» »

Suicide style

Suicide style

«
1
2

[out] ::

He he, tega še nisem videl na nobenem forumu. V Sloveniji menda narašča število samomorov, torej me "informativno" zanima, kako bi VI naredil samomor>:D Mogoče mi kaj s tega threada, kakšna ideja še prav pride nekega lepega dne na sončni strani Alp...

Brane2 ::

Hmm, predvčerajšnjim sem bil v MB. Ko sem se vračal MB------->LJ, sem na avtocesti nekje na tretjini poti videl na nasprotnem pasu petko, ki se je obrnila in začela vozit v moji smeri.

Težko bi to štel za napako, prej namerno dejanje. V novicah pa tud ni blo nč o tem, tko da zgleda si je tip premislu :\

Mal svinjski način da greš a hkrati nekako Stealthy.

Prvič, zato ker lahko opazuješ grozo unih, ki ne bi radi umrli in verjetno nekako lažje odideš.

Drugič, ker v primeru, da maš folka poln q*ac, lahko okolju vrneš milo za drago in uideš kazni.

Tretjič, ker ne umreš sam nekje v sobi ampak si vsaj enkrat na dnevniku, kjer se nekdo sprašuje o tvojih razlogih. Deset psihologov te secira iz vseh foglov a hkrati ne vedo, če ne bodo oni naslednja žrtev.

[out] ::

He he, dobra fora.
Samo se mi zdi, da ne bi blo preveč medijsko odmevno, ljudje bi hitr pozabil. Razen če bi s sabo imel liter nitroglicerina in bi s sabo vzel še pol avtoceste...

Brane2 ::

Kaj pa Fužine Style ?

Skočiš z 11-tga štuka in na poti dol ščiješ po fasadi ? :D



whatson ::

V nedeljo zvečer bi gledal Mario-ta.


>:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

jRk0 ::

Hm, mene vcasih zanima kako je zivljenje ko umres, pa vcsaih sem kar v neki depresiji in me boli kurac za mene...to se skoraj vedno zgodi, ko se vozim na skuterju in bi vcasih kar najraje zapeljal na nasprotni pas. Upam, da ne bom kdaj tega res naredo.
You fuck up once, you loose two teeth.

rh^ ::

jRkO
zato je boljše da sploh to ne razmišljaš....

LPP ::

Naj ne bom nikomur v navdih!

Nad hišo, kak meter nad vrhom strehe imamo napeljane električne žice.. lahko splezam na vrh strehe in dvignem roke.. pol ko me scvre, padem še s strehe na cesto, vendar pa je tu ožina, tako da kamionarji vozijo počasi, da bi me še kak od njih zgazil. Ta metoda sicer ni zanesljiva, lahko me elektrika samo opeče in se samo polomim, ko padem na tla, zato te metode ne predlagam.

Tudi tale metoda ni primerna za vsak letni čas: zelo zelo se ga napijem, skočim z mostu (npr. Tromostovje) v reko, probam zadet na ploh, če imam srečo, ob tem izgubim zavest, če je pa zima, je pa to še olajševalna okoliščina, saj mam v mrazu več možnosti da otrpnem in utonem. Ampak mene je strah utopitve, zato se tega ne grem.

V šoli sem marsikdaj sedel na okenski polici drugega in tretjega nadstropja in mi ni dosti manjkalo, da bi se nekajkrat samo "malce preveč nagnil". Smrt kot posledica padca z višine se mi zdi še najatraktivnejša.. Ljubljanski nebotičnik je že mal zlajnana pot, tako da bi se moral spomniti česa izvirnejšega.. Delova stolpnica, naprimer.

Tudi pod kolesi tovornega vlaka bi dočakal zagotovo smrt. Moral bi se odločiti le za način, naj skočim pred vlak in pogledam strojevodjo v oči ali naj se uležem na tire in naj me kolesa razsekljajo ko mortadelo ;)

Metoda z uživanje velike količine tablet mi ne diši, saj lahko tabljete izbruham ali me pa dobijo in spravijo do dohtarja oz. kako drugače spet zrinejo na kolesnice življenja.

Da bi si pištolo naperil v možgane, ne pride v poštev, ker takega orožja nimam kje dobiti, zato to točko opuščam.

Zadnji tule opisani način je še najbolj domač. Hočem reči, da se ga da izvesti doma. Vzamem ta največji kuhinjski nož in se uležem v banjo, da ne bo treba preveč pomivat za mano.. odločim se le še, naj si prerežem vrat ali se zabodem v srce.

[Zgornji načini so plod moje bujne domišljije, nikar si ne poskušajte predstavljati sebe v takih situacijah, ker se utegnete pošteno prestrašiti. In seveda, ne mi tega počenjat sami, vedno imejte pri roki nekoga, ki vam to lahko prepreči.]
Ljubljanski potniški promet

Brane2 ::

Moj prijatelj se je ubil na vlak varianto. Avto je zapeljal na progo in čakal...

Slišal sem od folka, da čiščenje ni bilo zabavno. Baje da to ni tako čista smrt, kot jo kažejo v filmih...

Yohan del Sud ::

TI SI BOLAN!

Vlak je kul. Kaki klif takisto.

Yohan del Sud ::

Sori brane. to gre lpp-ju.

Brane2 ::

Kja pa CO2 ?

Baje zaspiš ko dojenček in dokaj lepo ugasneš (slišal v šoli).

V nasprotju s CO, kjer te baje čakajo težke muke...


Brane2 ::

Cocain overdose ?

darh ::

Fantje.. že se spravte žile rezat... po dolgem.. torej od zapestja proti komolcu, ne počez, ker se ne da zašit tko v easy pa še prej izkrvaviš >:D

Drugač pa... suicide... če bi bil tolk na koncu da bi šu to delat... bi s sabo uzel največ folka k ga ne maram... tisti k so mi kako krivico nardil v lajfu... kabam... >:D...pol pa še sebe... kako banko bi oropu mimgrede... tko... master of dizaster
Excuses are useless! Results are priceless!

Brane2 ::


Fantje.. že se spravte žile rezat... po dolgem.. torej od zapestja proti komolcu, ne počez, ker se ne da zašit tko v easy pa še prej izkrvaviš


Ha ! Švarci je to naredu u Terminatorju 2, pa je preživu...

darh ::

lol :\ :D
Excuses are useless! Results are priceless!

Brane2 ::

Povabiš folk na antižurko, ko pri de po nesreči do eksplozije plina ?

rc-car ::

Če bi se jaž odločil, da se ubijem, bi to naredil na kak adrenalinski način in tako, da nebi preveč folka sabo vzel (vsaj tistega ne, ki ni nič kriv).

Najraje bi izvedel prosti pad iz letala s tem, da bi si pozabil privezati padalo. To bi moralo biti noro dobro! >:D


Se pa je moj (bivši) sošolec ubil z dedkovo (bojda) pištolo. Jaz si pištole na čelo nebi nikoli mogel nastavit.. Če ne drugega se lahko spodmakne... :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Roadkill ::

Hm... zanimivo, še nihče ni omenu the good old fashioned Štrik.
Jest bi štrik al pa skok z visokega objekta (zelo visokega).
Obe zadevi sta precej 100%, ker ni hujše stvari kot če zajebeš samomor.
Enkrat sm bral od ene, ki je skočila iz LJ nebotičnika in prletela na Audija A8 in preživela... A8 je bil totalka (ampak res totalka)...

Nikol pa ne bi bil taka budala (ja) da bi ob samomoru še koda druzga ubil!

Daedalus ::

Krogla v glavo se mi zdi še najbolj zanesljiva varianta>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

jRk0 ::

Hm, padalec brez pedala mi je najbolj kul in finta, vsaj se malo uzivas vmes prej... Najboljse pa je itak da zazpis, C02 torej:). Lepo avto v eno malo garazo, pa vzges, a lepo gres zvecer spat in se ne zbudis vec.
You fuck up once, you loose two teeth.

Primoz ::

Padalec brez padala... je zanimiva... ker se lahko zgodi, da se vmes premisliš >:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

jRk0 ::

uf :\
You fuck up once, you loose two teeth.

DrSergioDJ ::

hum..prerezati si zile..od zapestja do komolca...hehe...mislite, da ste sposobni cesa takega? Namrec...to ne izgleda kot nekaj, kar traja 0,5 sekunde (kot recimo strel iz pistole). :D
...

rc-car ::

Prerezat žile po celi roki bi blo problem...
Pištola se ti še vedno lahko spodmakne (razen, če daš v usta >:D )

Eh, jest še zmeri ostajam pri skoku iz letala.. čeprav je Primoz podal dober argument proti.. ampak takrat je kar je, jebi ga >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

DavidJ ::

v garazo, prizges avto in te CO uspava.
nic ne vohas, nic ne kasljas, le zapsis.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Thomas ::

Sick thread.

:|
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Brane2 ::

Dead thread, Thomas :D

Thomas ::

Ja, to je dostkrat blizu. ;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Marjan ::

Ma, sej ni sick - Thomas.

To je sprevržen črni humor :D

Brane2 ::

By the way, zakaj ne bi šel v malo višjem stilu ?

Recimo, počakaš da gre Kučan na kako turnejo, tačas mu prideš v stanovanje (Murgle), napišeš poslovilno pismo (u stilu "mater si prasec, kako si me lahko zapustu zaradi (recimo) Pahorja itd. itd. ) , po možnosti še kratek msg s šminko na špegu, se preoblečeš v striptizeto, nežreš uspavalnih tablet in zaspiš u njegovi postelji ?

Pred tem valjda poskrbiš, da te najdejo preden tip pride domov...

jRk0 ::

Gremo glasovat: jaz sem za co2:D
You fuck up once, you loose two teeth.

[out] ::

Thomas, ti boš rekel, da še nikol nisi razmišljal kaj "sick"?! Sicer pa to, kako bi se ubil, nekej pove o človeku, čeprav je ta thread čista zajebancija. Če boš šel delat samomor, najbrž itak ne boš imel volje, da organiziraš mini apokalipso.

RoadKILL: če si depresiven, pa bi rad naredu samomor, mislim, da te ne bo brigalo za druge ljudi.

LPP ::

Glede tega zadnjega se pa popolnoma strinjam!
Ljubljanski potniški promet

Asgard ::

jest bi pa šel v Izrael in začel šponat kakega Wagnerja. Sigurno bi umrl prej kot v 5 minutah. Pa še po celem svetu bi vrtel tvoje dejanje, familiji pa bi Arafat nakazu še kak dolar, de ti bi lahko trugo plačala ;((

A.J. ::

Jst bi si naredu škripec z ročajem pa bi se spustil po eni izmed vrvi od gondole katere koli pač že. Če se ne spustiš vmes pa se razmažeš na skalah se pa zaletiš na spodnji postaji. Je zihr dost adrenalinsk>:D .

MaX ::

Z motorjem nad 250 kmh pa direkt v eno steno al pa drevo.

Gh0st ::

hmm...
jest bi pa skoču pod trolo...:\
enkrat sem se prou zamislu. Čakam na prehodu za pešce tm pri Nami in mimo prinori 6-tka, res pripeesdi tko, da je prou zapihal... in sm razmišlu...en korak nardiš naprej in
<<<ŠPLJAC!!!>>> te ni več.
painless death.:\

al pa se prostovoljno javiš kot terorist tm na Bljižnem Vzhodu in si pripneš 20kil C-4 exploziva na telo in s sprožilcem in dretjem letiš v Ameriško veleposlaništvo...:8)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Tomi ::

Sicer se na ta način ne bi ubil, samo se pa sam o tem že razmišljal, da je čudno, da ni več nesreč, ko ljudje stojijo 30 cm stran od trole, ki pride mimo. Ok, sicer sam to včasih delam, samo recimo po postaji, ko so hitrosti male.
Drugače bi pa bil zelo spektakularen način samomora skok z letala, s padalom in nekaj kg plastike za pasom. Nekje nad zemljo pa bi samo spožil, če bi želel...
metrodusa.blogspot.com

Brane2 ::

Kaj pa, če bi si stvar zastavil kot projekt ?

MIslim, da bi se ubil, ampak počasi, načrtno in legalno in se opazoval na poti dol od začetka do konca ?

Lahko bi recimo začel spreminjati življenjski stil, da bi povečal telesno škodo.

Lahko bi začel pit pa kadit, najmočnejše pijače in solidne cigare, vendar s premišljenim tempom. Lahko bi se poročil s kako totalno trapo in si s serijo debilnih odločitev dan za dnem uničeval življenje- oh trenutek, vsi sosedje že delajo na tem projektu :D .

O.K. Druga ideja. Začneš s serijo umorov, ki jih bo full težko strejsat, z namenom, da te bodo pač enkrat ujeli- takrat boš šel v velikem stilu. Do takrat pa je cilj nardit čimveč škode v "sovražnih vrstah" in povzročit cesarju čimveč škode in stroškov na organih (pregona).

Recimo, da začneš zastrupljat hrano v samopostrežnah (a'la Leclerc, Mercator itd.).

Vsak teden nova linija. Enkrat s šprico vbrizgaš strup v mleko, mogoče kaj plačaš z okuženim denarjem, naslednjič uštimaš kako čudno mešanico kislin, ki je videt kot šampon za lase...

A bi se dalo mogoče kaj nardit na avtomatih za kavo ? Mogoče kak virus, ki bi se ga dalo vsadit na izpustu za kavo ? Kšno zanimivo bolezen ? Kolk zajebano bi blo nardit dioksin ?
Baje v majhnih količinah nastaja ob žganju PVCja...






Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

rc-car ::

To se je tudi meni že doskrat zgodilo tam nasproti Name na avtobusni, da bi me kak bus zbil.. Ko te kar veter butne stran, tolk prinori čist mimo tebe.. :\
Ampak kot možnost samomra je tu še vedno prevelika možnost za preživetje >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

madmitch ::

RoadKILL:
Enkrat sm bral od ene, ki je skočila iz LJ nebotičnika in prletela na Audija A8 in preživela... A8 je bil totalka (ampak res totalka)...


Ta, ki se ji je to pripetilo, je bila profesorica latinščine na Poljanski gimnaziji(zmaj v človeški podobi). Verjetno je bilo to, da je še nekaj ur živela, kazen božja za vse pretrpljene muke njenih napol mrtvih bivših dijakov.

Kazen mora biti primerna delajnu.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Brane2 ::

Se še spomnim veselja na Vegovi, ko nam je odpadlo predavanje, ker se je Kastelic s kolesom zabil v ubogi tovornjak.
Castro je bil na na nogah že čez dva dni (povit nos), o tovornjaku pa nismo pa nismo slišali ničesar več...

Gh0st ::

Na Vegovi mate trde glave!>:D
Nikoli pa se ne bi obesil ali pojedel overdose kakšnega X-a ali LSD-ja ali kake druge substance, ker baje umiraš v strašnih mukah...:O
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Tomi ::

Extacy in lisergid (LSD) sta psihostimulansa, zato se ne splača ubijati z njima. Poskusi potem raje z morfinom, ker lepo zaspiš, kurare alkoloidi so menda tudi kar prijazni, ker ti odpove srce. Pri cianidih traja smrt par minut, in se zadušiš, samo cianida ne dobiš kar tako.
Sicer pa, zakaj bi se človek ubil?
metrodusa.blogspot.com

Brane2 ::


Na Vegovi mate trde glave!


Ah, to je delo narave. Enkrat, ko imaš kar neke možgane, rabiš tud kar neko lobanjo ;) ...

madmitch ::

Ah, to je delo narave. Enkrat, ko imaš kar neke možgane, rabiš tud kar neko lobanjo ...
, da jih obrani pred zunanjimi napadi intelegence>:D.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

IR Babun ::

-Jest sem za skok z velike višine, saj uživaš v letu.
Ampak to bi storil na šuštersko nedeljo (sem s Tržiča) in s stolpnice pikiral med folk>:D .
Lahko tudi skok s padalom s Kriške gore in si v zraku odpneš padalo.

-Kot drugo bi izbral motor, s katerim bi s hitrostjo 250 km/h pikiral v tovornjak.

-Al pa bi mal začel folk strelat(samo določne osebke), ker so naši organi pregona nesposobni in me ne bi zadeli, bi si navezal nekaj eksploziva in boom.

Sam največja sramota pa mora bit, če ti samomor ne uspe, jest bi ga poj glih zato še enkrat naredu.
SCREW THE GOVERNMENT

TESKAn ::

Men je še najbl varianta 20 kil eksploziva na sebe in se vržeš iz aviona...in se delaš, da si 'human bomb'>:D. Pa še 100% zanesljivo je.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Brane2 ::

Kaj pa elektrošoki ?

Se greš recimo kopat, nakar spustiš vklopljen fen v banjo.

Me zanima a bi umrl s trdim ali shtrom ne bi vplival na to..
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je nagovarjanje k samomoru kaznivo dejanje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13312900 (10816) Tear_DR0P
»

Južna Koreja prepovedala strani o samomorih

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
484195 (2874) Jumping Jack
»

Dijak skofijske umrl na ekskurziji - odgovarjat seveda noce nihce... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
516802 (4435) BigWhale

Kak se naredi neboleč samomor?

Oddelek: Loža
4433072 (32458) Tody
»

Obešanje v Črni na koroškem - wtf?!

Oddelek: Problemi človeštva
484011 (2458) Myth

Več podobnih tem