» »

Command & Conquer: Generals

Command & Conquer: Generals

«
1
2 3 4

Muflon1 ::

Torej kakšna se vam zdi igra?
Men je kr nora. Drugače pa me moti to da nekatere igre med njimi tudi novi C&C ne podpirajo ločljivosti 1.280*1.024 zakaj je to dobr?

Drugače mi pa dela na p4 1,8 in r9500@9700 na 1.024*768 4XAA 4XAF brez problemov.
  • preklical razglas: Predator ()

primozetoo ::

Kaksen rac. pa potrebje Generals za normalno igranje?

Gh0st ::

Je že zunaj?
Na kolkih CD-jih pa je?
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Matek ::

Ni še zunaj, še 2 dneva. Čekirajte www.westwood.com.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tarzan ::

Nesramno zahteven je, manj kot 1200MHz CPU in geforce2 al pa radeon nimaš nič praskat. Geforce2 bo že tako al tako bolj kot ne diapozitivi.>:D


drgač pa awesome game! Sem bil že beta tester, tak da že znam igrat.

3L33T ::

GhOSt, 2 CDja sta :D
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

Zheegec ::

Kolikor sem dosedaj videl tudi folku z 1Ghz P3 in pa GF2MX pa 256SDRAM dela čisto ok na 800*600.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Muflon1 ::

Na celeronu 1,7 (ki je jajc od procesorja) in GF2 MX deluje na 800*600 na low details bret problema.

AngelOfDeath ::

na celiju 800 in g1 deluje čist uredu :D

Dami ::

Ok, špil je bolj podoben kaki beta verziji kot originalu.
1. so 3 kampanije in vsaka ma po 7 misij. Špil končaš v enem dnevu komot.
2. multiplayer je totalna beda. premalo map in max 8igralcev. čeprav ima možnost "direct connect" nekaterim enostavno ne dela. da ne omenim hudih težav in sploh ne-delovanje če si prek ICS na netu. samo igranje dela tako počasi (mešanca med lagom in 3fps:\ ) da enostavno znoriš.
3. zelo hroščavo. nekaterim na začetku igre vse enote raznese in napiše defeat. problem se pojavi tudi pri kitajcih na koncu 4. misije kje enostavno ni opcije "continue". vse to reši le reinstall. res upam da je bil tale *cough* release>:D res kaka beta in lahko hitro pričakujemo kako novejšo, vendar se bojim da tega ne bomo videli. vsekakor pa tole ziher ni vredno jurja, kaj šele 10k kolikor bo špil zagotovo koštal. F U EA, we want westwood back!!;( ;((
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

paper ::

dami vse to ni res =)

matter ::

Na 1200 pa GF2 dela brez problemov.
Igram samo single player zaenkrat, pa morm rečt da ga warcraft3 poseka.
Kaj ne nardijo novega red alert 2, enake enote pa uravnovešenost. Tale grafika ni najbolj igralna

globoko grlo ::

na p3 933@1015:D 512 rama, gf3TI200 na 1024 detajli na max dela bp, edin k maš kkšno velko bitko se zadevamal upočasni, ampak ni pene

Tarzan ::

Dami, nikjer nisem zasledil tvojih problemov.
Pri Kitajcih vse misije delajo kul.
Multiplayer sploh še ne dela, razen, če maš "time-machine" doma, ker igra uradno izide šele pojutrišnjem. Pa še to rabiš ključ, ki ga ti nimaš (predvidevam :\ )
To da vse enote eksplodirajo na začetku je bilo pa tudi v RA2, če si se igral s kakimi modifikacijami in zje..al špil.

Grafika ni igralna?.... JA s celeronom in GF2 je res bolj boga, ampak poglej si kako zgleda na high detail z grafično kartico, ki zmore več kot 30 FPS in podpira nekatere novejše funkcije.

NE govorit kako je špil zanič brez da si ga sploh ogledate, oziroma ga igrate na minimalnih konfiguracijah.

aja Dami, med 3 FPS in lagom? Sem igral preko interneta in moram reči, da je delalo hitro, razen če se je priklopil kdo, ki je imel staro grafično ali slab procesor.
Se pa popolnoma strinjam, da so misije 300% prelahke in jih je 10× premalo. Moti me tudi ponavljanje tiste animacije z sesutjem jezu (vsaka stran jo ima :O )
Za igranje single player načina se špila NE splača niti povohat ampak v večigralskem načinu je pa igra fenomenalna.

Dami ::

paper: suti:D
če niste v redu prebrali sem rekel da v multiplayerju dela počasi (prek neta to), ne single, tist itak leti:) smo pa mel vsi nad 1ghz in vsaj 1mbit dsl (tud hitrejši) pa fula počas dela.
drgač pa vsi vemo kako verzijo mam(o) in bo ona "uradna" ista. pri battlefield recimo tud ni treba met originala (pa čeprav sem ga kasneje res nabavu) da se lahko normalno prek neta igra. če bi ble kode problem bi ti napisalo. glede modifikacij: do zdaj je edino en trainer zunaj, a se sploh ne morš konektat če ga imaš.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

Tarzan ::

Kako ste pa špilal? Preko uradnih serverjev sigurno ne. Vsaj 1GHz... hja 1GHz je zelo malo če hočeš Generals špilat, ampak predvsem je pomembna grafična.

No vprašanje je kako ste igral, preko Kalija?...?

Dante ::

Dami:
Igra deluje cist ql preko neta (ADSL oz. kabel) vceraj smo 4-je nabijal do onemoglosti brez kakrsnihkoli problemov.
Tudi zame je smisel te igre le v multiplayer nacinu preko neta oz. na LANu, z OBVEZNO 'voice' povezavo v ozadju, kar v primeru teamske igre dvigne igralno izkušnjo na popolnoma drug nivo! (nekako kot bi primerjal obcutek voznje s tipkovnico proti volanu pri simulacijah voznje :)) )

Kar pa se tice eksplozije enot ob zacetku se to dogaja tistim, ki naknadno spreminjajo kodo, zato je edina resitev za katero vem, da se igro enostavno odstrani s sistema in na novo namesti z drugo kodo (menjava kode s 'keychangerjem' nekako ne deluje.

lp
D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dante ()

Tito ::

Meni pa ne dela večigralstvo, reče da je koda nepravilna? Zdej me pa zanima, če drugim tudi ne dela in ste si zgoraj navedene podatke lepo zmislili ali se da igrt?

Če je kdo pripravljen igrt z mano naj mi pošlje mail:matic@podgana.com, mam že nekaj izkušenj z beto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

Gandalfar ::

Khm.. naj vas opomnim na pravila foruma.

Dante ::

Tito:

Vecigralstvo dela samo v primeru DIRECT CONNECT ..se pravi eden naredi server, drugi se priklopijo na njega, ne deluje pa preko internetnih streznikov, saj vemo zaradi cesa ne...:) kot si ze sam povedal.

lp
D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dante ()

Gandalfar ::

mah to se rece fantje.. dons gremo ob 20.00 generals.. dobimo se v #slo-generals in se bomo zmenil kako in kej pa se potem spila. Tist, k ima najmocnejsi link postavi server. Najmanj jebe =)

ginekolog ::

Se strainjam z predlogom slo-generals jutr(pon) ob 22.00 na #slo-generals (ircnet)


Igra gre gladko drugace na P3 1300, gf4 MX in 400 rama.

Divers do it deeper.

Muflon1 ::

Pošiljam ponudbo za Velebitko. Npr danes 11.2. ob 22.00 se dobimo na #slo-generals (ircnet).

Tr0n ::

I'm in! :)

Aja, so kake chat komande med igro etc... Malce napisite :).

SeTAr ::

Kaj multiplayer v lanu se vedno zahteva ipx?

Muflon1 ::

Med igro se mi zdi da klofneš enter pa pišeš. Drugače pa verjetno ne rabiš IPX protokola ker dela zadeva preko TCP/IP-ja

Tr0n ::

kanal je #generals.si na IRCnetu

nuclear ::

ka bi delal na celeronu 300?8-O
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Tarzan ::

you wish>:D

C&C 1 bi delal ja, pa Dune 2 tud ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

the_unborn ::

pa red alert, in mogoce tudi red alert 2, vsaj meni je delal na 350 in 8mb gfx

Tarzan ::

Drgač mu pa še vedno ostane Hugo Drvar. PA še skor 3D zgleda ;)

Tito ::

Se komu da zdele eno...

Tito ::

A mogoče kdo igra prek kalija, zdej sem že dve igre šel pa sem dvakrat zmagal... :D

(sic) ::

Jaz bi šel igrat samo mi je nikakor noče dol potegnit...
uMel dela sploh ne :(

Če pa mi uspe pa tule napišem pa bomo šli - sem vedno za.

nuclear ::

pa niste uganli, generals mi čist OK dela! hehe:D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

asPeteR ::

Spil je bolj zazocaranje ... Kar se tice nadzora, se posebej za grafike! Zelo ucem ne prijazna ... Bazira pa se popolnoma na DX7 ... Seveda C&C je igra za mnozice in povprecje je da mora spil delat tud na predpotopnih racunalih ...

Unreal 2 je cist druga pesem, kar se tice grafike ...

Pa tud slabo grafiko se da odpustit, saj je vazna igralnost, kajne?
No tudi ta je na ravni izpred nekaj let ... Nobenega konkretnega napredka. Za igro C&C bi se lahko pricakovalo kaj vec! Ok, ze RA2 ni mel nobenga napredka, samo je bil zelo dobro uravnotezen in graficno lepsi!

Skratka malo razocaranje.

TESKAn ::

No zadeva je malce razočarala...predvsem umesnik, ki je po moje obupen. Potem lahko bi malo boljše naredili solo način - tako kot je bilo v prejšnjih C&Cjih. Kot tretje bi pa lahko bil pogled malo bolj oddaljen...če zbašeš malo več tankov na kup je zmeda popolna. Kot dobro bi pa označil grafiko - zame najlepši C&C do sedaj. Uh, ko bi se komu dalo predelat npr. tiberian sun v to grafiko...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Tito ::

Unreal 2 je cist druga pesem, kar se tice grafike ...

Res je da je druga pesem! Haloooo tisto je 3d streljačina to pa je realnočasovna strategija... Strategije niso nikoli bile v vrhu grafične dodelanosti pa to...

Grafika je odlična, končno so dali vsaj malo bolj realne enote in vsekakor večigralstvo je zakon! Danes smo igrali 3 vs 3 pa je v glavnem kar hitro delal razen bitke so se malo zatikale! Igrali smo preko kalija, trenutno pa ne dela :(.

REs pa je, da je način za enega igralca izredno razočaral in je SLAB, zanič... Za povrhu pa je izredno kratek, tako da ni vreden svojega denarja, če ne misliš igrati prek neta.

Nestrategi pa ne težit tuki, da je neki razočaral pa to.

Umesnik mi je ljubši, kot v predhodnikih, saj je bolj podoben unemu iz AOE, ki je bil bol napreden od RA... Predvsem je to pomembno saj se pojavi povsem nov strateški vidik igre, gradnje več enot hkrati ter spektakularno nukanje nasprotnika!

Če imate naštimano na največje detaile in spodobno grafično je igra ogabno lepa, seveda pa tudi ogabno požrešna! Sedaj pa si predstavljajte, da bi še polepšali grafiko... Potem bi rabil vsaj 1 GB rama! Vedeti morate, da to ni 3d streljačina, v kateri se hkrati pojavi največ 15 figur. V kakšnem večjem boju se pojavi več deset enot, ki vse požirajo ram in trpinčijo grafično! Za strategijo je grafika odlična. Bolša od WC3 in katere koli druge realnočasovne strategije! Če pa imate zen k***c kartico, pa ne jokajte, kakšna je grafika!

RES JE TO NI UR2!

BTW: A bi šel kdo eno igro zmano?

Če želi mi nja sporoči na MSN-ju na naslovu:
matic@net.kicks-ass.org:D

Nad večigralskem načinom sem navdušen in sem opazil, da so po beti še veliko popravili in naredili igro bolj uravnovešeno!

lp

TESKAn ::

Sej ql vmesnik, ampak - če greš npr. nad nasprotnika z armado tankov in ti jih začne uničevat, moreš tle, ko hočeš začet delat novo armado, it do baze, klik na bajtico, klik na enoto, ki jo hočeš...ne vem, meni je bil ljubši prejšnji sistem, ko si imel lepo na desni meni in si samo klikal po enoti, ki si jo hotel naredit...in recimo narediš tri particle topove - če hočeš uporabit vse tri hkrati na kaki bolj trdni stavbi, moreš klik na prvi top, klik na sovražnikovo stavbo, klik na drugi top, klik na sovražnikovo stavbo...ne bi bilo lažje, če bi imel na desni tri ikonce - klik ikonca, stavba, ikonca, stavba in bi bilo. Tako moreš pa še po mapi skakat...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Tito ::

Obstajata dve možnosti:

1.) Da označiš hišo z strl + # npr 1 in potem dvakrat klikneš 1 in se ti prikaže zgradba... druga možnost pa je, da si označiš ozemlje, tako kot je že bilo pri prejšnih C&C jih z F11 in naprej se mi zdi...:D Prvi načen je bolši! Vendar še vedno to ni problem, večji problem je bil pri RA-ju, da si naredil 10 tovarn za tanke in lahko delal samo enega na enkrat! To je bila velka BEDA! >:D

AngelOfDeath ::

teskan če bi se malo podrobneje seznanil z igrico bi videl da za to obstajajo bljižnice prek črk na tipkovnici.

the_unborn ::

igra je tako tako, grafika je ok, igralnost prvih nekaj misij tudi (potem pa ne vec)
samo nekaj pa drzi, una fuel-bomb je zakon, pa nuclear rocket in pa salve raket iz skupine commanche-ov:))

Ziga Dolhar ::

Mnjah, igral mi je všeč. PRedvsem me spominja na prvi Red Alert... Edinole nekaj mi ni všeč/jasno:

Ali se da nastavit hitrost igre? Scroll speed je tam, ampak Game speed pa ni vidt :-). V multiplayerju (skirmish) mi, ko nastavim malce večjo hitrost, deluje ko ptičica (800x600, low details, P3 650 @ 917), a v sole deluje počas kot Sergej na kolesu...
https://dolhar.si/

Tito ::

Veste da je minimum Radeon 7500>:D Jst ga pa guram na 7200 pa mi na malo detajlih tekoče dela. Ker imam kar močen procesor in veliko hitrega rama:D(2400MHz ter vodilo 212MHz)

Tr0n ::

Meni je pa kewl zato, ker je akcijska :).

matter ::

Ko nekaj časa igraš, vidš da zadeva zna bit kar strateško dobra za multiplayer. Ne vem edin kako je z uravnoteženostmi strani. Premal igram multy. Drgač pa solo so pa čist zajebal. Pogrešam filmčke pa še kej :)

Tito ::

Mislim, da je zelo uravnotežena. Problem je mogoče le, da GLA nima letal, vendar ima zato tunele, ki sekajo...:D

Tito ::

Poglejte tole kulsko igro :D

ŠE vedno so loleki tuki na kaliju :D!

Tito ::

Če bi kdo rad šel generals naj prde na arnesov irc kanali #generals.si.


:D

Zgodovina sprememb…

drejk ::

dobil sem špil ampak mi ga noče inštalirat.
ko se pokaže modra črta s procenti čaka nekaj ča sa potem pa napiše da se nekaj ne ujema s windows instaler-jem.
kaj naj naredim?
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17318875 (4261) Bezukhoff
»

Command & Conquer Generals - Zero Hour - razna vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727288 (3043) Vesoljc
»

C&C 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19815825 (7627) mik3y
»

act of war

Oddelek: Igre
211589 (981) pivo
»

Command & Conquer: Generals - Zero Hour (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
564470 (3461) kopriwa

Več podobnih tem