» »

America's army

America's army

1
2
»

pero#3 ::

vantage ne mej se za nekega igralca ker nisi:\

antonija ::

Pa pero kaj teb ni jasno? Tisti trening je tam zato da n00bi dobijo vsaj malo filinga koga in kako bojo streljali v MPju... Trening ti vzame 30min da zdelas tisti poligon razen ce nisi totalni motoricni idiot in se poskodujes vsakic ko jes juho z zlico.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

pero#3 ::

eni res ne razumete. ni problem strelanje,jas postrelim vse ce je treba(prvic jih tut sem ko nisem vedo da ne smes vseh). problem je da NE SMEŠ vseh in da se slike SLABO razlikujejo,poleg tega pa je tu še čas ki ga v MP NI!!! oz. ne v taki obliki,da bi mel 5s da postreliš 5tarč med 10imi.

če bi blo recimo po barvi,eni rdeči drugi modri nebi blo problema. tu pa mi je problem to da majo vsi roke v zraku,samo eni majo pištolo,drugi pa ne in pol v 5ih sekundah ne moreš razločit vseh in postrelat pravih:\

antonija ::

Ja pa glih zato je tisti trening da ne postrelis vsega!!!! Postrelit moras sovraznike, svojih se pa ne smes pinit, ne z metkom ne z granato. Vse zna postrelat vsak kmetavzar ki mu das orozje.

Ce ti pa ni jasno kdo je friendly in kdo hostile si pa poglej uniforme od cele US vojske. Tud lutke v tisti sobi se locijo med seboj, streljat je pa jasno treba samo taprave. Civilov in sovojakov se nekako ne spodobi ubijati....
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

bluefish ::

sem mu že jaz poskusil dopovedat, pa ni sprejel.

antonija ::

Sej ce je gledal kdaj kaksen film je verjetno opazil da nosijo v puscavi vse vojske obleko pescene barve, v snegu so vse vojske v belem, v gozdu so vse vojske zeleno-rjave.... pa se vseeno vojaki ne streljajo med seboj, prdvsem pa niso eni v rdecih oblekah drugi pa v modrih. To bi potemtakem bil paintball, ne pa vojna;)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

pero#3 ::

jao...ok zakljucimo s tem. jas pravim da vem kaj morem ampak da mi ne uspe. ne da mi pol govorite tukaj kere naj strelam pa da svojih ne smes
neuspe pa mi ker je malo casa pa ne razlikujejo se najboljse,zato sem mislo ce ma kdo kako pomoc glede tega ampak vidim da ni...

napisite te svoje nicke sem,ce se vidimo na serverjih(cez par ur bom)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pero#3 ()

bluefish ::

:D
@antonija:
Verjetno bi rad, da mu nasprotno ekipo obarva rdeče in po možnosti na igralce še pokaže s puščico.

@pero#3:
če pa veš, kaj moraš, pa še malenkost pazi, da ne boš streljal napačnih, pa bo. Če pa jih ne ločiš pa tvoj problem. Si dobil že dovolj nasvetov, kako prepoznati tiste lutke in table. Poleg tega pa, to ni COD, Quake, kjer greš rush čez prostore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

7h3_1 ::

drgač si mal "cajta" prdobiš s tem da vržš kšno "flash-ko" (flash granata).

BTW se strinjam z večino, k so komentiral pred mano. Nažalost pa AA ne igram več zrd tega ker moj "mlinček" enostavno ne zmelje AA skos in zašteka :( :(. Nekoč k dubim mašino k bo premlela AA se pa vidmo >:D >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7h3_1 ()

antonija ::

Sej to ti vse instruktor pove pred treningom... pa da v ta temni osbi uporabi night vision in podobne zadeve, samo je nekak glupo to ponavljat ce je clovek to ze lsisal (vsaj sklepam da je ce je zacel ta trening...)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

pero#3 ::

za night vision vem ja...
drgač si mal "cajta" prdobiš s tem da vržš kšno "flash-ko" (flash granata).

na to sploh nisem bil pozoren...tam na mizi ti pise za cas samo sem cist na hitro sel skozi pa se nisem zavzel. evo s tem bo verjetno dosti lazje8-) dobro da si napiso to 7h3_1 :D


napisite malo svoje nicke ki jih mate na AA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pero#3 ()

bluefish ::

glede tistega timerja, vklopi se šele, ko vstopiš oz. malo prej.

pero#3 ::

trening sem ze naredo z nekaj cez 14 000 tock pol pa sem sel skakat...kaj si nor ne,s prve sem rabo zdravnika8-)
ko prides gor je tako ko v gardalandu na prostm padu...samo to je stolp pa igra,ce bi pa jas mogo prav z letala skakat pa nevem kolko ur bi rabo da bi skoco dol:D

gunserman ::

ja ql, sam pejd zdej kr mal online igrat da filing dobiš.... boš pol te treninge za šalo naredu.

pero#3 ::

sem igral multiplayer
sploh ni tak kot so vsi pravli,da so taktike itd... enako je kot pri codu. ko mas cb ma tvoj klan taktike,ko pa igras sam na serveru pa igra vsak za sebe...eni jo opisujejo kot tezko tezko igro. priznam da so dobri playerji pa da si hitro mrtev,samo tak tezko pa spet ni8-)

bluefish ::

igra ni težka, ko enkrat dobiš občutek. Se je pa uporaba taktike zmanjšala odkar ima igra vse več igralcev, ki igro jemljejo kot COD oz. Quake.

MarkookraM ::

Dolgo sem igral ampak nehal, ker je z vsakim patchom bolj kretenska. To potrjuje dejstvo, da je sedaj več 1x letnih kretenov.

'FireSTORM' ::

Seveda ni taktike ko si pa na BS Public strežniku ;)
Poišči {S=F=C} strežnike, mislim da so zdaj že trije če se ne motim.
In v klanih je potem še toliko taktike da je slabo od taktike.
Saj tudi na publicih se najde dosti igralcev ki hočejo igrati taktično. Ampak moraš se zavedat da na public pride vsak 12 letni mulc ki mu je samo za kille da se "dokaže" da je kao the best.
Probaj naše serverje ampak večinoma so iz našega klana američani tako da boš verjetno malo težje prišel skup z njimi...
Ampak se skoraj vedno najdejo taki ki igrajo taktično.

In igra postane precej težga, sploh ko se na strežniku pojavi par mojstrov ;)
Those penguins.... They sure aint normal....

pero#3 ::

firestrom sej pravim da so taktike na warih,enako kot pri codu,na publicih pa igra vsak za sebe...ce najdem toti server bom sel pogledat8-)

pero#3 ::

malo mi je nezanimivo postalo...dosti slabse kot pri codu recimo al pa keri drugi. tam si se vedno strelo,tukaj pa se skrivas pa pol si naenkrat mrtev,al pa ce mas sreco da naletis na koga pa ga ubijes. vsi se bolj "cuvajo" pa kempajo...ni tistega pravega uzitka ko pri codu,ko si se skoraj vedno strelo...meni je tisto uzitek,AA je mogoce prevec realna pa mi ni nekak. treningi so še mi bli ok,MP pa mi zaenkrat ni...bom vido kak bo cez cas

gunserman ::

jah no, pr nas je zmer kdo na ts pa se skupi zajebavamo pa je kr fajn špilat. sej pravm kokr za kerga.

pero#3 ::

lahko bi se kdaj zmenli pa sli igrat na enak server da vidimo kdo je res tak dober ko pravi:D
pa ne pravim zaj da sem jas majstor,da nebo kdo mislo...8-)

Bramac ^^ ::

tistih ta dobrih rajš ne izzivat, ker če ti špil že zdj ni všeč, ga boš pol šel direktno brisat ;)

DOOM_er ::

bramac ti itak nis špilu že najdl cajta :D
Robots will steal your job. But that's OK

pero#3 ::

ma kdo mogoce ki napisane odgovore za medic trening? ker oni tak dolgo govori tam,pa sn sel tv gledat dokler je govoro,pol pa na koncu vidim da je tisto na mizi test;( pa sem reso kolko sem vedo tak na splosno ostalo pa napamet pa sem mel 44%:D
zaj pa ce ma kdo odgovore po vrsti naj jih da,ker ga nimam volje poslusat 10min da bi reso tisti test...ce kdo ma te naj zrihta ce ne pa jebiga8-)

bluefish ::

uporabi google jebe***.

pero#3 ::

ok sem ze naso...ce se koga zanima:

Airway management: A, A, A, C, C, B, A, B, D, B, A, E, A, C, C, A, A, D
Control bleeding: B, B, A, B, C, D, A, C
Treat shock: B, D, B, C, B, B, B

Lama ::

No jaz tudi špilam America's Army in imam nick Lama^SLO ( honor 19 ) :)

No dodejte me pa se lahko zmenmo kdaj za odigrat kaki server :)

Lep pozdrav
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Americas army (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1366930 (3838) GoldRakun
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18214963 (8624) Tilen
»

Slo-Tech Clan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30836160 (28922) cnZz
»

a špila kdo Americas Amry?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574424 (3186) Pyr0Beast
»

American army (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
624381 (3399) Airskull

Več podobnih tem