» »

Vinjeta - jo že imate?

Vinjeta - jo že imate?

««
17 / 17
»
»»

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

dzinks63 ::

Nekaj se govori, da ne bo uvedbe tedenskih vinjet (da bo še vse po starem), ker naj nebi bilo zagotovila , da bi s tem Evropska komisija sprostila zadržana finančna sredstva.

WarpedGone ::

Ta možnost je propadla, svetniki niso podprli veta.
Ostaja še morebitni referendum.
Zbogom in hvala za vse ribe

ahac ::

A ne bi kr razpisal en referendum, da so ceste za Slovence zastonj za ostale pa 100€ na km? To bi šlo ziher čez.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mare2 ::

Takšna odločitev bi bila diskriminatorna za NESLOVENCE.:)

borchi ::

> Evo, torej 25 let mamo časa da se odplača teh strašnih 4 mrd EUR. Ocena čez prst je 160 milijonov EUR na leto.

pomnoži (čez prst) z vsaj 2, da dobiš bolj realno anuiteto. ob predpostavki, da si je dars sposojal po neviđeno nizkih obrestnih merah. bolj verjetno z 3.
l'jga

kixs ::

Js bi vse, ki so podpisovali take pogodbe, obesil nekam!

Zeberdee ::

Tale evropska unija mi počasi že najeda. Za pot do Splita in nazaj plačam 45 €, tajani pa želi 10 € za neomejeno potrošnjo naših cest... Mislim, da si Evropska komisija počasi zasluži eno tožbo s strani Slovenije zaradi omadeževanja našega ugleda in odganjanja turistov s strani njihovega predstavnika.

jan01 ::

Italijani kot vsaka mafija želi procente od zaslužka. Podražimo za 1€ in jim ga dajmo....

Nagi Bator ::

@Zeberdee

No jaz sem pa lani placal 35€ od Maribora do Postojne in nazaj.
Se pac ne vozim vsak dan po avtocestah in me z vinjetnim sistemom kot ga imamo trenutno, kratkomalo oropajo.

Hrvaska trasa slo/hr meja - Split je res prekleto draga vendar se za razliko od nasih kolovozov, kjer lahko vecino casa med voznjo s 60km/h opzujes tudi razstavo delovnih strojev, peljes po spodobni avtocesti.
Ze pred vinjetnim sistemom smo imeli verjetno najdrazje cestnine v Evropi, zdaj nas je pac prehitela Hrvaska, ki pa btw. sploh ni v EU, tako da je primerjava neumestna. Lahko se pa peljes od Rijeke do Zagreba (160km) za usivih 50 kun.

c00L3r ::

Opazil sem, da mi polletna vinjeta velja do 1.7.2009. Predvidevam, da so zdaj že nove cene za vinjete? Razmišljam, da si je ne bi kupil, ker mi je malo draga.

#000000 ::

Pejt hitr na pumpo in vzami novo, ker jo lahko kupiš samo še do konca meseca, potem pol letnih vinjet ne bo več, dokler seveda ne bo kakšen štric iz EU ukazal drugače :)

Mare2 ::

Na pumpi jih nimajo več. :)
««
17 / 17
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vinjeta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22348884 (32481) Mare2
»

Odstranitev letne vinjete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5010762 (9262) steklo
»

Folija za vinjeto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10635558 (32720) pegaso
»

Vinjete 2009 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
717557 (5541) Buggy
»

Vinjete: od Ljubljane do Vrhnike 11 EUR!? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
55637130 (23038) moowy123

Več podobnih tem