» »

America's army

America's army

«
1
2

Trubadur ::

Igra kdo?
Kje, kakšne nicke imate, kere mape nažigate?

Sem spet malo začel igrat in je čist noro. Še posebaj nova SF Snakeplain, samo je jebe ker imam prešvoh računalnik in samo 16 FPS :| :D
Igram na DeEP, [CEC], Teabagging, GCB 1,2,3, CosaNostra serverjih. Jih je še več samo se ne spomnim imen :)

Nick: kuzla :D0:)
Honor: 30
Mape: Bridge Crossing, SF Hospital, SF Snakeplain
Berite Thomasa!

xabre ::

Bridge Crossing sem imel naštudiran v nulo.:D Bo treba spet mal zalaufat.:)

NiMH ::

Jaooo ne mi omenjat America's Army! Videt nočem te igre več ;(( ;(( K so me bannal za bzw ;(( ;(( ;(( bil sem pa na skor 50 honor
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

mihakrt1 ::

Ja tut jst ga špilam sam sm še mal noob pa to honor 21 :D drgač pa moj nick: BlacKHawKKrt91_slo:D Mal dolg a? :D

AlienGT ::

Tole nisem čist ziher da so te bannali brez razloga. Jaz sem tudi že nekaj čez 50 HP.
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

sodjdobe ::

Igram ze kr neki časa...mam 60 honor. najraje imam mape: pipeline, bridge, hospital, urban assault.
Res nora igrca, na začetku traja nekaj časa, da se navadiš, vendar veliko igralcev neha prav zaradi tega. Trenutno sem na odvajanju od igrce...probam mal manj špilat...pa mi ne retuje glih. :)
julio

billgates ::

Nick:david1045
Honour:10
Najljubsa mapa:mountain ambush(you could find me in the bushes:D )

7h3_1 ::

sm špilu do verzije 2.7, ker so jo preveč "ponapredl" in je začela štekat na veliko na moji slabi mašini sm mogu nehat;(( ;(( . Ko bom pa kej novga dubu se pa mogoče še kej vidmo :D

Trubadur ::

Uf, hvala enako. Nove coop misije so prezahtevne za moj hardware :)

Ni mi jasno zakaj so skenslal development Linux verzije:| Majku jim.
Berite Thomasa!

gunserman ::

Zakon špil :D:D:D Najboljši!

NiMH ::

@AlienGT saj nisem rekel da so me kar tako...rekel sem da so me za brez veze...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Robyx ::

Jaz, jo igram od leta 20048-O , povprečje prebitega časa dnevno je 1 ura:D . Ohnor pa 70 >:D
Vsem, ki pa jo igrate pa priporočam uporabo:
http://aaotracker.com

'FireSTORM' ::

banat te nesmejo za bzv. vsaj iz official ali leased serverjev ne
verjemi sem bil nekaj časa administrator leased strežnika in vse kar sem banal sem moral met screenshote in pošteno dober razlog(zahteva od server/clan ownera)
ker te igralec lahko prijavi da banaš za bzv iz leased strežnikov in te odstranijo iz tega položaja tebe pa unbanajo

drugo pa je kicked fo 60minutes ali kolko pač kdo da, to pa pogosto dobiš, sploh če ne daš mira

drugače pa glede igre
do 2.6 super igra, prej 2.7 in zdaj 2.8, 2 much, prevelike zahteve
sem pa igral dolga leta, honorja več nevem kolko sem mel, nekaj čez 40 če se ne motim
bil sem co-owner/co-leader clana Silent Force Clan {S=F=C}, najprej bil angleški oz. evropski klan, zdaj je večinoma ameriških igralcev, sem še vedno član ampak retired...
lahko nas poiščete na aaotracker-ju: {S=F=C}
prav tako tudi mene zdaj je: {S-F-C}_FireSTORM
prej sem pa bil {S=F=C}_FireSTORM
večinoma sem igral samo na našem primarnem strežniku, {S=F=C} Clan Server 1
mape: bridge, dusk, sf hospital, sf pipeline, urban assault, weapon chache, sf csar, sf courtyard...
če pa mogoče kdo rabi clan pa kar sem: Silent Force Clan

je res da te nazačetku spalijo tako da niti neveš kdaj in od kje je prišlo, ampak hitro skapiraš mape
jaz sem jih(včasih) pri 14 honor že začel ownat:D
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

Vantage ::

LOL ti si pri 2.6 komaj zacel igrat :\ . Pravi veteran [joke off]. Kje so ze casi 1.7 in ultimate 1.9 verzije0:) . Drugace pa ja je tracker pametna stvar, ce ne druga da vidis kdaj kak buddy igra in se mu pridruzis pri streljanju. Da se ja nardim malo reklame:D KLIK 1!!! in KLIK 2!!!

hordak ::

Fajn špil, ko se enkrat navadiš. Jaz sem igral nekje od 1.7 do 2.1 se mi zdi. Me vleče, da bi spet malo probal, ampak zdaj je verjetno čisto drug špil. Bil sem pa v slovenskem klanu AIS, nekaj bivših memberjev še vidim sem ter tja.8-)

Zajeban ::

špil je šel samo še navzdol po 2.3. včasih si celo rabil nekaj znanja in izkušenj, da si koga spravil pod rušo, zdaj pa je samo še spay&pray. public je pa na žalost postal pribežališče 12 in 13 letnih mladcev, ki hrepenijo po virtualni pozornosti. armijo so odkrili nekdanji css igralci (brez zamere) in igra je izgubila svoj čar taktičnosti, vse temelji na letanju naokoli kot kura brez glave, vsak zase. edino kar me še drži poleg je klan in pa matchi v raznih ligah.
po drugi strani pa tudi ne vidim, zakaj so šli zviševati zahteve za igro ob prehodu na 2.7, ki bazira na 4 leta starem pogonu. coop mape so pa itak totalen poden. komaj čakam zmazek, ki se mu bo reklo 3.0.
vmes pa bom lahko počakal na AA (Armed Assault).

antonija ::

A pa obstaja kaksen honor server kjer pingi iz T2 omrezja niso 100 in vec? (ves P2P ugasnjen, comp direktno na modemu)

P.S.: Linux verzijo je vzdrzeval en (1) model in igra je ob trenutni velikosti (2.5GB ce se ne motim) prekleto velik zalogaj za enega cloveka za portat. Server za linux pa se vedn obstaja in je up-to-date.

P.P.S.: Pa od teh serverjev sem imel v mislih takega kjer kdo gor dejansko igra....
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

Spock83 ::

Jaz tudi že nekaj časa igram (par let). Zadnje leto bolj občasno 1x ali 2x na teden. Moj nick je -=SSf=-Vodokotlic

DominusSLO ::

antonija
Dosti je takih... T2 ima nasploh dobre pinge po evropi. Nemški serverji bi ti morali delat dobro.
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

antonija ::

Recimo SOUTHPARK (ima nemsko zastavico) ima pinge vedno okrog 120ms. Ping do T2jevih streznikov pa je okrog 10ms. A bi moral vedet za kaksne 1337 serverje? (uporabljam tiste ki jih najde AA client na netu)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

DominusSLO ::

antonija
Ta server je za 26 folka, če se ne motim. Probaj izbirat take do 20 ;) Probaj tudi na kakih slovenskih igrat-npr. RB server.
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

gunserman ::

Servername: Slovenian HONOR Server
IP Adress / Port: 217.72.65.66:1716

Daleč najboljši ping za slovence, saj je server postavljen v Sloveniji :D

Zgodovina sprememb…

Menjat ::

Igra je zelo huda!
Z frendi nameravamo postavit klan, zaenkrat nas je 5 resnih. Vabimo vse, ki ste zainterisirani na naš forum
Lahko me kontaktirate tudi prek xfira pod nickom Menjat88

gunserman ::

Nevem če boste odprli res prvi slovenski aa clan :D Tuki ste ga usekal mal v kamn :D sam tukaj jih kr neki registriranih ( clan country označne SLOVENIA )

Zgodovina sprememb…

Menjat ::

Se opravičujem če sem se zmotil sam. Na clanbase ni bilo nobenega slovenskega registriranga za to stran pa nisem vedel.
Naša spletna stran
http://www.sloarmyclan.tk

BananaMan ::

BEER##Robert, honor 97. igram sam še za honor do 100. drgač je pa špil poln flasherjev in retardiranih adminov, igra je ratala čist kemprska, "kao taktična" in čist počasna ter nezanimiva.

slovenski honor server majo na dobri povezavi RTJ in RB, na ostalih slovenskih je ponavad slabši ping ko na qualitygamers serverjih.
junkie

DOOM_er ::

omg in BEER se hvali da ma hud server
Robots will steal your job. But that's OK

DominusSLO ::

omg in BEER se hvali da ma hud server


To pa bo bolj težko, glede na to, da serverja #BEER# klan nima. ;)
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

gunserman ::

sej na našmu je tud dober ping ne banana? rb je za 26 folka, tko da gor lega k v ..... sam to pa ni server kriv ampak komp :D

Zgodovina sprememb…

Spock83 ::

Tudi to se bo kmalu spremenilo ;) ... (Vodokotlič)

BananaMan ::

vaš se čudn obnaša, tist t2 server room mi je mal sumljiv, mam kolega k dela na t2ju pa je reku da je tam security tak nastavlen da so zared tega pingi pol mal večji. nevem, js mam na rtj kišti 40 pinga v špilu, na vašem pa okol 100 ponavad.
in ja beer nima honor serverja, veš kej več k js?
junkie

gunserman ::

ja no sej odvisn kokr pr kermu, jest mam na našem skos 40 pinga .... :P

BananaMan ::

junkie

pero#3 ::

Evo ga...toto temo sem iskal.
Naj mi nekdo pove kak naredim tretji trening mislim da predzadnjo ko streljas z M201 al nekak tak(toto se nardim),potem pa maš dve tezki orozji mislim da neka raketometalca. z vsakim mas 3strele od tega je 1za kvalificirat,jas pa z niti enim od teh orozij ne zadenem niti 1x tarce.
tista tarca sploh ne pade,vstrelim pa dokaj blizu...enostavno nevem pri tem kak naj namerim,brez treninga pa ne morem igrat multiplayerja:\

pa naj mi nekdo pove kje gres za sniper trening,ker sem tam zadel vec kot 36x tarce pa je poveo da lakho grem za snipera,samo nikjer ni tega treninga:\

nujno rabim pomoc ker bom popizdo

Loki ::

tisti trening je advanced marksman.
I left my wallet in El Segundo

pero#3 ::

kaj je tisti trening???
jas ga morem naret ne rabim imena:\

pero#3 ::

sem ze naredo...

pero#3 ::

zaj pa rabim pomoc za trening shoot house. na 31 killov dobim 8000+ tock,rabim pa jih najmanj 10 000...pol pa so še minus tocke ce ubijes tiste ko jih ne smes:\ ;(( tezki treningi...sploh se nisem igral multiplayerja pa mi ze postaja tecno ko 1 trening delam 10x:(

xabre ::

lol, če ti je trening težak, kaj bo šele na mp, boš lahko kar vesel če ti po parih dneh sploh uspe koga ubit.

pero#3 ::

multiplayer je itak lažji pa boljsi. isto je blo pri codu pa cod2. tam je bil pac singleplayer taka bedarija da sem samo 5min igral pa mi je blo tecno,pol pa itak multiplayer... aa nebo problem multiplayer ampak je problem toti trening,ker gre čas pa nimas časa dovolj da pogledaš koga lahko strelas koga pa ne pa mimogrede ubijem "svoje" pol pa dobim po 2000-3000 minus točk:\

res nimam ideje kak naj to naredim ne...če greš prepočasi zmanjka časa,če pa grem hitro pa pobijem enih 5 mojih pa mam 3000 minusa;((

kilergas ::

Pogoglaj malo kako se spusti ta trening.:D

7h3_1 ::

hehe aa mp je na začetku lahko kr dost zamuren. Ker začneš misijo neki cajta igraš pa te šicnejo pa mors spet čakat. To ni tko k cod in cod2 je velik bolši.
Btw.Tut v igri neboš mel nevem kok cajta da pogledaš kje kdo je ker te bodo oni enostavno šicnl in če boš pr igri ubil svojga boš pr dostih serverjih bil kick-an v vsakem primeru boš dobil minus.

pero#3 ::

kilergas kak to mislis "spusti" trening?:D

sej pri codu je podobno ce igras s&d,ko te ubije cakas...itak da lazje vidis kdo je kje pa ga ubijes,tut tu nebi blo problema na tem treningu(shoot house) ce nebi blo tak malo casa,ker pol mores cimprej da ne zmanjka casa ko pa hitis pa ne mores tocno videt kdo je kdo. ce bi bli recimo razlicne barve bi takoj vedo,tu pa mores prvo pogledat ce drzi v roki pistolo al ma samo roko v zraku to je problem

bluefish ::

lahko vidiš tudi po barvi oblačil. Oglej si malo značilne barve camo uniform ameriške vojske in vse ti bo takoj jasno. Potem boš moral biti pozoren le še na civiliste.

pero#3 ::

bluefish jas nimam problema v multiplayeru. eni omenjajo multiplayer pa nevem zakaj,jas rabim pomoc pri treningu(shoot house) tu ko mas lutke pa jih strelas...tega ne nardim ker rabis najmanj 10 000 tock:\

bluefish ::

o tem govorim tudi jaz. Lutke, če se ne motim, so tudi pobarvane.

pero#3 ::

lutke niso pobarvane. so pa razlicne,recimo ene so navadni ljudje potem so vojaki itd.,ampak mas vojake ki jih mores vstrelit in tiste ki jih ne smes enako je pri "ljudeh",vsi so pa enake barve,razlika je samo v tem ce ma kdo v roki orozje al pa drzi prazno roko v zrak.

med "ljudmi" in vojaki pa je razlika v obleki,ampak vseeno neves ce ga mores al ga ne smes,preden pa vidis vse pa zmanka casa...pobijem jih okrog 30,samo pri tem enih 5,6 tistih ki jih ne smem pa ze mam -3000 tock:\

xabre ::

Nehaj jamrat, pa pojdi rajši trenirat.:\

pero#3 ::

jaka pomoc:\

Vantage ::

Hvala bogu za ta trening, da taksni kot si ti prej obupajo se preden pridejo na server.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Americas army (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1366991 (3899) GoldRakun
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215063 (8724) Tilen
»

Slo-Tech Clan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30836278 (29040) cnZz
»

a špila kdo Americas Amry?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574460 (3222) Pyr0Beast
»

American army (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
624411 (3429) Airskull

Več podobnih tem