» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
2 / 44
»»

Blaz90 ::

Mogoče kdo ve kdaj se začne beta za pc?

XsenO ::

Danes poskusil beto in mater reč seka ^^

Predvsem mi je lepo pokati glavice iz ene strani glave na drugo, čeprav je to postalo težje kot pri BC1 in 1943 zaradi večjega upoštevanja kadence projektilov.
1 + 1 = 1

Berserker ::

Kje si iggral ?

destroyer2k ::

XsenO

Kaj pa rušljivost? A je teško podreti celo hišo?

letmein ::

Jaz danes dobim BETA key za PS3, tako da se ze veselim =)

Berserker ::

Vsaka puška ima grenade launcher m203 ali pa kaj ruskega tako da ni težko bajto podret.

Robert_S ::

Ali je v špilu res tako dober sound kot v filmčkih ?

destroyer2k ::

Sato

Ja, ker že enka je uporabila ta zvočni pogon.

letmein ::

Danes probal, rušljivost je odlična saj se da podreti skoraj vse kar ti pride na pot. Bajta se ti lahko zrusi na glavo če jo dovolj poškoduješ ( parkrat okusil kot sniper na strehi bajte). Zvok je tudi super, z vozili pa lahko tudi marsikaj zrusis tako da se enostavno zaletis notr.

Robert_S ::

Kako pol zgleda okolica po eni rundi s 64 folka , same ruševine oziroma ravnina :))

Berserker ::

Ja daleč od ravnin zato kr v BC1 je šlo celo kraterje delat v tla, na tak način si si ustvaril dodatni cover, na koncu matcha je sicer vedno pokazalo razdejano okolico .

GLAVNI ::

tr33k, ustvari si account v USA

letmein ::

JA na koncu je ponavadi vse precj zravnano =) , ampak bajte k so zrusane ponujajo kar dosti kritja.

Berserker ::

Em niti ne, ko prileti kakšen iztrelek v hišo potem celotno steno zravna od tal do plafona.

Rotaidal ::

Battlefield: Bad Company 2 PC Beta Delayed

We wanted to update you, and slow the flood of tweets, on questions surrounding the BFBC2 PC Beta being cancelled. I'll get right to it and say "the BFBC2 PC Beta is not cancelled". Now this all started due to changes made to an earlier blog that removed the PC Beta from the details and the reason for this was the plan changed. With the huge success of the PS3 Beta we decided to drastically increase the PC Beta's capacity to insure as many people as possible could participate. Unfortunately this meant we had to delay the Beta to very early next year giving us more planning time to make it happen and implement more optimizations.
Here is a recap of the current PC features, and we can now confirm DX11 support with more details to come later!

PC Enhanced Features

Up to 32 Players on PC (24 on consoles) - Play with up to 32 players online in the biggest multiplayer Maps in Battlefield. Each with a different tactical and gameplay focus set across a variety of environments.

Full DirectX 9, 10 & 11 Support - Immerse yourself in the Battlefield world as Frostbite engine brings tanks, planes, and explosions to vivid life on your PC. The game will fully support Windows XP, Vista, and 7 with new tech that further improves things like lighting and shadows.

Enhanced Gameplay
- The PC version also includes wide peripheral support like Joysticks for flying, NVDIA 3D Vision, Logitech LCD Keyboards and VoIP Support plus a variety of specific features tailored for PC play.

Friend Support - Find your friends online with the new buddy list to see if and who is online so you can quickly join their game.

Dedicated Ranked Server - Everyone gets non-stop action with no connection penalties based on some other player's internet. Ranked Server Provider program will give players opportunity to rent their own server(s) located in professional grade datacenters, ability to modify settings like map rotation, create reserved slots for friends or clan members, kick & Ban players, and custom name your ranked server.

Clan Support & Private Servers
- Independent Clan Tag, and ability to rent servers for hosting and controlling private password protected competitive servers with expanded control over the settings from public ranked servers.

PC Squad Play System
- Updated from previous Battlefield PC titles now gives control of your squad before heading into combat.

http://ve3d.ign.com/articles/news/51670...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Pesimist ::

Tega bom verjetno celo kupo. Kaj za PC beto bo treba kaj posebnega narditi ali samo biti pravocasni ko se kluci delijo?

chucki ::

Mogoče kdo ve, če naredim pre-order,ali mi podarijo beta ključ?

Berserker ::

Mene zanima kaj pri ps3 verziji nardim da dobim ključ.

Pesimist ::

Upam da to nebo taki polom kot MW2. Nekaj vmes med AA 3.0 in kaj te vem CS 1.6. Tudi ce bo tak kot battlefield 2 je ok menda. Ne pa taka ubitacno gnila arkada kot ta MW2.

Destruktubilnost se slisi lepo in fajn. Vendar to moram prvo sprobati v demu ali beti ker nisem najbol preprican da mi bo fajn ko me bojo z raketami obstreljevali pa me bo metalo okol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Berserker ::

Ja to ni zdaj neka rušljivost kot pri red faction ampak je še vedno zelo dobra.

MrX ::

še mal več kot 1 mesec!! :> pew pew

destroyer2k ::

MrX

Demo verjetno malo prej.

Bor H ::

A kdo ve kako je z limited edition dodatki? Nekje sem bral da bodo na voljo tudi ostalim, vendar ne takoj. Očitno bo nek sistem napredovanja, to še drži? Ker če je to res pol ne vidim razloga za plačevati steamu 50EUR namesto amazonu (britanskem) 30EUR

destroyer2k ::

Bor H

Limited edition je razlika v tem, da imaš vsa orožja v multiplayer že takoj odklenjen. Pri navadni verziji pa moreš prvo se levelat.

Tako da kar na amazon kupi limited edition.

Bor H ::

Sem pol preverjal in to pol celo našel, čudn mi je blo ker to sem prebral za deluxe edition ne pa za limited, pa je očitno ista stvar to. Bom verjetno kr lepo britanske cene izkoristu ja.

chucki ::

Od jutri naprej bomo lahko igrali BETA verzijo te igre. :D Ob 18.00h po našem času.

Berserker ::

Link prosim.

destroyer2k ::

tr33k

Prednaročiti moreš igro.

chucki ::

Tako je. Preko steama ali EA downloader. :)

Bor H ::

Ampak so hecni, EA store (britanski) prodaja dražje bad company 2, kot druge trgovine, da ne omenjam da ne dobiš dostopa do bete. Bolj k gledam kako nesorazmerne so cene po trgovinah bolj se mi smeji.

MrX ::

se da pri nas tudi kje prednarociti slucajno? al je to steam/EA only?

pa se nekaj.. nekje sem zasledil, da ce kupis limited edition imas vse odklenjeno in max lvl ce sem prav razumel? to drži?

Bor H ::

Mislim da maxlevel nisi, imaš pa ene par malenkosti odklenjenih prej kot ostali, uglavnem nič takega kar ne bi mogu v par dneh nadoknadit.

Pri nas nisem še nikjer zasledil, mislim sicer da ima igabiba na seznamu brez cene, osebno bi ti sicer predlagal angleški amazon, dobiš za cca 35eur s poštnino

destroyer2k ::

Tisti ki bi radi v beto prišli, morete prednaročiti igri pri določenih trgovinah. Sem vam podal link in si oglejte kje lahko kupite igro.

http://bashandslash.com/index.php?optio...

chucki ::

Prednaročilo ti odklene 6 različnih orožij.

Heavy ::

Mislim da maxlevel nisi, imaš pa ene par malenkosti odklenjenih prej kot ostali, uglavnem nič takega kar ne bi mogu v par dneh nadoknadit.



To ni call of duty, da boš nabiral za 20 renkov na dan. Za doseči največji rank imaš minimalno pol leta zmernega igranja dnevno.

Bor H ::

Ne vem kolk hiter gre ampak sigurn ni prevelka prednost :)

destroyer2k ::

Hydr@

Pri tej igri sem precej prepričan, da rankanje ne bo tako zahtevno kot v bf2, vsaj pri bad company 1 ni bilo tako hudo.

chucki ::

MrX ::

do PC beta keya je možno priti samo če prednaročiš?
(ali jih slučajno kje talajo?)

chucki ::

Samo prednaročilo.

Probaj to: http://twitter.com/OfficialBFBC2PC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Bor H ::

to pomeni ob osmih po našem času?

chucki ::

Ključe bodo delili ob 19.00h po našem času :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Bor H ::

no, pol pa še dobr da sem vprašal ;)

Pesimist ::

kje pa?

chucki ::

http://twitter.com/OfficialBFBC2PC

50 keyov bodo dali :D

Bor H ::

Če bi jih blo vsaj 500...bi mel kej šans.

Berserker ::

Mislim da maxlevel nisi, imaš pa ene par malenkosti odklenjenih prej kot ostali, uglavnem nič takega kar ne bi mogu v par dneh nadoknadit.



To ni call of duty, da boš nabiral za 20 renkov na dan. Za doseči največji rank imaš minimalno pol leta zmernega igranja dnevno.



Mnja no jaz sem zmerno igral poleti lani pa sem rabil dva tedna da sem prišel do 23 pol pa sem pustil vse skup.

MrX ::

Heavy ::

Za čakat je

=666= ::

Kolk dolg traja , da dobiš key ?
««
2 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3040481631 (163) oo7
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273552 (30151) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677256 (59742) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838139 (27544) Clubraider

Več podobnih tem