» »

AMD Phenom- uporabne informacije: CPUji, plošče, BIOSi, izkušnje- držite se teme, prosim !

AMD Phenom- uporabne informacije: CPUji, plošče, BIOSi, izkušnje- držite se teme, prosim !

««
5 / 22
»»

M-XXXX ::

Ima psloh kdo tukaj kašnega Phenoma (quada) nad 3ghz? Oziroma, vem da si Brane enega lasti, še kdo?

Stra ::

Hm, moj plan je bil nakup 9350e (za domači server), ravno včeraj so pri Demise cene padle, ampak ne vem kdaj bo to. Če sploh bo.

x45 ::

glede na to kake cene so v ZDA za phenoma bi morale še bolj cene past. Phenom 9950 BE 175 USD - Newegg

PrimozR ::

kar je 175 € plus nekaj marže/davka. Pa smo tam. Okej, lahko se zadeva poceni, ne poemni pa to 9950 BE za 100 €. Na to pozabi. Intel proci so 266 $/266 €.

huelz ::

Demise 6500tke ne more imet, ker je uradno se ni zunaj (oz je nedobavljiva). Na ceniku jo ima pa lahko, ampak isti trenutek, ko bo padlo vprasanje o zalogi, bo zadeva ostala v luftu :D

Ampak kot sem napovedoval, Phenoma 9950 125w 21. zal se ne bo (tako kot ne Phenoma X3 8750 Black Edition, 6500 Black Edition, X2 5050e).
Ko izvem kaj novega, pa seveda sporocim (naj bi dejansko bilo znano kaj vec v naslednjem tednu oz do konca meseca).

AMD spet nekaj serje in pljuva v lastno skledo, ker bo zamudil high season ne samo z telimi refreshed proci, ampak tudi 45nm (ce gre verjeti govoricam in ga mislijo izpljunit sele po novem letu).

Brane2 ::

Kot vem, je bilo za 45nm rečeno, da gre Q3 08 v strežnike in pa v high end, takoj po novem letu 09 pa še ostale modele.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Stra ::

Jaz sem v par virih vsaj za 5050e prebral datum izida 8. okt. in kot se spomnem so ta procesor vedno omenjali v batchu z ostalimi, 9950, 8750 in 6500.

Bi ta datum torej držal?

huelz ::

8. oktober zna tud bit, glede na to, da je 21. padel v vodo.
In ja res je, vsi omenjeni procesorji naj bi skupaj prisli ven.

gruntfürmich ::

ktira plata bi bla boljša za utaknit 9950 gor: 790gx/sb750 al 790fx/sb750? seveda z externo grafiko.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Brane2 ::

Jaz raje vidim GX. Plate so cenejše, gor imaš grafikuljo, če bi jo kdaj rabil, manj porabijo, pa za veliko večino praktičnih namenov so enkaovredne FX - za ves folk z eno zunanjo kartico, ki ne rabi SLI/Crossfire...

BTW: Geizhals ima že ponudbo za 9950 125W:

Phenom 9950 125W
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

x45 ::

ktira plata bi bla boljša za utaknit 9950 gor: 790gx/sb750 al 790fx/sb750? seveda z externo grafiko.


790 FX + SB 750. Definitivno

FX je high end čip, kjer lahko maš tud 4 grafične gor, nima pa integrirane kot GX.

x45 ::

Jaz raje vidim GX. Plate so cenejše, gor imaš grafikuljo, če bi jo kdaj rabil, manj porabijo, pa za veliko večino praktičnih namenov so enkaovredne FX - za ves folk z eno zunanjo kartico, ki ne rabi SLI/Crossfire...

BTW: Geizhals ima že ponudbo za 9950 125W:

Phenom 9950 125W


je pa poceni tale 9950, paše 125w verzija je .

Brane2 ::

Poznaš koga, ki iam štiri grafikulje gor, pa ni fruitcake ?

je pa poceni tale 9950, paše 125w verzija je .


Tam se v prvih dveh ponudbah skrivajo v bistvu 140W verzije, ostale so pa videti kosher...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

mtosev ::

a bo am3 am2+ compatible
?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Brane2 ::

Ne. Oziroma vsaj tako pravijo. Glede na zgodovino AMDjevih obljub lahko rečem le,d a boš vedel, ko bo roba na policah, nič prej, ampak da v tem trenutku za to slabo kaže...
On the journey of life, I chose the psycho path.

gruntfürmich ::

Ne. Oziroma vsaj tako pravijo. Glede na zgodovino AMDjevih obljub lahko rečem le,d a boš vedel, ko bo roba na policah, nič prej, ampak da v tem trenutku za to slabo kaže...

torej zdaj morda ni pravi čas za menjavo kompa? se splača malo počakat (pol leta) na nove vrhunske komponente?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Brane2 ::

Za moje pojme je 8950 ali 9950 čisto spodoben QC. Ne glede na to, kaj bo ali ne bo čez 6 mesecev.

NE bi pa investiral velikih denarjve v plato, v katero boš mogoče lahko stlačil le še Deneba.

Sploh ker ko kupuješ plato ponavadi ne računaš na to, da boš zamenjal proc v nekaj mesecih - ker je performance step premajhen.

AM3 ne bo bistven korak naprej glede na AM2+, le DDR-3 prinaša, ki je pa sedaj bolj mixed bag kot prednost.

Tudi če bi že sedaj vzel DDR-3 plato, bi ta zagotovo pokazala kako hibo do trenutka, ko bi se pojavil poceni in hiter DDR-3 in spet ne bi imel nič od tega.

ZA moje pojme je optimum bodisi poceni bodisi cenovno zmerna plata GX790+SB750. FX verzija pride v poštev kvečjemu če res misliš tlačit 4 besne grafikulje gor ali pa če bo cenovno padla na raven GXov.

Sam več kot 100-120€max nikakor ne bi investiral v plato...
On the journey of life, I chose the psycho path.

x45 ::

ja kr dobro napisano... ne predrage plošče ke nima smisla, če je podobna cena pa vsekakor FX790 ali pa n force 7x0a tud zlo dobra zadeva.
in noter se lahk da deneb čez čas....

DJ MartiNi ::

Tudi v Sloveniji je moč zaslediti nove plate grajene okoli 790GX+SB750. GigaByteovo GA-MA790GP-DSH4 se da dobiti v MlacoMu in AGTju za slabih 140€.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

klemzyZemzy ::

Sodeč po Fudzilli, bo AMD z izidom 45 nm Deneb-a preimenoval Phenome.

Phenom-i X4 z oznako 20x00 bodo imeli 125W TDP, ter 8MB Cacha.
Phenom-i X4 z oznako 16x00 bodo imeli 95W TDP, ter 2 ali 3MB Cacha
Phenom-i X3 z oznako 14x00 bodo imeli več cacha kot 12x00, vsi bodo imeli 95W TDP, ter podporo DDR3.

Vsi CPU-ji , razen 20550 in 20350, bodo podpirali AM3 socket z 4.000 Mhz HT 3.0

Prava zmešnjava, če mene vprašaš:D

jest10 ::

Torej se je izkazalo, da bo podpora AM2+ podnožju totalno v riti. Na AM2+ bosta le 20350 z 2.8GHz in 20550 z 3GHz. Vse ostalo bo le za AM3.
Sources mentioned that the name of two 45nm CPU this year will be Phenom X4 20550 and Phenom X4 20350, with their AM2+ and DDR2 support, these two 45nm Deneb CPU are only available for a short period (last order at 09Q2), for AM2+ mobo users to update AMD’s latest CPU.

Ane X45, hitro kupiti AM2+ plato, to je dobra naložba za v prihodnost:P
(Občasno se slika počasi nalaga)

gruntfürmich ::

Za moje pojme je 8950 ali 9950 čisto spodoben QC. Ne glede na to, kaj bo ali ne bo čez 6 mesecev.

NE bi pa investiral velikih denarjve v plato, v katero boš mogoče lahko stlačil le še Deneba.

Sploh ker ko kupuješ plato ponavadi ne računaš na to, da boš zamenjal proc v nekaj mesecih - ker je performance step premajhen.

AM3 ne bo bistven korak naprej glede na AM2+, le DDR-3 prinaša, ki je pa sedaj bolj mixed bag kot prednost.

Tudi če bi že sedaj vzel DDR-3 plato, bi ta zagotovo pokazala kako hibo do trenutka, ko bi se pojavil poceni in hiter DDR-3 in spet ne bi imel nič od tega.

ZA moje pojme je optimum bodisi poceni bodisi cenovno zmerna plata GX790+SB750. FX verzija pride v poštev kvečjemu če res misliš tlačit 4 besne grafikulje gor ali pa če bo cenovno padla na raven GXov.

Sam več kot 100-120€max nikakor ne bi investiral v plato...


problem nastane če želiš met fx790/sb750 plato (jaz), pa nočeš dat veliko keša zanjo, ker se ti res zdi brezveze dat 180 € za še tako dobro plato.:8):)
(glede gx sem vseeno malce skeptičen)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Brane2 ::

No, lahko počakaš da pride ven AM3 in takrat ubodeš AM2+, ki bo poceni, pa še obstoječe RAMe lahko "recikliraš".

Kar se cen tiče, sem našel poceni 790GX za samo ~€85 z DDV in pri tej ceni mi niti ni tako pomembno kakšne plate bodo zunaj jutri.

Če pa si zadovoljen z 780 ali celo 770 čipsetom in ACCja ne rabiš, pa sploh.

Ne razumem, zakaj si skeptičen glede 790GX. Ocene zanj v vseh testih, ki sem jih videl, blestijo. Nihče se še ni obregnil ob počasnejši PCIe...

Kar pa se tiče ponudbe plat, pa je sedaj bolj jasen kilav nastop proizvajalcev, ki jim traja celo večnost debagiranje BIOSa itd.
AMD jih je še enkrat spravil v pozicijo, v kateri bodo njihovi produkti zastareli nedolgo zatem, ko so prišli ven in očitno ti že razmišljajo samo še o AM3...

Sam osebno bi, če bi rabil prenovo sedaj, ubodel 9850 ali 9950 in poceni plato se ne bi kaj dosti sekiral.

Če pa bi lahko počakal, bi vsekakor počakal na AM3, ker postaja očitno da bo zunaj veliko pred marcem 09 in da bo vanj vloženo bistveno več truda...
On the journey of life, I chose the psycho path.

gruntfürmich ::

Če pa bi lahko počakal, bi vsekakor počakal na AM3, ker postaja očitno da bo zunaj veliko pred marcem 09 in da bo vanj vloženo bistveno več truda...

sam ne bo ddr3 kr velik strošek? no, vidim da cene kr padajo... kaj pa vem...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

DJ MartiNi ::

DFIjeva mATX plata zna biti dobra izbira. Review.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

Brane2 ::

Če pa bi lahko počakal, bi vsekakor počakal na AM3, ker postaja očitno da bo zunaj veliko pred marcem 09 in da bo vanj vloženo bistveno več truda...

sam ne bo ddr3 kr velik strošek? no, vidim da cene kr padajo... kaj pa vem...


No, če misliš uporabit RAM, ki ga že imaš, potem ni frke. CPUji itak ne bodo šli v doglednem času kaj veliko nad ( če sploh) 3GHz, torej je tudi ta Deneb ali celo obstoječi Phenom več ko soliden stroj, ubodeš torej CPU in poceni plato in to je to do naslednje generacije.

Ta pa bo itak bolj v smislu octal coreov kot višjih frekvenc, tudi ko bo na razpolago high-k 45nm z nižjimi tokovi curljanja.
On the journey of life, I chose the psycho path.

CCfly ::

Torej se je izkazalo, da bo podpora AM2+ podnožju totalno v riti. Na AM2+ bosta le 20350 z 2.8GHz in 20550 z 3GHz. Vse ostalo bo le za AM3.

Tukaj bi predvideval, da bo preostanek ponudbe splavljen ko jim poidejo zaloge trneutnih AM2 CPU-jev. Ni ravno razloga za paniko, kajne ?
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

gruntfürmich ::

na m2n.sli.deluxe ima sploh smisel montirat Ph.9950? občutek imam da ne...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Če pa bi lahko počakal, bi vsekakor počakal na AM3, ker postaja očitno da bo zunaj veliko pred marcem 09 in da bo vanj vloženo bistveno več truda...

sam ne bo ddr3 kr velik strošek? no, vidim da cene kr padajo... kaj pa vem...


Do takrat manj kot zdaj. Enako je bilo z DDR2 - na začetku drag, v zadnjih umirajočih dbnevih s939 pa že popolnoma konkurenčna izbira. Čeprav se Nehalema niti pod razno ne splača jemati (IMO - bolj smiselen nakup LGA 775 in DDR2 na P45 recimo) sem še vedno mnenja, da bo njegov prihod na trg sprožil pocenitev DDR3. AMD da AM3 ven malce po izidu Nehalema kar je kul.

Brane če AMD že uporablja PCIe 2.0 na GX čipsetu itak ni panike, saj je PCIe 2.0 x8 čez glavo za današnje grafe. Zadeva ima enak BW kot PCIe 1.1 x16.

x45 ::

DFIjeva mATX plata zna biti dobra izbira. Review.


ja dobra zadeva in lepo navitje z 9950...

x45 ::

Torej se je izkazalo, da bo podpora AM2+ podnožju totalno v riti. Na AM2+ bosta le 20350 z 2.8GHz in 20550 z 3GHz. Vse ostalo bo le za AM3.

Tukaj bi predvideval, da bo preostanek ponudbe splavljen ko jim poidejo zaloge trneutnih AM2 CPU-jev. Ni ravno razloga za paniko, kajne ?


Sigurno bo AMD splavil kak počasnješi 45nm qzad poleg teh dveh , ki se bo lepo navil in bo ugoden nakup. Seveda ne morejo tega vedet/ povedat že zdaj . Vedno je curljalo mnogo modelov ki prej niso bli omenjeni.

na m2n.sli.deluxe ima sploh smisel montirat Ph.9950? občutek imam da ne...


ga ne podpira , samo 9850 če se ne motim, tj 125 w TDP je max.


Kar se cen tiče, sem našel poceni 790GX za samo 85 eur z DDV in pri tej ceni mi niti ni tako pomembno kakšne plate bodo zunaj jutri.



Brane, kje imajo to ploščo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: x45 ()

Brane2 ::

Brane, kje imajo to ploščo ?


KLIK
On the journey of life, I chose the psycho path.

JohanP ::

Meni se dva am2+ deneba zdita več kot dovolj. Dual in tricore na 45nm je pomoje brezveze izdajat, če imajo pripravljeno am3 podnožje. Če rabiš tak low budget proc potem vzami 65nm ali pa počakaj am3.

Torej, moj plan je v plato vtaknit am2+ deneba, takoj po novem letu. Nadalje pa bom počakal do konca poletja 2009 kako kaže s Fusion in pa Windows 7. DDR3 bi do takrat moral past na ceno ugodno za nakup 8gb ob neki sprejemljivi latenci. Vsekakor pa bom takrat prečekiral tudi kaj dela intel.

Prva točka seveda velja le v primeru, da bodo izdali bios apdejt. In pa seveda, če cena ne bo šla v višave.

Brane2 ::

Ne vem, če ste opazili, a novi čipi bodo imeli počasnejše HT3.0 linke. "Samo" 4GHz proti prejšnjim 5,2GHz...

Ni take panike, saj so za Uni CPU mašine že HT1.0 povsem zadosti, a zanimiva podrobnost.

Bogve, zakaj so jim spustili hitrosti. Mogoče zaradi porabe čipa ali kaj podobnega ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

x45 ::

Dobro da mm ploščo z 5200 mt/sek... pomoje ni nek razlike ker že 4000 je ogromno preveč. brane ta plata je super en jo fura na frekvenci vodila 420 mhz !! - komentarji...
samo 85 eur pa ne bo malo več vse skup...

Še ena plošča 790gx z zelo dobrimi ocenami, upam da bo hitro v trgovihnah pri nas, cena bo ugodna:

http://my.ocworkbench.com/2008/asrock/A...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: x45 ()

Brane2 ::

Fresh from The Inquirer:

Deneb debuts in December

Posebej zanimiv quote:

Reports say AMD is also advising mobo makers not to try and run the 45nm Phenoms on current mobo designs. So no cookie for upgraders, if that proves true.


Crap. Ampak čisto v AMDjevem stilu. "Poceni" CPU, ki pa ni več tako poceni, ko enkrat upoštevaš ceno boarda in to, da ga menjaš ko olje v avtu.
On the journey of life, I chose the psycho path.

x45 ::

ne vem zakja nasedeš na vsako neumno informacijo BRane.

denebje uspešno testiran in navit na msi 790fx + sb 600 ploščo
scori super, poraba zlo mala, bios je bil tastari itak...

Brane2 ::

Jaz nasedam na "neumne informacije" ?

Kaj pa to, da ti postavljaš trditve o čipu, ki ga v bistvu _še_ni_ kot dejstvo ?

Ja, mogoče ima kje kdo engineering sample, a kdo ti pravi, da se bodo čipi v prodaji obnašali enako ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

PrimozR ::

ne vem zakja nasedeš na vsako neumno informacijo BRane.

denebje uspešno testiran in navit na msi 790fx + sb 600 ploščo
scori super, poraba zlo mala, bios je bil tastari itak...


Oh ja... x45 does it again.

Brane tista biostarka pa nič čudnega da je super in poceni. To je trademark biostarja. Mislim da sem v drugi temi razlagal, da je P45 Biostarka ena od daleč najboljših FSB navijalk. NF4 plate pa so bile 'DFI Ultra-D brez UV slotov'. Underrated proizvajalec ki bo s potencialnim odhodom Abita upam da pridobil na veljavi.

rgv45vg4t335 ::

Torej se je izkazalo, da bo podpora AM2+ podnožju totalno v riti. Na AM2+ bosta le 20350 z 2.8GHz in 20550 z 3GHz. Vse ostalo bo le za AM3.


Ljudje zganjajo paniko na osnovi strojno prevedenih kitajskih člankov. V bistvu pa niti tistim kitajcem, ki so to pisali, niti tistim ki to citirajo ni kaj dosti jasno za kaj gre.

45nm Phenomi, kjer piše AM2+ bodo tekli samo na podnožju AM2+ in samo z DDR2. Čipi kjer piše AM3 pa bodo tekli na obeh, AM2+ z DDR2 in seveda tudi na AM3 z DDR3. Tako je stališče AMD-ja. Kar v naprej govoriti, da svojih obljub ne bodo uresničili, za to ker se jim je to enkrat v preteklosti zgodilo, se zdi meni prepotentno in trapasto.

PrimozR ::

Obljube so prelomili že večkrat, to je catch :D

rgv45vg4t335 ::

Obljube so prelomili že večkrat, to je catch :D


So, ampak v Wikipediji zaenkrat še vedno piše takole: Socket AM3 @ Wikipedia . Lahko se zgodi, da bodo spet kakšne težave, ampak zaenkrat je napisano kot je. Predserijske Denebe so tudi že preizkušali in je vse delalo. Seveda v AM2+ platah, saj AM3 še ne obstajajo.

x45 ::

ja lepo napisano. PIP in Brane zgleda delata za intel.

M-XXXX ::

Zdaj saj vem zakaj je AMD zašel v take dolgove... (našega dragega x45 plačuje):D

Btw x45 postajaš slaven; http://www.oc-lab2.com/test.php?t=86&p=4 (poglej zadnje 2 sliki v testu:D)

x45 ::

Haha le kje so se čeki izgubili....
No dobro da mam Ferarija od AMD ja.

PrimozR ::

Wikipedia je ful dober vir informacij, dokler se zavedaš, da podatke nanjo piše folk enak tebi in meni. Torej lahko na wiki napišeš totalno bedarijo (npr. da je janez janša gej in podobno). Nihče ti to ne preprečuje če imaš pravice, v nasprotnem primeru pa članek pregledajo moderatorji. In če samo pogledamo vir podatka,d a bo AM3 za DDR2 in DDR3 lahko vidimo, da bo čez 2 meseca star kar eno leto. Eno leto v IT industriji pa mislim da se vsi zavedamo kako dolgo je. Razen mogoče ti, x45. tebi so bolj važne subjektivne ocene izjav in podatkov. Kar je dobro za AMD je res. Kar pa ni pa ni dobro in so seveda izjavodajalci na Intlovi plačilni listi. škoda da sem potem popolnoma brez keša, s plato ki ima mrtev BIOS in nasploh računalnikom, ki me bo z visokofrekvenčnim piskanejm poslal v umobolnico. Oh ja...

mtosev ::

Zdaj saj vem zakaj je AMD zašel v take dolgove... (našega dragega x45 plačuje):D

Btw x45 postajaš slaven; http://www.oc-lab2.com/test.php?t=86&p=4 (poglej zadnje 2 sliki v testu:D)

kdo to zbira je obseden z x45 in nima kaj bolj pametnega za delat.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

x45 ::

To je M-xxxx / natoxt. Mu je dolgčas in me pogreša pa vsake tolko proba s kakim takim postom da bi lahko začel kreganje.

Matej: daj pojdi se igrat v svoj peskovnik, pa tam si najdi par sebi enakih za kreganje.

Tule je uporabna tema o phenomu.

OmegaM ::

Spet se je bv zacelo, zaljenje povprek, itd.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

x45 ::

Novica iz Fudzille:

First Deneb CPUs, AMD's debut to 45nm, will naturally be quad cores and they will fit in AM2+ motherboards. They will have the maximal possible TDP of 125W and we are most likely talking about 2.8GHz or faster models.

These CPUs are expected after November possibly even December and we can also confirmed that AMD doesn’t plan to price these CPUs up the sky and that they will most likely compete with the slowest Core i7, Nehalem generation Bloomfield CPUs in the sub-$300 range.

še test od 6500 X2 Phenoma:

http://en.expreview.com/2008/09/23/amds...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: x45 ()
««
5 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Phenom II Uporabne informacije, izkušnje, testi, navijanje, plošče ..... (strani: 1 2 3 499 100 101 102 )

Oddelek: Strojna oprema
5088256381 (89043) x45
»

intel nehalem ali amd phenom

Oddelek: Kaj kupiti
151328 (915) LordTado
»

AMD Phenom (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Strojna oprema
133254361 (29819) Brane2
»

High-End računalnik (naveza amd/ati)!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
866626 (4678) Vuli
»

Kdaj pridejo phenomi X4 9x50? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
25312598 (8815) gruntfürmich

Več podobnih tem