» »

Call of Duty serija - pomoč in nasveti.

Call of Duty serija - pomoč in nasveti.

pozitron ::

Za multiplayer nevem oz. mislim, da punkbuster ne dela v linux-u. Singleplayer sem pa igral na unbuntu 8.04, prek programa WINE je meni SP delal.

kranjec123 ::

najlepša hvala za info. to pomeni da moram namestiti nazaj xpje.
kaj čemo:)

The_hammer ::

Lep vecer,

kot nekateri veste se odvija CoD2 S&D OpenCup Fall 2008, do zdej so se igrale same default mape, tukaj pa zdej nastane problem, smo v 4 tednu spila in v nedeljo igramo mapo mp_neuville! Nikakor ne najdem prave komande, da bi lahko nalozil to mapo, precekiral sem ze vse po netu a brez uspeha. Vse deafult mape (carentan, davnwille etc.) se nalozijo z komando map mp_...... Ce kdorkoli ve kaj o tej zadevi,...

Lepa hvala!

Kaksna ideja? Dvigujem malce temo, da jo bo nekdo opazil.
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

Zgodovina sprememb…

;-) ::

take komende neboš našel, prvo moreš naložit mapo na server če ni default.

The_hammer ::

Mapa je na serverju nalozena... Tocno tam ko so ostale mape, mene zanima samo komanda kako nalovdat mapo, a na zalost mi to zaenkrat ne uspeva. Kot sem omenil komanda map mp_neuville ne dela oz. se nic ne zgodi...
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

Gap ::

Mene zanima če kaj vpliva ko narediš server če imaš router..?

Rotaidal ::

BangBros123 ::

Jaz imam pa problem pri instalaciji cod2 v vin 7 64-bit ko klknem setup.exe napise:
Različica te datoteke ni združljiva z nameščeno različico sistema Windows.

PujsaPepa ::

Različica te datoteke ni združljiva z nameščeno različico sistema Windows.


Bo treba uporabit funkcijo win7 da lažeš programom kateri OS si, pa bo uspelo zalaufat domnevam...

BangBros123 ::

In kako to naredim(postopek)?

Zgodovina sprememb…

PujsaPepa ::

Uvoz Xfire map v MP nacin ??
===============================
če špilam razne mape iz neta, mi jih lepo zdownloada in voila... igramo...
In ko grem v MP način vidim te mape na spisku. A ko hočem kakšno igrati (create server) mi na koncu vedno vrže kak error vem, ala "ime .iwd ni enako nečemu", ali pa "ne morem naložiti tega in tega orožja". Kaj moram storiti, da bi te poligone(mape) lahko igral tudi sam v lokalni mreži v MP načinu ?
P.S.: se dobi kje na netu MNOGO map, ki bi si jih kopiral v /main direktorij, ter igral...igral...igral... Da ne vlečem dol vsake posebej in razlagam kolegom od kje si jo naj vzamejo. Bi jim enostavno dal 500mb map na en CD, pa da se razpalimo o po vseh v MP načinu :)

PujsaPepa ::

Različica te datoteke ni združljiva z nameščeno različico sistema Windows.


Bo treba uporabit funkcijo win7 da lažeš programom kateri OS si, pa bo uspelo zalaufat domnevam...


Morda sem se prenaglil... samo vrsto OSa lahko nastimas (v5.0, v5.1),
1. Right-Click on the COD2 Shortcut and Left-Click "Properties".
2. Click on the tab that says "Compatibility" at the top.
3. Click the box and select "Windows XP Service Pack 2".
ne mores pa 32/64bit se mi zdi.. se motim ?

A tudi Single Player ti ne zalaufa ?
Ti slučajno ne crashira zarad PunkBusterja (exitaj ga)
ali negativni LOD Bias v nastavitvah grafčne kartice ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PujsaPepa ()

BangBros123 ::

ne morem je instalirat imam pa windows 7ultimate 64bit in ne xp sp3

xnnx ::

cod2 server kako pravilno nastavit porte
imam THOMSON SpeedTouch 780 pa ne vem kako porte nastavit da bi server deloval
prosim za odgovor

a se mogoče tukaj porte nastavi in kako

kaj res nobeden ne ve??? ker sem na koncu z živci

ok sem naštimal in server DELA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xnnx ()

crayz43 ::

Zdravo!

Pred kratkim sem postavil COD 2 server, in igralci pravijo da jim je zelo nadležen tisti prah ki leti po mapi predvsem v mapi toujane, sedaj me pa zanima ali mogoce kdo ve kako to stran spravit? Nekaj sem ze po googlu iskal vendar brez uspeha.

Vnaprej hvala za odgovor!

LP! Jurij

cod2 server kako pravilno nastavit porte
imam THOMSON SpeedTouch 780 pa ne vem kako porte nastavit da bi server deloval
prosim za odgovor

a se mogoče tukaj porte nastavi in kako

kaj res nobeden ne ve??? ker sem na koncu z živci

ok sem naštimal in server DELA



drugače ti pa lahko ta naslvo pomaga http://portforward.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: crayz43 ()

jizzer ::

OMG...Mam en nujn primer...

Danes že od jutra ppač mi je delal COD 2 ... Tut špilal sem nekaj...
Ampak zdaj kar naenkrat noče...Nisem medtem resetiral compa pa nič...kar zgodilo se je...
Mam WIN 7 Prof in ko grem v igro mi napiše da je program prenehal delovati...OMG?

Kaj bi blo narobe s tem?probal sem resetirati comp ne deluje...Isto je z COD 4...Če se komu kaj sanja mi lahko prosim pomaga?

HVALA res bi rabil pomoč nujno!!!!!

tristan ::

HALO =)

a obstaja možnost igrat cod2 1.0 in 1.3 naenkrat..

pač mislim imeti obe verziji brez da bi naložil igrco 2-krat
Tristan

Rotaidal ::

Ne. Zakaj pa bi sploh hotel imel 1.0 verzijo igre?

tristan ::

par serverjev ki jih igram so 1.0 in so eni najboljših..
Pa Glitcham v različnih mapah s prijatlem

meni se zdi da je ker je en hrvat kar časa nazai govoril o tem-,-
Tristan

mijav7 ::

JureEe ::

pozdraljeni. cod2 mi lepo dela :9 spilam multiplayer.. sam me ucasih prime da bi sou se single player spilat.. pa me zanima ce se da kaj narest da spravs nazaj iz verzije 1.3 pa dobit kaksen crack.

lp jure

jizzer ::

Zdravo!

A se tudi vam zadne čase dogaja da se vam sredi igre COD 2 cresha...
Mam originala in mi je do zdaj delovalo vredu...Ko pa sem za 2 dni prekinil zaradi
MW 2 pa zdaj ne dela...

Špilam neznano časa...odvisno...IN SREDI BELEGA DNE ...CRASH!


Any idea...Če se tudi ne motim po netu kroži virus saj smo meli jaz in še 3je
probleme z WINDOWSI saj so štekali Mozilla se ni odpirala, in od takrat tudi COD2
ne deluje...

HELP!?*?*?*?

Rotaidal ::

Če sumiš na viruse in ostalo nesnago, preglej računalnik s kašnim anti virusnim programom. Pa kak superantispyware, a-squared, malwarebytes....

minkye ::

Pred kratkim sem si dal na računalnik sedmico. Požre mi 1,8gb rama (imam 4gb), prej na xpjih sem imel brez problema 250 in 333 fps konstantno. V sedmici sedaj še 250 ni konstantno. Nastavitve so iste, temperatura grafične je še zmeraj ista (45C). Nevem več kaj naj naredim.. Nasvet?

jizzer ::

dodaj me na xfire: powermage1 ti bom poslal config pa probaj!

jizzer ::

SEDAJ sem pravkar naročil igro pri "platforma" za 15 EUR in sem videl Call of Duty 2: Game of the yea naslov artika...kaka je razlika v tem "game of the year" pa navadno?

ttommy ::

SEDAJ sem pravkar naročil igro pri "platforma" za 15 EUR in sem videl Call of Duty 2: Game of the yea naslov artika...kaka je razlika v tem "game of the year" pa navadno?

Daj mi link od tam ko si jo naročil-jaz bi jo tudi.
Gamer

urby6300 ::

SEDAJ sem pravkar naročil igro pri "platforma" za 15 EUR in sem videl Call of Duty 2: Game of the yea naslov artika...kaka je razlika v tem "game of the year" pa navadno?


To je isto samo da je pač bol povdarek da probajo prepričat kupce da je kao full igrana igra drugače je pa vse isto

LP

targonox ::

Jaz mam pa določen problem zaženem 1.3 patch in mi javi da ni igrica sploh inštalirana in da preden jo ne inštaliram patcha nemorem inštalirat imam pa windows 7 x64 ultimate inštalirano v program files x86 če pa v normalnega program files probam spremenit pa mi napiše neki could not register u regeditu mi ga pa ne zazna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: targonox ()

ttommy ::

Na katerih serverjih pa igrate večinoma?Zadnje čase sem igral na enem češkem serverju,zdaj so se pa premaknili drugam in jih ne najdem več.
Gamer

ttommy ::

Zadnje čase se mi pojavlja problem,da me noče povezat v igro:
 problem

problem



Že dvakrat sem reinštaliral COD2.Nastavljal sem tudi navidezni pomnilnik.Se da to kako popraviti?
Imam pa CoreDuo E6300 2GB ram,nVidia GeForce 8600GS 256MB....
Igram prek xFire,Punkbuster je posodobljen.

No,pol mi pa še to vrže ven:
 Obstaja rešitev?

Obstaja rešitev?

Gamer

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ttommy ()

Mentalist ::

Jaz imam pa en problem. Zdaj sem igral COD2 in je začelo ful štekat. Sem probal še na enem pa je isto. Kaj je narobe?

Ve kdo?
Lool.

Zgodovina sprememb…

minkye ::

Ej, tisti ki ste naročil cod2 best of preko platform.si - ste jo dobil? Jaz sem jo naročil pred 12 dnevi in še zmeraj nič. Pisal sem mail na platform pa nič, ali je poštna napaka ali napaka platforma?

Mentalist ::

Rad bi imel več FPS v igri, toda lahko imam samo 90. Any help? V config sem že napisal tisto ampak ne pomaga.



LP
Lool.

kll3mzzzi ::

kaj nardim da mi med snemanjem videa v cod2 nebo stekalo??

g.e.p ::

Jaz bi pa vrpašal kako se resetira nastavitve za cod2 (main menu) ker sem pri spreminjanju grafike še ponesreči zamenjal že hz-je in sedaj mi vedno kaže samo črno sliko (monitor deluje z 60hz-ji). A je kakšna možnost resetiranja ali pa nastavitve hz-jev prek console, ker bi vanjo še lahko nekako "na slepo" napisal komande.

Lp

jizzer ::

Zdravo!

Danes sem dobo ORG COD2 preko platforme in me zanima kak se registram na CB?

No in sicer sem se...Zatakne pa se pri GUIDih saj mi tam piše da morem vpisati 8 zadnjih številk, ampak negre...Prvo sem vpisal celega(PO POMOTI!!!) in je šlo.Pa sem se odločil da preberem malo navodila in sem videl da bi mogel zadnjih 8 številk pa sem se samo za glavo prijel...
No in zdaj hočem spremenit GUID v samo zadnjih 8 številk ampak negre saj piše kot da je narobni guid...

HVAlA!

DaVidQ ::

Upisati moraš cel guid in ne samo 8 številk, tako da si naredil prav. Itak ti zakrije vse številke razen zadnjih 8 ...

jizzer ::

ty >)

Ker sem v tem nov...me zanima kakršno ime imam v igrci bo isto ime kazalo na 1on1 Ladderju al moj nickname s katerim sem registriran?

P.S.: Iščem challange 1on1 CB EU/SLO :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

jack7 ::

zakaj mam jst črn ekran na win7 pr cod2 MP ??

tristan ::

mislim.. da je problem v Hz-jah (@ jack7)
emm.. v konzoli si pa lahko naštimaš to z /hss_hz 60?
nisem ziher.. bom preveril kasneje =D
Tristan

Meglič ::

jack7 podobno se zgodilo pri meni..
v Nastavitvah v igrici nastavi iz DirectX 9 na DirectX 7 pa bo vse delalo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Meglič ()

tristan ::

@Floky123...
Kako naj prije do opcij.. či ima črn ekran..?
ali je Jack7 narobe napisal?


Odgovori Jack7.. če ti je pomagalo ali ne =)
Tristan

Meglič ::

@Floky123...
Kako naj prije do opcij.. či ima črn ekran..?
ali je Jack7 narobe napisal?


Odgovori Jack7.. če ti je pomagalo ali ne =)

črn ekran ima samo ko gre v igrco preko xfire.. direkt na server...
Probaj z ikono na namizju in naredi to kar sem ti povedau zgoraj! :D:)
https://infire.si - Owner

tristan ::

aaa(i)
se opravičujem ;)
Tristan

minkye ::

Am, zdaj ze 2mesca spilam cod2 na windows 7, danes mi pa napiše da cod2MP_s.exe ne deluje več. Sem zbrisal in še enkrat inštaliral pa nič.. Sem od prjatla prekoperou ta file in zamenjal pa nič.. Se komu sanja kej?

mayland ::

mam en problem, pred tednom dni sm si nabavu nou komp pa sm dau gor win7 zdej bi pa rd igrou CoD2 MP...uglavnm po dveh dneh mučenja z inštalacijo mi je konč ratal da mi SP dela k sm pa dau patch 1.3 pa da bi igrou MP mi pa napiše ko kliknem na srver v xfire-ju kao CoD2_MP has stopped working.....wtf zdej nardim???

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mayland ()

xteakwondox ::

priklopite mikrofon in delovalo bo saj sem sam imel enako težavo=)

Me pa zanima kako rešiti težavo z padanjem fps na windows 7 saj na xp sem jih imel zmeraj konstantno in niso nikoli padali tu pa iz250 padajo na majn grafa pa je 4870 1gb kar je veliko rpeveč ?

blekaut ::

Pred kratkim sem ponovno naložil CoD2 in FPSji mi nihajo med 30 in 50. Pred slabim letom sem na istem računalniku imel min 75 FPS, max pa čez 110. Predlogi?

Rač:
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz (2 CPUs)
768MB RAM
NVIDIA GeForce 8600 GT

Žiga- ::

To je normalno da se sčasoma FPS-ji zmanjšujejo. Tudi sam sem imel 333 FPS na najvišji resoluciji v smoku, sedaj pa jih še na nižji resoluciji in texture na low nastavitvah 250 nimam.
Do tega pride pa zato, ker se računalnik zapolni z razno razno šaro in pa tudi grafična kartica se sčasoma "uničuje". Tako da ti priporočam formatiranje računalnika :)

lp, Žiga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127877 (4838) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828159171 (3669) oo7
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869705 (11610) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510655 (6628) hojnikb

Call of Duty 2 MultyPlayer

Oddelek: Igre
375739 (3942) Rotaidal

Več podobnih tem