» »

-- DROGE -- (overdose... )

-- DROGE -- (overdose... )

1 2 3
4
5

OrkAA ::

Peti pa programiramo zadeti 8-)

imallears ::

Včasih se mi zgodi, da morm mal v realnost skočt. Fak...

poweroff ::

Peti pa programiramo zadeti 8-)

Hočeš reči - za Windowse? :D
sudo poweroff

kobilica ::

Po vseh ljudeh, ki so končali v bolnišnicah in pod rušo zaradi x-ov si ne bi upal niti pogledati tabletk. Če kdaj doživim, da mi kdo ponudi x, ga prijavim policiji še isto sekundo ;((
Tako bom vsaj vedel, da je ena možnost manj, da je spet koga odneslo previsoko :\

Več ljudi je umrlo zaradi alkohola, več naslija je bilo zaradi alkohola, ti pa kle jokaš o nekih ixih.

Možnost, da umreš zaradi iksa je manjša, kot je možnost, da umreš zaradi padca, ko si jahal konja.

Tveganje:
uživanje ixa < jahanje konja

Itak pa bedaki ne bi smeli uživati drog, in bi za njih raje odstopil moj računalnik.

imagodei ::

kobilica> "Možnost, da umreš zaradi iksa je manjša, kot je možnost, da umreš zaradi padca, ko si jahal konja."

a maš kakšen link na raziskavo tole? Ker to bi res rad prebral.

S kakšne populacije so pa zajemali? Med 15-25 let? Med cowboys&cowgirls, ali med mestno mladino?
- Hoc est qui sumus -

koyotee ::

Ok. Kdo koga osebno pozna, ki je umru zarad ekstazija? Jaz ne, pa sem veliko po partijih. Tudi sam kdaj kakšnega zaužijem, nazadnje lani za novo leto. In velika večina smrti ni zaradi droge same, ampak zaradi njenih uživalcev, ki pojejo enega, ni nič(seveda je odvisno od sestavin, običajno zadeva "prime" po pol do ene ure), pojejo še dva ali več, pol pa je preveč. In tut voda proti alkoholu, ne bo nič bolša, če greš v gotovo smrt. Tudi, kar je bilo smrtnih primerov pri nas je starost tam med 15-18 let, pač neizkušeni uporabniki. Kdor ne ve, v kaj se spušča, naj tega ne počne. Naj si bojo to droge, ali skok s padalom, isti k. :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Dr_M ::

Pri drogah niso problem same ucinkovine, ampak razne primesi.
Pred slabimi 4 leti je umru moj sodelavec (sicer sem ga poznal samo na videz, bil iz drugega oddelka), ker je dobil strihnin v kokainu.
Zato se jaz kemije izogibam, zaradi sranja, s katerim kvarijo kvaliteto.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kobilica ::

kobilica> "Možnost, da umreš zaradi iksa je manjša, kot je možnost, da umreš zaradi padca, ko si jahal konja."

a maš kakšen link na raziskavo tole? Ker to bi res rad prebral.

S kakšne populacije so pa zajemali? Med 15-25 let? Med cowboys&cowgirls, ali med mestno mladino?


Hotel sem poudariti, da je majhna možnost, da se ti kaj takega zgodi.

Sicer pa ne mi prbijat o kemiji, človek lahko umre tudi zaradi naravnih stvari (alkohol, datura, bla bla bla).

tsh2 ::

zelo majhna možnost je tudi, da te bo požrl morski pes. ampak če boš izzival in vsak dan plaval v vodah, kjer so morski psi, pa možnost zelo naraste. to je statistika malo bolj razumno. :)

poweroff ::

In velika večina smrti ni zaradi droge same, ampak zaradi njenih uživalcev, ki pojejo enega, ni nič(seveda je odvisno od sestavin, običajno zadeva "prime" po pol do ene ure), pojejo še dva ali več, pol pa je preveč.


Ja saj to je jasno - noben ne umre zaradi droge same, pač pa zaradi uživanja droge. 8-)
sudo poweroff

koyotee ::

ja ja matthai, saj si pameten.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

poweroff ::

Seveda sem, saj nimam od extasya spraženih možganov. :D
sudo poweroff

DimmniBurek ::

Najbolj se mi zdi butasto da iz trave delate tak hudič, obenem pa uživate alkohol, ki je IMO 10× bolj nevaren. V vseh pogledih. Od zdravstvenih do psihičnih učinkov. Ne poznam nobenega, ki bi se zadet kam zaletel, koga pretepel ali sploh izzival, pijanih pa mislim da jih je tolk da v časopisih lahko vsak dan preberemo. Jaz, če slučaaajno kdaj peljem malo zadet, vozim počasneje, bolj skulirano, bolj uglajeno in zvezno. Drugače trezen vozim nekoliko hitreje, dinamično.
There Is No Stronger Drug Than Reality

imagodei ::

DimmniBurek> "Najbolj se mi zdi butasto da iz trave delate tak hudič, obenem pa uživate alkohol, ki je IMO 10× bolj nevaren."

Ne samo IYO, ampak po vseh novejših raziskavah.

DimmniBurek> "Jaz, če slučaaajno kdaj peljem malo zadet, vozim počasneje, bolj skulirano, bolj uglajeno in zvezno."

Psihoaktivne snovi, z izjemo morda nikotina in čajev, in vožnja ne sodijo skupaj. Ne glede na to, ali piješ, kadiš travo, ali pa snifaš kokain. Če nisi trezen, ne vozi. P E R I O D !
- Hoc est qui sumus -

poweroff ::

Hja, eni tudi alkohola ne pijemo in tobaka ne kadimo...
sudo poweroff

OrkAA ::

Kavo pijete?

koyotee ::

Eh, eni živijo v svojem geekovskem življenju in so proti vsemu, česar oni ne počnejo, zadevajo pa se z računalnikom in vsem kar spada zraven. No, tukaj gor je takih kar precej.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

kobilica ::

Seveda sem, saj nimam od extasya spraženih možganov. :D


No vidiš, ecstasy ne škoduje.

DimmniBurek ::

Jest se u bistvu vsak dan drogiram, sem odvisnež in priznam.
Laufam, hodim na fitnes, za vikend furam bicikel(freeride, triki po mestu), norim po stanovanju, vozim(dirkam) motorje, z avtom se rad vozim, delam neumnosti, se smejim, rad se dobro najem, to je zame vse DROGA. Najboljša je pa bejba ;)
Je pa res da se ga včasih odbijem, se držim bolj naravnih substanc, ne izključujem možnosti da ne bom probal kaj sintetičnega, a preverjenega.
Kaj sem zdej, športnik al drogeraš? Živim v realnosti al bežim v droge s tem ker mi v življenju ni lepo? Nevem zakaj eni(verjetno točno tisti ki tle zagovarjate, da alkohola niste še probali) nonstop samo geekate in ne greste niti iz sobe. Pol so pa teme kot una "Do kdaj bi si moral najdit bejbo."


FACEBOOK IS MY LIFE!!!>:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

poweroff ::

Ja, kavo pijem - občasno.

Pa tudi ven hodim. Precej. V hribe recimo.
sudo poweroff

jype ::

OrkAA> Kavo pijete?

Ne, ker je zanič. Kakav, pa včasih belo kavo, fejst pocukrano :)

DimniBurek> FACEBOOK IS MY LIFE!!!

I don't do facebook.

1024 ::



Ne, ker je zanič. Kakav, pa včasih belo kavo, fejst pocukrano :)



FYI, tudi če je fejst pocukrana, še vedno vsebuje kofein.
Fish knows everything.

jype ::

1024> FYI, tudi če je fejst pocukrana, še vedno vsebuje kofein.

Proja? Ne pa ne.

Brane2 ::

Piješ projo ?

Je to zahteva kake obskurne religiozne frakcije ali si naravno bolj nagnjen k takim perverznostim ? ;o)

Sem jo enkrat zagledal v štacuni in poskusil bolj iz radovednosti.

Postalo mi je slabo od smradu že med kuhanjem pa gospodinji ni bilo kaj dosti všeč, da sem ji "odišavil" pol bajte...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

Pardon, za*eb.

IIRC je šlo v moje primeru za cikorijo- prastari kavni nadomestek.

Za projo ne vem. Bo treba probat. Čeprav je vprašanje smieslnosti.
Kavo v bistvu pijem zaradi kofeina...
On the journey of life, I chose the psycho path.

tsh2 ::

saj od cukra je tudi veliko ljudi zasvojenih. pa še kar škodljiv je. naredi ljudi debele...
glede te travce so tako panični. da bi pa kaj naredili glede tega, da ne bi ljudi stalno bombardirali z junk hrano pa ne. sladkor dajejo v polno proizvodov (kečap, jogurt, otroška hrana, ...). potem pa imaš tako kot je v ameriki, kjer je 60% ljudi predebelih. firme nalašč dajejo sladkor v vse proizvode. ker sladkor te naredi lačnega, in potem boš pojedel več, in oni bodo tako več zaslužili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tsh2 ()

Queen ::

Od vsega živega si lahko zadet. Po novem celo od zvoka??!!:O
Je že kdo probal toti i-doser?
http://www.i-doser.com
Jaz še nisem, me pa zanima kak je :D

echo ::

biokill ::

kakaw speed kakaw x bolje ganđa onda sex

kobilica ::

Od vsega živega si lahko zadet. Po novem celo od zvoka??!!:O
Je že kdo probal toti i-doser?
http://www.i-doser.com
Jaz še nisem, me pa zanima kak je :D


Probal večkrat... ne naredi nič, samo živčnega... 40 minut naj čakam, da bo kej? Nič.
Ne se truditi z tem, raje pravo stvar uzemi če hočeš stanje zadetosti.

hardcore_ ::

no, bom pa še jaz komentirala. elektronsko muziko poslušam že 5 let, in že dobre 3 leta hodim na te partyje. in ja je res, da je tam ful veliko drog, tudi alkohola in vsega. ampak ni bolšega občutka, ko greš skozi vhod in slišiš to muziko, ko te kr ponese nekam. in ja res je tudi da je veliko dilerjev tam in vsega. ampak ni pa res, da te tam silijo v droge in nič. jz lahko povem za sebe, da odkar sem na teh partijih, še nikoli, AMPAK RES NIKOLI! nisem poskusila niti iksa (cukra), niti beuca (kokaina), niti spida nč nč nč, razen alkohol. in jz ne poslušam te muzike zaradi drog ali česa drugega, ampak zaradi tega, ker je tam takšno pozitivno ozračje, kot nikjer drugje ne more bit. ljudje so med sabo prjatli, ti pomagajo bilo kaj, pa tut če te ne poznajo. in tut osebno poznam tudi pouno tašnga folka, k se zadeva na partijih, ampak kokr je pa doma, je pa brez vsega. (okej, priznam so tudi izjeme, sej so povsod) ..samo ne neki bit ''pametni'' in vse, če niste v tem :)

ziga7 ::

What a flashback.

Looooooka ::

Jejte kar hocte...sam ne bit pametni z izjavami kot so "ni skodljivo".Vas nekak neham jemat resno :).(btw zarad cukra ni se nihce mislil, da lahko skoci cez avtocesto...in leti...ni treba mesat med droge).

hardcore_ ::

Looooooka je izjavil:

Jejte kar hocte...sam ne bit pametni z izjavami kot so "ni skodljivo".Vas nekak neham jemat resno :).(btw zarad cukra ni se nihce mislil, da lahko skoci cez avtocesto...in leti...ni treba mesat med droge).



kdo pa je zej reko da ni škodljivo? valda da je, vse je škodljivo. če si pameten, sploh ne probaš, ajde pa tut če probaš enkrat še gre. sej jz tut ne odobravam tega ne nč. sam itak je njihov lajf :) oni se sami odločajo kšn bo biu :)

PINki ::

In, ko ti bo nekdo kaj dal v pijačo in te posilil, se naslednje jutro oglasi v tej temi pa pametuj.

PS: Kako, da ni nobene racije na rave partyjih, če ma vsak tretji drogo pri sebi?

jype ::

PINki> In, ko ti bo nekdo kaj dal v pijačo in te posilil, se naslednje jutro oglasi v tej temi pa pametuj.

Tebe bodo pa vesolci ugrabl.

;-) ::

še dobro da si se razpizdla v 3 leta staro temo

x3ca ::

Sej je vseen če je stara tema, miselnost se ni nič spremenila. Npr. take izjave:

Looooooka je izjavil:

(btw zarad cukra ni se nihce mislil, da lahko skoci cez avtocesto...in leti...ni treba mesat med droge).

Tudi zarad ecstasyja ni, pravzaprav dvomim da se je to zgodilo na katerikoli drogi, razen če je bil človek že prej zmešan. ;)

Seveda da je škodljivo vse, samo ecstasy je ena najmanj nevarnih drog, manj nevarna sta še khat in poppers. Vse ostalo z alkoholom vred je velik večje sranje. Kdor tega ne priznava, pač ni dovolj izobražen na tem področju oz. je opran s strani medijev.

blackbfm ::

Poppers in vsi ostali inhalanti so totalna svinjarija praktično najslabše za telo, pri xih in ostalih podobnih stvareh pa neveš kaj dobiš tako da sta uporaba in škodljivost vprašljiva. Trava nevem, nekaterim ful sede, meni ne. Naredi mi cel mindfuck v glavi, tako da (z moje perspektive) nedolžna nikakor ni.

Alko je ziher v bistvu še najboljši za tistih parkrat na leto..če se ga je že treba usut. Sicer pa ugotavljam da je vse skup en bullshit, telo najboljše funkcionira brez vseh teh strupov.

x3ca ::

blackbfm je izjavil:

pri xih in ostalih podobnih stvareh pa neveš kaj dobiš tako da sta uporaba in škodljivost vprašljiva.

To je en slabših argumentov, ker ne ve zgolj tisti, ki se ne pozanima. Obstajajo tudi temu namenjeni testerji.

blackbfm je izjavil:

Poppers in vsi ostali inhalanti so totalna svinjarija praktično najslabše za telo

Ok, če tako misliš, ampak to ostaja zgolj tvoje mnenje. Dejstva, znanstvene raziskave, statistika namreč pravijo drugače.
Za začetek lahko mal pogledaš na wikipedio:
A study and ranking of drugs for harmfulness devised by British-government advisers and based upon scientific evidence of harm to both individuals and society showed that poppers pose little potential harm to individuals or to society when compared to other recreational drugs including alcohol and tobacco


blackbfm je izjavil:


Alko je ziher v bistvu še najboljši za tistih parkrat na leto..če se ga je že treba usut.

Tudi jaz sem tega mnenja. In itak da so vse droge škodljive in je bolje brez njih, samo ne maram pa zavajanja, napihovanja in prodajanja laži kot se rado to počne na tem področju.

blackbfm ::

Ja, samo napihuje se na obeh straneh. Resnica je pa nekje vmes (odvisno od organizma kako prenese).

Pa na wikipediji si preberi celoten text, ni vse tako rožnato.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

x3ca ::

Vem, da ni rožnato. Nič ni rožnato :) Tudi medicinska zdravila ne. Samo aspirin si poglej, polno enih stranskih učinkov, mortality rate je pa sploh višji kot pri ecstasyju. Pa s tem nikakor ne mislim reč, da je aspirin bolj nevaren, so še drugi aspekti. :)

blackbfm ::

Res da imajo zdravila tudi svinjske stranske učinke, včasih usodne ampak ješ jih z namenom da ozdraviš ali pa da se ti zdravje ne slabša še bolj kot sicer.

Medtem, ko gre pri drogah za entertainment ali pa beg pred problemi. V osnovi nisem proti drogam, sam smiselno mi pa ni da postavljaš na kocko svoje zdravje za tistih par ur zabave ali pa bad tripa.

T0RN4D0 ::

blackbfm je izjavil:

V osnovi nisem proti drogam, sam smiselno mi pa ni da postavljaš na kocko svoje zdravje za tistih par ur zabave ali pa bad tripa.


Eh. Veš koliko je takšnih športov, kjer postaviš svoje zdravje na kocko za par ur zabave? :) Najbolj zanimive reči imajo običajno tudi faktor nevarnosti zraven.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Venomus ::

Sam kar popenim ko slišim koga govorit o travi, bongu ali pa tabletkah, kot da ni to nič. Čisto vsakdanja stvar.

Sploh pa ko kakšen ''bivši'' prijatelj na Facebooku napiše - Bake'n'wake...

OrkAA ::

Ravno tolk vsakdanja stvar je kot jutranja kavica, vecerno pivo al pa sladica po kosilu. Vse zasvaja in se hitro sprevrze v pogosto razvado.

;-) ::

Nevem če je razvada in zasvojenost isto...

Kadil sem leto dni, sicer ne dosti škatlo na 2 dni ampak dobro, ko sem se odločil sem takoj nehal brez problema. Tudi travo smo kdaj kadili v srednji šoli pa se me ni nič prijelo da bi me zasvojilo.

Študentski čas, orgomno časa in nekaj denarja, ki neveš kam bi ga vložil hitro pripelje do McDonalds-a, Pic, kebabov in druge nesnage, ki pa se je res nemorem več odvadit. Prvo si še normalen, greš jest pač ko je to potrebno, zdaj pa postaja že resno. V enem dobrem letu iz 64kg na 81 ni kar tako. V meka (pa tudi v BKinga sem se že peljal parkrat), na kebab se peljem tudi če je treba ob 12 ponoči tudi če je treba 25km.
Ajd sedaj mi uspeva z tabletami x3m shredXX ki ti res zavrejo lakoto, da če hočeš kaj pojest ti gre na bruhanje, ampak imajo druge stranske učinke ki niso najbolj primerni če hodiš na delo/v šolo:D

Na nek način mi je prav da nisem zasvojen z kako drogo ampak zdaj razumem kako to je. Včasih sem po forumu spraševal kako bi dobil maso zdaj pa... =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

hardcore_ ::

a misliš da ni nikol racije? ja valda da lah dobiš zmešnano v x-ih use mogoče, isto pr speedu, pr usem. sam če pa ti veš kir folk ti kej prodaja in ga dejansko tut osebno poznaš in veš kašno robo ma, tega NIIIIIIII. vse je škodljivo, tut navadne faking tablete.

sooo. everybody: www.getalife.com ..sploh pa če neveste nč o tem :)

galu ::

hardcore_ je izjavil:

sooo. everybody: www.getalife.com ..sploh pa če neveste nč o tem :)


hardcore_ je izjavil:

Imam en problem. In to je, da sem preveč na facebook-u. Vsakič, ko mi nimam ničesar za delati, se vpišem in sedim za računalnikom ali pa sem na telefonu tudi po več ur (4-5), čeprav vem da nebo nič novega. A mi lahko kako pomagate, pač z čem se naj začnem ukvarjati ali pa kaj, ker zdaj pa je tega že dovol. In vem da nisem edina, ki ima tak problem, tako da boste tudi večim pomagali :)

Hvala za vse odgovore :)


Khm... Hehe, kak se že takim 'self own' trenutkom reče po slovensko?:))

on topic:
So včasih ljudje, ki prodajajo drogo, bolj škodljivi kot pa sama droga...
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

blackbfm ::

Na nek način mi je prav da nisem zasvojen z kako drogo ampak zdaj razumem kako to je.


No to je že nekaj da se sploh zavedaš. Malo samokontrole in vztrajnosti, pa bo kul;)

sam če pa ti veš kir folk ti kej prodaja in ga dejansko tut osebno poznaš in veš kašno robo ma, tega NIIIIIIII.


Ta folk, ki ga ti poznaš in tebi prodaja so no dnu verige. Ne da oni ne vejo kaj prodajajo, zelo verjetno še uni ki so nivo ali pa dva višje nimajo pojma:D
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dekriminalizacija, legalizacija in odgovorna uporaba vseh psihoaktivnih snovi (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
80658378 (25335) jype
»

Kako prepoznati extasy (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12027600 (23792) Ejsi_Disi
»

Ljudje: legalize it! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68031993 (22194) Matev
»

Ecstasy, je res tako nevaren ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8810243 (6293) jRk0
»

Najboljš je bit zadet! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667049 (4463) Gandalfar

Več podobnih tem