» »

MP3 problem help!!

MP3 problem help!!

silvobru ::

Imam mp3 player evertone mp-657v 1gb! Po pomoti sem izbrisal datoteke ki so bile na njem(vključno z firmware) že ko sem ga kupil, zdaj pa ne dela, firmware na netu pa se sploh ne da najti!!!;((
prosim če ima gdo enak mp3 player mi naj piše na ZS.!.
Stvar se baje da skopirati iz drugega enakega mp3-ja pa samo prilepiš pa je to vsa umetnost!

silvobru ::

Help! Prosim pomagajte!
:))

Zgodovina sprememb…

StratOS ::

Ne biti nevljuden in nevčakan.
Zakaj si sploh šel brisat stvari, ki ne veš za kaj služijo. Ni mi jasno kako si lahko zbrisal firmware. A se nahaja na kartici/disku ?
Poglej proizvajalčevo stran za support, piši na mail ...
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

R33D3M33R ::

Ali si dobil priložen kak CD? Ker če si potem še ni nič izgubljeno. Tisti firmware na disku je itak backup -> sem ga enkrat že izbrisal iz enega predvajalnika pa ni bilo nič. Namreč če si dobil priložen CD je velika verjetnost, da se na njem nahaja program, ki obnovi firmware predvajalnika, če že tak nujno potrebuješ backup.

Kako si datoteke sploh zbrisal? Format? Če si ga formatiral, si ga najverjetneje v napačnem datotečnem sistemu. Nimam pojma kaj MP3 predvajalniki uporabljajo (FAT32 mogoče?). Spet, če imaš CD, je na njem najverjetneje orodje za formatiranje.

itd.

Bistveno vprašanje pa je: definiraj kako ti ne dela. Če na njem ni datotek se mogoče zaradi tega noče prižgati. Mogoče je prazna baterija. itd.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Mravlek ::

Tudi meni ni jasno kako lahko izbrises fw!
Ponavadi ni oz. nisem se imel primera kjer bi fw bil tam kjer so uporabniska mapa oz. za fw je rezerviran poseben prostor ki se ga ne da izbrisati in se ta pomnilnik je v samem predvajalniku ločen od ostalega.

Made in China, kaj cemo pac, je treba sparat tam kjer je pac potrebno.

lp
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

silvobru ::

Sem probal z CD-jem, pa ne dela, ni gor nikakršnega programa pa nič. razen gonilnikov, navodil,
AMV conveter in AMV player.

R33D3M33R: Definiraj kako ne dela!!: Ko ga prižgem mi napiše: Firmware is invalid or missing.

Pa sem pisal na evertone pa mi ni nihče nič odgovoril!

R33D3M33R ::

Aha, to je pa druga zgodba. Vsekakor mi ni jasno kaj sploh ima firmware delati v pomnilniškem prostoru. Lahko poskusiš s kakim programom za obnovo podatkov: Getdataback, RecoverMyFiles itd.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

silvobru ::

Bom potegnil en program dol pa probal, pa pol javim če dela!
TNX!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Gorenje predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14133418 (7249) copkacopi
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21534891 (9711) kekpek
»

[DivXviD] KISS predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53885586 (18609) tomko030
»

[DivXviD] Evertone predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
3814089 (5401) Jedi Master Yoda
»

[divXvid] Scott predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9221523 (9139) Heavy

Več podobnih tem