» »

Call of duty 4

Call of duty 4

««
15 / 16
»»

AnZo ::

Meni je skoz kazalo serverje - iskanje v igri, zdaj pa že dva dni ni nič... Igra je original in najbolj sem navajen če dam search v menuju in se connectam. Kaj je tokrat narobe?
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

frost666 ::

A če zbrišeš cod4 pa nanov naložiš maš spet nov lvl al se obdrži?

tilinho20 ::

Ja če tko narediš da ti savi ostanejo in da na novo naložiš na isto particijo.

ETI3n ::

Imam vprašanje glede cod-a 4.Namreč špila nisem igral precej časa in takorekoč so izšli novejši patchi.Ko sem zagnal xfire, mi je avtomatsko začelo downloadati zaporedoma patche.Ali lahko naložim 1.7 patch brez reinstalla igre? Trenutna verzija je 1.4.Seveda bi prvo naložil 1.5, 1.6 in 1.7.Hvala za nadaljne odgovore.Lp:)

1024 ::

Ja, komot.
Fish knows everything.

ETI3n ::

Ja, komot.


Hvala ti :)

bober52 ::

Živjo!

Igram single player zdaj pa bi začel tudi malo preko neta se pravi MP.Kaj vse rabim da bo to izvedljivo igrati preko spleta?Kateri patch rabim,kje ga dobim?
Hvala!

Lp

tilinho20 ::

Daš si dol najnovejši se pravi 1.7. Najdeš ga na Googlu.

bober52 ::

Hvala!:)

mmmato ::

Na kerih grafah špilate? Imam gf7600gt/256mb pa mi dela bolj švoh :S Native resolucija monitorja je 1680*1050, špilam pa na 1024*768
Za hd4850 nimam dost €, rad bi pa mel mal večjo resolucijo pa vsaj 2x AA. Kero grafo se splača kupit, lah tudi rabljeno
http://www.turnofftheinternet.com/

Meizu ::

HD4850 rabljeno, 9800gt, 8800gt, 9600gt rabljeno če dobiš za res poceni, drugače mogoče HD3870, se jih da dobit že za drobiž, al pa če ti uspe dobit 8800GTS 512mb. Drugih graf se trenutno ne spomnem... Aja, točno al pa HD4830.

mmmato ::

Mja, sem gledal rabljene in primerjal s ceno v štacuni, in folk 1 leto stare grafe prodaja ~10€ cenej :S Edino 4850 se splača, dobiš za 110€, kar je 30€ manj kot nova.

Kaj pa 4650? Nova je 60€. Je za kej?
http://www.turnofftheinternet.com/

bajsibajsi ::

Na mobilni GF8600GT. Res. 1440 x 900, cca. 40-100 fps.

Vecino nastavitev v menuju daj low/off, models pusti na normal (sam imam r_lodscaleskinned 1, ker se mi "zdi" da tko bols vidm nasprotnika), oz. bos videl kako na tvoji grafi/monitorju izstopajo pajacki, pa dinamic lights das lahko tud Normal. V konzolo vpisi:
/r_drawdecals 1
/r_drawsun 0
/cg_brass 0
/com_maxfps 125 (ce bos dal 125, potem napisi se /maxpackets 100, ampak samo ce bos dal maxfps 125, drugace pusti na 30 ali 60)
/snaps 30 (tega tud ce pustis na 20, bos videl sam)

To je blo tko na hitro, ce ti kaj ne bo "prijelo" povej, ker pisem na pamet. Skoraj garantiram, da bos pridobil vsaj cca. 10 fps vec. Vcasih bos s kaksnega serverja kikan (se zlasti za drawdecals 0), ko te vrze dol samo preberi kaj ti je napisalo, spremeni in se ponovno logiraj. Sporoci kako je slo. ^^

Btw, to je samo delni cfg, ki ga uporabljam sam za multi player, single player ne igram. ^^ Mimogrede spremenljivki /cg_drawLagometer 1 in /cg_drawfps 1 tudi ne bosta odvec.

bajsibajsi ::

Aja, pa naj te ne skrbi. Nic od zgoraj napisanega ni citanje. >:D

mmmato ::

Sem najdu en star benčmark, je razvidno da je moja grafa res minimum. Sej bolj ali manj imam dost FPS, ko pa se špila 15 na 15, pa prleti dimna granata, pa air strike, pa heli, je pa polom. Se pozna da je samo 256 memorija.

Bom napraskal za rabljeno 4850/3870
http://www.turnofftheinternet.com/

bajsibajsi ::

Ah mal ga svirkam, drawdecals = 0. To je od tega, k sm nazadnje spal vceraj popoldne. Tezko je zivljenje geeka. Lahko noc ^^

mmmato ::

aja se eno prašanje...
Kam se shrani rank? Je vezan na cdkey? Če formatiram disk, morm narest backup?
http://www.turnofftheinternet.com/

ozone14 ::

evo gotcha...ka gdo ve kako se vse puške pri CoD4 odpre?
no mene to matra brez veze je met kot začetnik 4 puške js pa CoD4 MP obvladam pa ne vem, kako si bi odprl vse puške.
mi lahko gdo to pojasni??
____________________________________
ŁP GašpeR;)

rdecaluc ::

hmm.. levelaš do 55? Brez veze si vzames fun iz igre če boš heku.
Est modus in rebus. ,typos

ozone14 ::

hmm.. levelaš do 55? Brez veze si vzames fun iz igre če boš heku.


ti mi sam razlož kak se to naredi

bajsibajsi ::

@ozone14 obvladas ti my ass, ne seri pa nared rank55, ce obvladas ga lahko naredis v 2 dnevih!

rdecaluc ::

ti mi sam razlož kak se to naredi


Greš na server na kakšne publike in pobijaš folk, za vsak kill dobiš pike in gre levele. Tako odkleneš orožja pri Cod4 MP.
Est modus in rebus. ,typos

ozone14 ::

@ozone14 obvladas ti my ass, ne seri pa nared rank55, ce obvladas ga lahko naredis v 2 dnevih!

no eni si ofnejo vse puške v enem dnevu


no pa vseen hvala bom pa tko naredu

bajsibajsi ::

Ja obstaja instant rank55 hack. Ampak to je bv. Naceloma tisti, ki bo to uporabil bo na koncu itak igral s kalasnikovo+GL al pa uzijem, katera sta oba odklenjena zelo kmalu. Veliko boljsi feeling je, da sproti odklepas orozja, dodatke, perke in sprobas se kaksno drugo, manjkrat uporabljeno orozje, npr. m14, naredis red tiger G3, dobis golden eagle... Ugotovis katera 2 oz. 3je perki, ti najbolj ustrezajo ob dolocenem classu/orozju..itd.

rdecaluc ::

jz pravm .. scorpion + red dot -> long range sniper :P aja perki pa stopping power , deep impact, prvo pa po želji.
Est modus in rebus. ,typos

bajsibajsi ::

Ni slabo, ce igras prvo brez perkov oz. si das take, ki jih ne bos uporabljal. Se zlasti, ce imas soliden skill. Res da bodo ostali v prednosti in bos nemalokrat umrel zaradi tega, a lahko pridobis na skillu. Cez nekaj casa pa si po zelji nastavis classe/perke. Sam uporabljam preko 20 narejenih classov, obicajno zamenjam cca. 2-3 na rundo. Igram samo Hardcore. Od 2003 sem najvec bil na K98/BAR pri COD(1), COD2 K98, Garand, Mosin-Nagant; redkeje kak sprej ala Thompson, MP40.., skoraj nikoli sniper, edino ce sem pobral. Ce bi bil v COD4 mozen za vedno samo en class, bi izbral G3+silencer, M1911+silencer, 3x nade frags, UAV jammer, Extreme conditioning, namesto flasha najbrz smoke. Ne pravim, da mi je to optimalna izbira, ker menjavam classe, npr. ce ma nasprotnik heli takoj zamenjam na M60, 2xRPG7. Zgornji class bi izbral samo, ce bi bil mozen samo en za vedno. ^^

Spikster ::

Ali mi lahko kdo pove, kako Promod Live pripravit do tega, da se zamenajo strani po 10ih rundah?

macek17 ::

mene pa zanima...
koliko fpjev je pri grafi hd4650 in 4 jedrnem procesorju,4gb rama...? in kateri resoluci?
tnx

Spikster ::

Izvoli. Še kaj?:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spikster ()

jack0311 ::

lol ne vem kako mi je to uspel ampak sem na medium na resuluciji 1024 x 768 igral z radeon X600 pro(256mb)512mb RAM in pentium 4 3Ghz igral čist gladko a je to normalno ker min req je kar višji(razen procesorja)

knapec ::

jz mam en problem s call of duty 4 MP in sicer ko jz igram mi se mi monitor sam ugasne in prižge nazaj medtem srvr dela naprej zato me lohka ubijejo ko se slika spet pokaže mi neki časa kaže da se je internet izklopu pol pa dela naprej normalno to se nardi usakih 2-5 min
če se komu sanja kaj je lahko narobe nej prosm pove hvala

Gutjerez ::

si sposodim to temo.

Imam problem pri Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare™ Multiplayer

sem naložo igro pa single player dela tak kot mora. vse hitro

pol MP pa ko grem že samo v meni not čakam 56 sekund da pridem komaj not. pa pol v meniju pune šteka.
ni nič drugače če naložim 1.6 pa 1.7 patch. ker zaradi tega sem še 1x naložo igrico ker sem mislo da zaradi patcha.

Kaj naj storim?

CPU: Intel Core 2 EQuad Q6600, 2.41 GHz, 0 KB (0% Load)
Operating System: WinXP Professional 5.1 SP3 (Build #2600)
Grafična nvidia 9800 GTX
4 gb rama
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

bajsibajsi ::

Huh, glede na to da ti SP dela brez problema, probaj posodobit PB potem restart.

Gutjerez ::

fora je da med igro sploh nisem še nič poskuso.
Ker že ko pridem v meni multiplayer šteka dak da ne morem nč delat.
to mi je malo čudno. pa mam zadnje drivere. pa sem naložo tudi 3 verzije starejše pa isto.
tak da res več nevem kaj bi lahko blo narobe :(
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

xnnx ::

živjo
imam nasleden problem ker mi nekaj cod4 ne dela zanima me če se level ohrani pri ponovni inštalaciji igre

Rotaidal ::

Shranit si moreš profil s katerim si igral.

xnnx ::

ok bom provu ce ne bo delalu pa bom šel z nova saj gredo leveli hitro

dela..
hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xnnx ()

xnnx ::

mam pa še en problem cod4 dela na vseh serverjih normalno ko ma hočem na kak server z modom mi zlowda mapo in pol mi napiše server disconnected

eko sm rešu svoj problem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xnnx ()

Mentalist ::

Kje lahko kupim COD4 v SLO?
Lool.

matija14 ::

nuclear ::

preko steama spremljaj akcije.. jaz sem jo nabavil za 10EUR.. drugače pa je bil cod pack od cod1 do cod5, 27EUR na steamu prešn tedn..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Mentalist ::

Sem že prejšnji teden kupil na playtechu.
Lool.

HWX25 ::

A mi lahko kdo prosm pove zakaj dobim blue scren pr Cod4 če igram na WIN 7 prej mi ni tega delal če grem pa v visto mi normalno dela.

bluefish ::

In kaj BS oz. BSOD javi?

HWX25 ::

Podpis težave:
Ime težave: BlueScreen
Različica operacijskega sistema: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Področne nastavitve: 1060

Dodatne informacije o težavi:
BCCode: 124
BCP1: 0000000000000000
BCP2: FFFFFA8004A028F8
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Datoteke, v katerih je opisana težava:
C:\Windows\Minidump\080810-23353-01.dmp
C:\Users\aleksander\AppData\Local\Temp\WER-39390-0.sysdata.xml

a kdo ve v čem je težava

:'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HWX25 ()

SlimDeluxe ::

Hm... Jaz bi začel pri driverjih :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

AnZo ::

Hey imam eno vprašanje.

Kot prvo: da ne bo pomislekov,imam original cod 4.

Zanima me ali lahko (kako) namestim poleg originala še "eno" verzijo?
Na isti comp seveda.

lp.
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

Bolf3nk ::

torej kolega, ti bi imel 2 enaki igri na enem računalniku?:)) wtf

AnZo ::

No da razložim:
jaz imam original, kolegi pa ne. Jaz imam hitro internetno povezavo in zato vedno
postavljam server za COD 2. Sedaj smo se pa odločli, da bi probali cod4.
In da ne bodo takoj kupovali originale bi prvo sprobali (glede na to da smo bolj vikend
plejerji)
Torej bi moral narediti "cvetlični" server.
Nebi pa rad ničesar prepisoval čez mojo original inštalacijo.

Drugače pa vas razumem... tudi jaz imam alergijo na haxerje.

Vseeno hvala za pomoč.
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

69charger ::

Saj se z originalom isto lahko povežeš na skrekane serverje,samo obratno ne.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?
««
15 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127863 (4824) Skyman
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672076 (14842) tropico2078
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32769032 (36797) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510648 (6621) hojnikb
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368108561 (85359) mkonci

Več podobnih tem