» »

TV

TV

marjanaj ::

Halo...

Po zamenjavi CRT zaslona s LCD-jem mi računalnik enostavno ne predvaja slike na TV.
Pred tem je bilo vse OK... Grafična je ATI radeon 9600 pro (256MB), televizijo imam povezano s SVHS kablom...
Ker mi ni delovalo sem naložil še Catalyst-a 5.9. za XP. Sedaj ga sforsiram, da mi prepozna TV vendar slike (in zvoka) na TV-ju še vedno nimam. V nastavitvah sem probal vse možne kombinacije in mi nikakor ne uspe...

Please help,
bom večni dolžnik...

Lp,
JJ

marjanaj ::

SVHS kabel beri: S-VIDEO
:)

Kr_Edn ::

Pa si vklopil TV v Zaslon-Nastavive-Dodatno-Displays ?

farko ::

Preveri kabel med pc ter tv in gonilnike pa bi moralo delat.
farko

marjanaj ::

Ok, tnx...bom preveril...ampak čudno se mi zdi, ker kabel je ostal na svojem mestu že od začetka...

Če smo že pri gonilnikih...a s CATALYST-om nisem naložil potrebnih gonilnikov? Če ne, kje lahko dobim zadnje gonilnike za ATI Radeon 9600 PRO (256 MB) ? Na njihovi strani sem zasledil samo Catalyst-a...


Tnx,
Jure

dc10 ::

Po moje imaš osveževanje zaslona v windowsih za LCD previsoko (75 hz).
Probaj tole:
- desni klik na namizje/nastavitve/dodatno/monitor
nato pa nastavi osveževanje zaslona na 60 hz, vgasni računalnik, priklopi kable kot si jih imel prej, vklopi TV, nato računalnik, ponovno zgornji postopek da prideš do DISPLAYS in vključi TV sprejemnik (sedaj bi moral biti gumb za vklop zelene barve) - tisto, ko ti vsili prepoznavo TV-ja izkopi !!!

Sem iste težave kot ti, ko sem kupil LCD, rešitev pri R 9600 in 9800 pa je samo ta, da daš frekvenco osveževanja LCD-ja v winsih na 60 hz.

lp

Stepni Volk ::

Obstaja stalna tema PC na TV - splošni nasveti. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963565352 (4681) anjica
»

Nesposobna grafikulja??

Oddelek: Strojna oprema
121201 (815) flukturr
»

RADEON 9600XT pri igranju igric se resetira računalnik ali zmrzne

Oddelek: Pomoč in nasveti
161992 (1690) Jochaan
»

Nujno - nova graficna GeForce 7300GT ima dalec slabso sliko kot 4leta stara GeForce

Oddelek: Pomoč in nasveti
322123 (426) Keyser Soze
»

Driverji

Oddelek: Strojna oprema
93012 (2843) kovk

Več podobnih tem