» »

Kaj manjka v gostilni?

Kaj manjka v gostilni?

1
2
»

ABX ::

emkey:bravo. Končno ena pametna.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Binji ::

hmm ta alkotester pa res ne bi bil slaba ideja..vsaj ves kolko bos placal ce te ustavjo:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BigWhale ::

> Kjer imitarajo recimo rimske pojedine. Toga obvezna, se jo pa dobi tam.
> Stolov ni, pač pa so postelje.

Tukaj potem manjkajo se bruhalnice! Ni prave rimske pozrtije brez bruhanja! ;>

Talk about eating disorder :P

Cr00k ::

jst pa poznam ene par tolk dobrih gostiln da dol pades...

...npr. sefu reces da bi jedu prstace... (mal napitnine fuknes..., dobis private room, pa en kelnar skos okol tebe skace...)... pol pa narocis par vrst rib, prstace, kapisante...

Dagenj ne maram... ker so to najbolj svinjske skoljke... ravno obratno velja pa za prstace... kjer si skor se svoje prste pojes :))


Ja pa ena cist osnovna stvar ki manjka v vecini gostiln... par vrst cajtengov... (Novice, Ekipa, Finance, Delo, par revij...)

dr.J ::

Manjka digestorij za kadilce. Povsod.

Cr00k ::

digekwa?!

dr.J ::

> digekwa?!

A si vso kemijo prešprical?

Tarzan ::

digestorij... ne vem kako bi ti to najbolj enostavno razložil... komora za kadilce mogoče? Prostorček, od koder ne pride niti molekula cigaretnega dima. Tudi sam sem za uvedbo kadilskih digestorijev!

V-i-p ::

Ccc, Gandy, še v gostilni moraš surfat ;) Ti bi šel dobro skupaj z mojo punco. Mi je rekla, če v ponedeljek nesem notebooka zraven na morje, mi ga sesuje ;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Gandalfar ::

hmm.. 'surfat' .. kaj pa ce bi se kdaj kje na prostem rad pogovoril s kom o cem pa potrebujes rac. zraven?

BigWhale ::

> Dagenj ne maram... ker so to najbolj svinjske skoljke... ravno obratno
> velja pa za prstace... kjer si skor se svoje prste pojes :))

Khm, VSE skoljke so filtratorji, v vseh se nabira svinjarija. ;>

Matev ::

če je pica mora biti tudi krožnik vsaj tako velik kot pica
ker je hudo zoprno k odobim recimo pico in jo polovico sega iz krožnika na prt - potem se pa matram
ali pa namerno čist prt zasvinjam - samo ni to to - občutek je slab v vsakem primeru

krožniki bi morali biti večji in pika

Mr_Globus ::

Neee pica more centim čez rob gledat. Da so oke vesele:D

Pa kake exotične vrste piva da bi prodaljali. Tako da maš vsak teden sprobaš neki novega:8)

Thomas ::

Hodim v eno gostilno, kjer lahko berem tudi New Scientist.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Lex ::

Vsaka gostilna bi mogla met natakarje/ce, ki dejansko uporabijo tisto beležko in kuli k jo nosjo za pasom. Ne pa da ga po pou ure ko hod mim tebe k da te sploh ni še enkrat pokličeš pa naročš, pa še pol čakaš kr lep čas :\ + seveda praktično, ne samo zakonsko ločen prostor za ne/kadilce.

Za krožnik od pice mi je vseeno, sam da je pica dobra in noži dost ostri, ne pa da si skor roko izpahneš ko probaš en kos odrezat. Če bom pa mizo posvinjal.. hej, njihov problem, naj dajo pa večje krožnike, al pa kake posebne pogrinjke med prt pa krožnik.

Če sm na poti v kaki "novi" gostilni pavidm d nimajo čistih in lepo urejenih sanitarij, ampak krnek staf skp zmetan za silo v stilu sj če te res tiši boš že potrpu, so lah zihr da me ne bojo več vidl.

Muska vsaj tolk na tih da te vsaj natakarji slišjo ka naročiš, če se že pogovarjat ne morš lih kj preveč. Ne pa da kolega naroči sprite, js rečem tonic, pol pa oba dobima sprite ;(
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobačni zakon in biljardnica na Parmovi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
666504 (4908) Beli_Zajcek
»

Kadilci VS Nekadilci, round 2. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25112666 (10817) Mercenary

Nov kadilski zakon !!!! (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
191871145 (40300) BigWhale
»

Zakon o kajenju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1219751 (7349) CWIZO
»

Prepoved kajenja v SLO ?? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21513032 (10130) BigWhale

Več podobnih tem