» »

Svoboda izražanja vs. islam (film Fitna ipd.)

Svoboda izražanja vs. islam (film Fitna ipd.)

««
13 / 20
»»

Bistri007 ::

A ste že kdaj slišali, da bi kdo prodal dušo hudiču?
No za tuzemske užitke, v obliki denarja, seksa, moči in oblasti?

Ne rabite daleč gledati, lahko si pogledate samo zadnjega & največjega preroka 8-)
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Daedalus ::

Če verjameš v take obskurnosti, kot so Bog in hudič, pol ti to verjetno kaj pomeni. Če ne, pa se ti taki "argumenti" lahko zdijo samo smešni. Eni pač niso sposobni videt vloge, ki jo religija igra pri legitimiranju čisto posvetnih ciljev...škoda za vas.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Bistri007 ::

Če verjameš v take obskurnosti, kot so Bog in hudič, pol ti to verjetno kaj pomeni. Če ne, pa se ti taki "argumenti" lahko zdijo samo smešni. Eni pač niso sposobni videt vloge, ki jo religija igra pri legitimiranju čisto posvetnih ciljev...škoda za vas.

Daedalus, kako si pa ti prišel do tega, da se vera v Boga izključuje s priznavanjem "vloge, ki jo religija igra pri legitimiranju čisto posvetnih ciljev"???
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Daedalus ::

Daedalus, kako si pa ti prišel do tega, da se vera v Boga izključuje s priznavanjem "vloge, ki jo religija igra pri legitimiranju čisto posvetnih ciljev"???


Če enkrat pogledaš na religijo malo bolj pragmatično, le-ta hitro zgubi legitimacijo. In če religija, ki propagira določenega Boga, zgubi legitimacijo, kaj to pomeni za samo idejo Boga? Razen tega, da ne more biti kaj prida, če so pa njegovi zastopniki čist mim? Bi pa rekel, da tako gledanje verniki težko sprejmejo. Valda, Bog je a must have (se ne dvomi, ker pol marsikaj zgubi smisel), ljudje smo pač slabi. V skladu z religiozno indoktrinacijo.

Če pa Bog dejansko obstaja in dopušča vsakovrstne perverzije v lastnem imenu, pol pa sploh nočem met z njim nikakršnega opravka.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

drejc ::

> In če religija, ki propagira določenega Boga, zgubi legitimacijo, kaj to pomeni za samo idejo Boga? Razen tega, da ne more biti kaj prida, če so pa njegovi zastopniki čist mim?

To sploh ni res. Neki je Bog, đizs pa teli sveti ghost busterji, neki pa po biblijski definiciji "flawed, sinfull" ljudje - brez izjem (papež included).
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Daedalus ::

Sej to razumem. In točno to je tisto, česar ne kupim. Ne morejo mi grešniki razlagat, kako naj ne bom grešen. Pa če so še tako požegnani:D Mislim, kako pa bi ti gledal na prodajalca, ki ti recimo prodaja "najboljšo priložnost za instant bogastvo" če pa je ta prodajalec - navaden klošar? Tu nekam pač jaz pol vržem vse svete može, ki eno razlagajo, drugo pa delajo. In to odstopanje pol krijejo z različnimi opravičili tipa, da sej pa smo itak vsi grešniki. Od samooklicanih moralnih avtoritet pač pričakujem precej več.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

T-h-o-r ::

da sploh ne govorimo, da imajo največ povedati čez spolnost in družino zadnje čase, medtem, ko so sami zapriseženi, da tega ne poznajo:P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Bistri007 ::

Vzemite si dve minuti in si poglejte spodnji clip:
Hamas MP and Cleric Yunis Al-Astal in a Friday Sermon: We Will Conquer Rome, and from There Continue to Conquer the Two Americas and Eastern Europe

Daedalus, s stališča vernika "čisto posvetnih ciljev" ni, saj religija deluje kot moralni kompas za presojanje vsega človeškega delovanja.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

djordjevic ::

Uuuuu, se že bojimo. Seriously.

Bistri007 ::

Uuuuu, se že bojimo. Seriously.

A si predstavljaš, da bi poslanec vladajoče (ne opozicijske, kot Geert Wilders) nizozemske stranke pozval k uničenju islama, zavojevanju Meke in celotnega Bližnjega Vzhoda? :|

Jaz pa se bojim, saj če se ne bomo borili proti tem cepcem, bomo kmalu imeli tu Eurabijo!!!
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

djordjevic ::

Lej, ne prebavljam ne islamskih ne krščanskih ekstremistov. Ne toleriram sovražnega govora ne z ene ne z druge strani, tovrstnih govorov pa bi se bal samo v primeru, če bi vedel, da je na 'receiving end' dovoljšnje število fundijev, ki razmišljajo tako kot ti. Upam, da jih ni. In četudi so, si s tem ne bom grenil življenja. Vsaj dokler mi ne bo nekdo ali mojemu otroku neposredno rekel, naj molim k Alahu (ali k Bogu, for that matter). In če smo iskreni, je slednje veliko bliže kot prvo. Zatorej nehaj že enkrat trajbat ta jebeni antiislamizem. Okej, zaštekali smo. Islam je blazno krvava vera, hujska k nasilju, ne priznava drugih, si mora podretit vse. Vprašaj se samo, posledica česa so takšne izjave in zakaj ni naključje, da kaj takega, kot si citiral zgoraj, izjavi ravno poslanec palestinskega Hamasa, torej zakonit predstavnik ljudstva, ki ga že nekaj desetletij izdatno zatira judovsko-zahodnjaška naveza v imenu judo-krščanstva. Hm, le zakaj krščanska cerkev ne poziva k uničenju Orienta? Zato, ker že tisočletja ni doživela napadov nase. Ko jih je, so se zgodile križarske vojne. Zdaj pa bodi dovolj, ker se mi enostavno ne ljubi zapravljati časa z neutemeljenimi strahovi zafrustranih ljudi.

T-h-o-r ::

"pozval k uničenju islama, zavojevanju Meke in celotnega Bližnjega Vzhoda? :|"

nah, so probali pred tisoč leti, pa jim ni glih uspelo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Bistri007 ::

"pozval k uničenju islama, zavojevanju Meke in celotnega Bližnjega Vzhoda? :|"

nah, so probali pred tisoč leti, pa jim ni glih uspelo

Ne glih pred 1000, osvoboditev Jeruzalema ni bila ravno uspešna. Ampak pred 500 in 100 leti pa je bil napredek!!!

Rekonkvista pomeni začetek novega veka v Evropi. 1492 - odkritje nove celine z bogastvi, ki so pomagala premagati islam.
Ja, kaj pa so pred 2. sv. vojno imele Francija in Velika Britanija? Središče islama, otomanski imperij pa so naši pradedje tudi sesuli, kaj ne :O

Največja nevarnost za civilizacijo je ravno skrajni multikulturalizem, ki poziva k dovoljevanju krutosti islama v držah, kjer to hkrati pomeni kršenje ustavno zagotovljenih človekovih pravic.
Sicer pa, kaj mislite, da takih pridig, kot jih je imel parlamentarec Hamasa ni po džamijah po Evropi???
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

zee ::

Za Francijo vem, da so in to me skrbi. zelo. ce v razsvetljeni Evropi, nekdo posilja zenske za stedilnik in ven iz sol, me to zelo skrbi.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

zee ::

Bistveno je namrec, da fundiji pozabljamo, da se pise leto 2008 in ne leto 12xy.

Moralni in eticni standardi (angleski termin za to je moral zeitgeist) so zdaj (pravice zensk otrok, drugace mislecih) drugacni, kot so bili tedaj (zenske doma, drugace misleci na noz).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

poweroff ::

No ja, odnos do žensk je lahko zaskrbljujoč tudi na slovenskem katoliškem podeželju...
sudo poweroff

djordjevic ::

Bistri007: Če že zagovarjaš neko skrajno stališče, potem zanj ponudi dokaze. Izjave tipa 'kaj mislite, da v Evropi pa tega ni' in podobno pač niso neki fakt, ki bi tvoji tezi pritrjevale.

nurmaln ::

No ja, odnos do žensk je lahko zaskrbljujoč tudi na slovenskem katoliškem podeželju...


ma prosim te no
niti v približno isti kategoriji ni
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

poweroff ::

Zdaj ne več, ja. Sto let nazaj pa...
sudo poweroff

T-h-o-r ::

"Največja nevarnost za civilizacijo je ravno skrajni multikulturalizem"

kolikor globalizacija napreduje, bo na svetu počasi obstajala samo še ena rasa, zakaj bi se mogli do takrat pobijati med sabo?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

zee ::

kar se mene tiče, se ni potrebno. Catch je v tem, da se zdi, da nas hočejo ravno fundiji poklat.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

TESKAn ::

Fundije, ki so hoteli pobit vse "nevernike", smo imeli tudi tu. Potem smo pa postali dovolj pametni, da smo jih dali na ketno. Enako bo treba storit z Islamom, samo se mi zdi, kakor grejo trenutno stvari na ME, da z orožjem le rahljamo še tisto malo špagic, ki jih držijo nazaj.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

T-h-o-r ::

maybe we could throw books at them, instead of bombs
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

zee ::

zdi se mi znano...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

TESKAn ::

Pri nas je delovalo, ko je dovolj "raje" lahko bralo knjige. Prej so se pa dali napumpat, da je treba it v križarsko vojno "osvobajat sveto deželo". Ker je to božja volja.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Thomas ::

Vojna ni samo verska, vojna je rasna. Naša spreobrnitev v Islam ne bi bila dovolj, da nas Arabci ne bi imeli za Druge - in mi njih.

Biologija je naša usoda. Biologija bo naša usoda, vse dokler bo biologija naša usoda.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TESKAn ::

Kakor je pri nas zmanjkalo bedakov, ki so se bili pripravljeni it verske vojne, ko je postalo ljudstvo dovolj izobraženo, tako jih bo njim. In kot kaže po evropi, pride z izobrazbo še en drug efekt - nižja rodnost, ki postaja tu že raho problematična. IMO če bi jih izobrazili, bi se veliko težav rešilo in ne bi bilo potrebe po vzajemnem pobijanju.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

T-h-o-r ::

"nižja rodnost"

seveda, če pa ženski ne pustijo delati kariere, če ima otroke
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Thomas ::

Ko smo se pri nas nehali igrati verske vojne, smo prešli na zaresnejše. Revolucijo v Franciji 1789, napoleonske vojne, prusko francoske pohode en na drugega, ameriško državljansko vojno, prvo in drugo svetovno, komunistične revolucije, balkanske vojne ... Ampak trenutno nam ne ustrezajo več. Nimamo veliko mladine in predobre letine pridelkov, da bi tvegali.

Niso vsi tega mnenja in nekateri bi se z nami prav radi spet igrali vojno. Ki naj bi jo mi izgubili, po njihovo.

Samo kaj, ko imamo hude bombe, o kakršnih oni le sanjajo lahko. Tačas, ko mi načrtujemo še močnejša orožja. Tehnologija ni bila predvidena, njeno posledično spreminjanje pravil igre pa tudi ne.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TESKAn ::

Si ziher, Thomas, da nima kak skrajnež kake "hude bombe"? Saj veš, še iz časov, ko je bil "prijatelj" in ga je podpirala CIA?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Thomas ::

Si ziher, Thomas, da nima kak skrajnež kake "hude bombe"? Saj veš, še iz časov, ko je bil "prijatelj" in ga je podpirala CIA?


CIA nima atomske bombe. Ve se, kateri rodovi vojske imajo atomsko orožje in samo oni. Kakšni obveščevalci. Kvečjemu kakšnega uzija jim kupijo v Izraelu, atomske bombe pa ne.

Si bodo pa skrajneži počasi domogli do katere. Če bodo dovolj nespametni, da jo bodo vlačili naokoli, jih bodo videli s satelita in jim morda za dobro mero poslali kakšno megatonsko, o kateri so dotlej samo sanjali. Na nekoliko drugačen način, sicer.

"Umazana podzavest belega človeka" komaj čaka, da dobi kakšen povod. Civilizacija bi to rada uredila mirno - a "podzavest2podzavest" komunikacija skoz laufa.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

poweroff ::

Hmm, Thomas. Si v tujih medijih prebral novico o tem kako so lani avgusta v ameriški vojski izgubili nekaj jedrskih bomb?

Zanimiva zgodba, čeprav so jih potem našli.
sudo poweroff

jype ::

Ne ljubi se mi brisat, ker ste preveč napisali. Nehajte se delat norca eden iz drugega. Hvala.

T-h-o-r ::

"Those enemies of mine, who did not want me to be king over them - bring them here and kill them in fron of me"

-Jesus (Luke 19:27)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Bistri007 ::

Thor, ali je to ukaz Jezusa svojim učencem / pripadnikom??? To je Sv. Pismo, ne Koran ;)

Preberi si cel odlomek, s komentarji.
Klik: Luka 19

Prilika o desetih minah (Luka 19, 12-27)
...
Rekel je: »Neki človek plemenitega rodu je odpotoval v daljno deželo, da bi si pridobil kraljevsko oblast in se vrnil. (Luka 19:12)
[da bi si pridobil kraljevsko oblast tj. da bi si od suverena pridobil status vazalnega kralja; ni znano, ali je ozadje prispodobe kak dejanski zgodovinski dogodek. Nekaj podobnega se je zgodilo l. 4 po Kr., ko je za Arhelajem šlo v Rim odposlanstvo 50 Judov, ki so zahtevali odpravo njegove kraljevske oblasti.]

Očitno je teh "50 Judov" sovražnikov Arhelaja, ki jih je dal pobiti, ko je prišel nazaj.

Glej Herod Archelaus @ Wikipedia
Herod Archelaus (23 BC – c. 18 AD) was the ethnarch of Samaria, Judea, and Edom from 4 BC to 6 AD. He was the son of Herod the Great and Malthace, the brother of Herod Antipas, and the half-brother of Herod Philip I.

Archelaus received the kingdom of Judea by the last will of his father, though a previous will had bequeathed it to his brother Antipas. He was proclaimed king by the army, but declined to assume the title until he had submitted his claims to Caesar Augustus in Rome. Before setting out, he quelled with the utmost cruelty a sedition of the Pharisees, slaying nearly three thousand of them. In Rome he was opposed by Antipas and by many of the Jews, who feared his cruelty; but in 4 BC Augustus allotted to him the greater part of the kingdom (Samaria, Judea, and Idumea) with the title of ethnarch until 6 AD when Judaea was brought under direct Roman rule (see Census of Quirinius).

...

The beginning and conclusion of Christ's Parable of the minas in the Gospel of Luke may refer to Archelaus's journey to Rome, in that Jesus' parables and preaching often made use of events familiar to the people as examples for bringing his spiritual lessons to life:

"A nobleman went into a far country to receive for himself a kingdom and then return…But his citizens hated him and sent a delegation after him, saying, 'We do not want this man to reign over us.'… 'But as for these enemies of mine,' [said the nobleman] 'who did not want me to reign over them, bring them here and slaughter them before me.'" (Luke 19:12, 14, 27 ESV)
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Bistri007 ::

PODPIŠITE PETICIJO!

To: The Dutch Government

WHEREAS Geert Wilders has exercised his fundamental human right of freedom of expression and spoken out, with facts and evidence, of the threat posed by radical Islam;

WHEREAS certain elements within Islamic communities have threatened a boycott of Dutch goods if Geert Wilders is not punished by the Dutch government for exercising his freedom of expression; and

WHEREAS certain elements in Dutch industry and the Dutch government are suggesting that Geert Wilders be prosecuted civilly or criminally, in order to prevent such a boycott;

IT IS RESOLVED that, in the event that the Dutch government attempts, in any way, to punish or prosecute Geert Wilders, civilly or criminally, for exercising his freedom of expression, the undersigned will initiate a boycott of any and all Dutch goods.

http://www.petitiononline.com/wilders/p...
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Bistri007 ::

Geert Wilders
needs your urgent support!



The Freedom Party (PVV) and Geert Wilders are faced with an
all-out assault. Exploding legal expenses might cripple the continuation of the battle for our liberties. The survival of the Freedom Party and Geert Wilders’ struggle for the defense of the West are now in jeopardy.

Therefore, we need your financial support urgently.
There are three ways of donating money:

1. Via PayPal:
Use the button at the top left of this page.

2. Via International Money Transfer:
Deposit money into account number: 67.04.72.344
on behalf of our Foundation “Stichting Vrienden van de PVV”.
IBAN: NL98 INGB 0670 4723 44
BIC: INGBNL2A

3. Via Cheque:
Send your cheque to our Foundation
"Stichting Vrienden van de PVV",
PO Box 20018, zip code: 2500 EA The Hague,
The Netherlands


Pojdite na http://www.geertwilders.nl/ in nakažite preko PayPala par €€€ ;)
Ali pa uporabite plačilni nalog SEPA01 in nakažite denar na račun NL98 INGB 0670 4723 44.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

jype ::

Zakaj bi sponzorirali človeka, ki se bori proti samo eni religiji?

Bistri007 ::

Zato, ker samo pripadniki ene "religije":
- ti grozijo s fizičnim nasiljem, celo smrtjo zaradi uporabe pravice do izražanja
- ker mora ubogi človek imeti 24h policijsko varstvo, ker si upa govoriti

A poznaš kako drugo religijo, kjer te gredo njeni pripadniki ubiti, če kaj "preveč" rečeš čeznjo? (zoroastijanci? budisti? hindujci? sikhi? konfucianisti? šinto? judje? new agerji? satanisti? afriške rodovne religije? taoisti? jogiji? hare krišna? mormoni?)

Jaz sem veren kristjan, obsojam dela kot so "Piss Christ" Piss Christ @ Wikipedia in mislim, da ne bi smela biti (so)financirana iz javnega denarja. Tudi publikacije ali galerije, ki to podpirajo - bom tam protestiral, če ne pa bojkotiral.

Nikakor pa ne grozil z umorom umetnika. V tem je razlika.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

jype ::

Bistri007> Zato, ker samo pripadniki ene "religije":
Bistri007> - ti grozijo s fizičnim nasiljem, celo smrtjo zaradi uporabe pravice do izražanja
Bistri007> - ker mora ubogi človek imeti 24h policijsko varstvo, ker si upa govoriti

To žal velja za vse religije.

Bistri007> Nikakor pa ne grozil z umorom umetnika. V tem je razlika.

Saj Nedžad Grabus tudi ne bi.

Becky Fischer pa po drugi strani bi, recimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Bistri007 ::

>To žal velja za vse religije.
Ajde jype, najdi linke s primeri in jih prilimaj.

PS: Jaz sem že doniral Wildersu :D
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

jype ::

Bistri007> PS: Jaz sem že doniral Wildersu

Jaz sem pa (tudi ta mesec) doniral Amnesty International, ki vsak dan naredi več zoper militantni islam, kot bo Wilders v celem življenju.

Bistri007> Ajde jype, najdi linke s primeri in jih prilimaj.

St. Bartholomew's Day massacre @ Wikipedia
Sabra and Shatila massacre @ Wikipedia
Cave of the Patriarchs massacre @ Wikipedia

Kolkr hočeš tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Bistri007 ::

jype, Sabra and Shatila "massacre" in Cave of the Patriarchs "massacre" ne velja.

Daj najdi kaj, kar ne vključuje muslimanov, pa kaj bolj sodobnega kot dogodek iz leta 1572.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Bistri007 ::

Tole spodaj sicer velja za Severno Ameriko, ampak v Eurabiji je pa dejanska izvedba na žalost že na višji ravni...

“Destroying Western Civilization From Within”

A formal plan for targeting America was devised three years after the Iranian revolution, in 1982.[6]. The plan was summarized in a 1991 memorandum written by Mohamed Akram, an operative of the Muslim Brotherhood. “The process of settlement” of Muslims in America, Akram explained, “is a ‘Civilization-Jihadist Process.’” This means that members of the Brotherhood “must understand that their work in America is a kind of grand jihad in eliminating and destroying the Western civilization from within and ‘sabotaging’ its miserable house by their hands and the hands of the believers so that it is eliminated and God’s religion is made victorious over all other religions.”

This memo surfaced in a Texas courtroom in the fall of 2007 after prosecutors introduced it as evidence in the trial of the Holy Land Foundation, once the largest Islamic charity in the United States.[8] The HLF was charged with funneling charitable donations to the jihad terrorists of the Islamic Resistance Movement, or Hamas, a Brotherhood organization that now controls the Gaza Strip. But the implications of this document go far beyond the Holy Land Foundation.

It is actually a blueprint for the subversion of American society, and the eventual imposition of Islamic law in the United States. This would mean an institutionalized oppression of women, homosexuals, and religious minorities; the end of freedom of speech and the freedom of conscience; and the replacement of democracy by theocracy.

U.S. authorities had been keeping an eye on Brotherhood operatives even before the memo surfaced. In 2001, U.S. officials accused Youssef Nada, a member of the organization, of funding terrorism.[9] Two years later, American investigators described Soliman Biheiri, a businessman in Virginia, as the Brotherhood’s U.S. “financial toehold.”

Surveying the Islamic organizations that existed in the U.S. in 1991, Mohamed Akram declared in his memo: “The big challenge that is ahead of us is how to turn these seeds or ‘scattered’ elements into comprehensive, stable, ‘settled’ organizations that are connected with our Movement and which fly in our orbit and take orders from our guidance.”

At the end of the document, Akram provided “a list of our organizations and the organizations of our friends” – apparently, those whom he believed were likewise dedicated to this great project of sabotaging the “miserable house” of American society. Surveying all these groups filled him with enthusiasm: “Imagine if they all march according to one plan!!!”[10]

Akram contemplated a network of many overlapping groups, with personnel that move from one to the other and hold positions in different organizations simultaneously—an arrangement that resembles the Communist Party’s creation of interlocking front groups during the Cold War and complicates the task of understanding and tracking the pattern of their activities.

The organizations Akram saw as advancing the Islamo-Fascist movement in America included, among many others, the Islamic Society of North America, the North American Islamic Trust, the Islamic Circle of North America, the International Institute for Islamic Thought, and the Islamic Association for Palestine – from which came the Council on American Islamic Relations (CAIR) three years later. But perhaps the most important of these groups in terms of the long term infiltration and conquest the Brotherhood envisioned was The Muslim Students Association (MSA).

Vir: http://www.frontpagemag.com/Articles/Re...

Levičarji, na lepi poti ste, da pomagate pri tem:
"eliminating and destroying the Western civilization from within and ‘sabotaging’ its miserable house by their hands and the hands of the believers".
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Double_J ::

Jaz sem veren kristjan, obsojam dela kot so "Piss Christ" Piss Christ @ Wikipedia


Tolk se pa ne spomnim, da bi se čemu nasmejal, če se omejimo na internet.
Dve šivanki...

Tarzan ::

Prav zabavno je brati odgovore nekaterih fanatikov.

Bistri007 ::

Double_J, čemu se smeješ? Mojim demokratičnim vrednotam ali norčevanju iz Jezusa?
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Double_J ::

Mah temu umetniku, kaj se folk spomni ter je nagrajen.
Dve šivanki...

jype ::

Bistri007> jype, Sabra and Shatila "massacre" in Cave of the Patriarchs "massacre" ne velja.

Zakaj pa ne? A to nista bila versko motivirana poboja, al kaj?

Bistri007 ::

Še enkrat:
A poznaš kako drugo religijo, kjer te gredo njeni pripadniki ubiti, če kaj "preveč" rečeš čeznjo? (zoroastijanci? budisti? hindujci? sikhi? konfucianisti? šinto? judje? new agerji? satanisti? afriške rodovne religije? taoisti? jogiji? hare krišna? mormoni?)

Pa probaj najti kakšen sodoben konflikt, ki ne vključuje muslimanov...
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...
««
13 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sojenje Geert Wildersu (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
726924 (5473) donfilipo
»

Izrael mora uničiti Islam, drugače bo Islam uničil Izrael (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
140462651 (37479) poweroff
»

Undercover Mosque: The Return

Oddelek: Problemi človeštva
192959 (2601) jype

B16 užalil muslimane (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
60627664 (21140) kuglvinkl
»

Šaron na smrtni postelji? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
936644 (5116) Dr Evil

Več podobnih tem