» »

cesa ne marate pri uzivalcih marihuane?

cesa ne marate pri uzivalcih marihuane?

Nemenej ::

kaj vas najbolj moti pri uzivalcih marihuane?

Nemenej ::

vem, da je ze bil topic o legalizaciji doticne rastline, tudi mnogo je bilo povedanega o tem, samo nekako se je o tem nehalo govoriti, pa tudi zelo malo razlicnih mnenj je bilo prisotnih (ze sam naslov LEGALIZACIJA nekako ni pokazal, o cem tece debata). Ce je topic prevec podoben prvemu in ga boste zaklenili, se opravicujem.

luni ::

Hm moti? Glede na to, da sem "uzivale marihuane", bi moral motiti samega sebe. Sploh pa mislim, da vecina ne razume kaj mislis. Povej kaj, ce kaj, moti tebe...
Artificial Intelligentia

tonic ::

ce bi me kaj motilo, bi me motilo na samem sebi

nic, cisto nic me ne moti

Sergio ::

pri njih me v bistvu ne moti nič, razen tega, da vsakič ko oni kadijo, ponudijo še tebi...

TO pa sovražim.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ABX ::

Sergio: kaj je slabega v tem da ponudiš?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

NiggerBob ::

Zakaj bi kaj motilo? Ob hudem zobobolu, ki ti ne da spati in ne pomaga nobena tableta ali alkohol, je najlepše zaužiti malo marihuane v dimljeni obliki:)) Zaspančkaš kot angelček:D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Sergio ::

ABX: ker glupsonom ne stegne, ko jim še ta sedmič povem, da ne kadim marihuane. jebojih.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ABX ::

Potem ni problem gesta ampak glupsoni :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

NoUse4AName ::

ni to fajn da se ponudijo? men se to ful dopade, da se tu pa tam napusim pa nisem ne kupo in ne motal >:D

Yohan del Sud ::

da me večina tistih, ki jih jaz poznam dosledno ignorirajo :|

krucymucy ::

A vonj vam je vsem vsec:D:D:D

Mene glih to najbolj mot! Zatem pa MULCI, ki sploh ne vedo zakaj kadijo (samo zato ker je prepovedan) pa se ti pol v glavo smejijo, da mors se enga vzgat :D

Elemen_T ::

Odvisno.
Nekatere osebe ki so omamljene od omenjene substance se obnašajo normalno oziroma še boljše (bolj veselo, sproščeno,...) Nekaterim pa pač nabedira pa so vsi sitni ali pa zamorjeni. Težko rečeš kaj koga moti pri uživalcih ker pač vsakega zadene nas voj način.

lp

krucymucy ::

Sej je OK. sej sem napisu, da so MULCI (14 let +)

Mam najbolsga kolega, ki kadi pa je tud cist kul!

sam nase sem ponosen ker se tega vzdrzim!

ferjan ::

Moti me to da (včasih) po zaužitju postanejo pasivni in s tem kvarijo vsesplošno aktivnost kakšne dobro vinjene zabave...

....je treba imeti mero....in znati pravilno kombinirati....8-)

luni ::

huh a ti si na cagi odvisen od tega kako se drugi zabavajo? poskrbi za sebe pa te drugi ne bodo tako motili :)
Artificial Intelligentia

eomer ::

Dejstvo, da so uživalci marihuane. Prosm vas sej se drgač zadevate lahko. Tko k Johny Knockville v Jackassu.


[popravljeno for a better understanding:D]

ferjan ::

luni...tole si pa mal mimo usekal.

Verjetno greš na žur zato ker je tam še kdo in ne zato, da bi bil tam sam.

Aja drugače peham non-stop...sam me včasih mal preveč zabedira...pol je pa treba mal rumčka popit8-)

lp

ferjan ::

Aja nevem sicer če paše v to temo ampak izvolite
South Park - JOINT:\

Elemen_T ::

Težko verjamem da ti zadet človek lahko pokvari dober žur...kvečjemu pijan.
Ponavadi se ob pošteno zadetem osebku tudi pošteno nasmeješ, sploh če si trezen >:D

whatson ::

vsak človek reagira na različne substance na različen način...

Mene naprimer alkohol poživi, a za marihuano pa tega ne morem reči...

jaz imam o tem neko nevtralno mnenje... komu paše, naj se zadeva... komu ne, naj se ne...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

JurijTurnsek ::

ma smrdijo, pa take frajerje se pol delajo d je kr hudo
http://www.slatnaskejta.com

Elemen_T ::

kornholio8: Vzrok je verjetno ali zagotovo mlajša družba.

JurijTurnsek ::

to je ful butasto, kr se lahko maš tud kak drgač fajn(brez čikov & stuff)
http://www.slatnaskejta.com

Elemen_T ::

kornholio8: Seveda, sigurno, 100%, ampak alko in trava pa žur, tako pospešita kot polepšata ;)
kornholio8: Jaz ti priporočam, da se držiš nazaj, če še nisi ničesar od tega poskusil...če tesh substanc ne poznaš in se maš cool, je itak brez veze...
Imam pa prijatelja ki je pred kakim 5 leti govoril kako smo vsi neumni in oh in sploh ker se zakajamo, zdaj pa je ravno on največji junks :|

Reso ::

Pri pohanju je tkole:
Večino folka k ga jzst poznam poha da se ma dobr... Sej zurka pol full dobr izpade sam ponavad imam jzst pol motorične izpade:8)

Tist na katerga morš pr žurkah pazt je pa tist k zlo rad pije. Se nikol nismo mel na zurkah problemov s zadetimi ljudmi tko da folk k poha nikoli ne pokvari partija (razn mene k poham in pijem:D):D

Če ti zasmrajeni in majajoči človek zaudarja me zanima kako to da se ne zadušiš ob vseh cigaretah...

Koci ::

črni zobje

burekar ::

Mene moti to, da me vedn fehtajo za 100 al pa 200 SIT, da dam zraun, pa zlo redko puham. Puhanje je pač drag biznis, in mi ni všeč da sn jest kreditna banka za njih, 100 pa 200 pa... pa se nabere za enga Malibuja.
Aja, Malibu je najboljši rum, pa še nizkoalkoholni (18%), iz njega se dela cuba libre, vsaj jest ga.
Za 2dl:
3cl Malibuja
mal limone
mal cukra
original Coca cola(ne american al pa sola)
2 al pa 3 kocke ldu
dober zmešamo
Haha, par kozarčkov pa dobimo pravi napitek- chics dig cuba libre. Probite, zadeva je zlo okusna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dekriminalizacija, legalizacija in odgovorna uporaba vseh psihoaktivnih snovi (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
80658131 (25088) jype
»

Če polnoletna oseba omogoča mladoletni uživanje drog? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10110411 (8581) smilyxx
»

Ljudje: legalize it! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68031809 (22010) Matev
»

Najboljš je bit zadet! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667000 (4414) Gandalfar
»

LEGALIZACIJA mehkih drog (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
947042 (5931) Aggressor

Več podobnih tem