» »

vn Brazilije

vn Brazilije

«
1
2

Freak ::

OK a se vam ne zdi, da je že skrajni čas za odprtje tega threada?

Dax ::

Niti ne, ker je itaq vseeno kar kdo tlele napiše... izteka ne bo spremenilo... :))))

Sj vete...it's red, it's fast...

zetko ::

Zmagovalec je itak že znan...in guess what...rdeče barve je >:D:D
Living it another way.....

teac ::

Hmmm, ja I Ferrari!!!

Freak ::

anze: jst ne bi bil tko prpričan, kaj pa če se rdeča barva spremeni v srebrno?

Koci ::

že zdje je janso kdo bo zmagal Schumi

zetko ::

Freak: formule niso kameleoni :D
Living it another way.....

Tomi ::

Nič ni jasno, kdo bo zmagal, ker formula 1 je deloma šport norcev, deloma pa en režiran cirkus...
Ker sem skepitčen, se bojim, da bo res spet en komunističen napad, torej Ferrari, ampak vseeno upam, da se bo vse izteklo po načrtih in bo nebo žarelo v srebrni barvi..
Pustimo se presenetiti:D
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Jest sem 99,99 procentov prepričan da bo zmagal Šumi. Seveda v primeru, da pripelje do konca kot tudi drugi. Ferari zgleda letos izredno močan.

Kaiser ::

Na treningu nic novega (24ur dons), Najpref Ferrari potem pa dolg cajta nic,.... ...srebrni? Mirza pravi: sele v zlati (srebrni :D) sredini....

Dax ::

Hehe... the sky will shine red, Tomi! :)))

Sicer pa... a ne igrate Red Alerta... kdo je najboljši in najmočnejši, kdo ma mamute in tesla coile??? The Red...

Freak ::

Kaiser: ti k si tok slišu, zakaj nisi povedu, kaj so še rekl o temeljitih izboljšavah, ki jih bojo uvedli pri srebrnih do prve evropske dirke, ta pa bo kar kmalu! Aja pa še to pristaši šumija malo prehitevate s prvoaprilskimi šalami!:D

Dalmatinc ::







ZMAGOVALEC !!!!

3LeR. ::

ce smo cist realni:
McLaren ma letos gare za avto
Ferari ne
enčba je zelo preprosta a ne :D
SCHUMACHER OWNZ!!!!!!!!

Freak ::





človek, ki bo osvojil naslov prvaka!

Dalmatinc ::

Ja mogoče v tvojih sanjah>:D

Freak ::

kaj pa če v tvojih>:D

BigFoot ::

hehe, me prow zanima kakšen bo ta nov McLarenov bolid za evropsko dirke. po mojem se bo kvaril na velko. *WEG* Forza Schumi!

R0K ::

C. Montoya rulz!!!

Dalmatinc ::

Pomoje je letps Mclaren zajebal, sej bi lahko ferrari amapk ni.

Aja, v mojih sanjah, sem že vidu kako je Mika dobu dirko, sam se ne obrmenjejum, ker to so ble le grde sanje:8)

FlipeR ::

Sej je vseeno kdo zmaga.....najboljsi je se vedno

------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

Rott-von-weiler ::

še čudno da vas tomas ni zaklenil če bi ti freak mal nazaj pogledo bi vido da na to temo debata ze teče

formula haha:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Dax ::

Ja.. najbolje da vse debate v loži razdelimo na Thomas debate in neThomas debate...

NeThomas debate so seveda vse stlačene v en thread.... :))))

Dalmatinc ::

Jah, ste vidli rezultate: Coultard +1 sekunda. Mal spodbude za Meklarnovce, amapk pomoje realsno sliko še vedno kaže Haikenen ki je peti>:D

Koci ::

bo jim Schumi že jutir razložo kako pa kaj

Koci ::

Tu si poglejte, kako bo v nedlejo zgledla zaključek dirke link

Dax ::

Koci... na sliki je Barichelo... Schumaher je medtem že odpiru šampanjc...

Dalmatinc ::

Jp, merija marija.......sej mogoče je pa za Barichela>:D

Freak ::

veste kaj fantje dej nehimo se kregat, sej bomo pojutrišnjem vidl kdo bo najboljš. Glej moj podpis ;)i>:D>:D

Tassador ::

1.Schumi
2.Hakkinen
3.Coulthard
POMOJE BO TKO!:D

Dalmatinc ::

No trening je pokazal kdo je the-best
GLEJTE BARVO SMEŠKOTA IN PRIDAJTE IME MICHAEL >:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D

Tomi ::

Mislim, da se je prvič zgodilo, da sta v prvi vrsti brata..
Ok, tudi leteči Finec ni daleč, presenetil me je pa Monyoty, ki kaže, da bo mešal štrene najboljšim...
Pa če ne veste, zmagovalec Interlagosa je bil potem tudi zmagovalec sezone zadnjih šest let.. Upam, da bo zmagal Hakkinen:D
metrodusa.blogspot.com

EasyRider ::

Forza Ferrari in M. Schumacher:D.
Mislm, hudo tole no...bomo spet zgleda kr zmagal...noro.
Drgač pa, jap Tomi maš prov, je prvič da oba brata zasedata prvi vrsti. Zelo lepo bi blo, če bi bil takšen vrstni red tudi na stopničkah. No Schumi bo itaq gor, sam za tamauga (Ralfka) pa nism čist prepričan. Pa še mimogrede....a ni neki dež za jutr napovedan?:).

EasyRider ::

Forza Ferrari in M.Schumacher8-). Ja hudo no...mislm...bomo že spet kr zmagal al kako...ja šment no. :)).
Ja ja Tomi, to kar si ti napisu se ti pa ne bo zgodil tudi v tvojih najbolj mokrih sanjah. ;). Drgač pa maš prov, to je sedaj prvič, da brata zasedata prvo štartno vrsto. No sej zelo lepo bi blo, če bi bila na taki poziciji oba tudi potem po koncu dirke :). No sej, za Michaela sploh ne dvomim ane, samo za Ralfa pa nevem čist.

Pa btw, a ni neki jutr dež v braziliji napovedan?:D

EasyRider ::

Ups...oprostite za dvojni post. Ko sem poslal ta prvega sem mislil, da mi ga ni poslalo, ker je blo kr neki, tko da sm sov se enga pisat, na zdej sta pa dva.

Freak ::

A ste vidl Hakkinen, je dirkal kot prerojen, škoda, ker mu je zmanjkal poskusov, naredil jih je samo 3, pol bi pa vidl, kdo bi bol v prvi vrsti, brata sigurno ne!>:D>:D

Dax ::

Freak... izgovori, izgovori... :)))

Freak ::

Dax: danes bomo gledal vsaj pošteno dirko ( vsaj tko kaže) Na srečo ni unga hinavca baricelota pred hakkinenom na štartu, da bi bremzu pred njim, tko kot je že dvakra!;((;((;((

rooster ::

Freak, Barrichello je ok, ni on kriv če mora vozit kot diktira ferrari. Formule so vedno bolj podobne wrestlingu...;(

zizi ::

Schumi rula:D:D:D:D
Hakkinen je cura
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

FlipeR ::

Kjer se tekmujeta dva (Schumi vs. Hakkinen), Williams dobicek ima:D
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

Dax ::

Damn...

OK, vsaka čast Coulthartu... ful dober je voyu v dežju, in Schumacherju fuul zamerim, da na koncu ni mal bolj na gas stisnu, ko je bla proga že čist suha...

Čeprav... dogma ostaja: Ferrari is the best! :)))

PS: Hehe, Hakkinnen fani, kaj pravte? Tipo še spelat ne zna... idiot... naj gre v avto šolo :)))).

Witboy ::

Neeeeeeeeeeeeee! Zakaj?!?!:'( Kako je to mogoče?!?:( Schumi!!

Nemelk ::

Mclarn8-)
Nemelk ™

||_^_|| ::

kultard je majstor ni kej, ful je hudo pelu. Šumi si ni zaslužu 2. mesta pomoje, ker dons ni nč pametnga pokazu, edin mi je žou tistga modela od BMWja (neki na M:) k ga je un pizdun vn zbou...škoda

Nemelk ::

jaaa, montoya je kr hudo vozu, je**** verstapnu>:D
Nemelk ™

TESKAn ::

Hjah, šumi je pač raj vozu varno. Sej če bi teu kultarda dohitet, bi mogu vozit okol 1.5s/krog hitrej od kultarda, se prav da bi mogu dirkalnik res priganjat...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

OZZY ::

žal. žal, žal. Ampak vseeno čestitke cultardu. Je dobr odpeljal in zasluženo zmagal. Škoda pa je Montoje, ki g aje Jos the bos nasadu. Dokler je vodu sem si želel ,da bi zmagal. Res škoda da ni. Bi blo veliko presenečenje. Ilike them presenečenja.:))

Nemelk ::

BMW, je mel najvecjo hitrost na stezi, res neverjetno! pa sumaher ga ni niti s pol lažjim avtom ni mogu prehitet! Kaj bo šele toyota drugo leto nardila! to je tu prašanje8-O
Nemelk ™

BlackHole ::

Kaj je to? Nova igra "kdo bo prej uničil BMW" al ka. Jebem ti Rubinja, pa kaj je s tem človekom. Na vsaki dirki je enega izločil iz dirke. Pol pa še Verstappen zajebe odlično dirko, ki bi lahko bila še boljša, če bi Montoya ostal v dirki. Ralf pa je tud smotan, itak že zaostaja 4 kroge, ampak on v dežu da gor gume za suho, naslednji krog pa pride pa gume za dež, kasneje pa še enkrat po druge gume. Kot da bi mel kaj za izgubit, če bi že prvič nemestil gume za dež. Mogoče bi še kako piko potegnil.
Ferrari pa tudi nima take prednosti, kot eni poudarjajo, to se vidi na predvsem kvalifikacijah. Dobro je, da Schumacher ni zmagal, tako bo sezona bolj zanimiva.

Kaj mogoče kdo tukaj igra igro, ki jo ima Eurosport: F1 Total (nagrad za Slovence ni), je pa zanimiva igra.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238203 (22864) balocom
»

Sezona F1 se začenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554650 (3997) Chessman
»

Šumi ČETRTIČ ! - forza Schumi !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
706015 (5236) ziga7
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709366 (8094) Nemelk
»

Jutri se zacne formulasticni vikend !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1157623 (6645) rookie

Več podobnih tem