» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
43 / 44
»»

blueslo ::

Hm... samo mi povejte kako si naj celotnega posodobim ali updajtam, ker dalje tak več nvm, sem že vsega boga probaval.

SLO_Robert ::

A vidš desno spodaj , al pa najd file UpdateHistory.log pa poglej kva imaš notr napisan

Zgodovina sprememb…

blueslo ::

Sem pogledal in ni nobene cifre kar pomeni da si moram kakšen patch naložit. Aia onega faila žal pa nisem našel, sem tudi sprobal tam pod iskanje na compu.

slikca:

Zgodovina sprememb…

SLO_Robert ::

Patch) , pa poročaj

blueslo ::

DELUJE HVALA VSEM ZA POMOČ ZAJ PA AKCIJA :) še prej pa na Čuke :D

lp

ShinseiYama ::

Updejt za naš server:
Trenutno sem sestavil nov map rotation ki je sledeč
 Rotation

Rotation



Trenutno imamo 4 rush mape notri toliko da zbije monotonost map , a po Karkand dodatnih map bomo šli full Conquest rotation za mape.

Ker iz opažanja lahko rečem da Rush zame kot original igralca BF serij mi ni preveč po godu, so v redu za igrat a če naletiš na retarde v ekipi ne boš delu nič ko crkavu.

Če ima gdor koli kake pripombe ali nasvete me zanima napište.
Tampe highway ni not zato ker povzroči zelo veliko lagga takoj ko se bo kaj popravilo jo bomo uvrstili..

Serverji so stabilni, crashov je nekaj mogoče eden dnevno, updajti redni tako da je še upanje XD.


Dodajte me na Battlelogu: DrYamalok

lp

dr.Akula ::

A si slučajno postal v napačno temo? :D
ni podatka

ZaLoMaT ::

ena za lahko noč in hkrati slovo od igranja iger. :)



"vsi killi doseženim z nožkom"

p.s: prodam battlefield bad company 2 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaLoMaT ()

dr.Akula ::

Eno vprašanje: se da v bc2 in v vietnam dodatku kje nastaviti, da bi lahko med sprintanjem za usmerjanje igralca uporabljal tudi tipki za levo in desno na tipkovnici in ne samo miške. Tega sem sedaj navajen iz bf3 in bi res lepo prosil, če kdo pozna način da mi pove :D
ni podatka

listje123 ::

dronyx je izjavil:

EA je izdal 21.09. nov, manjši popravek za BC2. Velikost popravka - 2.4 GB! 8-O

Igra se posodobi sama, je pa na voljo popravek tudi za prenos iz spleta.


Če potegnem tole ali mi bo potem delal multiplayer.
Lp

Bananovec ::

Zakaj pa ti sedaj ne dela?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

listje123 ::

ker nimam originalnega in me zanima če obstaja kak crack za multiplayer

Bolf3nk ::

lol.... ne in nikoli ne bo piratek

Ziga Dolhar ::

Pravila. Piratov ne maramo in jih zašpecamo digitalčku.
https://dolhar.si/

wooted ::

bfbc2 se še igra na veliko MP?

BALAST ::

V EU je nekaj deset 32slot serverjev še zelo aktivnih in dva 64slot.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

wooted ::

se potem še splača kupit?

BALAST ::

Imaš mogoče 15 kolma na Steam, ker imam neuporabljen key od BF:BC2 in bi bil pripravljen zamenjat kolm za ta key.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

wooted ::

nimam nič..

barocco ::

Ker ,je vedno manj igralcev na XBOX-u ,sem si ubodu špil BBC2 MP za PC iščem pa SLO igralce,ki ŠE ,kljub temu, da je zunaj B3,ŠE preigravajo,TA zanimiv MP.:)
Igram tudi Battlefield Play4Free

Nisem neki najboljši gralec KDR ,sem pa Team Player in poznam mape še iz XBOX-A
prosim,ČE ŠE igrate ,me dodajte na listo MY id za PC IN XBOX je isti : barocco74
Moje statse lahko pogledate na:
xbox: http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/b...
PC : http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/ba... :P
lp
Rok

eter ::

če kdo rabi, prodam Battlefield Bad Company 2, z dodatkom Vietnam.
Don't worry, probably i'm wrong.

methodmen ::

SloKlan ::

Če je kdo igra BFBC2 se lahko pridruži klanu: http://bfbc2slovenija.enjin.com/
Igramo tudi ostale igre, vendar je prvotni namen da bi ustvarili uigrano ekipo 16 igralcev!

Lp Slovenija Klan

fireX88 ::

sicer ne igram več in tudi ne spremljam tele igre...kaj je še sploh kaj ljudstva za to igro?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

69charger ::

Jaz sem jo ravno danes zbrisal, še BF3 komaj kaj igram po tem ko so ga zjebali s patchem.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

barocco ::

Ker, sem z špili vedno, kako leto za cajtom ,še vedno igram BBC2 na PC-ju in xbox-u, naj dodam ,da so serverji polni ,včasih prav zoprno ,da čakaš na prazen slot ,da prideš not..
Tko ,da ja prihajajo sveži novi igralci in stara garda ga preigrava k ma po 1000ur in več..
@offtopic: Isto lahko potrdim za Battlefield 1943 xbox polno folka,za PC ne vem ,ker špila nimam.
B3 pa pride ,pri meni ,na vrsto konec leta..

Sssaga ::

Kje bi se ga dalo dobit najcenej, ker bi se joinal frendom, k ga preigravajo :)

sennheiser ::

Se ti splača? Raje bf3 nabav pa ostali... če vas je več recimo greste v skupinski nakup pa zihr cenej pride... Drugače pa pač počakaš kako akcijo na originu... pa bo bf3 tut cenej.

PNG ::

Jaz sem tudi v bfbc2 zabil cca 1500 ur (čisto vse platinum, tudi vozila). V BF3 sem zabil 60 ur pa mi gre na bruhanje ko se spomnim da bi moral it igrat.

Zato razmišljam da bi BFBC2 spet naložil...

fireX88 ::

kaj pa ma bfbc2 boljšega kot bf3? razen tega da so srverji booljši :))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

mr1two ::

Bfbc2 niso zjebali z zadnjim patchem. Odkar je bf3 dobu zadlje obliže, sem ga igral samo 1 uro. Do tedaj pa kakih 80+

69charger ::

fructal_jabolcnik: Točno to. Jaz sem ga od patcha igral 3x po kakšne pol ure dokler mi niso spammerji niso dopizdili. Res da se trudijo zrihtat ampak so popravki prinesli več slabega kot dobrega.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

mr1two ::

Sej ko sem bral o tem, kaj vse prinaša novi patch sm bil kar zadovoljn in sem pozdravljal veliko število sprememb. Nisem si pa nikoli mislil, da bo prišlo do te mere, da lahko en pešak za šalo sestreli helija/pojebe tank. Prej si se moral za to prekleto potrudit, po možnosti z vsaj šeenim sovojakom.
Občutek imam, da so vozila iz papirja, ajd mogoče je tank iz lepenke.

Če bi hotel igrati MW2 ali MW3, kjer je pešadija bog i batina, pol bi igral tisto. Rad bi stari bf3 nazaj. Prov odpor čutim do ponovnega zagona igre(kake 3 tedne ga nism taknu).

dronyx ::

BC2 nisem igral več kot leto (igral sem predvsem Vietnam dodatek), sedaj pa sem opazil, da se igra blazno upočasni za par sekund, ko nekdo recimo v Rushu aktivira M-Com. Tega prej zanesljivo ni bilo, je pa računalnik ostal isti, le gonilniki za grafično kartico (4850) so novejši. Ali se še komu to dogaja in pozna rešitev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

dronyx ::

Očitno zgoraj opisanega problema niso rešili v dveh letih! Jaz imam tudi realtek onboard zvočno in mislim da je v tem težava.

dronyx ::

Tole bo upam nekoliko lažje vprašanje. :)

Kako lahko prenesem BC2 na drug računalnik (iz XP na Win 7 x64) - imam nameščen tudi Vietnam dodatek? Je potrebna ponovna inštalacija in se še enkrat uporabi ista koda, ali kaj drugega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Freaxx ::

Ja sej kodo si vpisal na steam/origin in potem samo downloadaš špil iz tistega računa.

Ziga Dolhar ::

Preneseš mapo:

\Steam\steamapps\common\battlefield bad company 2\
https://dolhar.si/

dronyx ::

Nimam steam verzije, se pa logiram nekam na EA z uporabniškim računom, tako da je moj profil verjetno v oblaku in ne na računalniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Ziga Dolhar ::

Torej, imaš "origin" verzijo? Imaš v Originovi mapi nekje BF. Poglej tudi v nastavitvah Origina, lahko nastavljaš pot do mape z igrami.

"Profil" se ti v glavnem le synca - imaš torej lokalno verzijo in backup v oblaku, ravno za primere, ko bi ponovno inštaliral igro, da se ti posynca tvoj (singleplayer) napredek. Za BF2 ti sicer ne morem natančno povedati (imam Steam verzijo), je pa tako pri BF3.
https://dolhar.si/

dronyx ::

Ne tudi origin nimam. Mislim da je origin prišel z BF3. Jaz sem igro namestil iz DVD-ja, vpisal kodo in se registriral. Na BC2 domači strani se lahko s tem uporabniškim imenom tudi prijavim oz. logiram.

dronyx ::

Zanimivo. Namestim Origin in ker sem uporabil isti e-naslov je BC2 že med "my games", kar je lepo od njih. Ker imam internet povezavo instant internet upam da lahko kopiram namestitev BC2 iz obstoječega PC in bo potem Origin prenesel samo kar manjka? Za Steam vem da lahko preneseš celo mapo, kjer so nameščene igre in ti potem ne prenaša vsega še enrkat.

Ziga Dolhar ::

Da, kopiraj. Jaz sem tako prenesel BF3.
https://dolhar.si/

Mitch ::

Lahko pa preko Origina ustrezne datoteke "DLjaš" direkt iz DVDja... Vsaj tako je meni inštaliralo BF3...

puma982 ::

Zdravo, mam par vprašanj glede Origina/Steama:
Sprašujem, ker je bc2 samo 5€, pa bi jo vzel, vendar Origina/Steam še nikoli nisem uporabljal.

1.A Origin deluje po istem principu kot Steam ? Se pravi kupim, downloadam, špilam na kateremkoli računalniku. In vsi nakupi so shranjeni v mojem Origin/Steam računu ?
2.A lahko download počaka v Origin/Steam računu ali moram takoj ko kupim dowloadat. ? Mam slabo internetno povezavo trenutno.

Hvala pa lep dan
Jan

Ziga Dolhar ::

1. Da.
2. Ni treba takoj downloadat.
https://dolhar.si/

Machete ::

bc2 je zakon. dns zvečer grem pokat po milijon letih.
prlette

dronyx ::

Meni je v BC2 zabaven samo še UAV. Obvezno si montiraš zoom, bezpilotnika dvigneš na najvišjo možno višino in potem se začne zabava.

kriko07 ::

Lahko gremo kaj igrat če kdo hoče ime mam
Kriko07

A ve kdo kje je kakšen 64 sloten server?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko07 ()

David2 ::

živjo mam problem.sem nov med igralci zto nimam pojma o tem.zanima me zkaj ko se prijavim v multiplayer in kliknem srch ne najde nobenga serverja?? pa se to ko sem igro kupil sem upisal cdkey instaliral updejtau ter igral in zei bi rad igral tud na drugem računalniku zato me zanima kako igro prenesem na steam ali kak podoben program? hvala za odgovore.
««
43 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475212 (2248) Jernej88_
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61272693 (29292) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676841 (59327) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19837975 (27380) Clubraider

Več podobnih tem