» »

Red Alert 3

Red Alert 3

1 2
3
4

Berserker ::

Hea jaz igram na ultra hight z gf9600gt, sicer maš v campaign sanšo COOP, prek neta lahk greš z kolegom. Je že kdo probal ?

Zheegec ::

Špil je po igralnosti nekje na ravni Red Alert2 - nič posebnega, grafika je pa blazno načičkana in preveč nepregledna. Upam samo, da ne bo Starcraft2 takšen :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

BigWhale ::

Starcraft 2 screenshoti so bli meni vsec! :)

Good Guy ::

Hea jaz igram na ultra hight z gf9600gt, sicer maš v campaign sanšo COOP, prek neta lahk greš z kolegom. Je že kdo probal ?


prek neta al prek lana?

zih je bl zanimiv kot pa z unim debilnim kompom.

nardi si miljon enot pa sm gleda..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Berserker ::

prek neta se mi zdi. ne vem probaj če ze igraš.

;-) ::

Men freezne še prej ko pride v igrco. Tisto bejbo še vidim potem pa se nič ne zgodi...

Berserker ::

Tema ko prideš v igro ? jaz moram mal počakat kake pol minute pol se mi pojavi komaj meni.

;-) ::

tule se vse skupaj začne in tud konča

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Berserker ::

Hehe tudi jaz mam sn si naštimal da mam to deklino ob vhodu v igro. No vsaj nekaj maš za pogledat ne.

AngelOfDeath ::

tule se vse skupaj začne in tud konča




Počakaj kakšno minutko... pa poročaj :P
edit: Slovnica

;-) ::

Čakam že pol dneva.

laught ::

Očitno EA misli da če par bitchz not nalimo, da bo špil dober,sej ne da sta bejbe slabe sam vseeno..

Berserker ::

Ne v orginalni izvedbi ne dobiš te babe, to si sam nalimaš not oz. zmečeš datoteke nekam not.

bluefish ::

Dobiš pa drugo v igri, neodvisno od travnika :).

Soldier ::

Ej a se sam men zdi al so americani ful slabi, še posebej na vodi! Proti japoncim je treba ful si na vodi pomagat z letali, pa še to vedno ne pali.

strictom ::

Dolphin rush!! KEKEKEKE!!!

Sicer pa par taktik iz RA2 še vedno "pali".
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Berserker ::

Nop, ameriji majo kr dobro floto, vsaj proti rusom tečni so ko preden prideš do letalonosilke te ta z svojimi bombniki čist zlomi, pol so pa še delfini tečni, japonci majo slabo pehoto.

AngelOfDeath ::

Kje se da te power upe izklopit ?

Računalnik v skirmishu petrega da je joj. 10 bomb v 1 minuti :S
edit: Slovnica

strictom ::

japonci majo slabo pehoto.

Ase zajebavaš? Samurjaski meči pa tankbusterji? Faking unstopable so.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Klemenn ::

a igra kdo to igrco na x1950? kko dela?

rdecaluc ::

pro? xt? na pro 512 dela normalno xD
Est modus in rebus. ,typos

GA_PI ::

Dejte še od zaveznikov punčko gor ko je v super-mini kiklci >:D, men je nikakor ne uspe posnet!

Berserker ::

Jep najboljšo pehoto majo ameriji z shoot gunarcami, preden ti ta naredi kaj škode z pipcem stori smeert. poleg tega japonce hitro pokosi trop medvedov.

Heisenberg ::

ali obstaja ze kak "trainer" - cheat za RA3 ??? kajti mal bi rad probal tudi z goljufanjem se poigrackat v skirmish modu ! ??!?!

Berserker ::

Kode pa trenerji so čist za brezveze kr pol itak nimaš volje igrat, kr mal se potrudi v igri.

AngelOfDeath ::

No sem našel srčiko problema. Računalnik z vsako bazo dobi svoj timer za powerupse. Torej če ima 6 glavnih baz ima 6 powerupsov.
edit: Slovnica

Heisenberg ::

tr33K: sej pravim da sem se navelical in bi se sedaj rad samo malce "sprostil"...... torej vprsanje je se vedno ali je kje kak trainer, ker ga google ne najde ?!?!?!

bluefish ::

potem ga očitno še ni.

Tilk ::

Evo zdele sm koncov rusko kampanjo. Spil nikakor ne poiskusa stvari prkazat resno, in to je blo zame nekak vedno bistvo red alerta (ok, enke ne glih).
Morm priznt, da v igranju kar uživam, pa še nasmejem se komentarjom ruskih vojakov.

špil laufam na 2,4ghz sempronu, 1,5gb rama pa x800pro na 1024*768, za srednjimi grafičnimi nastavitvami relativno gladko.

Toplo priporočam8-)
Tilk

Berserker ::

Sej sploh ni nekakšnega občutka da se dogajaja vojna v igri, recimo se pomikaš po svetu z misijami kot delta force pa james bond. recimo ko si v dvojki zasedel new york sploh ni bil tak očutek kot pa pri wordl in conflict ko rusi zminirajo pol seatla(čudno da ni nikjer v igri HQ od microsofta in boeinga).

Tilk ::

Ma ja, filinga da si v vojni res ni, to že zarad samih tekstur,map,UI itd.., sam jbg je pa še vedno dobra špila.

Pogrešam ruske lignje sm se zdele spomnu.. :P
Tilk

Berserker ::

Jaz pa pogrešam kloniranje pa realna vozila, kr dvojka je mela kr nekaj pravih vozil. No mel si 2 strani vsaka pa je imela podstrani(države vzhodnega pakta in zahodnega): jugoslavio, irak, francijo, nemčijo.... vsaka podstran je imela posebno enoto ki je bla značilna za njih. tu mi preveč robotovsko zgleda vse.

strictom ::

Realna vozila? Eno realno vozilo mi povej iz dvojke?

Jugoslavije nikol ni blo. Edino v Tiberum seriji se par misij dogaja v ex Yu.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Berserker ::

Ja sea hawk no pa mogoče se kaj najde ampak je itak popačeno izboljšan, yugoslavijo sem mislil v skirmishu v dvojki kot eno izmed faction ta rdečih, no al se mi samo zdi. ta igra je skor čista kopija in ist način igranja kot c&c tiberium wars 3, zato je tud dobla slabšo oceno.

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Če se ne motim, tako imata isti engine. Torej v čem je problem? Je pač dobila nižjo oceno. Jaz igri dam visoko ceno, če je igralnost dobra, na grafiko se ne oziram preveč. Do zdaj sta se obe seriji C&C (TW, RA) ravno na tem področju še najbolje odrezali.

Ja, res škoda, da ni lignjev. Se mi je zdaj kar zaluštalo igrat malo dvojko, ajd. :)
@ Pusti soncu v srce... @

AngelOfDeath ::

ali obstaja ze kak "trainer" - cheat za RA3 ??? kajti mal bi rad probal tudi z goljufanjem se poigrackat v skirmish modu ! ??!?!



Obstaja jih več, imajo pa skupno lastnost: so plačljivi.
edit: Slovnica

Heisenberg ::

placljivi ?!?! sem pa res cisto ven padel iz igracarske scene.... leta nazaj je bilo vse zastonj in dosegljivo..... jah eni pac morajo spret sluziti...

Heisenberg ::

update: uspelo mi je le najti trainer za RA3..... ce koga zanima datoteka se imenuje Red_Alert_3_V1.0_Plus_7_Trainer_Eng_By_KelSat.exe deluje pa vse - denar, power, speed ipd...

Klikzorz ::

Jaz imam eno vprašanje: Pri Red Alertu 3 se dobi kodo za item v Warhamerju online.Ima kdo to kodo in je ne potrebuje oz ne igra warhamer online?Bi jo lahko dobil?Lepo pozdrav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klikzorz ()

MadMicka ::

Game je dobr, več kot dostojen naslednik enke in dvojke. Edinole solo misije so tut na hard za izkušene igralce mal prelahke.

Tr0n ::

























Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

dr.Akula ::

Tale Red alert ma pa kar neki casta iz Prison breaka :)
ni podatka

Tr0n ::

Ni samo ena?

Outsajder ::

Meni je pa zelo škoda ker niso dodali krakenov ki so v 2 bli:(

oo7 ::

Electronic Arts is considering remastering the original Command & Conquer PC games for the series' 25th anniversary, which arrives September 2020.

https://www.ign.com/articles/2018/10/12...

opeter ::

Verjetno vidijo spet:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Command & Conquer and Red Alert Remastered are being developed by former C&C devs

Petroglyph Games was founded in 2003 by former members of original C&C studio Westwood.

Electronic Arts revealed today that the Command & Conquer remasters it teased in October will begin with Tiberian Dawn, the story of the first Tiberium War between the Global Defense Initiative and the Brotherhood of Nod that was told in the original Command & Conquer, and the alt-universe Command & Conquer: Red Alert, along with all their expansions, which will be bundled with the base games.

https://www.pcgamer.com/command-and-con...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kitl76 ::

To je bil takrat špil stoletja.

oo7 ::

Here's a first look at the new Tesla tank in Red Alert Remastered



https://www.pcgamer.com/heres-a-first-l...

oo7 ::

Command & Conquer Remaster--FMV Reveal

1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Command &amp; Conquer se vrača na začetek (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6414030 (6606) -valvoline-
»

C&C 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19815810 (7612) mik3y

C&C Red Alert 3

Oddelek: Igre
203140 (1961) Tr0n
»

Red Alert 3 je tu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5710296 (7305) Matev
»

Command & Conquer 3: Tiberian Twilight ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
687835 (6438) Tilen

Več podobnih tem