» »

IL-2 Sturmovik 1946

IL-2 Sturmovik 1946

DOOM_er ::

ja nou špil je sicer je bl kt ne IL2+aep+PF+nekaj dodanih letal

sem glih probu in je zakon mislm isto je kt preh sam je pa dost novih letal ter ogromn skinov novih tko da priporočam
Robots will steal your job. But that's OK

ali3n ::

Pa HW zahteve?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

jamiroq ::

glede na to, da je 1946 običajen il-2 complete battles z vsemi dodatki (pe-2, mandžurija in pa 1946) bi rekel, da so hw zahteve enake kot za pacific fighters. no, menda so dodali neko fensi vodo (water=4 v conf.ini); za to je verjetno potrebno kaj več moči :P.
zdej je samo problem, kdaj se jo dalo pri nas kupit.

ali3n ::

aha... bom najprej probal travniško različico...


So Oleg&Co. že kaj dodelali "patchanje"? Al se še zmeri samo "kopira in povozi" stare fajle, vmes pa se spremenijo vsi letalni modeli (eni na slabš, eni na boljše...)...

to mi je šlo najbojl na živce pri starem ILju... tko, po partizansko...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

jamiroq ::

patchanje je še vedno enako. sicer pa ti tako ni treba nič patchat, ko inštaliraš 1946. to naj bi bila be all end all verzija il2. od tu dalje je samo še battle of britain. (kolikor sem pač bral :P).
eno opozorilo glede travniške različice: po novem ima securom zaščito, ki jo je potrebno tako ali drugače zaobit...

DOOM_er ::

kle ni problema sploh :D

drgač pa stvar seka nova letala nova orožja in nč več novih ozeml + novi skini za letala
Robots will steal your job. But that's OK

ali3n ::

Upam da večina ostaja na propelercih... čeprav so dodal kar veliko reaktivnih "letal"...

je HyperLobby še vedno "in"?

Gugl video
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

suntrace1 ::

Nekaj letal je pa res za lase privlečeno v tem filmu :D Krožijo pa govorice, da bo kmalu tudi prišlo nadaljevanje Mig Alley, postavljen v korejsko vojno, zakuhal pa naj bi ga ravnol Oleg.

F-86 vs. MiG-15, mmmmmm:)

jamiroq ::

upam, da bodo enkrat prilezli do vietnama in/ali bližnjega vzhoda... sej wings over vietnam je kul špil ampak je še vedno derivat iz strike fighters. (da ne govorim o tem, koliko dela je z namestitvijo middle east konverzije. sem obupal na pol poti :P).

btw, se še komu zdi, da so nemški 30mm topovi v 1946 dosti močnejši kot prej? sem se malo igral z lerchem in sem z minimalnimi bursti dobesedno razsekal vse v kar sem streljal...

Klemzz ::

mal offtopic, kašne joystike uporablate?

DOOM_er ::

nek rocketeer vibration, pocen ampak je kr uredu
Robots will steal your job. But that's OK

bluefish ::

odlična igra. Drugače pa uporabljam Logitech Wingman Force 3D.

edit: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

jamiroq ::


:D

ali3n ::

A tist so ogrevalne blazine za VeseloPalico? :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

jamiroq ::

jap :). nimam ogrevane sobe pa je treba poskrbet, da stick ostane topel :P.

bluefish ::

huh, pa se je meni zdelo veliko, ko sem dal 15k za joystick.

jamiroq ::

sej ni bilo niti toliko drago... ~60k za pedala, joystick in plasmo (tisto vezje zgoraj desno). trackir je pa pesem zase :P.
pred letom bi za ta denar mogoče dobil cougarja (ne vključujoč poštnino iz tujine, ker, kolikor mi je znano, jih pri nas ni več naprodaj). poleg tega se mi je strošek porazdelil čez leto (pedala sem kupil šele prejšnji mesec).

suntrace1 ::

Funkcija plasme pa je ... :\

Drugače imaš pa povsem prav, SF serija je bolj tko, me vedno hitro mine igra, nekako monotono deluje. Težko pa verjamem, da bo Oleg šel do Vietnama zaradi modeliranja radarjev in ostale elektro-navlake.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suntrace1 ()

jamiroq ::

Funkcija plasme pa je ...

ni nič drugega kot elektronika za joystick. nekateri jo uporabljajo za izdelavo kokpitov, jaz sem jo uporabil za digitalizacijo stare thrustmaster opreme. nanjo lahko priklopiš 4 hate, do 28 različnih stikal (+ stikala, ki jih uporabiš za shift funkcijo; sicer je odvisno od načina priklopa in delovanja plasme) in 16 analognih osi. enota je usb in kompatibilna z directx, tako da nameščanje kakršnihkoli gonilnikov ni potrebno.

BigWhale ::

Mokre sanje bodo, ko bodo vse te skatle brez kablovja in bodo wireless povezane z _eno_ samo skatlo, ki vse skupaj nadzira.

Glasujem za enoten 'joystick' protokol, ki ga bodo znali govoriti vsi joysticki in ostali dodatki.

pickle_rick ::

Kako se v tej igri shranjuje med misijo, če je sploh možno? Nikjer ne najdem opcije.

ali3n ::

po spominu tega ni; edin kar maš je pospeševanje časa.. (x2,...).
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IL2 - Sturmovik Forgoten Battles dedicated server (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
158568867 (27476) CrustyDOD
»

Letalske igre

Oddelek: Igre
273070 (2377) Robert_S
»

LOMAC - Lock On Modern Air Combat

Oddelek: Igre
442712 (2161) mohha53
»

Fly igre

Oddelek: Igre
282381 (2039) San
»

Prvi popravek za IL2 - Sturmovik: Forgotten Battles

Oddelek: Igre
71567 (1496) ali3n

Več podobnih tem