» »

Operation flaspoint 2

Operation flaspoint 2

Berserker ::

Gre za taktično igro in ne simulacijo, torej hitra smrt, manj realizma ampak poveljevanje squadu ostane, prisoten je velik vpliv konzol tako pozitiven in negativen. Meni igra kr obeta sploh ta coop. Orožija so precej moderna igramo z scar puškami novejšimi izvedenkami M4/16 puškami , M16 ima malo lesen burst zvok, ampak ostale je kr okej, to kar so pokazali je še kr solidno, čeprav me na trenutke spominja na battlefield2 in cod4. Igrali bomo v fps načinu (brez third person razen v vozilih bo prisoten). Navdušujejo me nekatere malenkosti ki celo v simulaciji arma niso, recimo flir, laserski merilec na puški, flashlights, sestavljanje orožij(recimo at orožija). Gameplay spodaj je bil igran na xboxu, pc verzije nisem našel. Izid je 9 okotobra v EU razen če se motim. Aja borimo se pa proti kinezom , tako da kateri ste razočarani nad kvaliteto made in china izdelkov kaj kmalu poprimete miško,tipkovnico/gamepad.




Berserker ::

Se zahteve:

Minimum requirement
Operating system: Windows XP SP2 or later
GPU/Video Card: Shader 3.0 (GeForce 7900 GT / 256 MB VRAM or higher), DirectX 9.0c
Sound Card: DirectX Compatible
Memory: 1 GB
Hard disk: 8 GB
Dual Core CPU 2 x 2.4 GHz
DVD drive: Dual Layer DVD-ROM

Recommended System
Operating system: Windows XP SP2 or later
GPU/Video Card: Shader 3.0 (GeForce 8800 GT / 512 MB VRAM or higher), DirectX 9.0c
Sound Card: DirectX Compatible
Memory: 2 GB
Hard disk: 8 GB
CPU: Quad Core CPU
Dual Layer DVD-ROM DVD drive: Dual Layer DVD-ROM

Bolf3nk ::

prisoten je velik vpliv konzol tako pozitiven in negativen


In kakšen je pozitiven vpliv? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

globoko grlo ::

to tut mene zanima lol

galu ::

prisoten je velik vpliv konzol tako pozitiven in negativen


In kakšne je poziziven vpliv? :))


Pozizivnega vpliva ni nobenega.:D

Berserker ::

To pravite pc-jaški, mogoče imate podporo in možnost za modanje in izdelovanje addonov ker tega na x360 in ps3 ni , razen tega imate še lažje igranje/merjenje z miško in tipkovnico, vendar imate visko zahteve ki bo marikomu delalo sive lase, na konzoli kljub pomanjkanju nekaterih bonbončkov lahko mirne volje igram z kolegi s katerimi komuniciram preko live za boljše igranje medtem ko se na pc-ju lovite na teamspeaku. Poleg tega bi igra vrjetno bila tako ali tako poarkadena.

Bolf3nk ::

In še vedno ne vem kaj je pozitiven vpliv?

Poleg tega bi igra vrjetno bila tako ali tako poarkadena.


Seveda je. Zaradi konzol. Igraj mi ti simulacijo na gamepadu lol :))

bluefish ::

Tudi jaz ne vem, kak pozitiven vpliv naj bi imele konzole na tako igro.
Se je v preteklosti vse prevečkrat izkazalo, da imajo v večini negativnega. Žal.

galu ::

Še 1. Pozizivnega vpliva NI. Pozitiven ne vem...
@tr33k. Mam XBOX360 doma. Dobra stvar, ampak sem se zelo razvadil glede grafike z PC-jem. Te slušalke so pa tudi tko. Mi ZELOO na živce grejo mali angleži z tistim naglasom ki tako vreščijo not ko vidijo kakega zombija, ali pa ko jih kdo fraga..;(( Če pa maš "zrelo" ekipo pa je super.

In pri XBOXu se boljše počutim v online igrah... GTA IV mi je na xbox tudi dosti boljši ko pa na PC-ju. Pravtako, COD 5, in vse online igrice.

Berserker ::

In še vedno ne vem kaj je pozitiven vpliv?

Poleg tega bi igra vrjetno bila tako ali tako poarkadena.


Seveda je. Zaradi konzol. Igraj mi ti simulacijo na gamepadu lol :))


Si igral ti operation flaspint elite na prvem xboxu ? Igra je ostal še vedno čista simulacija vse je bilo enako kot na pc samo malo se kotrole spreminjajo. OFP 2 nebo bil simulacija ! Bil bo pa taktična igra podobno kot graw2 in rainbow six1,2 . Če ste na gamepadu nesposobni ste si sami krivi, jaz igram na miški in gamepadu pa ne javkam da je gamepad okoren ali pa miška obojno je super, obojna ima napake glede auto aim pa ga lahko v večini iger izklopiš . Temo sem postavil da bi komentirali kako se vam zdi igra sama ne pa da komentirate in primerjate gameplay.

ABX ::

To pravite pc-jaški, mogoče imate podporo in možnost za modanje in izdelovanje addonov ker tega na x360 in ps3 ni , razen tega imate še lažje igranje/merjenje z miško in tipkovnico, vendar imate visko zahteve ki bo marikomu delalo sive lase, na konzoli kljub pomanjkanju nekaterih bonbončkov lahko mirne volje igram z kolegi s katerimi komuniciram preko live za boljše igranje medtem ko se na pc-ju lovite na teamspeaku. Poleg tega bi igra vrjetno bila tako ali tako poarkadena.


Že to da je na PC-ju manj frocov, popolnoma oprosti višjo ceno. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Berserker ::

Manj frocov ? ko bodo ugotovili da ni čisto cod4 in da umiraš že po prvem naboju bojo takoj zapustili igro na konzoli enako bo na pc. Trenutno je na pc več kid igralcev kot na konzoli, recimo na raznih traviščih opaziš komentarje otrokov: ali je za pc ? , bo za pc ?, sux ker ni za pc ? teh komentarjev mrgoli. Večine otrok pa itak nabija halo3, cod4 pa ostale pussy fps streljačine. Če pa se ti slučajno dere kup frocovja v partyu si pa sam kriv.

Pesimist ::

Ko mi grejo te recommended zahteve na kurac. Na kaki resoluciji te merijo to? 800x600 pa low do medium? Ni sanse da bo to delalo zadovoljivo na normal, kajsele high.

ABX ::

Ko mi grejo te recommended zahteve na kurac. Na kaki resoluciji te merijo to? 800x600 pa low do medium? Ni sanse da bo to delalo zadovoljivo na normal, kajsele high.


Rabiš CPU, GPU je danes zelo razvit ker je zdrava konkurenca. Jaz na Far Cry 2 med 800x600 in 1680x1050 z 2AA opazim 1 FPS razlike.

C2D@3.3Ghz in Ati 4850.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

bajsibajsi ::

"Jaz na Far Cry 2 med 800x600 in 1680x1050 z 2AA opazim 1 FPS razlike."

Potem je nekaj narobe s tvojim vidom...

...ali nastavitvami.

ABX ::

"Jaz na Far Cry 2 med 800x600 in 1680x1050 z 2AA opazim 1 FPS razlike."

Potem je nekaj narobe s tvojim vidom...

...ali nastavitvami.


Uporabljam priložen FC2BenchmarkTool.exe.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

DOOM_er ::

to ma tk, najprej nulo fps, pol pa enga dobi pa opazi razliko :))
Robots will steal your job. But that's OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konzole vs. PC - Od začetka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14234506 (10022) dolenc
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826613 (23191) Pesimist
»

PlayStation 4 že v razvoju (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
7622217 (19855) St235

Prihodnost pc iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
995800 (3634) Mavrik
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21817066 (11433) laught

Več podobnih tem