» »

problem z hišnim kinom:(

problem z hišnim kinom:(

ziga15 ::

Najprej lep pozdrav vsem forumašem,ker mi google ni znal pomagat se v upanju obračam na vas:D
Zadeva je taka da imam doma philipsa 37pfl8065h ter starejši pioneerjev dvd/hisni sistem 5.1, pioneer nej bi romal v koš ampak začuda ima optični ter coaxialni zvocni vhod tako da sem narocil daljinca in zadeva sama po sebi dela, ko sem ga priklopil na wd-tv live preko optike zadeva dela odlično(moj prvi 5.1 sistem in sem čisto navdušen) problem pa nastane ker enostavno ne uporabljam wd.tv ja ker gledam vse filme preko hdmija iz laptopa.tv ima samo coaksialni izhod , vendar ko povezem tv z hišnim kinom se nič ne zgodi:/ do zdaj mi je uspelo kino naštimati digital/optical input (to bo to glede nato da sta toslink in coax cisto skupaj) zdaj pa nevem kaj naprej...v tv meniju ni nic uporabnega sem probal ze vse živo pa nič ne spremi situacije. Mogoče pisem malo brezglavo vendar drugače nevem kako nej razložim to mojo žalost... ali opstaja kašen način da bi preveril če sploh pride sigal iz tv-ja(coax) oz če slučajno na kinu ne deluje(da bi videl če je kera komponenta fuč). Pa se eno uprašanje, za svoj tv sem pred kakimi 2 leti dal cca 1200 evrou ali je to še konkurenčen tv ker kakor vidim dobis sedaj za 500 evrou ze marikej,al so se časi spremenil:D
najlepša hvala za pomoč in vaš čas lp ziga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Budget surround soundsystem za dnevno

Oddelek: Zvok in slika
475971 (4756) Bearrorist
»

WD Live in domači kino

Oddelek: Zvok in slika
346566 (5803) lowac
»

Priklop TV-ja z zvočniki hišnega kina 5.1

Oddelek: Zvok in slika
114185 (4043) borut_p
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626887 (14143) psytoma
»

Kateri hišni kino kupiti??

Oddelek: Zvok in slika
2412908 (11070) musomanov

Več podobnih tem