» »

Call Of Duty 5 : World at War

Call Of Duty 5 : World at War

mmmato ::

Kaj pa je fora tega CO-OP? nisem še probal
http://www.turnofftheinternet.com/

amater111 ::

imam samo eno vprašanje! Imam Ati Radeon HD 4870 X2 2GB, zdaj mi v winsih pa vsepovsod kjer kaj piše kok mam spomina na grafi mi piše 1024MB zdaj a nebi moglo pisat 2048MB?

Meizu ::

mogoče zato, ker je spomina na vsakem jedru po 1gb in se ne veže skupaj. Realno gledano maš 1gb rama, ker je vsako jedro zase, skupaj maš pa pol 2gb.

amater111 ::

drugače tudi naprimer v igrici GTA IV, ko piši tist pomnilnik mi tudi piše sam 1024 a se pol nebi seštelo to pa bi mogl bit 2048?

tilinho20 ::

Fizično ga je...samo CF/SLI ne deluje tako, da se pomnilnik sešteva.

nejcpirc ::

Kaj pa je fora tega CO-OP? nisem še probal


CO-OP je za LAN (od daleč lahko za lan povezavo uporabite Hamachi + Skype >:D).
Do štirje kolegi lahko skupaj obrnete vsako misijo(13 misij) iz solo kampanje.

Na Veteran težavnosti obračamo eno misijo tudi po eno uro...peklenska akcija non stop! Priporočam ;)

amater111 ::

Če maš original ne rabiš Hamachija :), če nimaš original pa rabiš Lanfix pa hamachi ja :D

nejcpirc ::

Tudi če imaš original rabiš hamači(ali alternativo) za vzpostavitev LAN-a...če špil ne omogoča coop preko multiplayerja, potem nima veze ali je špil original ali ne...right?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejcpirc ()

amater111 ::

ne rabiš hamachija, če maš original daš samo DVD notri pa zaženeš CoDWaW ne CoDWaWmp.

miha96 ::

js sm COD5 že ubrnu sam prek neta pa ne morm igrat ker mi napiše da nimam acounta nrdit mi ga pa tut noče. Imam verzijo z neta pa patch pa mi acounta noče nrdit

tilinho20 ::

Ja kupi si original, drugače ne bo šlo.:))

nejcpirc ::

Amater, kako se potem brez hamachija(ali podobnega) povežeš s še tremi kolegi, da obnete en coop na lanu?
Vsak od vas štirih se seveda nahaja doma, oziroma niste vsi na isti lokaciji. Original tukaj ne igra nobene vloge >:D

amater111 ::

če si na lanu pa spet ne rabiš hamachija lolololol

nejcpirc ::

lol ja :) Nismo na isti lokaciji, tako da "klasičen lan" ni mogoč...zato hamachi :)

wiki - Hamachi:Gaming_over_Hamachi

glaš ::

Eno vprašanje:
Zakaj se mi pojavljajo bele črte najpogosteje okoli vode(glej spodaj) ? Driverje imam naložene zadnjo verzijo (tudi s starejšimi verzijami je isto)), grafa je 4850, v delovanju ne preseže 55c, torej mislim, da se ne pregreva, OS je Vista.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

AapocalypseE ::

To mam jaz tudi. Sem dal tudi patch gor in driverje za grafično, ampak se še kr pojavljajo te črte na robu vode.

tilinho20 ::

To imam tudi jaz.

miha96 ::

mene zanima pri COD5 kje bi lhko najdu sharanjene igre sam d maš zravn tud xp k prek neta igraš

Orbit89 ::

Meni je celo zginilo morje.:))

SLIKA

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Orbit89 ()

OmegaM ::

Suša ;)
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

tilinho20 ::

Pr teb pa so Japončki velik zemlje dal v morje. :D

miha96 ::

men pa zdej COD5 dobr dela,prek xfira

tilinho20 ::

A kdo ve ko narediš profile kako si bi ga skopiral na drug disk da mi ne bi bilo treba še enkrat it od začetka?

rdecaluc ::

aha, maš pol documents and settings, user, app data... nekje tuki... skratka nmoreš zgrešit.

ps.: hidden files mej enablan.

lp
Est modus in rebus. ,typos

dukenukem ::

ali obstaja še kak drug program ,podoben kukr hamachi ?

Lawler_ ::

miha96 ::

mene zanima č bi mi kdo puslou profil ud COD5 k pr men vpišm ime pa sploh n dela,mensezdi d je profil v D:\Program Files\Activision\Call of Duty - World at War

macgajver ::

Ta novi patch mi je uničil igro tud na serverje se ne morm več povezat in zvok ne dela juhuuu.
tenstan krompir je pa zakon

Klemzz ::

Serverji ne delajo ker niso up to date :) al pa nimaš original, glede zvoka, najbrž maš visto, pejt na call of duty stran, tam nej bi se dobil nek patch oz. se poigraš v nadzorni plošči.

Lawler_ ::

Men dela čist normalno.

mik3y ::

Jaz pa mam en problem:
Ko se hočem prijaviti za online račun, se vpišem, pa se mi pokaže sporočilo, da se moram spet vpisat. Pa se vpišem, potem pa se spet pojavi sporočilo.
Zato ne morem igrati.



Prosim, če kdo pomaga, ker mi je igrca res zakon!


P.S. Solo igranje pa mi tudi negre, ker se napiše, da nimam pravega diska noter. crack sem sprobal pa patch pa ne pomaga


Lp

DOOM_er ::

nč travnikov tukej
Robots will steal your job. But that's OK

svetetko ::

Oj! mam eno težavo: igro inšataliram, kopiram crack, zaženem, deluje. dam singleplayer, new game, izberem težavnost in takoj ko kliknem na eno od težavnosti mi vrže na prejšnjo stran, se pravi ko izbiraš mission select ali pa new game. na nobeni težavnosti se ne zažene?? v čem mislite da bi lahko bil problem? sicer pa imam e8500, hd4870, 4gb rama ter visto ultimate 64bit. hvala za pomoč

tilinho20 ::

Tukaj ne sme biti govora o piratskih verzijah.

Lawler_ ::

Oj! mam eno težavo: igro inšataliram, kopiram crack, zaženem, deluje. dam singleplayer, new game, izberem težavnost in takoj ko kliknem na eno od težavnosti mi vrže na prejšnjo stran, se pravi ko izbiraš mission select ali pa new game. na nobeni težavnosti se ne zažene?? v čem mislite da bi lahko bil problem? sicer pa imam e8500, hd4870, 4gb rama ter visto ultimate 64bit. hvala za pomoč


Kupi original.

JebatGa ::

Če te iz enga serverja bannajo, se da kako nazaj pridt? Na googlu ne najdem strani tistga serverja, da bi admine prosu naj me unbanajo. Ali mi banajo moj IP ali moje ime? Se lahko preprosto preimenujem in bom lahko spet igral tam ali moram nekako dobit drugi IP? Če se da? Pa da ne bo pomote nisem bil banana zarad jezika ali česa takega ampak zaradi skila

 Samo dokaz in čisto malo bahanja

Samo dokaz in čisto malo bahanja

Pa ponavadi mam 70+ kilou.


Danes sem pa igral, toda ne od začetka in bil na koncu vseeno prvi z 70+ kilou, pa mi admin reče da čitam, pa me je premanent banou. Je morda rešitev kakšno vprašanje od zgoraj?

Klemzz ::

Banajo tvoj GUID, se prav S/N špila, drgač pa tale score ni nč tazga.

JebatGa ::

Banajo tvoj GUID, se prav S/N špila, drgač pa tale score ni nč tazga.


Piše victory score 9660. Pr men victory score piše pa 5006. Si imel veliko več časa dosegati 100 kilou.

Torej bi moral dobit nov ključ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JebatGa ()

tilinho20 ::

Kk je že komanda za ta da ti ping kaže?

Lawler_ ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lawler_ ()

Klemzz ::

Je že neki časa uzuni :)

Lawler_ ::

Je že neki časa uzuni :)


Vem, sam ker še ni noben nič napisal tuki sm pa jest :)

Spet nov patch in nove mape.
http://www.callofduty.com/intel/215

Spet nov patch in nove mape.
http://www.callofduty.com/intel/215

...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lawler_ ()

vander ::

Imam originalno igro in dosedaj je vse delalo brez problema. Po namestitvi popravka 1.4, pa v primeru,da izberem eno od novih map za MP igra sesuje in me vrže na namizje. Igro in popravke sem namestil ponovno, posodobil gonilnike za grafično vendar brez uspeha. Prosim za nasvet.

macgajver ::

Obstaja že tudi novi private client patch 1.4 in dela. Dobite ga na GAMECOPYWORLD.
tenstan krompir je pa zakon

vander ::

Ampak, jaz imam originalno igro. Zakaj bi potem nalagal private client patch 1.4 ?

tilinho20 ::

Poglej na google, če je imel kdo podobne težave.

vander ::

Po raznih forumih je kar dosti opisov težav kot je moja, ampak nikjer ni razbrati, da je že kdo našel rešitev.

macgajver ::

Sej to nisem mislil rešitev zate pač nasplošno da se ve.
Je pa ta igra zelo zanimiva glede teh težav na enih mašinah dela super enim večno zajebava in vsak patch nov ko pride ven nekaj zamočijo tako bugastega call of dutya še niso spacal skupej do sedaj.
tenstan krompir je pa zakon

tommy boy ::

Sej to nisem mislil rešitev zate pač nasplošno da se ve.
Je pa ta igra zelo zanimiva glede teh težav na enih mašinah dela super enim večno zajebava in vsak patch nov ko pride ven nekaj zamočijo tako bugastega call of dutya še niso spacal skupej do sedaj.


To pa zato, ker tega COD niso naredili v Activisionu ampak v Treyarch Studiu.

laught ::

Sej to nisem mislil rešitev zate pač nasplošno da se ve.
Je pa ta igra zelo zanimiva glede teh težav na enih mašinah dela super enim večno zajebava in vsak patch nov ko pride ven nekaj zamočijo tako bugastega call of dutya še niso spacal skupej do sedaj.


To pa zato, ker tega COD niso naredili v infinity wardu, ampak v Treyarch Studiu.


fix

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828159060 (3558) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768929 (36694) oo7
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869657 (11562) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157916 (33734) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937613 (23255) oo7

Več podobnih tem