» »

TOSHIBA SD-36 VE - dvd-vhs player

TOSHIBA SD-36 VE - dvd-vhs player

janč ::

Pozdravljeni.

Zanima me, če omenjeni predvajalnik podpira slovenske podnapise. Nameravam ga kupiti v Avstriji, pri nas ga nisem našla... Če jih ne podpira, pa me zanima, kje jih je možno downloadat in kako.

Hvala za pomoč.

LP

Suzana

janč ::

Zdravo. Kaj res nihče nič ne ve o tem. Nujno bi rabla... Hvala.

LP
hallo.jean

Dejancek ::

Podpira : DVD-Video, MP3, VCD 2.0, SVCD, JPEG, Audio-CD, DivX 3.x/4.x/ 5.x
Podnapisov pa NE ! 8-)

In NI možnosti da bi kaj downloudala ali nadgrajevala . 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

CaqKa ::

zelo nejasno postavljeno vprašanje.
nikjer nisi omenila,da predvaja tudi divxe. če je temu res tako, potem je pri teh kombinacijah zaenkrat še problematično tole ker je treba uskladit firmware za oba dela.. in onega vhs kakor onega za dvd pa še onega za divx..
ker so taki playerji zelo nerazširjeni in ker 'popravke' za te podnapise delajo domači 'garažniki' predlagam da je bolje kupit običn divx player za tam 13ksit, za katerega res veš da ti to omogoča takoj kot pa čakat na takšen popravek ki ga lahko čakaš tudi kako leto.. če sploh. do takrat bo pa ta naprava recimo že tudi zastarela.

Dejancek ::

CaqKa :
Za take kaseto/dvd predvajalnike ni možnosti da bi podpirali za podnapise za Divx, vsaj za 1x meni znano ni še, oz. tega še nisem videl na tržišču.
Dejansko je punca ravno na to mislila, vsaj vsaki DVD ploščuk predvaja podnapise, kateri so gor, problematika pa je pri Divx, kot vsi vemo. ;)

znbojan ::

Imam že od decembra lani Toshiba SD-34VLSL (predhodni model) in dela brez problema.
Podnapisi slo niso podprti, vendar to mene nič ne moti, podpira pa naslednje podnapise: Smi, srt, sub.
Občasno problem s kakšnim xvid (vendar kot berem je to kar pogosto...).
Videorekorder j e zadovoljiv (je pa prednost če včasih potrebuješ video imaš to rešeno z eno napravo in ne potrebuješ še eno komponento pod tvjem, kjer se gnetejo otroške roke...).

Glede podnapisov: če se mi že ljubi s tem ukvarjati na pcju spremenim š,č in ž črke v črke brez šumnikov...
Drugace pa brez težav lahko predvaja ang/ slo.. podnapise npr.
X-film.slo.smi
X-film.eng.smi (ali srt /sub).

Bojan
znbojan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027094 (6626) monaco
»

[DivXviD] Pioneer predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53670891 (15653) LexLuthor
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321542 (46886) cryptozaver
»

[DivXviD] Silva Schneider predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5812518 (4638) primozzzz
»

Kateri DVD HDD zapisovalnik/predvajalnik s podporo Divx?

Oddelek: Zvok in slika
212915 (2291) Calligula

Več podobnih tem