» »

LDS

LDS

Thomas ::

Nikoli nisem volil LDSa. Niti ga ne nameravam.

Vendar se mi vseeno zdi fino, da je Drnovšek uspel s postavitvijo Golobiča.

Gaber, Vika Potočnik in kompanija - so najslabše, kar bi se LDSu lahko zgodilo.

Kaj pa mislite vi?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Eschelon ::

:D Ja... Če primerjam slabo namesto še slabšega - jupi... mislim japi. Drnovšek mi postaja počasi celo čisto všeč. Karma se mu popravlja (ma zakaj morajo postati eni ljudje terminalno bolni, da se jim zrihta pogled na življenje?).

rozica ::

....mislim da se nam bo v bodocnosti se posteno kolcalo po Drnovsku... ( ceprav tudi jaz nisem volila LDS...pravzaprav niti nisem volila ) ;)
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.

Yohan del Sud ::

Ok. Bom še enkrat uporabil isto frazo v enem dnevu. LDS je trop lobotomiziranih opic, ki skrbijo samo za svoje riti in tlačijo našo državo v govno.

para-site ::

johan, ti si povedal definicijo politika:D sej vsak skrbi samo za svojo rit, ni važno kdo je na oblasti, niso pa vsi neumni, to pa ti ne dam prav...
Golobič recimo nima niti faksa še narejenega, tko da žalost. raje bi bil tiho, kot da se hvali, da ge bo v kratkem končal, ker kar se mene tiče, bi postavil merila, kolko izobražen mora biti človek, da je lahko v visoki politiki, samo pole bi jih pol odpadlo:D vsaj 7 stopnja...
če ste po volitvah pogledali Delo, kjer so predstavili poslance(slika, s kje je, smer in stopnja izobrazbe,...) je blo vse sorte, od doktorjev, do gimnazijskih maturantov in še nižje če se dobro spomnim... kako se lahko tako zelo neizobražen človek sploh spušča v debato z doktorji in jim soli pamet;((

Mercier ::

Poznam kar nekaj neumnih doktorjev znanosti. Pa še veliiiko več pametnih ljudi brez izbrazbe.

Hm, poslancev niti ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

para-site ::

Ja, tudi to je res, se strinjam s tabo Nekolme

rasta ::

LDS je naredila 9 miljard zunanjega dolga. Mislim, da to pove vse. Pa podpirajo Telekom. Pa neki se grejo z nacionalno televizijo, za katoro morjo vsi plačevat, pol pa gledaš beden program z veliko reklamami.
Sicer pa o gospodarstvu nimajo pojma.
Njihova politika pa ni niti tako slaba, dobra pa tudi ne. Zelo zasilna.
Vseeno so mnogo boljši od svojih satelitskih strank.

Sploh pa se mi je zadnji čas zelo zameril Janša & co.

Kera stanka sploh ima kakšen spodoben politični program? Da se ne gre samo za vstop v NATO in EU (kar bi moralo biti sredstvo, na pa cilj) in nacionalni interes, razporodaja državnega premoženja (zanimive so predvsem provizije).
Niti ena stranki v slovenskem političnem prostoru mi ne ustreza.

MadMicka ::

Drnovšek je car (pa ne zato, ker bi vse tok dobr in prov naredi al pa ker bi bil tok pošten, ne, enostavno zato, ker je že tok časa na sceni in v sedlu in to v zlo burnem obdobju).

Zdej si pomoje zasluži, da kandidira in zmaga na predsedniških volitvah, pol pa upokoj.

LDS? bom volil za njih, dokler se ne bo kej boljšga pojavl..

Za Janšo in Bajuka nikoli!


p.s. glede razvitovsti in položaja Slo, ja, ja, sej če bi bil Janša na oblasti, bi pa zdele bla Slo ta glavna sila v Evropi, brez dolgov, brez revežev, brez stečajev v podjetjih, mislm kmetje...

Eschelon ::

(Generirano iz kmetje...)

Drnovšek je car ker jaha bika v burnem obdobju? Ma si ti en bik v burnem obdobju Mucka. Fant, povlec se za lase iz svoje logike.
A zato, ker je že tolko časa, je pa zihr kajboj. Ti kravca pa blagruješ, da je vse grozno burno, samo kaj ko ni nič kaj burno za LDS, koga šele za Janeza s pesekom osebno. Može i Miško da vozi ovaj avtobus (pa i u rikverc vezanih očiju).
Ta slovenski bikc je ena ovčka. Owca even. In se pusti jahat pa še kej drucega.
Itak pa ti kr čaki da se ti bo Marija prkazala, pol pejt pa Drnovšeka volit.

volivec - tisti ki voli. Beseda izhaja iz osnove vol - t.j. bik brez pik.
Primer: Janez voli bika. (Janez dela iz bika vola).
upokoj - dejanje prehoda iz nepokoja v pokoj.
Primer: Janez je naredil upokoj. (odslej lahko mirno rečemo, da je janez v pokoj).
moliti - nastavljati, držati stran od sebe.
šoferati - germanizem. Prevzeto iz Nemščine - Show fahren. Kar pomeni voditi predstavo.

Maš pa prou, da ni Janez kriv, za to da so Slovenci eni kastrati, on sam dela tist ka mu molilci pustijo. Ni njemu treba bit pošten al pa da b' bohvari kej prou naredu, sam da šofera pa da vn ne pade. Če pr tem iz Zetorja nardi Titanik je pa čist vseen. Glavn da orkester igra.

Nazadnje sem zvedel za tole srhljivo anekdoto.
Pride ena bwana k drugi pa prav: "Ej .... a te ni nč strah, kakšn drek mi tle delamo."
"Ja včas me je blo, zdej mi pa - odkrit povedan - dol visi. Zase mam čist dost - tud v tujini."
"Ja dobr, sam tole bojo pol tvoji otroc na glavo dobil."
"Jest sem za svoje že poskrbel. So vsi zunaj."

Jest sem za zakon, da morajo otroci politikov študirati v Sloveniji in da morajo imeti politiki svoj denar v Sloveniji. Mogoče bi se vsaj potem kdo kaj potrudil.

MadMicka ::

Ja, vsak k je tolk dol časa v sedlu je car, že sam zaradi tega...brez da bi še kej druzga našteval...

burno obdoboje, kaj neki sm mislu s tem?

razpad YU, prehod iz enga v drug družbeno-politični sistem, navezovanje na novo federativno državo (EU)...

bolj burno od tega obdobja je blo v zadnjih 7o letih sam še 1939 do 1950 (do 50 ker tm nekje so nehal kilat domobrance :) )

zdej pa se še vpraši zakva je blo to obdobje buro?

in pri takih razgibanih zadevah je zlo težko ostat v sedlu, kva ti kle ni jasno?

in tisto, da bi moral met politiki denar v slo in študirat otroke v slo? mislm halo? zakva pa?
pol bi lahko rekl politik mora bit zavedn slovenc, karkol že to pomen in mora jest slovensko hrano, pa v tem smislu naprej, ... grrr....

edin kar je važn, je nadzor nad njihovimi dohodki v smislu preprečevanja korupcije..

Pisk ::

Kaj pa je v Golobčku tako dobrega?
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rezultati državnozborskih volitev 2004 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
49027320 (17359) iration
»

Forum 21 rešitev za Slovenijo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12230405 (28208) Thomas
»

Lds-pot v brezno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
745200 (4098) Thomas
»

Sedaj gre zares - predsedniški dvoboj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
644614 (3643) Alexius Heristalski
»

Rezultat na volitvah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1037146 (5707) Eschelon

Več podobnih tem