» »

Americas army

Americas army

1
2
3

Berserker ::

Zanima me kaj je narobe z registracijo če dam pravi email pa ga noče sprejet ?

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

Jaz nemrem spilat. Accounta mi sploh ne updejta tak da me niti mimo drugega treninga ne spusti ker nic ne sejvne. Pa 2x mi je ze pri autentikaciji accounta zastekalo. Kr v prazno se vrti.

Ciklamen ::

Auth. server je malo pod težkim delom in švica fuŁ.

Upam da bodo pofixali ta problem čim prej
- End of the Post ->

Berserker ::

Iste probleme kot vidva imam ful je lagga pa treningi se ne shranjujejo.

DOOM_er ::

jst sploh treninga ne morem igrt ko mi koj špil štekne ko dam enlist. Čeprov na usake kvatre mi pa dela.
Robots will steal your job. But that's OK

Berserker ::

Hotfix se bliža.

Ciklamen ::

Alo, to ni vse v igri, da ne boste mislili.

To so njihovi serverji, ki so prejeli nekakšno šok injekcijo, in niso uspeli premleti tega naleta.

Bodo rabili zdaj pomoje kak dan, dva da bodo pofiksali vse to.
- End of the Post ->

Berserker ::

Igra ima presnete zahteve no vsaj tako piše ponekod da zahteva 2gb rama, ampak ko igraš na najvišjih nastavitvah pa opaziš da je grafika na nivoji battlefield 2.

ABX ::

Probal danes, ne dela nič sploh, no upam da se bo dalo kaj videt naslednji teden.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

gruffalo ::

men tud ne shranjuje treningov, ko se probam joinat pa me vrže nazaj na main menu. Kdaj pa mi napiše, da je napaka v PunkBuster-ju in da naj obiščem www.evenbalance.com in odpravim težavo.

Berserker ::

Baje so razvijalski tim odpustli zaradi nerestnosti.

destroyer2k ::

tr33k

Ah od kod si pa prebral zaradi neresnosti? Pač pogodba im velja samo za AA (1,2,3), če bo pa nadeljevanje, pa nimajo pogodbe za razvijanje.

Berserker ::

Nevem no tak je na neki strani pisalo jaz točno nemorem potrdit zato pa sem napisal baje.

Zgodovina sprememb…

Ciklamen ::

Ja nekaj se šušlja, vendar ne verjamem da bodo jih odpustili.

Morajo še par stvari pošlihtati na tej verziji ;)
- End of the Post ->

destroyer2k ::

Ciklamen

Razpustili so ih že, samo nekaj jih še je ostalo (tiste katere rabijo za patche delat).

Berserker ::

Ja upam da so pridni kr takšen zmazek kot so ponudili je čist neigralen.

Ciklamen ::

tr33k, daj si dopovedat, da ni to v igri, ampak je celotna igra povezana z njihovimi Serverji, ki očitno niso zmožni procesirat tega navala...

Igra je povsem igralna, ampak njihovi serverji niso kos nalogi...
- End of the Post ->

ABX ::

Da ki samo serverji, cel UI je lesen.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Ciklamen ::

Jah potem pa ne igraj, če ti ni všeč.

Jaz ti povem, da so serverji trenutno tisti ki zafrkavajo, ne igra.
- End of the Post ->

Pesimist ::

Igra se mi zdi precej amaterska. Nima nekega solidnega obcutka bolj daje obcutek kot kak battlefield 2 kot pa kaj resnejsega, orozija mi delujejo kot iz kartona ali plastike in ne tak metalno in tesko kot v kakem CSSju.. Res se nsiem bil v akciji tak da to govorim samo iz obcutka pri premikanju in strelanju na tarce tak da se bom vido kak bo slo dalje danes zvecer ali pa jutri. V osnovi se mi pa ne zdi da opravici za tako dolgo cakanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Ciklamen ::

Igra še zdaleč ni podobna BF2, sam koncept igre je ogromno drugačnejši od battlefielda.
- End of the Post ->

intelček ::

igram se 2.8.5. bom počaku rajs kaksn mesec da se stvari poštimajo

hooah!
airsoft

Pesimist ::

Jaz mislim da so ta psil debili programirali in ce so jih odpustli res zarad nesposobnosti tolko bolse. Perspektiva zooma se kr spreminja, puska zgine iz viewpointa ce sprintas na lojtro, metkov sploh neves kolko mas, kaj jih nej stejem? Vcasih sploh ne strela ce je preblizu tarce pa se napis pokaze, enemy dead report tipka zelo slabo prime. Mah...

Ciklamen ::

Am, vceraj je bil releasan hotfix, sem ga downloadal in moram povedat da igra dela dosti bolje, razen majčkeni problemi se pojavijo ko se probavaš spravit igrat online.

Ne smeš izgubit živcev, če bo mogoče igra šteknila, jo zapreš in greš znova.
- End of the Post ->

Berserker ::

Ali pa počakaš mesec dni da se zadeva stabilizira z patchi.

Pesimist ::

mah jebes. Kaj pol izdajo apfalprodukt!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ABX ::

mah jebes. Kaj pol izdajo apfalprodukt!


Nekdo bi jim moral razložit kaj je to beta testing.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Pesimist ::

Mi je zdaj uspelo malo spilat in ni tak slabo. Dozdaj sem enga ubil z metki na blizu in enga z mojimi wanna be doctor skilli. Govorim o svojih seveda. :D
Tistega z pusko nevem ce sem svojega ubil ker sem ga prestrelo in ga na tleh gledam pa mi nic ni blo jasno cigav je. Sem za ziherco seenrkat v glavo ga spraso pa je menda ROE napisalo. Tak da je te ze mogo moj bit. Torej tvoji majo celado sovrazniki pa ruto.

Berserker ::

Isti problem pr meni zaradi hudega laga sta se dva tipa pojavila pa nisem vedel če sta moja al njihova pol me pa vidita sam sem se umaknil pravi čas.

Pesimist ::

kolko te mate kaj totih advancment pointsov al kaj je ze. Jaz sem mel en lik pa jih je mel 25. Pol sem ga zbrisal in naredo novo ime. Zdaj pa mam samo 5wtf. Pa sem ziher treninge skoz bolse sel kot z prvim.

Pesimist ::

Ce se menujev naznajo porihtat. Ko hoces v spilu misku nastavit sploh menujev nemroes zapret vec. Debilnost je dobla novi pomen v obliki programerja AAja. jau ;(

Pesimist ::

Mah nej grejo u kurac. Zdaj sem se enrkat leto skoz obstakle curse in dosego slabso kvalifikacijo kot expert in slabsi cas pa mi unlock 10 points in level 50% cez drugi level. Grem ven pogledam in ni shranjeno ne tock in ne levela, je pa shranjen bolsi cas z majni tockami mah. Nej sporoci en gkdaj bo toti drek delal da se mogoce enrkat probam. Nas ervere mi prav tako ne rata prit, da sem ze steam instaliro in svojga htel postavit samo da vse potegne instalira pa rece da nemores psotavlat servera. Nej se jebejo ti glupi americani.

Berserker ::

sawyer očitno nimas sreče bolje da poizkusis ko bo igra patchana in vsaj igralna.

Pesimist ::

Ma ja. Sem pisal developerjem al support al kajkoli injih vprasal ce lahko ta offical honor server postavim. Pa mi je poslal nazaj navodila kak. Bom probal ce mi bo ratalo sej ni cist straight forward.

MKC00 ::

Jah potem pa ne igraj, če ti ni všeč.

Jaz ti povem, da so serverji trenutno tisti ki zafrkavajo, ne igra.


kaj pa ima server veze s tem, da ti špil če hočeš začeti trening ali server zamrzne, po možnosti tudi na offline??

Berserker ::

Finta je v tem da ti igra ne prizna včasih opravljenih treningov pa moraš avtomatsko it odznova ali pa nimaš opravljenih. Na server pa se sploh ne moreš povezat.

MKC00 ::

in v čem je potem 'keč' če bratu špil normalno dela, meni pa nonstop zmrzuje? razlika med OS?

Pesimist ::

Ta spil je najvecja svinjarija kaj sem jo vido v zadnih 5 letih. V smislu bugov, laga, fpsja. Si se alpha stage nebi zasluzla.

Ce mi sploh uspe prit na server ker ne jebe slot reporting, punkbuster zacnem spilat. Startam in imam nevidno orozije, se kar predam in cakam na nasledno rundo. Potem se cudoma orozije pojavi vendar drzim v roki kar dvojno, granato in pusko. Si recem ok mogoce bo v tretje vse vredu in res je respawnam normalno, nato poskusim skoz okno it in glej ga kr v nedogled skoz okno plazi, odzunaj pa stojnim ko tarca, kmalu zatem me metek oplazi v rit. Okaj mogoce bo v cetrto bolse. Se zacnemo strelat in nato naletim na nesmrtnega nasprotnika kateremu moji metki nic ne naredijo, on pa lepo pred mano cepe hodi in nic, na mojo sreco prileti team mate in ga sprasi v hrbet, lepo ni kaj, vem pa da mam prave metke sej sem 10 sekund prej nasega zadel. Spilam pa na serverih z 50 in majn pinga prikazanega. Obcutek pa je kot da mam 500ms.

Ce ti je prevec lepo in rabis nekaj da te zdowna je AA pravi spil za tebe! Namrec sem bil preprican da slabse kot AA.2.x tak ni mogoce nardit streljacine (lag, clipping, animacije, bugs). Mater sem se fštel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Ciklamen ::

Sawyer, nevem katero igro igraš ti, ampak meni je do zdaj, kaj sem igral online (igral sem do zdaj ogromno) delalo vse super, sploh brez problema.

MKC, ne tisti serverji, na katerih igramo, ampak njihovi serverji (autorizacijski serverji).

Poglejte kdaj pa kdaj tudi malo na AA forume, najdeš veliko zanimivih stvari tam ;)
- End of the Post ->

Berserker ::

Povej mi, na katerih serverjah se da normalno igrat.

Pesimist ::

Ok zaj sem testiral na do max 18 player serveru. Se da res kr solidno spilat in tak je spil kr vredu. Ocitno pretiravajo z stevilom playerov. Zaj pa nevem al client al server ne zmore. Vglavnem tak nekje do 16 je pomoje super koliko testiram zdaj.

Blo bi cool da postavimo svoj server te.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Berserker ::

Emm nisi nekaj postov višje imel drugačno mnenje o igri ? :))

MKC00 ::


MKC, ne tisti serverji, na katerih igramo, ampak njihovi serverji (autorizacijski serverji).



mi je čisto jasno, da ti serverji, ampak kaj imajo ti veze pri OFFLINE spliu ko hočeš it trening igrati, ali pa tudi na ONLINE. Ko klikneš na začetek treninga zamrzne? Torej? Kakšna pametna razlaga kaj ima server pri tem?

Ciklamen ::

Hmm, pa to vsakič MKC?

Ker roko na srce, nimam takšnih problemov, in poznam jih dosti ki nimajo takšnih problemov.

Mar ne bi potem vsem šlo narobe, če bi že bilo kaj z igro narobe?

Sawyer, da se igrati tudi na 26 player serverju, samo naleteti moraš na soliden server.

tr33k, igraj na katerem koli serverju ki ima manj kot 40 Ping-a.
- End of the Post ->

Pesimist ::

Gre se zato da ce deluje vse kot mora je super spil. Ce pa ne pa je pohandrek. In zaenrkat sem lahko dobro igral samo na do 16 player serverah.

MKC00 ::

po zadnjem patchu se je ta problem pri meni odpravil...do danes pa je bilo to kar redno.vsaki drugi poizkus recimo.

Pesimist ::

Pa kaj dela sploh? Pred kakima dvema urama sem probal na server pa sem mel autorizacijske probleme da je tajmalo out ali sploh tkaoj zavrnili. Potem so zaceli menuji lagat. Zdaj niti ovi client ne starta vec in welcome sporocila pokaze.

DOOM_er ::

men je pa začel normaln in lepo delat :))
Robots will steal your job. But that's OK

Ciklamen ::

Saj vse dela lepo, jaz sem skužil svoj način kako priti v server (zajeban, a mi je do sedaj vedno uspelo priti not)

Štrataš igro, počakaš da se ti vse naloži, prideš v osnovni menu, malo poklikaš na levi training pa to, potem pa multiplayer, alt tabbaš iz igre, počakaš kakšno minuto (da se ti serverji vsi refreshajo), greš v igro, enkrat klikneš na server na katerem hočeš igrat, alt tabbaš iz igre, počakaš kakšnih 10 sekund, greš v igro nazaj in še enkrat klikneš :D

Vsaj tako pri meni deluje (da mi igra ne zmrzne)
- End of the Post ->

tsatthoggua ::

Jebesh to. Kljub temu, da je igra zastonj si takih kixov nebi smel privoscit. Tole je kvecjemu beta verzija.

Bom se malo pocakal, ker sedaj mi gre vsakic ko zazenem igro nekaj narobe.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828159112 (3610) oo7
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131948 (17194) Bantani
»

Battlefield: Bad Company 2 (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Igre
2191264913 (48450) Machete
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869678 (11583) oo7
»

America's army (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
775895 (3646) Lama

Več podobnih tem