» »

vn Brazilije

vn Brazilije

1
2
»

EvilGod- ::

montoya = kemikaza :D

drgač pa mislm d je šumi takrat k ga je odnesl tko spelu tist kt noben drug. Pomoje d bi čist use druge tm zavrtel k presce :\

LP
>:D

FlipeR ::

Kot sem rekel...Williams - BMW JE ZAKON....sam sem bolj racunau na Ralfa, pol me pa Pablo (Montoya) tako preseneti, da bi najraje sou Josu Verstappnu jajca utrgat, ker je Montoya dirko ze prakticno dobil!!!! Ma res ej, a je to postalo igra "kdo bo na bolj staylish nacin raztrescu Williamsa"???;((
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

LuiIII ::

Ja fantje na Montoyo pa kar računajte! Tipa spremljam ene 3 leta (CART) in moram reč, da je zelo zanimiv, nedolgočasen in energičen voznik. Upam, da bo še sekal.

OrlyTM ::

ja tole dirko je pa BMW pokazal svoj potencial ... sam rdečim se je pa zalomilo ... so mel preklet srečo, da majo šumija .... drugač bi blo precej slabše

pa vseeno ... škoda za montoyo in čestitke davidu ... bravo :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Freak ::

dax, huey, dalmatinka & company a ja je šumi zmagu, zdej smo vidl, kdo ma dober avto, še williams je boljš. Mislim, da se bosta za naslov prvaka borila mclaren in williams!i:D:D:D

Dalmatinc ::

Freak SANJAJ.......ti povem vzroke kaj je bilo:
David Coulthard
"Z današnjim rezultatom sem resnično zadovoljen. Brez moštva, ki je v zadnjih tednih trdo delalo, tega dosežka ne bi bilo. Če dirko začneš s petega mesta, ne pričakuješ, da boš zmagal, zato je današnji rezultat še bolj poseben. Na dirki smo uporabili pravo strategijo in pravilno nastavili dirkalnik. Prepričani smo bili, da bo deževalo, zato smo dirkalnik tako tudi nastavili. To je pomenilo, da na suhi stezi nismo bili najhitrejši. Še vedno nas čaka še nekaj dela. Pričakujemo, da bomo do VN San Marina dirkalnik še izboljšali. Ne morem počakati."

Michael Schumacher
"Montoyino prehitevanje je lahko pojasniti. Na ravnini je dosegel višjo hitrost. Zaradi tako dolge poti, ki loči zadnji in prvi ovinek, moraš pustiti varnostnemu avtu veliko prostora. Zaradi tega lahko drugi dirkač obdrži stik in švigne mimo. Uspelo mu je, zaviral je res pozno. Zrinil me je proti robu, a to je povsem običajno dirkanje. Dotaknila sva se, a ni bilo težav. Mislil sem, da ga bom prehitel nazaj, a ga nisem mogel. Dirkal sem s strategijo dveh postankov in upal na dež, saj sem mislil, da bo to najbolje, saj je bil David v vodstvu. Danes se nam ni posrečilo. Dirkalnik ni deloval tako kot bi si želel, zaradi česar sem nekajkrat zletel s steze, česar tega ponavadi v takih razmerah ne počnem. David me je prehitel, ko sem bil za minardijem. Najprej je bil na levi, nato pa se je umaknil na desno stran, po kateri sem nameraval peljati tudi sam. Odločiti sem se moral, zunanja stran je bila edina možnost. Mislim, da bi me David prehitel tudi kasneje. Zaradi rezultata sem malo razočaran, a v prvenstvu še vedno vodim."


MISLIM DA JE JASNO DA JE IMEL SCHUMACHER ZJEBAN DIRKALNIK; DAVID JE ODPELJAL NORO DIRKO a pomoje še Vedno 1 razred preslabo da bi na prihodnji dirkah lahko jebal Šumija, vsaj če bo imel Šumi vredi avto. Šumi se je mojstrsko rešil iz situacije ko ga je zavrtelo, s tem je dokazal
DA SI ZALUŽI NAZIV SCHUMACHER VELIKI, ki so ga mu dali Nemci


Imola je v Italiji in tam se začne zares...doma bomo pa ja Mclarnovce sesul ane Schumacher fanny.....:8)

FlipeR ::

Ma ti Dalmatinka si UPICEN!!! A si mogoce GEJ in ti Shumi usec? Al si pa KOBILA in ti je Ferrarijev Cavallino Rampante VSEC:D
Salo na stran, a se vam ne zdi da je Ferrari ze prevec v ospredju (zaradi zmag, pa tudi zaradi polemik in egoisticne voznje Schumija)... Mislim, da Formuli 1 malce novga vetra (Williams, Jordan, BAR???) ne bi skodlo !?!?!? Ce se ne strinjate, povejte zakaj ne!!! Ne pa kot Dalmatinka streljat neki tja v tri dni in nabijat zvezdice:\

FlipeR
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

Dalmatinc ::

Fliper, pa če sem gey al pa kobila; prej slednje...........še vedno lahko podpiram najboljše moštvo na svetu............rdeče:8)

Tjulenj ::

/me popolnoma strinjajoce se prikima fliperju. je blo prov fino gledat williamsa na prumu mestu, pa sauberja na konc na stopnickah... bi blo velik bols ce bi se ene 5 ekip boril za naslov

Dalmatinc ::

To se pa strinjam, sam šumi je še vedno najboljši pa lahko pet ekip z istimi avti gor pride pa bo šumi v normalnih pogojih za + 20 zmagal:8):8):8):8):8)

Freak ::

dalmatinka: vsi izgovori so dobri, škoda ker ne preneseš, da so s trdim delom pri mclarnu prišli na raven ferrarija, na naslednji dirki pa ga bodo že prehiteli! A nisi slišal "Naš cilj ni dohiteti ferrari, naš cilj je prehiteti williams, saj bomo z njimi imeli več težav v borbi za prvaka". S tem citato je ron denis povedal vse!:D:D

Dax ::

Freak... sj nič osebnega...

Sam za božjo voljo... skini si ta podpis... ga raje sploh ne bom ponavlju :))

Mislim Hakkinen je history... a ga nisi vidu... ostali so speljali, on jim je pa samo mahu... :))) tipu gre mal na otročje.

OrlyTM ::

Popolnoma se pridružujem mnenju, da je veliko bolj zanimivo gledat f1, če se več ekip tepe za prva mesta ... se še predobro spomnim, kako nezanimiva je bla formula 1, ko so mel reanault + wiliams + mansel tako prevlado, da se je dirkalo pač samo za mesta od drugega naprej, ker je bilo prvo rezervirano za mansla ... brez veze.

Sem fan Shumija in rdeče ekipe, vendar trdim, da morajo svoje znanje in premoč dokazati na stezi, ne pa v boksih in za mizo.

Montoya je dirkal noro tekmo in res mi je žal, da mu ni uspelo. To bi bla fenomenalna zmaga. Tipo je neverjeten, ta prehitevalni manever je bil eden boljših, kar sem jih videl.

BMW pa tut še ni rekel zadnje ... ne slovijo zastonj po svojih športnih bavarcih ... A BMW M3 a wanna have car :)))

Upam, da se do naslednje dirke poberejo vsaj še pri mclarnu in jordanu, pol bo pa veselo :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Freak ::

Orly se čist strinjam s tvojim mnenjem. Ampak imam pa eno vprašanje zate kok šumijevih zmag od teh 6 je bilo doseženih na dirkaški način-na stezi? 2!!!! Ostalo je bila taktika!
Dax: Ta tvoja izjava je čisto brezzvezna in se je ne splača komentirat. Vedi pa to, da je sezona dolga 17 dirk!!! :\

Dalmatinc ::

17 dirk ------------ 16. zmag FERRARI in 1 Mclaren :D

Freak ::

Ha ha very funny! Dalmatinka ti si pa komik! Nerad priznam, ampak williams se bo še krepko vmešal za naslov prvaka, a se ti ne zdi?

Dalmatinc ::

Freak, mal zgleda smešno sam sem bil pr šlogarci pa mi je rekla da bo rdeča ekipa zmagala 16 krat srebrna pa 1 krat............aja wiliams je hiter na ravnih stezah, se pravi da ima možnosti še samo v Monzi in ZDA.......>:D

SpiDEr8 ::

McLaren rulz!!!! To je to

BlackHole ::

Dalmatinka, kaj še ne veš, FATA v resnici ni šlogarca.

Freak ::

Dalmatinka a si se mal za****!:D A pozabljaš na nemčijo, avstrijo! Ampak brez skrbi mclaren bo že še pokazu zobe! Največ šans mata williams pa mclaren! A ni bleda predstava ferrarija to dokazala!

Tzar ::

Hakkinen je zakon tako kot šofi, kot osebnost. Izjavlja preudarjeno, sponatano in iskreno.
Enak ima tudi stil vožnje, ne pa kot en peTHer, ki je poln samega sebe in ne prenese poraza.
Mal se bo moral spustit na realna tla.
Če potegnem črto, je zame Mika car, pa čeprav ne zmaguje. Izkazuje spirit pravega športnika.
O Šumiju pa zvem vse, če pogleda v leksikon po geslo PREPOTENTNEŽ.
Srebrna puščica rulz -- tko k moja srebrna ASTRA :D
Življenje je lepo!

Bibi ::

Poglej poglej... spet se prepirajo kdo ma vecjega.

:D

Freak ::

Tzar: Točno tko! Sej smo vsi vidl šumaherja na stopničkah - tak je bil kt da bi se glih kar uscal!!! Brez skrbi MIkine zmage še pridejo!!!:))
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238222 (22883) balocom
»

Sezona F1 se začenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554658 (4005) Chessman
»

Šumi ČETRTIČ ! - forza Schumi !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
706025 (5246) ziga7
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709386 (8114) Nemelk
»

Jutri se zacne formulasticni vikend !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1157636 (6658) rookie

Več podobnih tem