» »

Command & Conquer: Generals

Command & Conquer: Generals

1 2 3
4
»

Tito ::

Hja škoda da nisi na irc vprašu tm bi ti lahko pomagal... V glavnm nebi ti blo treba reinštalirat igre posnet bi mogu le original exe pa bi blo... Drugače ga imaš tudi v Data1.cab ča si ga zbrisal... no da ti ni treba reinstalerat, hehe sam kar je je... :D BTW lahk gremo kero igro vedno je užitek igrt z začetniki :\

Ziga Dolhar ::

Fantje, dajmo no. Brez zalivanja ukradenih rožic.
https://dolhar.si/

Tito ::

Kaj je treba pustit da umrejo? Da se posušijo??

BTW spisal sem članek kako igrati prek kalija...
!klik!

Zheegec ::

Cheat koda za hitrejše grajenje je "AMD isbetter" :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tito ::

he he

R33D3M33R ::

Hm...špil sem takoj obrno. Moram rečt da je nekam hudo easy, še posebej USA misije.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Tarzan ::

Je, sem opazil.
Single player varianta ni vredna piškavega oreha, ker nimaš kaj počet več kot 3 dni.
Multiplayer pa seka.

Jok3r ::

Pa kaj imajo eni ljudje na multijo kode;(( al kaj? Ker sem na replaju;) gledal od enga, da je imel sam en suplay pa nič zavztih drugih stavb pa je imel tolk vojske da je za znoret.

Tito ::

ČE je bil gla je to mogoče... ker oni služjo ko kurbe, če pa ne pa obstaja možnost da je mel veliko hekerjev ali unih ploščadi...

jlpktnst ::

Če še nisi ugotovil ima vsaka stran še dodaten način pridobivanja denarja:
- kitajci hekanje (kraja)
- amrečani supply (z avionom na nakaj minut)
- gla - ko uničiš naprotnika pa tudi black market služi

Jok3r ::

Tudi tega ni imel !!!

kochagna ::

A meni lahko kdo pove zakaj Generalsi delajo slabo meni na P4 2400 z 512 DDR rama in GF4 Ti4200??????

Vse igre šibajo brez problema, Generals dela katastrofalno!!!!

Hvala in LP vsem skupaj!!!

Jok3r ::

Meni delajo brez vsakega problema na vse na high (4x antializing,8x anstopik filtering) in to na : AMD 1700+@ 2GHz in 256Mb DDR rama ter grafa GF4 4200.
ZA generalse potrebuješ zelo veliko rama in zelo dobro grafično. Mogoče maš probleme z gonilniki.

jlpktnst ::

eh, jst sem samo ugotovil da dela mal slabse odkar mam gor dx9 pa catalysta 3.2 (prej 8.1 pa cat 2.9 ), za ene 5,10 framov slabs, pa tud movie mal jeba od kodekov ko sm jih gor dal. Vse pa zaradi FREELANCERJA!!! darn.

Macro ::

Ja jst mam en problem! V moviju je vse ql! Na zacetku, pa v menijih! Ko pa pridem v spil pa se vidim nc... Sam tla! Niti nasprotnikov...!

System: athlon xp 2100+
Epox 8rda+
512 ddr266
Ibm va-2 60gb
Radeon 9000pro 128mb
windows xp

Thanx

Zgodovina sprememb…

Xplicit ::

hehehe

Macro - to se je tud men zgodil k sm menu graficno kartico (iz novejse na starejso - R9500PRO -> GF2 MX), reinstalleri pa bo deloval

Tito ::

Hja lepo si reinštaleri gonilnike in ti bo 100% dela, tudi meni ni kazalo nič vojščakov in tankov... PA sm mislil, da je bila kriva grafična, vendar temu ni bilo tako... Problem je v gonilnikih...

Pridte na irc kanal, na arnesov strežnik kanal #generals.slo...

Kmalu bomo na našo stran dodali irc klient da se boste lahko pogovarjali kar iz strani...

obiščite našo stran.

speed machine ::

Tak kot je že Joker prej vprašu, če obstajajo kode(trainerji, patchi-nelegalni,predelave,modi...) za multiplay. Ker včasih je nemogoč, kok lahk nekateri zmagajo, ko gledaš replay. Z dvema tovornjačkoma nabira denar, nobenih hekerjev, nobene rafinerije ne zavzame, še manj da bi zavzel več supplayev. Potem pa ti postavi 4 letališča, gor polno letal, obramba baze popolna, štiri barake (ves čas ven prihajajo vojaki), štiri stavbe za tanke (ves čas ven prihajajo tanki), da ne omenjam treh zgrajenih atomskih bomb v prvih 15minutah. Med igro je še štirkrat prekinl in pisal tist mismatch al kaj je že. Vse to z dvema tovornjačkoma.
Pa še to kak nekateri ne prenesejo poraza, pa kr izklopjo, vmes ti pa še pišejo da si cheater, pa take. Če mene kdo pošteno premaga, vredu. Glavn da je zabava. Je pač boljši.

Tito ::

Se strinjam, pa dajte mi replay te igre, ker me zanima... Si bom ogledal pa bom povedal, saj se vidi takoj, če nima nič denarja in gradi vsemogoče je nekaj sumlivo... To da gre človek vn, pa se mi zdi tudi svinjarija, samo kdaj postaneš živčen in jezen (sploh po rushu) in enostavno se predaš, ne vem pa zakaj ljudje gredo vn, tako da niti zavezniki ne dobijo njegovih zgradb...:\

To bi mogl narest da tudi če je igralec spizdil ratajo enote od zaveznikov...

Xplicit ::

ej kako se dodaja mape za skirmish?

k jest sm si posnel v uno mapo 'Maps' sam ni ne najde oz. ne prikate nobene mape t k so ostale na izbiro

pa pod kero se more pokazat - official maps al my maps (najbrz pod to ane, sam je vse prazn)


ok hvala

Jok3r ::

Mape extraktaš v C:\Documents and Settings\My Documents\Command and Conquer Generals Data\Maps. ;)

speed machine ::

Sam ko kopiraš datotek jih moraš pustiti v mapi skupaj z imenom mape. Ne samo kopirat vsebine mape.

Tarzan ::

Generals stran, če koga zanima.

BorisJ ::

A kdo pozna kašno uporabno taktiko proti Kitajcem(s USA al pa GLA)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorisJ ()

R33D3M33R ::

Ko sem GLA jaz stalno naredim celo tono Quad canonov in naredim še da se lahko nadgradijo, it works :))
Ko sem pa USA pa so v akciji tanki.
China pa ma one dobre tudi,ko so podobni quad canonu samo sem pozabil ime (se ful hitro spravijo na tri zvezdice)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

BorisJ ::

ja gatling canoni so pr China, sam vse to je za proti pehoti, overlordi jih zmelejo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorisJ ()

Tito ::

He he, te taktike so primerne le za enoigralski način. Getllingi so uporabni, vendar ne samostojno, brez podpore kakšnih močnejših tankov so preveč ranljivi. Venar če prideš dovol zgodaj v njegovo bazo, ko še nima obrambe mu lahko zelo na hitro uničiš ekonomijo... Najbolša naveza so overlordi + nukice + zračna podpora. Ves čas moraš imeti nekaj migov v ozadju.

Pri USA pa je najbolša kombinacija nekaj tankov potem pa nekaj avror in nekaj stealth fighterjev prvo napadejo stealth fighterji vse obrambne zgradbe (2 za vsako zgradbo) potem za njimi pa avrore, ki uničijo vse ostale zgradbe. Z avrorami najprej ciljaš elektrarne, da jim onesposobiš ostalo obrambo, nato pa še vse tovarne in nato barake...

Ko se muči z avijoni pa vdreš še s tanki in tomicami.:D Vse nukice je potrebno z enim raptorjem onesposobit, to je nujno, saj ti nukica na guard uniči veliko vojsko...:D

Za več taktik obiščite našo stran

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

BorisJ ::

Hvala, sam se za GLA povejte.

BorisJ ::

Na vaši strani sm zdej downloadu replay pa nevem kam ga morm dat, da gam lahko pogledal.:8)

Jok3r ::

Replay najprej ekstrakti :P :
x:\Documents and Settings\x\My Documents\Command and Conquer Generals Data\Replays

BorisJ ::

hvala

Jok3r ::

No bom se jaz dal en replay naše zmage 3vs3. Joker+Demon+Nicky vs ... DownloaD :D

Jok3r ::

Ups treba je še dodati .rep na koncu :8) !!!

speed machine ::

Super replay!:D Dobra igra!:D :D

Tito ::

Dajte uploadat replaye... Pa probite narest še kakšno zanimivo sličico.

R33D3M33R ::

Se je že komu zgodilo, da v zadnji kitajski misiji težavnost močno narašča hkrati s razvijanjem svoje baze?
Bazo sem si postavil na super strateško točko, lahko branljivo. Stavbe razporedil daleč narazen potem pa sem bil v manj kot petih minutah obiskan od več kot 500 sovražnih enot. WTF? Težavnost je normal. Ko sem prvič igral sem naredil brez hudih težav, sedaj pa to sranje. Enostavno so prehudi in preveč jih je zame, kaj je morda to kak hrošč? ;(
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Oblivion ::

Sm pogeldal tisti replay. Sam s tako igro sm skorej zaspal zravn. Ce ste ze igrali po netu upam da niste s tako igro, ker tako ne mores nrdit prov nic. Sej ni blo nobene akcije, nobenega napada, oranzen je nekaj vojske delal, to je pa blo tudi vse. Ostalo se mi zdi pa precej svoh. Ne vem no, upam da se motim in da je kaksen boljsi replay zunaj.

kochagna ::

A se da Generale igrat preko neta četudi niso originalni??

Oblivion ::

Ne, se ne da. Razn po Kaliju.

jRk0 ::

no Warez. igranja fantje. sem spadajo tudi predlogi kako igrati neoriginalno igro.
You fuck up once, you loose two teeth.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17318877 (4263) Bezukhoff
»

Command & Conquer Generals - Zero Hour - razna vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727289 (3044) Vesoljc
»

C&C 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19815828 (7630) mik3y
»

act of war

Oddelek: Igre
211589 (981) pivo
»

Command & Conquer: Generals - Zero Hour (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
564472 (3463) kopriwa

Več podobnih tem