» »

[DivXviD] Philips predvajalniki

[DivXviD] Philips predvajalniki

««
6 / 60
»»

UFOking ::

A obstaja kakšen neuraden FW, ki naredi backgraund pri podnapisih pri modelu DVP630?
Če ga kdo ima, bi ga res lepo prosil, če mi ga lahko pošlje na ufoman3000@yahoo.com ali pa pove kakšen link!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UFOking ()

jenc ::

Ali bi men delal dvp720 s kabli za progresive scan ker imam televizijo ki ima samo scart izhod. Ali je sploh tak kabel ki bi imel na enem koncu namesto činčev scart.

hvala

winkie ::

mi lahko poveš, kje naj dobim fw v1.3 ki si ga omenil,na http://www.marys.sk/dvd737/
me sploh noče povezat.
From Winkie

rkaiser ::

Pozdravljeni!

Zanimajo me določene stvari v zvezi z glasnostjo (VOLUME) pri predvajalniku LX3900SA. Pri radiu, glasbenih CD-jih in TV-ju je npr. dovolj, da imam na 15.
Imam 2 SACD-ja. Pri njih pa se mi zdi, da je volume 25 še vedno premalo.
A je to tako pri vseh SACD-jih oz. ali je to odvisno od založnika SACD-ja? Je kdo opazil kakšno razliko?

lp, R.

laguna ::

Zdravo

Mogoče tema ni prava, vendar se odločam za nakup domačega kina in me zanima, ali pri navadnem predvajanju CD torej CD in mp3 CD predvaja predavajalnik LX3900SA predvaja glasbo na vseh zvočnikih, ali samo na prednjih zvočnikih. Prav tako me zanima, kako je pri filmih, ki imajo zvok v mp3 posnetku. Nasplošno me zanima, kako ste zadovoljni s tem predvajalnikom, oz. ali obstaja v tem cenovnem razredu (do 75.000) dobiti kakšen boljši domači kino. Hvala za vaše mnenje.

LP
lagunaaaa

milospop ::

dvp720 ima tudi scart izhod. Drugače pa kupiš adapter chinch-scart in je.
nimampojma

sloolson ::

Zdravo,

pred kratkim sem kupil LX3900SA in sem takoj nalozil FW v.36, prvo uradno in potem se s ceskega sita verzijo s sumniki. Pri obeh verzijah pa sem opazil isti problem, ce mi kdo ve kaj pomagat:

ko dam noter prvi DVD po tem, ko je bil predvajalnik ugasnjen in prizgan mi na daljincu ne primejo tipke za premikanje po dvd menujih (gor, dol, levo, desno), pa tudi setup tipka mi iz prve ne prime. Potem stisnem na predvajalniku stop, potem na daljincu setup, grem takoj ven iz setupa, in od takrat tipke na daljincu pricnejo delovati. Obstaja kaksna resitev za ta problem

Tilen ::

Laguna, na vseh.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

King ::

A FW od 737 modela gre na 630 modelu al ne a je kdo to sprobal glede na to da je not enak čip ?

lp Elvis
WWW.TRAXMAN.KICKS-ASSS.NET

holier ::

Za G-Rega: Na svojega LX3900SA sem nalozil tvoj FW. Tudi pri mojem je po instalaciji nekaj mocno pocilo, da sem se kar prestrasil :\ Podnapisi so super, vsa cast.
Problem je le v tem, da moj predvajalnik pri nekem filmi podnapise predvaja, pri drugem spet ne. Kakor se mu zljubi. Upošteval sem vsa navodila v kakšnem formatu in obliki morajo biti podnapisi (enako ime kot pri filmu, srt ali sub format....).
Sedaj me zanima v kakšnem formatu, obliki, ... imate svoje podnapise na LX3900SA (delujoče seveda:) )
Zgodilo se mi je tudi, da sem posnel DVDRip v dveh delih in na enem delu so podnapisi delovali, na drugem pa ne!! V obeh primerih vse popolnoma identično (vsaj mislim tako).

G-Rega: Prosim za mnenje :\ in hvala.

Pa tudi ostali seveda :))

holier ::

Nekaj se pogruntal za tisti primer, ki em ga navedel, ko mi pri enem delu niso delovali podnapisi. Pri filmu sem imel malo začetnico ("k"), pri podnapisih pa veliko ("K") :D Še vseeno odgovori dobrodošli.

G-Rega ::

Jaz vedno uporabljam .srt, ker sem se navadil že od starega, ko so .sub delali samo pri 25 slikah na sekundo. Itak pa je potrebno skoraj vse podnapise doma še enkrat sinhronizirati s filmom, ki ga pač dobiš kjerkoli že. Tako, da je čisto vseeno katere podnapise narediš. Je pa tako, da filme in podnapise vedno spravim na eno kratko ime, če ne zaradi drugega že zato, ker jih pečem na DVD-je in jih spravim več na 1 DVD. Če imajo imena predolga, potem sploh ne veš kateri je CD1 in kateri je CD2 (v primeru, da je film na 2 cd-jih).

TeMpL ::

in zakaj ne združiš 2 avi-jev v enega, če jih pečeš na dvd?????
rad maš pavzo na sredini filma :)) ?!

McChrist ::

Najprej hvala G-Rega za predelavo podnapisov za DVP720SA, katerega sem lastnik. Odlično delujejo ŠŽČ, lepo so vidni tudi na beli podlagi (zahvala polprosojni sivi podlagi) - skratka super.
Imam pa problem (delno že omenjen prej) pri predvajanju filmov in sicer slika malo zaostane pri izpisovanju podnapisov (to bi še nekako šlo - je sicer malo moteče toda gre). Drugi večji problem pa je, da mi pri nekaterih filmih (tudi če podnapisi niso vklopljeni ali pa jih sploh ni) slikane ne teče gladko, se zatika - sploh pri hitrejših premikih slike (premikajoč se avto ipd.), kar pa me zelo moti. Kot rečeno, slika se rahlo zatika (podobno kot že prej omenjena težava pri izpisovanju podnapisov, samo da se pojavi tudi če niso vklopljeni).
Pri nekaterih filmih pa slika teče gladko - kot podmazana!?
Kaj bi bil vzrok tega?! Ali ima še kdo podobne težave?
Vsak odgovor dobrodošel!

G-Rega ::

TeMpL: Včasih je treba tudi na WC. Pa še to: zakaj pa bi si dodatni cajt jemal? Sej samo en gumbek na daljincu klikneš.

G-Rega ::

Našel sem nov FW za LX3900SA/01 in sicer naj bi naredili sledeče popravke v verziji V36:
Sta dva fonta in sicer normalni, ki ima OBROBO (ne podlage) in manjši, ki ima PODLAGO.
Oba sta CP1250.

Dobiš tukaj.

Še nisem uspel poskusiti. Verjetno pa bo obroba lepša kot podlaga. Piše, da so podnapisi podobni tistim standardnim na TV.

Milko# ::

instaliral sem FW iz strani http://dvd737.wz.cz/ za DVP 630 in so podnapisi obcutno boljsi na sivi transparentni podlagi.
Edino kar je, da se izrisuje ta podlaga v dveh vrsticah, ceporav je podnapis vcasih samo v eni, ampak ni tako motece. Sumnikov pa se ni...

pa se readme file>
v 1.0

Modified firmware 0531 for philips 630.
Latin1 section contains Arial size 28
Latin2 section contains Arial size 24
Cyrillic section contains correct position of some characters in CP1250 charset
(there are still missing characters from 0x80 to 0xA0)

Color of font is white on transparent background.

huffyk@myth.sk

firmware was changed using DVDPatcher (http://sourceforge.net/projects/dvd-pat...
checksum patching help from Morbo


lp, m

Alec999 ::

Men 630 v1.0 presname samo 1.2 MB namest 1.6 MB :( a ga lahko nekdo km drugam uplovda?

Lp,
Alec999

P.S.
Mi je ze uspel s FF. Se mi bo tale rdeca panda se priljubila :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

G-Rega ::

Sem preizkusil novega za LX3900D. Zadeva je precej bolj čitljiva kot na sivi podlagi. Škoda je edino, ker črke niso čisto bele, ampak pol prosojne. Mogoče pa se bo pa počasi še uredilo.

Firmware še za ostale produkte dobite tukaj.

Vucko ::

Je že kdo preizkusil ta prvi hackan firmware za 630-tko od Huffyka ?
Any info would be nice..
Airness

UFOking ::

Vucko: Jaz bi ga sprobal, če bi ga mel od kod downloadat!

Vucko ::

Meni ga je lepo zdownloadalo.. nisem se mogel upreti in sem z figami v rokah zadevo flashnil :D
Stvarca dejansko deluje :)

Kot je omenjeno v readme fajlu in kot je napisal Milki.. na kratko če povzamem:
Siva podlaga pri podnapisih. Pri Latin1 so podnapisi večji, aleluja (size 28) pri Latin2 pa isti kot prej (size 24).
To da je prazna sivina v drugi vrstici tudi če je teksta samo za eno pa mislim da bo še zrihtal.. pomoje mora samo pri praznem fontu zbrisati podlago.. tako kot je bilo prej.. upam... sploh pa niti ni tako moteče.

Kul je.. z podnapisi konvertanimi iz Win-cp 1250 v ISO so tudi č,š,ž tako da je stvar sedaj končno uporabna zame tudi za DivX-e.
Svaka čast! :D

Če komu ne gre downloadati z one strani lahko proba z moje kamor sem ga uploadnil: LINK
Airness

gpet ::

Gospodje!

Nabavil sem Philipsov DVD player DVP762, ki naj bi že imel vgrajeno podporo za slovenske podnapise (ščž...) :) . Kar žal ni res :(
Ali obstaja kje kakšen firmware za nadgradnjo? Ko sem iskal po forumu modela 762 sploh nisem zasledil, verjetno zaradi tega, ker je nov?
V naprej hvala za morebitno pomoč.

lep pozdrav
lep pozdrav

borki ::

Mene zanima kje bi lahko dobil program firmware remaker za philips dvp630.Samo mora odpirati datoteke z končnico rom. ker program ki odpira bin. ga imam.Hvala|O

Stepni Volk ::

Philips 630 bazira na ESS čpu, tako da je programskemu orodju drugače ime... poglej po drugih temah predvajalnikov... recimo: [divXvid] Daewoo predvajalniki
Definitivno odpadejo: Yamaha, Yakumo, Yamada, Yamakawa, Amstrad, Kiss, Gericom, Pioneer, Rimax, Sony... ki vsi bazirajona Mediatek, SIgma Design ali Sony čipu.

Zgodovina sprememb…

Vucko ::

Airness

McChrist ::

Thanks G-Rega :D . Podnapisi so res zdaj z obrobo in brez grde sive podlage (malce škoda res da niso čisto beli - ne manjka pa veliko :D ). Odlično - mogoče se celo slika za malenjkost manj zatika (kjer se pač).
Thanks še enkrat za link - you are my man 8-)

laguna ::

Glede na vse napisano in vse te debate ter iskanju po spletu, se skoraj definitivno odločam za nakup domačega kina Philips LX3900SA, in me še na koncu samo zanima:
- ali predvaja tudi xvid 1.0 ali pa samo xvid 0.9;
- po specifikaciji sem videl, da ima tudi audio vhod preko scarta priklopljenega na televiziji in me zanima, ali lahko potem popeljem zvok z televizije na vseh 6 zvočnikov, seveda v mono oz. stereo tehniki;
- ali pri predvajanju plošč xvid, divx, CD, mp3, mpeg4, VCD, SVCD, radio deluje vseh 6 zvočnikov, seveda v mono oz. stereo tehniki;
- kako dolge so približno žice za zadnji par zvočnikov (za vsak zvočnik bi rabil približno cca 15 metrov;
- kje je omenjeni philips najcenejši v sloveniji oz. v tujini MS, MARIBOR, ter za kolko se da dobit;
- ali je tudi možno uvoziti iz drugega analognega vira zvok in ga predvajati na vseh šestih zvočnikih
- nikjer v specifikaciji nisem zasledil ali omogoča zoom, počasno predvajanje, vrtenje naprej npr. 2,4,8,16,32 oz. kakšno hitrost vrtenja omogoča.
- kaj se prikazuje na zaslonu predvajalnika pri predvajanju MP3, koliko znakov omogoča, ...

Za omenjene odgovore se vam v naprej lepo zahvaljujem.
lagunaaaa

G-Rega ::

- ali predvaja tudi xvid 1.0 ali pa samo xvid 0.9;
??? Obstaja en CD z vsemi vrstavi DivX in Xvid, pa je meni delal na vse.
- po specifikaciji sem videl, da ima tudi audio vhod preko scarta priklopljenega na televiziji in me zanima, ali lahko potem popeljem zvok z televizije na vseh 6 zvočnikov, seveda v mono oz. stereo tehniki;
Da. Imaš možnost dodatnih vhodov. Mono, stereo, Surround Pro-Logic
- ali pri predvajanju plošč xvid, divx, CD, mp3, mpeg4, VCD, SVCD, radio deluje vseh 6 zvočnikov, seveda v mono oz. stereo tehniki;
Ja.
- kako dolge so približno žice za zadnji par zvočnikov (za vsak zvočnik bi rabil približno cca 15 metrov;
Mislim, da so dolge vsaj po 10m (lahko, da so tudi 15). Vsekakor največ, kar sem do sedaj videl. Edino kar je, so konektoji že gor, tako da potrebuješ vsaj fi 20 luknje.
- kje je omenjeni philips najcenejši v sloveniji oz. v tujini MS, MARIBOR, ter za kolko se da dobit;
???
- ali je tudi možno uvoziti iz drugega analognega vira zvok in ga predvajati na vseh šestih zvočnikih
Seveda.
- nikjer v specifikaciji nisem zasledil ali omogoča zoom, počasno predvajanje, vrtenje naprej npr. 2,4,8,16,32 oz. kakšno hitrost vrtenja omogoča.
ZOOM dela na DVD, na DivX pa ne. Dela pa vrtenje naprej 2,4,8,16,32.
- kaj se prikazuje na zaslonu predvajalnika pri predvajanju MP3, koliko znakov omogoča, ...
Bi pa moral pogledati. Na zaslonu, ki ima mislim da 10 znakov piše TITLE, ARTIST in še verjetno ime komada, na TV-ju pa je več podrobnosti.

Vsekakor ima enega boljših zvokov za svojo ceno. Zamera gre edino ta to, da če zvok na TV ali DISK nastaviš na XXX, potem je ista jakost tudi, ko preklopiš na npr.radio. Včasih zadeva precej zbobni, če veš, da niso vsi filmi enako glasni, sploh pa, če imaš na zadevo pripeljan zvok iz TV-ja.

Milko# ::

V cem je tezava...

na dvp 630:
1. nekaterih filmov sploh ne odpre... za sekundo je crna slika potem se vrne v disc menu
2. nekatere filmi so razmazani (nisem probal veckrat omenjene 2x menu sistem tipke)
3. ce je divx z dolby digital mi v nekaterih filmih zvok prehiteva (na AV receiverju, na tv pa je ok). dokler ne spremenim necesa v avdio meniju in gledam film brez dolby.
......

moram povedat, da vedno vec novih divxov ne morem gledat na DVP 630. ze lep cas gledam filme spet na pc2tv...



lp,m

UFOking ::

Milko:
Tak pač je, če ni film dobro zripan v DivX ne bo delalo, bo črno, potem pa te bo vrglo nazaj v meni. V takšnih primerih, ko sem mi da, uporabim Dr.DivX in encodam še enkrat v DivX in potem špila normalno. Glede razmazanih filmov je isto, slabo encodan film!
Glede Dolby Digitala pa je podobno! Zvok prehiteva, ker ni vredu AC3 format. Za to pa žal ne poznam druge rešitve kot: "Ne gledat v Dolby-ju"

polde66 ::

ti kr probej 2x prtisnt po meni system tipki pa ti bodo vsi razmazani filmi delal,
polde

pajomen ::

Torej,se jaz da pristavim loncek. Vzel sem si cas in prebral cel topic. Pred tremi dnevi kupil 630-ko in nisem prevec zadovoljen. Sumnike sem zrihtal,podnapisi so majhni,veliko crk manjka,za vsak 700mb divx moram posebej naslozit sub, player ne zna preskocit iz cd1 na cd2 ko je konec prve polovice filma (zapeceno imam na dvdju - npr. LOTR-FOTR je na 4 cdjih. vsak cd moram posebej zagnat in nalozit sub za njega), zoom za slike ne dela in jih noce prikazovat cez cel ekran. Razmisljam da bi ga nesel nazaj,in doplacal za 720-ko. Veliko dobrega ste napisali o njej,sploh veliki in sivi fonti. Ker slabse vidim mi je to zlata vredno. Zanima me samo ce 720 zna sama nalozit sub in preskocit na cd2 ko se cd1 konca?

cekr ::

Tako se obnaša do *.avi kot do *.mp3. Nastaviš ali naj predvaja naprej, ali po naklučju...

Pri tem me edino moti, da ne zna naključno izbirati po različnih direktorijih. Mislim, da to ne bi bil nek velik programerski podvig, če bi še to dodali.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Jago ::

Pa saj je bilo ze zdavnaj povedano da je model 630 nova oznaka za stari model 737 in da je to sedaj slab nakup. Eni zgleda res dobijo kar vlazne ocke, samo da je na playeru nalepljena neka jaka firma.


720SA je ok zadeva... Sam preskoci na drugi cd... ampak nima smisla... za smesen denar dobis player enakih kapacitet...

borki ::

Hvala za program.Samo ga še nisem pogruntal.Hvala:))

G-Rega ::

Na strani, ki sem jo omenil v postu dne 22.11. se je danes pojavila spet nova verzija FW za skoraj vse playerje in sicer naj bi se prej prozorni podnapisi s črno obrobo sedaj končno spremenili v BELE s črno obrobo. Nisem še poskusil, če pa bo OK, se bom pa verjetno malo poigral s fonti.

guzmiricka ::

S strani :
http://www.div.xro.us/component/option,...

sem d/l firmware, ki naj bi podpiral slo podnapise.
Vse je slo tekoce, cd vstavljen v player, na displayu erase,izvrzen cd, write, upgrade end.
Player se je zaprl nazaj (pred tem sem umaknila cd), na ekranu je ostal napisal upgrade end, na zaslonu tv, pa kot da je vse o.k. (no disc).

Nakar noce vec odpreti playerja, vse tipke so zmrznile.
Izkljucim iz elektrike najprej za par sekund, potem tudi minut, celo noc. Stvar ostala ista, le da na displayu sedaj pise Philips in se vedno ne reagira na nobeno komando.

Kaj mi je narediti ;( ??!

Milko# ::

na
http://www.p4c.philips.com (philips support page)
sem zasledil novi FW za DVP 630:
- st.povezava http://www.p4c.philips.com/files/d/dvp6... FW verzija 1109]

nisem se ga namestil, nikjer pa nisem zasledil kaj je v njem novega....

grem sprobat...

lp, m

UFOking ::

Milko#

Jaz sem tut danes zasledil nov FW na Philipsovi strani in sem ga tut že sprobal in moram rečt da sem razočaran, ker je vse isto kot pri verziji 0531!

Sux vse skup!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UFOking ()

G-Rega ::

Sem že preizkusil novi FW. To je pa kar tisto, kar bi moralo biti. Podnapisi so prov kul. BELI, OBROBA.
Čeprav v navodlih piše, da prikazujejo 2 vrstici, meni delajo tudi podnapisi s 3 vrsticami.

Vsekakor se splača zamenjati. Tukaj.

Milko# ::

Nic kaj extra ta nov FW... no sicer sem pogledal nek "temni" film, tako da ne morem rect da se slabo vidijo podnapisi, so pa se vedno mali font.
Tudi meni jih je izpisovalo v treh vrsticah, samo to je stvar podnapisa samega.

no sam si bom nazaj namestil ceski FW kateri je omenjen v enem od prejsnih postov, ker se mi zdi boljsi..
zaradi podnapisov,.... drugace pa tako ali tako ... prvi 3je filmi ki sem jih vstavili niso delali tudi na novem FW... nic novega v glavnem v "novem" fw.

lp,m

G-Rega ::

Milko: Ali za 630 ali 3900? Da bodo ostali razumeli.

Milko# ::

prejsnji post ze nanasa na dvp 630 .

lp, m

polde66 ::

jest tud probal tale novi za630 z uradne strani pa ni nobene razlike, tko da dvomim da je sploh popravek. Na nemški strani nič novega. Tale češki pa je za malenkost boljš tko da tud jaz ostajam na češkem naprej. Škoda sam še da č pa ž niso še pošlihtal. Pa kaka razlika sploh obstaja med 630 in 737 ?
LP
polde

cekr ::

630 je novejši model, malo bolj zaobljen, pa progresive scan ima, vse ostalo je pa isti šmorn.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Jeebs ::

Pozdravljeni! Včeraj sem nabavil Philips DVP630/02, pa bi prosil, če mi kdo lahko pove, kako je glede podnapisov? Sem namreč še začetnik na tem področju oziroma nimam dosti izkušenj z DVD predvajalniki. Poskusil sem s filmi, kjer sem imel na CD-ju film v formatu .AVI ali .MPG, ter podnapise .TXT oziroma .SUB, pa mi jih pri nobenem filmu ne prikaže? Sedaj ne vem, a sm se jst zmotil, pa jih DVP630 sploh ne zna prikazat, al kako je s tem??? Hvala vsem za pomoč! BTW, v tej temi sem zasledil, da je govora tudi o podnapisih z neko drugo končnico. (SRT če se ne motim?). Je možno kako .TXT oziroma .SUB pretvorit v ta format? No, da ne bom kompliciral, zanima me, kako lahko na mojem DVP630 vidim podnapise. Software sem že nadgradil na najnovejšo verzijo.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

pajomen ::

Tkole je,gres v disc menu in izberes podnapis in na daljincu stisnes subtitles. Napise ti da je podnbapis nalozen. Potem izberes film in kliknes ok/play. To je to. Ko film tece pa z knofom subtitles izberes latin 2. To je za sumnike.
Se en osebni nasvet. Nesi 630 nazaj in kupi 720. Doplacal bos 8000sit in bos dobil res vrhunski dvd/divx player. Jaz sem imel 630en teden in par dni nazaj sem jo zamenjal. In sem zelo zadovoljen. Vse napake ki so me morile na 630-ki so tukaj odpravljene. Fonti so veliki, lepi z crnim ozadjem,sumniki delajo 100%, ni treba nalagat podnapisov kot sem ti opisal,to je samodejno,jpg slike prikazuje v full screen (630 mi jih ni) in brklanje po meniju je veliko hitrejse. In mislim da bi se gotovo spomnil se kaj ce bi pomislil. (izbira audio programa z daljincem, zatemnitev playerja z daljincem za udobno nocno gledanje). Tako,samo moj mali skromni nasvet. Verjemi nebo ti zal.

hakul ::

Lep pozdrav vsem!
Odlocam se za nakup philipsovega DVD predvajalnika, pa me zanima katerega se najbolj splaca kupit. Po prebiranju te teme sem se nekako odlocil za Philips DVP720SA (predvsem zaradi podnapisov, ki naj bi bili ok berljivi (hvala G-Regatu)).
Zanima me pa se kako je s predvajanjem XviD filmov, jih podpira ?
kateri formati so podprti, DivX 3, 4 , 5; XviD, MP3, AC3, Ogg ?

pajomen ::

Vse kar si nastel je podprto. In dela super. Noja,jaz mam 720 doma par dni in sem zelo zadovoljen. Upam da cez cas nebom ugotovil kake pomankljivosti. Tako da zaenkrat "Zelo priporocen nakup"
««
6 / 60
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027084 (6616) monaco
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321510 (46854) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724305 (8919) bizi72
»

Phoilips 42PFL7404H/12 in podnapisi iz USB diska - KAKO?

Oddelek: Zvok in slika
198197 (7701) ta_ki_tke

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531238 (14491) Stepni Volk

Več podobnih tem