» »

Americas army

Americas army

«
1
2 3

Timx ::

Igra kdo to igro?Ali je kdo za to , da bi nardili en klan?
  • spremenil: Timx ()

intelček ::

2009 pride AA 3.0 vn. Po opisu in spremembi grafike (unreal engine 3.0) bo pa hudo zgledal za AA. sam vsen je se kr igralnost "prva" k prevladuje pr tem špilu.
airsoft

Ciklamen ::

Jaz igram to igro, sem trenutno v enem največjih klanov te igre ([NoL]) in moram povedat, da mi je dosadlo že tega..Prišlo je, in sem prepričan da še bo, toliko dodatkov (2.6, 2.7, 2.8, 2.8.0.01, prišel še bo zagotovo 2.9 preden bo prišel 3.0 ven..)

Drugače je igralnost res 1 klasa, pa tudi, kaj je najpomembnejše, ni dosti Cheaterjev/Hackerjev...

MKC00 ::

3.0 je bil na napovedovali leta 2007, da bo zunaj zgodaj 2008, sedaj je pa že nedoločeno kdaj v 2009
res da se nimam kaj veliko pravice pritozevati saj gre le za free game, ampak vseeno. naj ze na zacetku recejo z rezervo ali pa sploh ne.

Gajba ::

evo, primerjava mape pipeline med verzijo 2 in 3. Za verzijo 3 so predelali samo pipeline od obstoječih map, vse druge mape bodo nove

http://aaotracker.com/thread.php?postid=2623390#post2623390
All I found were lungs and liver

Timx ::

Men je ful huda in komaj cakam da pride ven, ker cod5 me je razocaru se bom spet vrnu na Americas army

shark_nm ::

To smo včasih špilali. Vem, da je bil bug, nisi mogu nardit za specialca testov. Grafično je bla stvar res bolj boga, sam igralnost pa precej realna, včasih celo preveč. Tale 3.0 zgleda pa zelo obetavno.

intelček ::

pipeline rulz!
cod5 me je tok razučaru da sem se enkrat cod4 obrnu.
upam da bo tale 3.0 verzija cim prej vzuni.

hooah!
airsoft

Lama ::

Jaz to špilam . SEVEDA SEM ZA TO DA NAREDIMO SLO KLAN :)

Daj me na AA spletni strani kontaktiraj na Lama^SLO pa se zmenimo .

Lep pozdrav

Denis15 ::

a rabiš org key kokr pr cod2 pa to da igraš? ker imam za cod1 codUO cod2 cod4 cod5 org keye pa nevem no :D
xD

Ciklamen ::

Denis15, to je free igra, nobenih keyev ali česa podobnega.

Samo downloadaš igro in woila, to je to.
- End of the Post ->

bluefish ::

imaš na uradni strani igre en kup serverjev za prenos in jo naložiš od tam.

Icematxyz ::

Če prav razumeme je free špil ki že kar nekaj časa na sceni a linuxa pa več ne podpira od verzije 2.5 naprej?

In kaj se smatra sploh kod podpora linuxu ampak samo kot server?

Zgodovina sprememb…

DOOM_er ::

zadnja native linux verzija je bla 2.5 od takt obstajajo sam še linux serverji
Robots will steal your job. But that's OK

Denis15 ::

evo zdaj bom installiral bomo videli :D
xD

Ciklamen ::

Zakaj je linux verzija propadla?

Zato ker tisti, ki igrajo igre, imajo itak Windows, tisti procent kaj jih je bilo pa na Linux pa so igrali, pa se ni splačalo delat ponastavitev za novejše verzije.. Logično.

Denis15, da ne boš obupal že takoj, ko boš začel z treningom :)
- End of the Post ->

Denis15 ::

bedna igra ko vrag ajde jao
xD

DOOM_er ::

zakaj je bedna?
Robots will steal your job. But that's OK

Shark-357 ::

Špil igram že cca. 5 let, za moje pojme definitivno najboljša online streljačina.

Pretočite si pa lahko zadnjo verzijo iz http://aaotracker.com/downloaddb.php

Lama ::

Shark-357 se popolnoma strinjam :D igra je definitivno najboljša online streljačina :P Še posebno fajn je če maš na treningu use narejeno :)

Drgač mi je pa Bridge Crossing najboljša mapa ker se dobro snajpa :)

No lep pozdrav in uživajte v igri

Denis15 ::

COD2!!!
xD

bluefish ::

potem pa si s tem vse povedal, zakaj ti AA ni všeč.

DOOM_er ::

hehe ja :))
Robots will steal your job. But that's OK

Klemzz ::

Huh, jst pa tdele vlečem game, že ene 4 leta ga nism igrau, upam da se bom spomnu username pa pass.

-ninja-91- ::

mene je pa špila začel zanimat pa mi ga zdele dol prenaša.

intelček ::

AA 3.0 prihaja! 17.6.2009
trailer:

hooah!
airsoft

bluefish ::

Fino, morda se spet vrnem.

Ciklamen ::

Iz prve roke lahko povem, ker igram Beta verzijo, da je ogromna razlika med AA2 in AA3. Tako grafična, kot igralna ter vse kar spada zraven. Špil drugače ni slab, vendar me mantra še to, da se nisem še navadil na nove poteze :)
- End of the Post ->

DOOM_er ::

A drgač je bolj kot aa2. ter kako je z mapami? so kkšne nove? ter če so katere so ostale od starejših?
Robots will steal your job. But that's OK

Ciklamen ::

Jaz bi rekel, da je ful drugače kot AA2.

Mape so popolnoma na novo narejene, res jih je samo 4 ali 5, ampak so pa zelo dobre. Ostali sta samo Pipeline in pa Bridge Crossing, ki pa sta, kot sem povedal, zelo spremenjeni (grafično in tudi "taktično")
- End of the Post ->

tsatthoggua ::

Na Steam imam ze narejen pre-load. Sedaj je samo se treba pocakat par dni potem pa akcija :)

Nisem pa siguren, ce je to igra zame - rad imam igre, kjer prides, zownas in gres po pol ure. Ko sem igral AA pred leti, mi ni najbolj disal spectator 15min+.
No ja, glede na to da je zastonj, vec kot izgubit par ur ne morem.

Ciklamen ::

No ja, potem boš tudi tukaj razočaran, saj so runde nastavljene na 10min in to je to (razen če se da korigirati, vendar nisem prepričan..), tako da, to ni igra za neučakane :D
- End of the Post ->

bluefish ::

Eto, pa jo imamo. Bom verjetno spet malo poskusil po treh letih premora.

Prvi vtisi?

Berserker ::

Jaz sem si z steama zdownloadal ko jo instaliram in hočem it v igro mi zapiska odpre neko okence in se hitro zapre potem pa vrže na namizje, v okonecu mi piše: program too big to fit in memory, a ve kdo kako bi rešil težavo.

Ciklamen ::

Premalo RAM-a?

blueFish, morda boš razočaran, če si igral katero drugo streljačino, ki je malo hitrejša (mislim predvsem na CoD-e). Meni osebno je igra všečna, ker ni tistega rush-anja pa tega ko umreš takoj na spawnu...
- End of the Post ->

bluefish ::

blueFish, morda boš razočaran, če si igral katero drugo streljačino, ki je malo hitrejša (mislim predvsem na CoD-e). Meni osebno je igra všečna, ker ni tistega rush-anja pa tega ko umreš takoj na spawnu...
Brez skrbi, sem AA igral kar nekaj časa in mi je bila dokaj zanimiva. Žal pa sem na določeni stopnji prenehal - malo zaradi vse manj kooperativnih igralcev, malo pa tudi zaradi mukotrpnega iskanja primernih serverjev.

Ciklamen ::

Am, ja. Verjamem da si, saj si tudi sam napisal da si igral prej. Ampak če si med tem časom igral kakšne hitrejše igre, in kjer je bila runda dosti krajša kot ta (10 minut) potem boš malce razočaran :P

Drugače pa so še hrošči tu in tam, kar je pa tudi razumljivo ;)
- End of the Post ->

gringo22 ::

mogoče kdo ve kakšne so minimalne zahteve za igranje te igre... proc ram graf itd... hvala za odgovor!

DOOM_er ::

a je kdo to sploh igrov več kot 5 min? Zutri se ležerno poknem pred kompjuter grem v špil in se povežem na nek server, nakar lagiro na nemu ko pras***. A je to server ali špil. Trening mi normalno dela v offlinu ker se pač ne morš povezat na Authentication Server ker pač ne dela.
Robots will steal your job. But that's OK

Berserker ::

Premalo RAM-a?

blueFish, morda boš razočaran, če si igral katero drugo streljačino, ki je malo hitrejša (mislim predvsem na CoD-e). Meni osebno je igra všečna, ker ni tistega rush-anja pa tega ko umreš takoj na spawnu...


2gb rama je premalo ?!

Shark-357 ::

mogoče kdo ve kakšne so minimalne zahteve za igranje te igre... proc ram graf itd... hvala za odgovor!


Minimum:
Supported OS: Microsoft Windows XP SP2/Vista
Processor: 3.0 GHz Single Core
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Direct X 9.0c compliant, Shader 3.0 enabled video card with 256MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better)
DirectX: DirectX 9.0c
Sound: Direct X 9.0c compliant sound card
Hard Drive: 5 GB of Available Hard Disk Space
Input: Keyboard and mouse
Multiplayer: Broadband Internet connection

Recommended:
Supported OS: Microsoft® Windows® XP SP2/Vista
Processor: 2.4 GHz Dual Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Direct X 9.0c compliant, Shader 3.0 enabled video card with 512MB RAM (NVIDIA 7950 or better/ATI X1950 or better)
DirectX: DirectX 9.0c
Sound: Creative EAX 4.0 compliant sound card (Audigy 2, X-Fi series)
Hard Drive: 5 GB of Available Hard Disk Space
Input: Keyboard and mouse
Multiplayer: Broadband Internet connection

Ciklamen ::

a je kdo to sploh igrov več kot 5 min? Zutri se ležerno poknem pred kompjuter grem v špil in se povežem na nek server, nakar lagiro na nemu ko pras***. A je to server ali špil. Trening mi normalno dela v offlinu ker se pač ne morš povezat na Authentication Server ker pač ne dela.


Am, igral nisem, ker ni bilo nobenega serverja (vsi so bili začuda polni), lagira server, ne igra, povezal si se verjetno na server z visokim Ping-om do tebe. Igra ne laggira, kvečjemu so to še tisti začetni hrošči, ki pa so itak prisotni v vsaki igri.

Tr33k, jah nevem jaz, sem samo ugibal. Morda ti bo kdo drug znal svetovat.
- End of the Post ->

Berserker ::

Baje naj bi blo nekaj z datotekami narobe lahko da so poškodovane kr ma nekaj ljudi podobne težave z tem, probal bi si nanovo istalirat ampak ne gre odstranit igre z steama.

Ciklamen ::

Hmmm, če bi bilo z igro kaj narobe, potem bi vsi imeli probleme. Jaz jih nimam
- End of the Post ->

Berserker ::

S kot si si jo pa potegno ?

Ciklamen ::

Iz Steam-a prav tako
- End of the Post ->

Berserker ::

Emm mal je pozno ampak z steama je sploh ni mogoče ker skozi nek error javi.

DOOM_er ::

heh, men pa zamrzuje špil ko hočem joinat karkoli, od treningov v offline do serverjev online. Dam join ali enlist, sam bam pew pew zmrzne :|
Robots will steal your job. But that's OK

Pesimist ::

Kaj je koncno izslo ne me jebat. Upam da nebo vlko razocaranje. Sem dal downloadat deployment client ce so se tak dolgo stem zabavali nej jim bo, tak leti punih 20Mbit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

bluefish ::

Vidim, da bo potrebno menjati grafično (6600GT 128MB) za spodobno igranje. Vse na LOW mi ne diši preveč, online pa si s takim številom fps ne upam.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158251 (2749) oo7
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131575 (16821) Bantani
»

Battlefield: Bad Company 2 (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Igre
2191263555 (47092) Machete
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869328 (11233) oo7
»

America's army (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
775841 (3592) Lama

Več podobnih tem