» »

Command & Conquer: Generals

Command & Conquer: Generals

1
2
3 4

the_unborn ::

ponovni download?
lahko pa probas nadgradit windows installer

drejk ::

nisem si ga downloadav, prijatelj mi je posodil špil. kako pa lahko nadgradim instaler?

the_unborn ::

se ne spomnim, pojdi na microsoft in isci

Gandalfar ::

Khm. Khm. Saj veste kaj - debata o igrici in ne o tem kako piratske verzije usposobit.

Drugace me pa zanima, ce je kdo to ze kaj pod linuxom usposabljal? :)

San ::

Do sedaj nisem nikoli igral strategij, tale pa je prva kjer sem celo užival v igri. Unrel 2 se lahko skrije proti C&C, vsaj na mojem fun-metru.Že dva dni jo ves čas igram in na Unreal sem popolnoma pozabil.

Kdor še ni probal, naj res preizkusi, ne bo mu žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: San ()

Tarzan ::

SunTrace, a večigralsko si igral, al igraš puščavniške misije? Ker single player je porazen.:\

Multi pa res sekkkka. Dons smo 3 vs 3 šli in je blo ultimativno dobro. Seveda smo zmagal>:D

Če bi kdo vidu posnetek in se kaj naučil, le povejte ;)

San ::

Ja, solo player, ker, sej veš zakaj ;). Poleg tega pa sem še čisti začetnik, pa se ne bi raje sramotil proti profijem, ker me trenutno razsuva tudi moj komp.
Ne vem zakaj je porazen (grafika ali igralnost), ker nimam toliko izkušenj kot ostali igralci strategij, sam meni se zelo dopade (oboje).

In šur, jaz bi rad videl posnetek, ne bi škodil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: San ()

the_unborn ::

ce bos delal posnetek, glej da ne bo kodiran za linux, haha:D

Tito ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

Tito ::

Zvečer bi šli lahko veleklanje... 4 v 4! To bi bilo odlično, pridte pa samo tisti, ki imate dobro povezavo in dober računalnik! Predvsem dobro grafično ter veliko rama!

ob 20:00

Prijave:
matic@podgana.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

HardFu ::

igra je BEDNA. zakaj? kje ste še vidl, da nardiš neomejeno enot in potem samo gaziš. Nobene pametne strategije. Grafika je lepa ampak kdo pa ocenjuje izdelek po kozmetiki? poglejte resnici v oči: vsi ki ste igro igrali, več kot pol enot sploh niste uporabljali; pač eno proti tankom in drugo proti pešadiji. Pa misij je ravno toliko, da človeku en dan ni dolgčas....potem pa jo da na polico in igra Warcraft 3 kjer se res kaj pametnega dogaja pa še strojno ni tako zahtevna
http://codeable.io

Tito ::

Danes bomo igrali 4 vs 4, če bo dovol folka vsi zainteresirani se zberite okoli 20:00 na tem ip-ju:
193.77.243.231

Drugače pa je špil čisto uravnotežen in v njem je ogromno stratežkih potez! Glavno je da znaš upravlati z enotami, saj lahko z pravo razvrstitvijo različnih enot zmasakriraš mnogo številčnejšo vojsko! Rash se ne splača! Artilerija je nujna...

Tr0n ::

HardPhuck: se ne bi strinjal. vsaka enota ima slabe in dobre lastnosti oz. moras vedet, kdaj katero uporabit. v single playerju to ne pride tako do izraza, kot v multiplayerju ali v skirmish igrah proti hard ali brutal racunalniku.

San ::

Tito: Pogledal igro in sem zelo impresioniran! Sploh na začetku, ko si polal izvidnike zajet naftne vrelce, se mi je zdel zelo iznajdljiv muv. Ekipe bi morali morda bolj uravnotežit, ker so se mi zdel nasprotniki mal zgubljeni. Aja, ne vem kdi je z aviona vrgel mine, k so potem vijole gor hodil, sam tudi zelo classy muv.

Dejte še kakšno partijo objav, da se bom lahko še mal nagledal.

smash ::

poglejte si igro Blitzkrieg....pride vm aprila..demo je ze odzun....c&c generals se lohk skrije..sprobite demo..you wont regret:D

Tarzan ::

No, bom pol vse moje igre, k sm jig igral s slovenci in jih potem objavu dal gor. Nazadnje smo dons špilal.

1
2
3
4

prvo si si že ogledal, drugih pa ne.
btw, povsod sem zmagal. Naključje?

Tito je samo objavu link, ker me lih ni blo zraven takrat in sem ga prosil...
Drugač pa Tito tud obvlada ja>:D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

Double_J ::

Pa mal komentirajte...


Ja ful zabavno se znest nad začetniki. Marsikdo bi pa zmagovalce tele igre porazil tko kot so oni tiste začetnike.

zile ::

Kam posnameš *.rep fajle, ker men jih ne najde.

Tito ::

Igra je zuni par dni, tako da smo vsi začetniki ;)

darh ::

ful te pa to ovira pri tank rushu...
Excuses are useless! Results are priceless!

Tarzan ::

Ma ja. Tank rush my ass. Po tvojem se more pol zmagat ne s tanki, artilerijami in air supportom ampak s pešadijo in atomskimi?

Znašal sem/smo se nad začetniki? Hja če je človek prej igral kero drugo strategijo pol ve, da so rafinerije pomembne in jih hitro zavzame, kolkor se jih da, ne pa da čaka. Sej se stvari izboljšujejo, zato tud dajem gor replaye, da se folk kej nauči. No sej ne bom več objavljal, ker se vam itak smiljo revčki ki zgubijo.

pih

Tr0n ::

Ti samo objavljaj :).

Aja, zunaj je ze patch 1.02, tako da upgrejdat.

Tr0n ::

Tito in Tarzan, uporabljate kake shortcut key-e oz. katere, razen grupiranja? Kako prides do beacon signala?

Aja, se nekaj nasvetov in trikov (dodajte po zelji):

- pri gradnji svoje baze naj ne bodo zgradbe prevec skupaj ampak cimbolj narazen. s tem pokrijete vec terena in v primeru jedrskega napada ne izgubite cele baze

- sovraznika je treba cimprej zacet napadat, predvsem suply center in buldozerje, tako da mu ne pustis dihat, ce mu unicis suply in buldozerje ter command center je igre skoraj ze konec

- kombinacija treh overlordov (enega z bunkerjem in petimi raketometalci, propaganda tower in cannon) pokrije vse mozne sovraznikove sile

AngelOfDeath ::

-Pa pride oni snajper od GLA pa ti ustreli voznike v overlordih :)

Tr0n ::

Cannon overlord ga prej povozi :).

Parallax ::

Meni se zdijo kitajci nekam premocni :)

Tarzan ::

Tito ::

Prva zmaga proti slovencem...

http://www.podgana.com/dokumenti/genera...

Se oproščam, ker sem premalo pozornosti posvetil zaveznikom in sem pokradu ves denar. Navajen sem igrt 1v1. Drugič bo bolše...

Zmagal pa smo vsen :D!!!

Tisti ki boste gledali bodite pozorni na pokol sovražnikovih hekerjev... Konc se mi zelo dopade, drugače pa je bila igra bol bedna kot ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

AngelOfDeath ::

in kaj si naj človek začne z temi *.rep fajli ?

Tito ::

daš jih v generalsov direktori in jih gledaš...

chucki ::

špil mi je tak nori,da sm si org. nabavu. Zj pa mau prek neta zgat >:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Tr0n ::

No, ta generals replay direktorij se ponavadi skriva v My Documents/Command and Conquer Generals Data.

AngelOfDeath ::

kam točno ga morem dat :\

Sunna ::

^^
tko ko so rekl.. verjetno mas v C:/my documents n settings/(tvoj username) / my documents/ command&conquer data/ replays/..pa bos vidu tm se ksn fajl z *.rep koncnico

AngelOfDeath ::

sem videl kaj so rekli samo tam tega ni pa drugje tud ne :(

Tito ::

Dej pejt odigrt eno igro shran 1 replay it pejt šeenkrat pogledat!

Parallax ::

Evo minusi:

- izkusnje se dobi za dolocene zadeve prehitro in se da prehitro unlockat 5-star feature. Vecji razpon med leveli bo moral biti!

- umetna pamet kot vedno pri C&C na psu.
Recimo en izmed primerov: v multiplayerju posljem 20 tankov, 10 tomahawkov in 20 hummerjev iz tocke A na tocko B. Vmes se valda zataknejo in cakajo, kdaj jih bom "resil"

- kot je navada pri C&C zadeva zacne polzje delat, ko je na mapi veliko enot in akcije (se posebej pri multiplayerju)

- kot pri vseh 3D strategijah me moti, da ne mores po zelji odzoomat ampak do mere, ki so si jo zamislili razvijalci

- pa tudi glede vmesnika bi se dalo kaj reci :)

Tito ::

Kamero lahko obračaš levo desno bližje in dlje... kar zadostuje!

Če ti strategije niso všeč ti pravgotovo tudi C&C nebo...

Pri vseh strategijah se ob povečanem številu enot igra šteka, to je zaradi prevelke porabe polnilnika, saj se vsaka enota naloži v pomnilnik...

Sam sem že od nekdaj priverženec C&C serije, kljub temu da se zelo poslužujejo evolucije, kar pa ne pomeni da je slabo! Igralnost je odlična v vseh C&C igrah in se vse ostale realnočasovne strategije skrijejo razn Warcraft serija in AOE imata spodobno igralnost!

ginekolog ::

Ja meni je tamtika super, čeprav jo WAR3 poseka na vseh nivojih.

Mi pa je ql, da so tankeci pa to.

Sedaj pa za EXPERTE:

Imam comp c DMZju, ip mam 192.168.0.40, zunanji pa npr 193.77.114.111:

Problem je, ker v igri ne morem prestavit zunanjega (internet) IPja na 193.... , ampak je kar na 192.168.0.40.

Kako to spremeniti? Izbrisati mi ga ne gre....

Zato pa mi DirectConent z drugumi igralci ne dela :(
Divers do it deeper.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekolog ()

Parallax ::

Ne pravim, da je spil zanic ali pa kaj podobnega. Samo napisal sem minuse (le-te pa ima itak vsak spil).
Dejstvo je, da imajo Generali nekaj minusov, ki se vlecejo ze od prejsnjih C&C serij. Lahko se jih spregleda, vendar priokus ostaja. Mogoce bomo leta 2010 videli v C&C seriji solidno umetno pamet in formacije?:)

smash ::

zakaj mi noče updatad igre?? namreč ko grem v mutiplayer...piše waiting for download...pol downloada neki...pol pa morm ugasnt pa začne neki inštalirat pa mi prav da neki ne štima....????!???

smash ::

aja..minusi:

- obstajati bi morala možnost, da se igra brez superorožij
- zakaj za vraga avion ali katera druga enota ne more guardat kakšne druge ampak sam neko območje??!?
- ni rusov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smash ()

Muflon1 ::

Smash: A ti niso dost eni komunisti? :))

Tito ::

smash:

1.) Če bi super orožja ukinl bi igra postala izredno neuravnotežena! Če že nič drugega nebi mogel nadgrajevati tankov...

2.) Rusov ni, ker ni potrebe... Država je v razsulu in ni pričakovati, da se bo kmalu pobrala!

Muflon1:

Rusi niso več komunisti, imajo parlamentarno demokracijo tako kot mi! ŠE en razlog zakaj ni Rusov. Ni več tako velikih ideoloških razlik med ZDA in Rusijo.

Parallax:

Se strinjam da bi morali dodati formacije in pamet je prav tako ušiva, zato pa igrajmo multi!

Do leta 2010 pa bodo mogoče že vdelal primitivno umetno intiligenco, ki bo sposobna učenja, kar je nujno potrebno za dobro umetno pamet, saj nikoli ne moraš vse definerati v skriptah... Sedajšni sistem umetne pameti v igrah je zgrešen. Vse deluje na principu zgradi in jurišaj, če gre kaj narobe pa se vojska kopiči in kopiči in zabaše...

jbajec:

To je mrbit tvoje mnenje, vendar je povsem subjektivno!

Grafika je sigurno bolša v Generalsih, vsaj po dodelanosti...

Ima tudi nekaj boljših elementov, vendar je tudi res, da ima Warcraft nekaj stvari, katere je že imela dvojka in starcraft...

Bedne pa se mi zdijo igre kot so Sudden Strike in podobne, katere imajo obupeno igralnost in jo igrajo le friki! Vem da se nekateri nebojo strinjali zmano, vendar je res!

Ziga Dolhar ::

Tito: bomo moral čakat do leta 2010, ko pa želimo samo to, da se enote zmigajo vsaj pet metrov, če je tam sovražnik? Zelo "zabite" enote so C&C-ju že dolgo poznane.

Verjetno si igral Dark Reign, Total Annihilation...

Da Rusov ni, ker niso več komunisti? Mislim da tale špil ni "Encarta Generals"; C&C pa se [vse verzije] odvijajo v spremenjeni/izpremenjeni/izmišljeni zogodvini/prihodnosti, tako da se mi takele (čeprav zanimive in ne pravim da slabe) obrazložitve zdijo nepotrebne.

Enivej, kaj si želel povedat z:
To je mrbit tvoje mnenje, vendar je povsem subjektivno!

... pa mi ni jasno.

--

Kot moderator bi te opozoril na čisto zadnji stavek: Vem da se nekateri nebojo strinjali zmano, vendar je res!.

"Saj verjamem, da je to mrbit tvoje mnenje, vendar je povsem subjektivno."

[Ne vsiljuj drugim svojega mnenja]
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Naceloma mi je igra vsec.

Ampka, zdi se mi, da je Generals velik korak nazaj, kar se tice strategij. V bistvu moras kontrolirat resource in si zgradit cim vecjo vojsko in je igre tako rekoc konec.

Ni patruliranja, ni varovanja oseb in vozil, zelo, zelo poenostavljeno vodenje vozil, enot, ki je bilo v novejsih strategijah ze zdavnaj odpravljeno itd, itd...

Kot sem ze rekel, akcijska strategija za nestratege. Zato je igri tudi vecina igrackarskih strani dala bolj slabo oceno.

smash ::

a mi lahko kdo svetuje kaj je trenutno najboljše pa ni c&c generals....probav sem blitzkrieg demo..pa je hudo sam napaka je, da je isto kt sudden strike..torej ne gradiš tovarne pa te zadeve..ni structures...

no dejte mi svetvat kaksno bol strateško strategijo...sej veš da guardas enote pa da ma bolj podrobne ukaze...ta c&c se mi zdi da je zlo na hitr....naber resource, nared army in atomsko...in udar...15 minut pa je konc;(

AngelOfDeath ::

po reinštalaciji igre se je mapa pojavla v my documents :D

tito kak obrašaš levo pa desno ?

San ::

Obračaš z srednjim gumbom (wheel), tako da ga držiš in z miško zamikaš kot perspektive.

Dejte še kakšnen match objavit - bolj zabavno gledanje od drugih športov, moram rečt :)

Tr0n ::

lahko tudi s smernimi tipkami na num-pad (4,6 left right 8,2 zoom in/out)
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17318876 (4262) Bezukhoff
»

Command & Conquer Generals - Zero Hour - razna vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727288 (3043) Vesoljc
»

C&C 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19815827 (7629) mik3y
»

act of war

Oddelek: Igre
211589 (981) pivo
»

Command & Conquer: Generals - Zero Hour (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
564471 (3462) kopriwa

Več podobnih tem