» »

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty

««
16 / 19
»»

rdecaluc ::

Ja.. kdaj bo kej takega?
Est modus in rebus. ,typos

destroyer2k ::

Ja sedaj kmalu (konec marca je MS rekel) bo prišlo za xbox 360 in potem 1 mesec kasneje pa pride za pc in ps3 (MS ima timed exclusive).

rdecaluc ::

Pa to nej bi blo zastonj ane..
Est modus in rebus. ,typos

destroyer2k ::

Heh bo prej pekel zamrznil, kot pa da activision pusti dati dlc free na pc-ju (razen če bo kdo sponzor kot je bla nvidia za enko, ampak nvidia sigurno ne bo, ker potem bojo velik ljudi zamerli nvidiji).

Berserker ::

Ti dlc-ji so v igrah prav posiljivi, sploh absurdno da v nekaterih igrah se skriva dodatna vsebina in jo potem ti samo odkleniš ko plačaš.

Jst ::

Če bi cena igre bila 30EUR, potem bi upravičeno kupoval vsebinsko bogate DLCje s ceno 10EUR. To je nekakšna moja meja dobrega okusa. Ampak MW2 s tolikšno ceno, kolikor so jo določili, je prav nesramno še dodatno cuzanje $$$ z dodatki.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Yaqwsx ::

rdecaluc ::

Ja 15EUR.. ampak folk pravi da so probleni z ruskimi verzijami :S
Est modus in rebus. ,typos

Yaqwsx ::

premalo vlecete s travnika. kitajci, rusi pa toti so nagrajeni z niskimi cenami zato ker piratizirajo tolko.

ahac ::

Pa to nej bi blo zastonj ane..

Ne.
14EUR za 5 map (od tega 2 stari).

Modern Warfare 2 Map Pack Also Features Ridiculous Price
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Berserker ::

To je že četrt igre po naših cenah.

yimli ::

ve kdo kak bi lahka pogledo za cdkey ke je neka file FF pa ne vem kak odpret.

Dejancek ::

Vprašanje:

Kje dobit pri nas(SLO) trenutno najcenejšo ponudbo te igrice ?

Bor H ::

Vsak drug k jo ma jo ugodno prodaja, čekiraj male oglase in bolho ;)

Dejancek ::

Bor H je izjavil:

Vsak drug k jo ma jo ugodno prodaja, čekiraj male oglase in bolho ;)


To razumem, ampak hočem z računom. Mogoče sem kako trgovino spregledal, ki ima mogoče ceneje, zato pa sprašujem ;)

Bananovec ::

Ko sem kupil CoD:MW2, sem bil vesel.
Zdaj, ko sem pa ta kvazimazi izdelek končno prodal, pa sem direkt NAVDUŠEN!

Yaqwsx ::

nekopuj tega sranja za pc. cheaterov je vec kot navadnih igralcev. vceraj od 10 serverjev nisem naletel na 1 normalnega. al majo odklenjeno konzolo pa na 1min spreminjajo mape, pa pogoje na mapi, npr. dajo gravitacijo tak visoko, da se ob skoku ubijes. al pa majo multihack pa te ubije cez celo mapo pa 5 sten na spawnu ze.

particle ::

Saj so samo cheaterji še ostali. :D Ostali smo pa raje nehali, ker je škoda živcev.

AnZo ::

Res je. Jaz jo prodam! Razočaran na celi črti..W
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

Machete ::

RES JE!

Najdražji nateg desetletja. na začetku sm kar igral da sem vse odklenu in te fore..
Odkar imam BC2 igram sam še zarad kolega ki nima BC2..

IW NET = BRUH BRUH LAG LAG v 98%

Bor H ::

ta vikend se lahko vsi PC userji prepričate for free kako zgleda tale MP: http://store.steampowered.com/news/3674/

dronyx ::

MW2 je res zanič. Jaz sem ga spet prvič igral po nekaj mesecih in MP je živa komedija. Par ljudi skače naokoli kot kure brez glav z dvema pištolama, vsake tolik časa pa kdo dobi helikopter ali AC130, ki povsem uniči igro, saj se lahko samo še nekam skriješ. To je pa praktično vse. Kar se mene tiče je to zadnji COD. Upam da je BF2 boljši?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Bor H ::

BF:BC2 je odličen, se ga kr ne naveličam pa ga imam od izida in sem trenutno nekje na 30-40 ur igranja

dronyx ::

Meni osebno je najbolj zasvoljiv MP L4D2 scavenge v nakupovalnem centru. Če bi samo še naredili par takih fenomenalnih map. MW2 se skrije proti temu (vsaj po moje).

BorutO ::

Igro sem kupil ... jo en teden igral preko interneta, pa se je tako naveličal, da je niti na računalniku nimam več posnete...

Mogoče je manjši problem tu, ker moj računalnik ni preveč zmogljiv za takšne zahteve, sicer se ne opazi, da bi kaj štekalo ... se pa opazi, da ni to to.

Bananovec ::


Enjoy!

Yaqwsx ::

lol prvi kill je ze malo suljiv 3sec zatem, ko so pint tejkali on vrze tja semteks pa se vsi tam stojijo.

xnnx ::

a mogoče kdo ve zakaj dostikrat v codu ne da premikat sam na mestu stojiš

Yaqwsx ::

neki bug zgleda, se tud ze meni parkrat zgodlo. nepomaga druga kot da zapustis igro.

izi12 ::

mislim da je to zato ker je hackan server

rdecaluc ::

Zna bit hekan server ja. Zdej se še takrat ko se hočem sprostit ne morem, ker je postalo nevzdržno :S
Est modus in rebus. ,typos

Yaqwsx ::

nic ni hackan server sem jaz ze bil host pa je bil ta bug. pa nisem cheater ;)

xnnx ::

Yaqwsx je izjavil:

nic ni hackan server sem jaz ze bil host pa je bil ta bug. pa nisem cheater ;)


enako sem bu host pa tud 3 hosti so se menal pa nič

zdaj zgleda da so nekaj fixali

Slo-One ::

Ludi novi map-pack je announcan na Steamu in bo stal 15EUR s tem sem dejansko zgubil vsa interes v igro in nakup moje igre je šel po gobe. Bravo Infitity Ward.


Prav tako so s tem dokazali, da je to zadnji Cod, ki sem ga kupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

Tr0n ::

10% off na Steamu. Get it while it's hot! :)

Slo-One ::

Žau sem si raje za ta enak denar 3 nove mape + 2 stari ;(( kupil Audiosurf in Beat Hazard...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

Bananovec ::

Pa saj so se ta glavni pri CoD seriji odločili, da gredo na svoje in ne poslušajo več ukazov za masovno pridobivanje DENARJA!
Kmalu bomo od EA dobili novo uspešnico v smislu CoD, ki pa na naše presenečenje(?) ne bo imelo črk C , O in D v imenu.

Slo-One ::

Ne sej nisem tako presenečen. Imam že 2 založnika, ki verjetno ne bosta videla mojega denarja nikoli več. Activision in Ubisoft.

Yaqwsx ::

blem je da pc predstavla tak mali trzni delez, da jih boli k... ce kdo kupi al ne. kolko sem cital na steam forumu pa jih dosti kljub temu bo kuplo tak, da v prihodnosti lahko pricakujemo vec takih fint.

Tr0n ::

Seveda so kupli, ce pa jih je IW oz. Activision stradal tako dolgo. Dosedaj je folk ze 3x Prestige ali vec in v tem casu so igrali ene in iste mape.

Berserker ::

Te mape so navaden nateg, 1200 M$ točk za kar dobiš že eno zabavno arcade igro.
Nevem pa kakšen je smisel da gredo k EA, ti že delajo battlefield 3, medal of honor, bf bc3(ziher), pa še marsikatero streljačino potem bi še pa kar en cod fasal od njih.
Skratka itak cod dela še tetyarch ki je naredil kr solidno trojko in petko.

Bananovec ::

Eh, Activision si je že opomogel
klik klik
Manj eksluziv za X360?
Bomo videli...

Yaqwsx ::

kak bo te pol to delovalo, ko bo pol folka melo nove mape pol pa ne?
bos igral skupno staro mapo, nakar bo sledila nova pa te bo kickalo z lobija ker je nimas?
mislim, da je ze dovol tezav z lobiji, ni treba dodat se ene.

pa 15EUR za 3 nove mape, oderusko. za tako ceno se prodajajo celi spili. jaz stari csjer sem navajen, da je community delal mape for free in to ne eno al pa tri, ampak tisoce. da neomenjam koliko free modov je bilo za HL1, eden izmed njih ravno CS ;)
zdaj se vidi zakaj za pc ni dedi. serverjev. ne zato, da bi oni nam kaj olajsali (ker jih po domace, boli k.... za nas) ampak, da nas bojo lahko molzli kot kravce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()

izi12 ::

ni sistem je tak da tisti ko narocijo map pack dobijo tam ko zbiras gametype se 2 nova gametypa ki pac vsebujeta te mape...vsej tak se mi zdi da sem brau...takda mi bomo igral se naprej tak ko smo oni ko bojo pa mape mel bojo pa lahka z nami al pa na tistih svojih serverjih.

pa LP

Slo-One ::

Za isti bi lahko, ko je akcija dobil L4D2.

Tako sem preko Steama za 38EUR dobil /ob akcijah - približno):

    L4D+L4D2 22EUR
    Beat Hazard 6EUR
    Audiosurf 10EUR


Danes pa si še nabavite CODEMATERS Racing pack pa boste za 16EUR imeli Dirt 2, DIRT, FUEL, GRID, ToCA Race Driver 3.

Evo to vse skupaj bi stalo 54EUR in namesto CODa imate 10 iger!

Yaqwsx ::

http://twitter.com/fourzerotwo/status/1...

ok baje to ni zadni dlc :)) tak da pripravite se vec denarja ;((

rdecaluc ::

Zdej bojo ziher dal novo orožje.. ki bo po vsej možnosti tko premočno in nerealno, da bomo vsi brez njega instant crkot.
Est modus in rebus. ,typos

jizzer ::

a da kdo v share njegov STEAM account da bi jaz to malo špilal?=)

Yaqwsx ::

rdecaluc je izjavil:

Zdej bojo ziher dal novo orožje.. ki bo po vsej možnosti tko premočno in nerealno, da bomo vsi brez njega instant crkot.


pravis da bojo dali 1337 akimbice back

Tr0n ::

jizzer je izjavil:

a da kdo v share njegov STEAM account da bi jaz to malo špilal?=)

Jaz sem pred kratkim nabavo za 30 EUR s postnino v UK trgovini TheGameCollection, tak da ni tak draga zadeva.
««
16 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127591 (4552) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158952 (3450) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768821 (36586) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937570 (23212) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100571 (75400) Klemzz

Več podobnih tem