» »

Americas army

Americas army

1 2
3
»

Klemzz ::

Hehe, men še ni uspel mp pognat, usakič zmrzne igra.

Ciklamen ::

Probaj mojo varianto, meni je prej vedno zmrzavalo, pa sem nekaj experimentiral, pa mi zdaj dela.
- End of the Post ->

DOOM_er ::

Nevem men po nekem čudežu zadeva čisto lepo deluje. Naštimal sem zvok na hardware, vse ostalo sem več ali mn pustu pr gmh. Pomoje je bil nek update al nekej
Robots will steal your job. But that's OK

intelček ::

men zadeva dela cist vredu za zacetek 3.0 verzije(brez patch-ov), sam bo treba en ornk pesticid za te bug-e zrihtat.
AA rulz (3.0 bo tut,k bo porihtana)

Hooah!
airsoft

Pesimist ::

Kaj AA 2.x so dol zaprli? Ker sem mislo spilat na drugi lokaciji na starem kompu kjer dela odlicno, medtem kot AA3 ne najbol. Pa nenajdem vec niti downloada za 2.x

_dragon_ ::

ivanuscha ::

Meni pa tudi po dveh updatih še vedno frizne, ko kliknem enlistment za trening.

Ciklamen ::

Ja potem pa to ni problem igre, pač pa tvojega računalnika...
- End of the Post ->

Berserker ::

Mah je bedna igra te ubijejo pol pa ni respawna kak bedno.

Ciklamen ::

LOL! Zgleda nisi igral AA 2 prej...

Ja, moraš čakat, to ni CoD ali BF, še zdaleč ne.

Zato pa ne greš rush-at v nasprotnika, ampak igraš taktično, ne prehitro...
- End of the Post ->

Berserker ::

Ne igram codov pa battlefieldov, ampak res je bedno da se matraš z vstopom na server pol pa te kr na začetku ubijejo oz vrže en granato v bunker pa smo vsi hin. Takšne igre brez respawna so čista beda.

Klemzz ::

men tut treningi zmrznejo, ostalo dela, pa da ne bo kdo reku da je problem s sistemom, ucer je biu frisno nalozen.

Pesimist ::

Danes sem htel enga sprasit pa se lih lepo postavim zoom up in v trenutko ko hocem stisnit ali sem stisno fire mi puska zgine z ekrana. Enemy me sprasi kot za hec. LOL :\
Par rund kasneje pa gledam nasi pa se cudim kaj dva nasa za sovraznikom hodita za hrbtom pa nic ne naredita. Potem so pa vsi tri skup hodli. Pa pogledam score pa vidim da je tisti enemy soldier nas teammate. HAHAHA.

Berserker ::

Ja včasih sploh neveš kdo je kdo , recimo sem streljal na enga pa se je nakoncu izkazalo da je naš.

ahac ::

Ja včasih sploh neveš kdo je kdo , recimo sem streljal na enga pa se je nakoncu izkazalo da je naš.


:))
tr33k, tebe še v US army ne bi vzel.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Berserker ::

Ne da se mi kregat ampak tvoj podpis odgovori namesto mene. Poleg tega tudi tebe nebi( sklepam da bi pado na osnovnih treningah ugibam zaradi premalo kondicije in razgibavanja). Aja pa v tej igri ni blizzard crapa tako da dvomim da to ti igraš.

MKC00 ::

Pri steam verziji je treba če hočeš da ti tisti updatei kaj pomagajo iti pod(desni klik na špil) -> Properties -> Local Files -> Verify Integrity of game cache

Berserker ::

Čuj kako opravim ostale treninge ko naredim prve 4 ? Ostali so zaklenjeni nekako.

MKC00 ::

mislim, da so kar zaklenjeni ja.morda pridejo s časoma in z več honorja(morda)

Berserker ::

Ja sej piše da nekatere stvari prihajajo kmalu, danes zjutraj mi je uspelo par rund zaigrat ne razmem zakaj dobiš minus točke če sovražnika ubiješ(pač violence) tako smo skoraj vsi imeli okoli -3 nekateri še manj točk.
Imel sem pa kr nekaj laga.

Zgodovina sprememb…

MKC00 ::

verjetno si kar lepo svojega pospravil. še nikoli nisem videl primera, da bi kdo dobil - točke če je sovražnika počil. ROE si kršil(I guess)

Ciklamen ::

tr33k, sem tudi sam opazil, da če streljaš mrtvo truplo, dobivaš ROE (nevem zakaj, ampak tako je). Tega še nisem pogruntal zakaj je temu tako, ampak truplo definitivno ni bilo v moji ekipi.
- End of the Post ->

Pesimist ::

Jaz ze mam preko 580 ROE pa sem komaj lvl 7 al nekaj takega. Pa sem ziher da nisem dobenega nasih strelal, niti dobenega lezecega nasprotnika. Enrkat le vem ko sem jaz lezal na tleh je nekdo bombo fukno pa mi je kr polno ROE izpisalo da sem kao jaz naredo. Ce neznajo statistike porihtat jo nej odstranijo.

Napram drugim spilom bo navidezno AA vedno lagal ceprav nena nic bol kot drugi spili, ker client caka da server potrdi bullet shoot pozicijo predno jo izrise na clientu, tak da se ti tudi 50ms server zdi kot preko 100ms ali vec. Pri CS,CSS in vecji vecini drugih spilov pa client ne caka na server da izrise zadetek na tvojem ekranu, zato pa prihaja do dosti situacij kjer mislis da si ga ziher trofo pa ga nisi. No sej tukaj prihaja tudi do dosti teh situacij, tak da sta oba sistema isto slaba. Mogoce je le oni cSS sistem vseeno bolsi ker tam vsej laga nevidis tak cisto kot tu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Ciklamen ::

To je pa glitch. sem sam tudi že mel 27 roe točk pa nisem nikoga niti približno ustrelil...
- End of the Post ->

Berserker ::

Ja sej to mislim povedat, nikor od naših nisem zadel le nasprtniku sem dal milostni strel pa pobral tags.

Pesimist ::

Fact je da vojak nesme vstreliti nasprotnika ko lezi na tleh. To mi je vse jasno in ok za ROe. Problem je ko sem nekje na bloku pa strelam dol nasprotnike in vec da so 3 komadi, eni mogoce celo lezece strelajo. Potem pa kasiram roe ker se nevidi tocno kirega sploh ciljam in ce je ze hin ali ne. To vsekakor ni prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

MKC00 ::

kdo ve, kdaj lahko zapustiš server, da se ti priznajo točke ki si jih dosegel?

Pesimist ::

bilo kdaj. Zapisejo se pa na koncu matcha, torej ponavadi po 6 rundah.

MKC00 ::

se pravi če po drugi rundi zapustiš se ne zapišejo na account? torej ne velja - bilo kdaj!?

ABX ::

Fact je da vojak nesme vstreliti nasprotnika ko lezi na tleh. To mi je vse jasno in ok za ROe. Problem je ko sem nekje na bloku pa strelam dol nasprotnike in vec da so 3 komadi, eni mogoce celo lezece strelajo. Potem pa kasiram roe ker se nevidi tocno kirega sploh ciljam in ce je ze hin ali ne. To vsekakor ni prav.


Nabavi si odventnika, zagovarjaj da je bil terrorist in se je skrival med mrtvimi. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Pesimist ::

Ne po sesti rundi se statsi updejtsajo, torej po koncu matcha. Ce si pa ti v tretji rundi quito pa nic zato. Vse do tretje se ti bo zapisalo z dodatkom da nisi koncal tega matcha pac. Tak da ce koga vstrelis za ROE ti nic ne pomaga ce kvitnes ali rejoinas ker je ze zabelezeno na serveru kateri bo podatke dal dalje ko bo ga master server vprasal neglede kaj ti naredis. Samo ce se server prej zrusi nebo dal podatkov dalje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

MKC00 ::

ali kdo ve, kaj storiti da me ne bo metalo iz serverjev zaščitenih s PB. sem namestil PB in go se logira napiše da je pb up to date, nato pa čez kakšnih 10 sec vrže ven iz serverja in javi, da naj preverim PB. (imam enabled)

Lp

DOOM_er ::

probi v admin modu zagnat špil
Robots will steal your job. But that's OK

malini ::

Izkloi FRAPS - program za merjenje fps, pri meni je bil to krivec, sam pri eni drugi igri

okučan ::

ali kdo ve, kaj storiti da me ne bo metalo iz serverjev zaščitenih s PB. sem namestil PB in go se logira napiše da je pb up to date, nato pa čez kakšnih 10 sec vrže ven iz serverja in javi, da naj preverim PB. (imam enabled)

Lp

Lahko kdo razloži kako se punk buster namesti?

GoldRakun ::

ali kdo ve, kaj storiti da me ne bo metalo iz serverjev zaščitenih s PB. sem namestil PB in go se logira napiše da je pb up to date, nato pa čez kakšnih 10 sec vrže ven iz serverja in javi, da naj preverim PB. (imam enabled)

Lp

Lahko kdo razloži kako se punk buster namesti?

Sure.
Najlažji način je, da inštaliraš PBSetup.
Odpreš ta program, dodaš igro in preveriš za updateih. Program ti sam updata oziroma inštalira punbuster
PBSetup
Izberi sistem, vnesi kodo, downloadaj nato stisni gumb Add Game (mislim da je tak) in pol označiš dodano igro in stisneš Check For Updates(mislim da piše tak).
To je vsa umetnost

GoldRakun ::

Sam imam en problem.
[img]http://www4.slikomat.com/09/0825/c93-am...
Če stisnem v Steamu mi pokaže novo okno kjer piše 1/3 ter bla bla bla.(Ta postopek je že 5x prišel do konca, vendar ne v steamu)
Če stisnem v mapi na AA3game pa mi napiše da fali en fajl
Zdaj sem dal preverit fajle v steamu in mi je začelo downloadat, pa bomo vidli če bo zdaj delalo.
Dela zdaj!

Zgodovina sprememb…

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828159083 (3581) oo7
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131938 (17184) Bantani
»

Battlefield: Bad Company 2 (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Igre
2191264861 (48398) Machete
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869664 (11569) oo7
»

America's army (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
775894 (3645) Lama

Več podobnih tem