkonci

Več podobnih tem