» »

Vinjete: od Ljubljane do Vrhnike 11 EUR!?

Vinjete: od Ljubljane do Vrhnike 11 EUR!?

««
12 / 12
»
»»

BigWhale ::

Ljudje se bodo VEDNO izogibali placilom. Kakrsnimkoli. :) Cestnina pri tem ni izjema. Dandanes je polno tistih, ki se pravocasno umaknejo iz avtoceste in se potem spet vkljucijo nanjo.

Kasneje bo pa vec taki, ki bodo poskusali brez vinjete se voziti. Okrog tega si beliti glave nima smisla.

lufthammer ::

Ljudje se bodo VEDNO izogibali placilom. Kakrsnimkoli. :) Cestnina pri tem ni izjema. Dandanes je polno tistih, ki se pravocasno umaknejo iz avtoceste in se potem spet vkljucijo nanjo.

Kasneje bo pa vec taki, ki bodo poskusali brez vinjete se voziti. Okrog tega si beliti glave nima smisla.


Tle imaš prav, tudi pijani bodo še vedno in prehitro vozili. Višina kazni ni pomembna, če ni kontrole. To so dokazali Francozi. Precej nizke kazni, toda parkrat povečan nadzor je dal lepe rezultate. Naši policaji bodo pa še naprej, parkirani v grmovju, pisali dnevna poročila. Darsovci bodo mogoče bolj zagnani, vsaj na začetku.

Izi ::

Darsovci bodo mogoče bolj zagnani, vsaj na začetku.

Na začetku še ne bo Darsovcev med delilci kazni, ker se morajo najprej izšolati, da bodo lahko uradno kasirali, natikali lisice in te uspeli fizično obvladati če boš preveč pameten :D
To usposabljanje traja kar nekaj mesecev in je že znano, da ga ne bodo zaključili do začetka uvedbe vinjet, zato bodo na začetku imeli glavno besedo policaji.

perci ::

Bellzmet: Albanca se štrafne še preden se odpelje iz SLO. Če nima denarja, se pokliče dežurnega terenskega izterjevalca na DURS, ki pride zarubit, kar je možno. Recimo zlatne lance, sladoledarsko opremo, ... ;)

Tody ::

rezervno gumo :D

krho ::

Je kdo mogoče že vrnil ABC tablico?
Koliko časa ste čakali, da so DARSOVci dvignili rit, ter denar nakazali na vaš TRR. Sam sem poslal pred enim mesecem. Hkrati sem poslal še na Canon Irska še za njihov Cashback in sem € od Canona že dobil, od DARSa pa še nič.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

moowy123 ::

Sem vrnil pred 1 tednom in seveda, zaenkrat še ni nič nakazano ... upam pa da bo vsaj čez kak mesec že prišlo.
««
12 / 12
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vinjete naj ostanejo, ostala načini cestninjenja niso fer (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21949431 (42006) jalovec09
»

Adijo vinjete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14322728 (18852) MrBrdo
»

Vinjeta - jo že imate? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
81256305 (26307) Mare2
»

Vinjete 2009 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
717559 (5543) Buggy
»

Trenja: Cestnina na SLO avtocestah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15013754 (9581) Pyr0Beast

Več podobnih tem