» »

RED ALERT 2 Amerika-Rusija?

RED ALERT 2 Amerika-Rusija?

goranTNT ::

Zanima me sam to.Kero stran ste si zbral ko ste prvic igral igro.:)

ChiefThunder ::

Amerika... :O
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Mr.-Viko ::

Ameriko. Dobra obramba in v poznejših misijah dobri tanki (prizma, namreč) za stavbe rušit.
Boljši so sicer Rusi.
No comment, really

servo ::

Zavezniki naj bi bili prvi - zaradi samega poteka zgodbe.

Dax ::

Američani itaq... rusi so nula... edino ladjevje imajo boljše in pa iron curtain tud seka. Apokalips tanki niso tko zlo ql, ker so predragi.

Taktika: Kronosfera & 9 level 2 prism tankov... neustavljivo... uničiš katerokoli bazo v roku 15s.

Huey P ::

Hm... milim, da sem edini, ki je izbral Rusijo...

..::DOOM III: The Legacy::..

goranTNT ::

Jst sm tud izbru Rusijo.
Ne vem zakaj si vsi izbirajo imperalisticni Ameriko!;((

Muflon1 ::

Mogoče vsi igrajo z ameriko zato ker so rusi 3X slabši?

SpiDEr8 ::

obe strani so men dobre sam uni tanki ke majo štrom tut use fentajo ke majo 3 čine!!!! Drgač pa prizm tanki rulajo!!!!! sam ih morš met 10 al pa 20 pa gre use!!!!

Mr.-Viko ::

Pri Rusih so najboljši Anihilatorji (al kaj so že), ker se samo počasi popravljajo. Res pa je tudi, da so kar dragi. Pa še ena enota od Rusov je specialna. Devastator al Deviator... V glavnem, na D se začne in ga imaš samo v eni misiji. Je pa radioaktiven in povzroči kar veliko škode.
No comment, really

Freak ::

jz bi zbrau rusijo, ker so boljši, pa še dobre tanke majo

DrSergioDJ ::

jest sm z obema špilu :D sam začel sm pa z amerikanosi
...

NightHawk ::

Američani so ful bols... najbolsa enota je pa crono-comandos al neki taga. dobis ga k posles vohuna v ameriski tech-center

Binji ::

Sovjete!! Isto ko pri originalnem Red Alertu. Tanki rulajo, sam moras hitro igrat da nasprotniki ne razvijejo tehnologij.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

MaykelĐekson ::

Normalno da Sovjetska zveza, ker rulajo!!!!!!!!!!!!

goranTNT ::

Long live Russia!

GaPe ::

RED ALERT 2 SUX!!!

Prvo sem šu igrat američane in morm rečt da sem bil zelo razočaran. Tok hitr sem ga obrnu da sploh nisem vidu vse ruskih enot!

BEDA!!

Pa lep pozdrav!>:D
Don't steal! The government hates competition.

R0K ::

ja ker si meu na easy

tomi77 ::

Jaz sem iskal Teritorialno obrambo!!! Pa je nisem našel in sem potem izbral Rusijo!!! Za tolažbo!!!:D

zetko ::

Jst sm izbrou američane pa nevem zakaj, najbrž zato k so na prvemu cedeju. Sam dejstvo pa je da so američane premočne nardil. Sploh kronosfera je premočna. Al mu z prizmami uletiš u bazo al mu pa harvesterje u vodo pomečš pa zgazš s številčno premočjo. Starcraft je še vedno zakon kar se tiče uravnovešenosti. >:D
Living it another way.....

dejc2 ::

Jst sem tut najprej Američane, sam je ful težko premagat ruse, ker majo jedrske bombe. :D


Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!!!!

Mr.-Viko ::

Probite one instant misije špilat. 3 računalnike si dejte na normal (ali pa easy) pa boste čez neki cajte vidl, če ne boste hitro gradil, kje je der Rotte Alarma doma! :D
Vendar instanti so pa mal pedersko usmerjeni. BTW, kako sploh narediš zaveznike z računalnikom???
No comment, really

Binji ::

Rabis en patch
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

mrbig ::

začel sem z američani,čeprav tudi rusi niso bili slabi glede na orožje oboji sta ql
Bo že bolje

bostjan1s ::

Rusija, pa je kar tezavno brant svoje pa še napadat, ne da bi ti americani vsaj eno ladjico al pa clovecka unicli :)

Aljo1 ::

Amerika, po nekaj misijah pa sem kar preklopil na ruse ker so mi boljši


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17318835 (4221) Bezukhoff
»

Hearts of iron 4 Grand strategy

Oddelek: Igre
353843 (2383) Berserker
»

War: Gruzija vs Rusija (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68135670 (22245) jype
»

Rusija grozi z jedrskim napadom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15914312 (11482) gruntfürmich
»

Command & Conquer: Generals (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18911598 (6990) jRk0

Več podobnih tem