» »

Command & Conquer: Generals

Command & Conquer: Generals

1 2
3
4

Rippy ::

Ej a bi delal na P II 350 pa GF3 TI 200 , dobim 2700 3D Marks 2001, mislim da bi zadevo se moglo poganjat ane?

smash ::

a obstaja kakšna alternativa c&c generalsom no?????

zile ::

Joj zabite enote da ni res. Nej vprašajo Ensemble Studios kako se nardi AI. AOK the conquerors je še vedno najboljša strategija zame. Sploh ne vidim neke potrebe za 3d pri strategijah. Pa vi ?

Tr0n ::

Tudi ne. Nikjer ne uporabljam drugega pogleda, vedno default.

Edino v vesoljskih strategijah (Homeworld) mora bit :).

Tito ::

Jao...

Nobena igra nima pametne umetne intiligence!


Zatorej igram povečini multi...:D

Tr0n ::

Aja, pa formacije pogresam, ki jih ima skoraj vsaka strateska igra. Ce izberes skupino enot in jih posljes na neko tocko, se tam zguzvajo na en nesrecen kup. En letalski napad je dovolj, da vse unici. Lame.

zile ::

Za to obstaja en shortcut na tipkovnici, ki grupo vojakov razbeži po ekranu. Find it out.

smash ::

aja..a obstajajo kaksni shortcuti ??? a jih lahko kdo obrazlozi oz. kje jih najdt?

Ziga Dolhar ::

V času Red Alerta 1 je bla to tipka X, Scatter. Go Try :)
https://dolhar.si/

Tarzan ::

Še zmerej je X, vsaj mislim da je.>:D

Parallax ::

Ko bi bil AI vsaj toliko napreden, da se nebi enote zagozdile v multiplayerju, ce jih imas veliko :)
Vsaj formacijo, da se enote premikajo z isto hitrostjo, bi lahko vkljucili (ali pa sej jo spregledal?).
Js opazam da zadnje case igre ne napredujejo bistveno, kar se tice igralnosti. Ponavadi je samo ena fensi grafika pa kopija ze videnega :)

planetparty ::

Inštaliral sem Kali II, sem registriral in zdaj ne vem kako dela.
Saj vem na splošno, samo ko se piridružim v igro damo start, igra se mi zažene, dalje pa ne vem kaj morem...
Lahko mi kdo pomaga, ker zelo rad igram Generals, soigralcev pa ni od nikoder.




Jok3r ::

Bi šel danes ob 5. uri kdo mal zašpilat to špilo:P ? Imam ADSL.


LP
Joker

Tito ::

Mi se menmo za igrt na arnesovem irc serverju, kanal generals.slo>:D

Tr0n ::

Hmm, kaj ni #generals.si na IRCnetu?

Tito ::

ma smo se mal preselil...:D

SleepLess ::

Meni pa na začetku MultiPlayerya ali pa skrimish vse enote eksplodirajo. Probam sem reinštalirat pa isto.;(( ;(( Ve kdo rešitev?

darh ::

jan3594: Seveda.. kupi original verzijo... >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

SleepLess ::

Ja saj jo "imam" pa sem si spekel če orginalnega slučajno uničim.:D

Gandalfar ::

mislim, da je fora v serijski - tudi za kopijo uporabljaj originalno serijsko in ne piratske..

Tr0n ::

jan3594: meni se ta problem pojavi pri novem patchu 1.3, instaliraj si nazaj 1.2 in bo ok

SleepLess ::

Ja, saj tu je problem. Imam 2kompa v Lan-u in na enem, mam orginal serijsko na drugem pa če dam enako, napiše da jo že imam uporabljeno na drugem, če ne pa enote počijo:'(

Tito ::

xbite: maš pa tut bedne, sej sploh ni reku, da ima pirata...>:D

Drgač pa je problem v tem, da se je poleg cd ja dobil slab "POPRAVEK:\ ", tko da si zlowdi bolši "Popravek" pa bo cool! Če pa še to ne pomaga pa ponovno namesti Generalse...

Proujao da prvi "Popravek" ni bil čisto "Popravljen" in se vsakemu 5. to dogaja...

mahi ::

ti bom jaz povedal kaj naredi. ODINSTALIRAJ, potem pa pomovno gor!! edino to pomaga, verjemi, sem imel isti problem!
velik srece pri igranju.

SleepLess ::

Ponovno sem inštaliral in naložil drug popravek in sedaj zadeva dela. Špil se mi zdi ful dober glede grafike nasploh. Malo edino razočara SinglePlaye, kjer je misij premalo. Drugač pa tnx za odgovore:D

planetparty ::

Človek hoče pomagati in opozoriti druge in kaj dobi? EVO:SSS
Grajo...;((
pač drugič ne bom opozarjal, pa če vas virusi požrejo...

Zgodovina sprememb…

MasterMind ::

Kaj sploh snemate popravke? Te popravki so bl za une k grejo na gamespy. Zdej now bi mogu met neki dobrga not.

Tr0n ::

Ne vem, kje se vi virusa staklnili. Sem dosedaj instaliral vse popravke pa vse laufa kewl.

damirez ::

Nism glih ljubitelj strtegij razen settlers 1, ki je verjetno all time best! Ok uglavnem spila ga rula, moj sosed ma celeron 400 GF4 mx440 in morm rect da se da spilat brez da bi zvicen zlom dozivljal, tko da o tistih zahtevah 1200Mhz bodite raje tiho, grafika ni vse (vsi spilate CS). Moti me edino da v multiplayer nimas nobenih razlicnih opcij igranja, mapo izberes in gasa!




Samo rusi (old friends) bi pa vseeno lahko bili al pa saj schwabi, pakwa ce se majo radi. K teli kitajci pa muslici so res antipaticni!

swar ::

I agree musliji morijo!Z veseljem jih ubijam :D

Tito ::

Samo rusi (old friends) bi pa vseeno lahko bili al pa saj schwabi, pakwa ce se majo radi. K teli kitajci pa muslici so res antipaticni!

Nebi sem ogu bol nestrinjat:D s tabo...

Zakaj so izbrali ravno Kitajce in Musliče... Ker je in bo začetek 21 stoletja, v katerega ne sodijo ne rusi (so popolnoma v kur...) in ne Nemci, ki nimajo za burek, morda bi lahko dodali strn ZDE (združene države evrope), pa morda brazilijo... Lahko Tudi rusijo vendar ne mora konkurirati z ZDA in Kitajsko! Musliči pa predstavljajo grožnjo terorizma... Boj proti terorizmu:D ...

koyotee ::

bližnce ki jih js poznam:
tiscis ctrl pa mas oznaceno enoto pa loh strelas kam hocs.
oznacis kolkr enot hocs pa pritisns ctrl + 1-9 tko nardis grupe, pol pa k rabs pa sam eno cifro prtisnes pa mas vse iz une skupine oznacene
x da se razbezijo
pol je mensezdi ctrl+shift(lahko je tud alt) pa kliknes na bajto pa jo strazjo
oznacs grupo pa das g pa strazjo okol
ce se se kaj spomnm napism >:D >:D >:D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Poletnik ::

Ej folk kok pa recimo z teroristi al pa americani stavbe zavzemas, recimo tist rudnik al naftno vrtino ki ma rumeno zastavo gor? Z kitajci gre z hekerji ka pri drugih????

AngelOfDeath ::

zavzema se z navadno pehoto ali pa s specialnimi enotami za navadno pehoto moraš v barakah razvit "zavzemanje stavb" in to je to.

Uporabnik ::

zajak oa nemci, sedja so popularni fracozi:gringosi

Parallax ::

"Sploh ne vidim neke potrebe za 3d pri strategijah. Pa vi ?"

Osebno take potrebe ne vidim. Najboljsi nadzor je po mojem mnenju v 2D strategijah, kjer je nek fiksen pogled. Ce je le-ta strategija kolikor toliko napredna, potem ta je ta fiksen pogled primeren za vsako situacijo. Pri 3D strategijah je pa druga... Na zivce mi gre nekaksna prevelika priblizanost oz. nevem kako bi se izrazil.
Itak je zoom tak, da se vidi vecina detajlov... Ampak mene ne zanima, koliko prstov ima vojak na roki in kaj je nasprejano na tanku. Ce je igralnost dobra mi je vseeno, ali je grafika na ravni C&C Gold (SVGA) ali pa C&C Generals (figurativno povedano).
V akciji pa casa za vrtenje pogleda ponavadi ni casa :)
3D pogled je zadovoljiv, z njim se da opraviti vecino stvari brez vecjih problemov, ampak se ne more kosati z 2D pogledi. Se za vsako predelavo iz 2D v 3D pogled bi lahko rekel, da ni napredka...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Parallax ()

Jok3r ::

Parallax naj živi Red Alert 2 & Youris Revenge :D :D :D

Parallax ::

Hm hja... Recimo da se je z Yurijem koncalo :)

Tukaj je seznam keyboard blizjic. Upam, da si bo kdo lahko s tem kaj pomagal.
Link.

jRk0 ::

E, jaz tudi pravim, da strategija ima da je 2d, pa igralna in nalezljiva, pa da jo igrajo lahko tudi ljudje na slabsih compih, kot je to blo vcasih. Zaj so pa generalsi ze bolj zahtevni kot pa kaka streljacina:) to ne gre tak.
You fuck up once, you loose two teeth.

Muflon1 ::

Bolj ko igram tele Generalse bol se mi dopadejo...Kitajci all the way:D

dualband ::

Jaz imam ruter in ne morem igrati direct connect, a ima kdo izkušne s tem, kako naštimat špil da bo delu?
LP

R33D3M33R ::

Mene moti le da je nekam malo narodov na izbiro, saj sem se že polne navadil na Red Alert 2 in Cosacks: European wars. Drgač mi je pa kar vredu.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Tito ::

REs je igra je odlična, ko jo igraš preko kalija. Ali DC preko gamespy - evega strežnika pa je še nisem igra, kdo ve zakaj? :D ŠE enkrat vabim vse, ki mislite da ste pripravljeni na resnično klanje, da se nam pridružite na kanal generals.slo na arnesovem irc-u. Mislim da se po izkušenosti lahko primerjamo z igralci na uradnem strežniku, tako da se ne ustrašite prehitro, če vas kdo v 5 minutah raztrga na koščke, vaja dela mojstra! Moram pa priznati da so strani izredno izenačene, sicer so nekatere bol privlačne za igrati, kot naprimer Kitajska, ali ZDA z svojo letzalsko nadvlado. Toda tudi teroristi so kar zanimivi in če pridno vpadaš ti nikoli ne zmanka denarja :D . Vendar še vedno najraje igram Kitajce.

Muflon1 ::

Tito: strinjam se s tvojo pobudo da bi se dobili na arnesovem ircu na kanalu #generals.slo s tem popravkom da se na primer bitke igrajo vsak dan ob 20.00 tako da bo folk vedu približno kateru uro gor uletet. Če pa kak dan ne bo nobenga, bo pa tud vedu kdaj mora naslednji dan prit 8-)

Tr0n ::

Dajte se kak kewl replay postat.

Tito ::

Nov forum za generalse na njem bodo shranjeni vsi pomembnejš posnetki iger...:D In še mnogo več.

element ::

Igra je carska. Zelo mi je všeč uravnovešenost enot v vojskah ter superiorna grafika. Vsi ki jo igrate poglejte še to temo.

Jok3r ::

Mi lahko kdo pove zakaj mi noce updajtat generalse na verzijo 1.05 ? Napise mi old file not found however, a file of same name was found;(( . No update since file contencs do not mach. Kaj je treba updajtat verzijo ce hoces igrat preko direc conecta:8) , ker ko sem probal se conectat na enga ni hotlo;(( .

nojus ::

--- wareznine dežele kranjske ---
sovražim Gargamela.

Zgodovina sprememb…

Jok3r ::

hvala ti :D :D :D
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17318877 (4263) Bezukhoff
»

Command & Conquer Generals - Zero Hour - razna vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727289 (3044) Vesoljc
»

C&C 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19815827 (7629) mik3y
»

act of war

Oddelek: Igre
211589 (981) pivo
»

Command & Conquer: Generals - Zero Hour (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
564471 (3462) kopriwa

Več podobnih tem