» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
42 / 44
»»

globoko grlo ::

premajhne ne, mogoče so nekateri stejđi preveč bottleneckani, drugače je pa kul :)

glistovje ::

jaz tudi nimam problemou z mapami. iskreno rečeno, zelo se mi dopadejo :)

miteq ::

Saj bodo v BF3 veliko večje in ne več tako podolgovate.

st0jko ::

aleluja
keks?

mr1two ::

Dokler čakam BF3, sem si naroču še BFBC2. Igra kdo kej prek neta? Kdaj?:)

st0jko ::

js grem pravkar mal.. :)
keks?

alpha1 ::

Jp, lahko bi eno udarili:D

DarkSensei ::

Dejte imena pa vžgemo eno. Soldier name: "enemy404". Grem zdele enkrat špilat.

Zgodovina sprememb…

mr1two ::

soldier name: cebelica :D

fredii ::

soldier name: fredii

ShinseiYama ::

Za vse ki so zainteresirani da pridejo na naš TS3 je tu na voljo info:

62.67.42.172:9148

Smo vsak dan gor, igramo,pogovarjamo,zajebavamo...

fredii ::

cebelica, kje pa si bil snoči... je blo vroče8-)

mr1two ::

Pokalo je vse naokol, sm bil bl kot nek bullet magnet :)) Z DarkSensei-em sva neki pokala okrog po sovragu:)

fredii ::

a imata vietnam dodatek?

alpha1 ::

ShinseiYama je izjavil:

Za vse ki so zainteresirani da pridejo na naš TS3 je tu na voljo info:

62.67.42.172:9148

Smo vsak dan gor, igramo,pogovarjamo,zajebavamo...


Kje najdem ta server, preko xfire ali v BBC2?

def0r ::

to je TS3 server aka TEAMSPEAK3. To ni battlefield server:)

mr1two ::

Nop, nimam vietnama. Kolk stane?

WWDC ::

Tudi sam igram preko neta BBC2 pa me zanima kje bi našel tale server 62.67.42.172:9148 ki ste ga zgoraj omenili? Mogoče preko katerega program?

mr1two ::

Team Speak? Že vsaj 2x je bilo to napisano....Info

def0r ::

Teamspeak 3 si dol daj daj preberi malce nazaj:D To je voice chat program :D

TOP ::

Oni nimajo svojega serberja,sam preko Team Speak se dogovorijo kam gredo igrat.

dronyx ::

EA je izdal 21.09. nov, manjši popravek za BC2. Velikost popravka - 2.4 GB! 8-O

Igra se posodobi sama, je pa na voljo popravek tudi za prenos iz spleta.

alpha1 ::

Morda še komu od vas piše pred nikom v oklepaju invalid? 8-O

Ziga Dolhar ::

Precej folku.

Dokler se ni en kolega pridružil igri, sva s kolego mislila, da je to pač en ful hud klan ;).
https://dolhar.si/

Bolf3nk ::

use google ;((


If your soldier has this when you are playing, you were probably playing without any clan tag set.

But -- if you go look in your Documents folder, in BFBC2\GameSettings.ini, then you will find the following line in the file:

ClanTag=Invalid Name


Yes, that's correct -- the game decided that you should get a clan tag anyway.


You can sort it out in two ways;

1) change the clan tag right there. You can change it to be empty.
2) Log in, change your clantag to something different, and then back to empty again.

Or, you wait for the next server update. It will filter away those "[Invalid ]" clantags. There's no ETA for that server update though.

WWDC ::

Imam nenavadno težavo. Namreč ko igram BBC2 mi čez nekaj časa zaustavi slika in mi piše tole. Sedaj me zanima kaj bi bilo narobe?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

TOP ::

Sedaj zadnji teden opažam,da mi najde Multiplayer manj serverjev,kaj je tole posledica prihoda BF3.

WWDC ::

Moram dodati da se mi pokaže black screen in moram pritisnit ctrl+altgr+del in mi potem na namizju pokaže napako kot je na sliki.:'(

69charger ::

WWDC: Odstrani Nvidia gonilnike in ponovno naloži najnovejše. Model grafične?
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

WWDC ::

Sem poizkusil z WHQL driverjami (280.26) ter beta, ki je najnovejši (285.27) pa je problem enak. Grafična je gtx 580. Morda še kakšna druga ideja,....

legice ::

reinštaliri igro maybe, drugače pa izbriši gonilnike, naloži igro in ponovno naloži gonilnike. morda pa je direct x treba ponovno naložiti, service pack, windows update, drugače pa specifično nimam pojma kaj bi bilo lahko narobe:|
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

TOP ::

Probal sem updejtat igro preko igre pa mi zname dol pol potem pa javi,da se server več ne odziva in nikakor ne morem znet dol.Sedaj probam ročno znet,kam potle inštaliram tale patch.Kam ga moram skopirat in zaženit.

Spock83 ::

Temperature grafike? Namreč moja GTX580 tudi do in nad 80°C pride.

WWDC ::

Temperatura je v povprečju 47°C max pa 54°C imam jo na vodi, tako da mislim da to ni problem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WWDC ()

McGregorSL ::

Zadnje pol leta opažam veliko računalnikov, ki se jim dogaja enako... v večini primerov drugi gonilniki pomagajo. ... v enem pa se enostavno matična,rami in grafična niso razumeli med sabo :D

Poskusi z goniliki od proizvajalca grafične k. (ne nvidia), v zadnjem primeru pa čisto z osnovnimi (samo BF verjetno ne bo deloval dobro)

ShinseiYama ::

To napako je tudi meni ven metalo tik preden je grafična šla v tri krasne.

Predlagam da opraviš kakšne teste za grafo in ti bo takoj jasno.

Pać daš v garancijo a ne, če jo imaš še.

blueslo ::

Pozdravljeni!

Sem nov in mam težave pri igranju BBC2 :S Kupil in inštaliral original BBC2, single player normalno deluje, prav tako sem se tudi prijavil, da sem si ustvaril nov profil "vojaka" (pod statistiko mi itaq kaže level 1), težave se prikažejo, ko hočem poiskati serverje oz. osvežim pod multiplayer, te mi išče išče išče in na kuncu nobenega serverja ne prikaže, kaj bi bilo to narobe?? Vse sem probaval preko x-fire pa take fore, samo zarada multiplayerja sem si to kupil, zdaj pa mi ne dela, kot bi moralo.

Uporabniki ki imate original, mi lahko prosim svetujete kaj sem narobe naredil ali so potrebni kakšni posebni postopki na začetku, ki sem jih spregledal.

Lep pozdrav!

Ziga Dolhar ::

Si v server browserju kliknil "Search" desno spodaj?
https://dolhar.si/

blueslo ::

Vse sem sprobaval.
Ali je možno da moram kje na računalniku posebaj nastaviti za špil, saj veste ko vsakega naložite in bi radi prek neta špilali npr. COD2 te vpraša za vedno neko dovoljenje.

Spodaj je slika kjer ko bi se morali serverji izpisat ni nobenega učinka.

lp

// Moderator: popravljena slika

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Pri "kein passwort" imaš križec. Kar pomeni, da ti bo prikazalo le serverje, pri katerih je "kein passwort" == false. Torej tiste, ki imajo nastavljeno geslo. (Kljukica pomeni "true".)

Odstrani križec, und kliken sie "Suchen" noch einmal!
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

blueslo ::

Zakaj se ravno meni zgodi, žal ziga dolhar, vem da mi hočeš pomagat ampak žal ne deluje zadeva, pa lahko kljukam kaj čem. Sem par krat ponovno zagnal ugašal računalnik pa ne najde popolnoma ničesar. Zanimivo pa je to, da pa mi najde kao najboljše igrale tisto neko listo. Po nekaterih forumih sem še bral da moraš updajtat ima to kakšne veze z mojo težavo?
Upam da mi boste znali pomagat, drugače je bil nakup te igre stran vržen denar.

lp

Ziga Dolhar ::

Imaš Steam verzijo? Če ne, si podownloadal zadnji (~2GB) updejt?
https://dolhar.si/

blueslo ::

Trenutno je še nimam, od kje pa si jo naj dol cuknem, da ne bom kje napačnega naloža.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blueslo ()

def0r ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Imaš Steam verzijo? Če ne, si podownloadal zadnji (~2GB) updejt?

Tudi ce nima steam verzije vsakic ko starta launcha tudi za pregled updatov pri bad company 2.

blueslo ::

Grem tudi tja ko je bila igra naložena v ono mapo in kliknem BFBC2Updater (ki je nekje 1,6mb velki), nato me čez par sekund v igro noter vrže. Te pa grem na server-browser nato ponovno osvežim in spet sem na istem. Zaj nvm če je z mano kaj narobe ali me tota igra zajebavle.

SLO_Robert ::

Tazadnja verzija je 795745 , preden pride do tam ko se logiraš ti v spodnjem desnem kotu piše ta cifra če imaš updejtan špil. Pol se bomo pa naprej pogovarjal :))

blueslo ::

situacija ni rožnata, saj ko si prijavljam gledam gledam in opazim da ni nobene številke spodaj desno kot npr. pri COD2. Edino reklamo za novi battlefield 3 mi spodaj predvajajo. kak pa naprej?

Ziga Dolhar ::

Ne morem ne-opaziti, da tvoj BC2 izgleda precej različno od mojega. Si prepričan, da imaš aktualno verzijo? Skrinšot mojega ...



GUI (glej predvsem desni sidebar) je precej drugačen ... Ko pa kliknem "search", po iskanju zapolni levi seznam s strežniki.
https://dolhar.si/

blueslo ::

Za verzijo žal nimam pojma, ker sem igro komaj večere naloža. Saj bistvene razlike ni, stisnem suchen, te pa mi skoro minuto išče na koncu pa nič, vsaj da bi kaki error napisalo ali da ni našlo nobenega strežnika wtf. Zdaj sem tudi punkbuster posodobil in to tudi nič ne pomaga. Edino ti imaš ta EA SERVER, kak to da pri meni tega ni, glede na to da sem tudi na njihovi strani prijavil???

lp

Ziga Dolhar ::

Lej ... tvoj skrinšot je različen od mojega (in to ne le glede postavke "EA SERVER"). Bolj bistveno razliko oz. namig, da imaš neko staro verzijo, si težko predstavljam.
https://dolhar.si/
««
42 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3030479205 (451) D3m
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273277 (29876) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677107 (59593) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838082 (27487) Clubraider

Več podobnih tem