» »

F1: Tudi Mclaren išče gumo po boksih

F1: Tudi Mclaren išče gumo po boksih

para-site ::

Hahahahaha
Pred leti so pri Ferrariju zajebali, ko so ostali brez gume pri menjavi. In vsi so se smejali. Zdej se je to zgodilo Mclarnu.
  • spremenil: Sergio ()

LapD ::

Pa tud bencin je treba kdaj pa kdaj natankat!:D :D :D

IR Babun ::

Ferrari se dobesedno dela norca iz ostalih ekip, saj nima nobene konkurence in se samo igra z njimi.:D
SCREW THE GOVERNMENT

sketch ::

Dajmo malo tolerance, prosim...?

Sicer pa F1 nikoli nisem baš jako spremljal - nekaj deset krogov čistega dolgčasa, izmed katerih so zanimivi samo štart, par določenih krogov pa konec. Čisto zadovoljen bi bil, če bi nekdo izrezal najvažnejših 5-10 krogov ter jih skupaj s štartom in ciljem predvajal - tako bi celo tekmo namesto v 2h videl v 15min, pa en bi nič zamudil.

V bistvu me stvar rahlo spominja na mehiške nadaljevanke - lahko spustiš 40 delov (krogov), pa gledaš naprej in ne zamudiš veliko. Pa še scenarij je v obeh primerih bolj ali manj vnaprej napisan.

Mogoče pa sem samo netipičen pripadnik moškega spola. (hitrost ni moj strup press)

lp
s.
Adapt and overcome.

Sergio ::

vnaprej opozarjam, da bodo žaljenja brisana.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Boeing ::

Men se zdi da je F1 prekleto draga igrica za nekatere šefe avtomobilske industrije, ki ne vejo, kam bi vtaknili zaslužek svoje firme, folk bi naj pa to gledal. Bljak.
Grem pa že raje v luft al pa na bajk kot pa gledat formulo.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

para-site ::

dobro zakaj je blo treba moj post popravit?
kaj sm napisal tako žaljivega.
Reku sm samo: Vsak enkrat zajebe. Takrat so se smejali oni, danes se jim smejemo mi. Formula s tremi kolesi pač zgleda smešno, če je to formula, za katero ne navijaš, še tolko bolj.:D
al je kdo drugi napisal kaj hudobnega in tega sploh nisem videl... (jebemti prav vse zamudim, kar se da)

zvitorepec ::

Meni se pa zdi, da bi pri McL morali najet Trontlja, da bi jim znal povedat, kdaj je/bo steza mokra :D. 4x 8-O so ga usrali z menjavo hehehe...
HOWGH!

dela ::

zadnjih 3 dirk te sezone sploh gledal nisem ker je brezveze.Itak je že vse odločeno... se že dolgo ve da bo največji hepan prvak...

LapD ::

se že dolgo ve da bo največji hepan prvak...

POPRAVEK: Največji CAR bo prvak! :)) :)) :))

dela ::

lapajne :kaj pa je blo te ko je bil Villenueve prvak? Se spomniš kaj je blo na zadnji dirki v Jerezu? po tistem se mi Schumacher ni zdel prav nič carski pa se mi tudi nikoli nebo.Ne sovražim Shumija zato ker nebi bil dober, ampak zato ker nima športnega duha in je nefer.Poleg tega pa zadnja leta sploh ni več tak dober ker se njegove zmage forsirajo iz moštva se pravi da Rubensu ne pustijo zmagat.Praviš da je to blo samo dvakrat... NE! sploh se jima ne pustijo borit med sabo... takih situacij pa je bilo že na stotine. Praviš da ni nefer... Spomni se Avstrije letos jaz ti takoj povem da noben drugi dirkač nebi hotel prehiteti Rubensa na tak način... Vsi ostali dirkači (če bi bili v tej situaciji) bi ga pustili spredaj razen mogoče Ralfa ki je iz iste familije, sploh pa pri taki prednosti...Ali si mogoče prestavljaš Montoyo ki bi prehitel Barikelota če bi slednji dobil ukaz da ga spusti predse... jaz si ga NE morem predstavlat ker taka dejanja uspevajo samo Čevlarju in Ferarriju... Ferarri bi blo treba banat iz F1 >:D
Vsi pa vemo da je največji car McNish :D ;)

BlackHole ::

Falcon al karkoli že si, tule si ga vsral mimo. Ravno Montoya je po tistem "iincidentu", ko je Barrichelo spustil Schumacherja dejal, da bi on ravnal enako, če bi dobil takšne ukaze od moštva. Zanimivo ne?>:D

burek666 ::

ne vrjam vsemu kar slisis....

Dr_M ::

kokr se men zdi je F1 mostveni sport ane in o zmagi ne odloca voznik ampak mostvo.ce bi blo tako kot vi pravite bi usi mel samo en avto pa enega voznika.drugi voznik je zato da pomaga prvemu.
poglejte naprimer kolesarstvo,ko je v mostvu ene 5 kolesarjev ampak zmeri pa lahko zmaga samo in le v naprej dolocen kolesar, ostali mu pa samo pomagajo.
zgleda da mate nekateri probleme z dojemanjem mostvenega sporta.

rh^ ::

Če imaš ti v pogodbi napisano, da moraš vpoštevat vse kar ti rečejo iz boksov...kaj bi naredu!? In da čene te čaka kazen,...

Šumi pa je daleč najboljši voznik z zelo dobrim avtom...

F1 pa zadnje čase postaja tako nazanimiva... razen štart...drugo je tako bala ker itak se ve da Ferrari oz. Schumaher nima konkurence razen vsake tolko Barichellota in Montoyo (če mu dela BMW)!!

Motorji so veliko boljši za gledat!!

LapD ::

S tem se strinjam, da formula 1 ni več zanimiva, sam kar se dirkačev tiče, pa šumiju noben ne pride bliz!

dela ::

nisem mislil za druge dirkače če bi bili na barikelotovem mestu ampak če bi bili na šumaherjevem mestu...dvomim da Schumacheru piše v pogodbi da MORA barikelota prehitet... Barikelotu mogoče piše da ga mora spustit, pri Schumacherju pa mislim da ni nobene klavzule da bi MORAL prehiteti moštvenega kolega če se mu ta pusti...
Glede Montoye in drugih dirkačev sem mogoče brcnil v temo ampak Ferarri pa je še vedno edino moštvo ki določa v svoji ekipi številko ena že pred sezono in z različnimi klavzulami in sploh ne dopusti boja med svojima dirkačema zato sem še vedno mnenja da bi jih blo treba banat iz F1. Glede šumahera pa sem še vedno mnenja da je lamer no mogoče sedaj ne več na podlagi manevra v Avstriji ampak se še spomnim dogodkov iz Jereza izpred par let (tega se pa noben ne spomni, a?). Pa tudi močno dvomim da je najboljši.Dajte Montoyo v Ferarrija pa bote vidli kaj bo... Sicer ma največ zmag skupno samo brez če bi pri Ferarriju dovolili borbo med dirkačema bi jih imel četrt če ne pol manj.
Tak sem jezn da si nikol nebom kupo Ferarrija ;)

rh^ ::

Falcon:
Schumaher in Barichello imata v pogodbi zapisano da morata upoštevat ukaze iz boksov (to ni to da ga en spusti naprej in obratno)...narobe si razume...

dela ::

no itak nima veze...
pri drugem postu sem povedal zakaj mi Ferarri in Schumacher vseeno greta na K%&*C

rh^ ::

Ma valda da ima vezo...zariw si in konec. Kar pa se tiče tega da ferarija neboš mel nikoli zaradi Šumija ni res... prej ker ne boš mel $$$!!:\

Ziga Dolhar ::

Formule ne spremljam. Navijam za Šumija, to pa zato, ker je bil prvi dirkač, za katerega sem vedel (za te športe se že kot mali nisem kaj preveč navduševal, zato me ne grdo gledat :]).

Okej, to, da je Barichello spustil Michaela ni ravno športno, ampak folk nekako pozablja, da je kljub vsemu v ozadju denar. Morda se sliši klišejsko -- in tako tudi je -- ampak tako pač je. Pa tudi ona organizacija, ki nadzoruje Formulo (FIA al kaj... ne me tepst, :]), se verjetno preživlja večinoma iz denarja, ki ga potegne le zato, ker so neka podjetja pač pripravljena dat bajne vsote v raznovrstna financiranja moštev, dirkalnikov, FIE.

Tak da se sam ob takih incidentih zgolj nasmehnem pa mislim svoje. Cinik, vem. And a proud one.

para-site ::

Glej. Jst vsako leto grem v Monzo, vse druge dirke pa gledam na TV. Vsem je jasno, kako je denar v F1 pomešan. Edini problem je ta, da jaz rad gledam formule, ne pa pretakanje denarja. Če bi želel to, bi premaknil na discovery na kašen dokumentarc o Las Vegasu.
In če se v kratkem ne bojo zmisnli kej zanimivga, da bi oživeli F1, da bi jo bil užitek gledat, bom presedlal na kaj bolj zanimivega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186876619 (34157) Alexius Heristalski
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178668 (45991) Microsoft
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119237991 (22652) balocom
»

F1 in Ferrari (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
635219 (4093) T(he) Boss
»

Sezona F1 se začenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554604 (3951) Chessman

Več podobnih tem