» »

Odklep Xbox 360 v štajerskem koncu?

Odklep Xbox 360 v štajerskem koncu?

ShowDown ::

Pozna kdo koga, ki naloži firmware na xbox 360, ki igra vse dvd-je? (dvix, varnostne kopije) Ta oseba pa bi naj bila iz MB ali okolice, če je možno. Samo zaradi odklepa konzole se mi ne splača vozit v Lj ali na obalo.:)

Mavrik ::

DivX DVDje igra vsak Xbox.
The truth is rarely pure and never simple.

mtosev ::

DivX DVDje igra vsak Xbox.


od kdaj?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ShowDown ::

Bolj je vprašanje vezano na sam odklep oz. flashanje, ne pa na to kaj igra in kaj ne. Glavno, da po flashanju igra praktično vse. Anybody?:P

T(he) Boss ::

Lahko poizkusiš narediti sam, saj je dokaj preprosto, je veliko gradiva na netu 8-)

Berserker ::

Ker sem jaz tudi z okolice Mb ,bližje blizu Slovenske Bistrice in imam namen kupit drugi xbox 360, pa me zanima če kdo odklepa od kje blizu, in ži ima izkušnje ?
lp

c3p0 ::

Pozor: Xboxi narejeni maja 08 in kasneje se zaenkrat ne dajo odklenit!

Berserker ::

Kaj pa tisti iz avstrije in čez lužo in katerega naj pol kupim , jaz bi vzel premium verzijo.

destroyer2k ::

tr33k

Pa glej kateri pogon tudi je benq je najkvalitetnejši za branje dvd-jev od vseh ostalih, ampak je malce težji za flešat.

Sago

Zakaj ne?

c3p0 ::

BenQ je najlažje flashat.

Novi še ne grejo zaradi tega, ker flash ni posebaj čip in še jim ga ni uspelo niti dumpat, kaj šele preprogramirat. Tray je enak kot pri BenQ pogonu, gre pa za Philips Liteon pogon.

T(he) Boss ::

Kaki taki hec zna res pokvarit veselje, drugače pa DVD pogona ni problem flashat.:D

Berserker ::

Kaj pa xbox z benq DVD pogonom se neda kupit več?al pa,da ga potem zamenjaš ko ga kupiš, z benqujevim pogonom?

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Ne moreš zamenjat pogona, ker ne moreš prebrati keya. Zaenkrat.

Verjetno se kje še da kupit, v kakšni obskurni trgovini.

destroyer2k ::

tr33k

V mullerju so vsi z benq pogonom.

Berserker ::

Sem šel gledat v mariborski muller pa jih nimajo, vsaj premium verzije. Grem mogoče v mediamarket gradz, pa nevem če majo benq al ono drugo verzijo, da nem zastonj šel.

destroyer2k ::

tr33k

Aja jaz sem mislil pri mullerju v btc, tam pa vem da imajo sam benq pogone, ko sem vprašal nekaj časa nazaj.

c3p0 ::

Kako pa veš da je BenQ? Komaj ko konzolo odpreš se vidi kaj je, ker tray je enak. Potem pa mi nosijo junijske "kao" BenQ pogone...

Berserker ::

Ja ka na škatli nič ne piše o tem kakšen pogon ima ?

c3p0 ::

Jasno da ne, saj to navadnega kupca nima kaj zanimati.

Berserker ::

Ja jaz bi vzel pač tisti pogon ko se ga da odklenit(shekat po naše !!) sam ,kak naj v avstriji to zbluzim oz. rečem zaposlenemu naj mi da takšno verzijo, saj ne znam nič nemško. V muler nem hodo ker od tam vse razpada.

destroyer2k ::

tr33k

Če prodajalec ne bo vedel, kateri pogon ima xbox, reč mu da naj priklopijo in odpre dvd pogon, tukaj imaš link kakšne lukne ima kak pogon.

http://www.google.com/imgres?imgurl=htt...

http://www.llamma.com/xbox360/Xbox_360_...

c3p0 ::

A si ti prebral kaj tale thread? Novi pogoni imajo isti tray kot BenQ, ne da se jih pa odklenit, ker to niso. Zato ti ta primerjava nič ne pomaga.

Pogledaš datum izdelave na etiketi na zadnji strani konzole. Če je datum novejši kot 2008-04-xx, imaš 99% Philips-Liteona.

mtosev ::

modchip je resitev. ;)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

elasto_mania ::

Možno ima muller še stare zaloge.
http://www.360drives.com/profile/2872

Zgodovina sprememb…

destroyer2k ::

elasto_mania

Muller v btc ima okoli 6-7 mescov stare konzole, jaz ko sem kupil je bilo narejeno v decembru 2007 konzola.

c3p0 ::

Liteon je hacked... A je potrebna zamenjava DVD pogona, namreč ne da se ga flashat, se pa da po novem prebrati key.

laught ::

Ja sam kot sn gledal na bolhi, je tud drago za odklenit..za dva odklepa že dobiš en xbox

c3p0 ::

Vse je stvar prioritet ;)

Berserker ::

normalno da hočejo zaslužit, kolk šele bo stal odklep ps3 ja.

laught ::

Ja če ga bojo sploh kdaj odklenli..

krifa ::

valda je drago, ce je treba menjat cel pogon.

LuGi ::

Na dolgi rok to ni drago glede nato da originali (igre) stanejo tudi do 65EUR =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Berserker ::

odvisno je kak dolgo ti xbox sploh zdrži.

laught ::

Novi zdržijo kake 2 leti če ga normalno laufaš..al pa tud ne.meni je letnik 05 zdržal do letošnjega junija,bomo vidli kak bo zaj z novim..pa zakaj xbox tak čudno cvili včasih ko igram kakšno igro, mogoče ve kdo kaj je narobe?kot bi dvd bruso ob kaj?sam vseeno ni nič narobe z dvdjom, da bi bil porajsan al pa kaj..

Berserker ::

pa sej ti je en napisal da menjaj pogon al neke not

laught ::

Ja kaj bom menjaval pogon, se pr orginalnih igrah mi tega ne dela..sam pr zapečenih

destroyer2k ::

laught

Kak lahko menjaš pogon? Tole me resno zanima, ker nobenem še ni ratalo to narediti, vsaj nikjer nisem zasledil da je komu ratalo to. Ker xbox 360 ima čipan pogon, tako da samo na tisti konzoli dela ta pogon in na nobeni drugi.

laught ::

Kaj sn slučajno reko da sem menjal pogon??

destroyer2k ::

laught

Aja sorry delovalo mi je tako, da si tako mislil.

Berserker ::

Aja misliš to da ma vsak xbox pogon nreto tak da sam na tistem xboxu deluje ko si ga kupil? al kak ?

laught ::

Se je zgoraj en napisal da je treba menjat cel pogon,naj ti on razloži kak to gre če gre sploh,ker sam nimam pojma..

destroyer2k ::

tr33k

Ja to ima vsak xbox in ps.

Berserker ::

ja poznam enga kolega ki jemle od pokvarjenih xboxov ven pogone ko še delajo pa jih da v popravljene xboxe ko majo te pokvarjene to pomeni da tisti xbox nebo delal kr ma pogon drugo kodo pa to?

pirlo ::

Gre menjat. Tak se tudi liteoni odklepajo.

LuGi ::

Pridobis kljuc iz konzole z RS232-TTL in nato samo injectas ta kljuc v nadomestni pogon. Za liteona zelo kratka navodila =)

pirlo ::

Pridobis kljuc iz konzole z RS232-TTL in nato samo injectas ta kljuc v nadomestni pogon. Za liteona zelo kratka navodila =)

To je premalo. Moreš še predstavit neliteon pogon kot liteon pogon.

LuGi ::

Ok..spoofas ga v fwtbx kot lite-on :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvd pekač (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
28527216 (12975) GrimReaper

xbox360 odklep-iXtreme 1.7 sploh obstaja?

Oddelek: Konzole
102477 (1992) Mavrik
»

Philips 1640P in BenQ 1620 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
34527015 (11966) e-marko

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116597 (58107) Mavrik
»

Nakup konzole (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
504969 (3483) marcel282

Več podobnih tem